Mimi nekope do žeber. Znamená to, že leží našikmo?

gretuschka
28. črc 2011

Jen tak ze zvedavosti nez uvidim malou na UZ bych se chtela zeptat zkusenejsich🙂Citim pohyby na urovni pupiku a kopance predevsim po bocich,ale jeste nikdy me mimi nekoplo do zeber,jak tady vsichni popisuji.Znamena to,ze lezi jeste na sikmo?Jsem z toho jelen🙂

biibaa
28. črc 2011

Mě můj malej za celou dobu kopl do žeber asi dvakrát a to byl normálně hlavičkou dolu,jenom měl nožičky prostě šikmo, takže nejvíc jsem ho nejvíc cítila kopat na boku a kolem pupku, jak píšeš ty...

pettulka
28. črc 2011

Ahoj mě malá pořád kope nad pupkem a do boků, do žeber se trefí málo kdy a to je hlavičkou dolů, ono záleží na tom jak si chce uvelebit :D :D

madormi
28. črc 2011

malá je někdy od 30 tt hlavou dolů a do žeber mě ještě ani jednou nekopla / jsem 36 tt/ pohyby cítím nejvíc na úrovni pupíku a kope mě do stran, ale do žeber ne 😉

mami29
28. črc 2011

Ja u prvniho syna mela desne rozkopana zebra, byl malinky mel hodne mista tak toho vyuzival. Ted je malej hlavickou dolu uz asi 8tydnu a do zeber me nekopl ani jednou, je to prevazne na urovni pupiku do boku a ted jak sestoupil niz tak je to jeste niz.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru