Mohla se mi ve 29tt vrátit těhotenská nevolnost?

diankaary
22. zář 2014

Jsem 29tt a posledni dny je mi nevolno, dokonce mi i vadi pach pri vareni jidla. Pripomina mi to nevolnosti na zacatku tehotenstvi. Zatim nezvracim, mam jen takovy pocit. Je to dost neprijemny..Je mozne, ze se mi vratila tehotenska nevolnost? Pocit nazvraceni mi vyvola jen jidlo, pritom jsem v poslednich dnech jedla az moc bych rekla 🙂 Zacalo to jednim dnem a zatim stale trva..Ma tu nekdo stejnou zkusenost? Diky

marilyn5
22. zář 2014

Já takhle trpěla všechny 3 těhotenství,ulevilo se mi až po porodu.Někdy to bylo lepší a jindy sem zvracela jen sem otevřela lednici 😀

porodnibabka
23. zář 2014

Neznepokojovala bych se. Pokud není teplota, nadměrné zvracení nebo bolesti břicha, hlavy...nebála bych se. Pokud jsou pohyby, vydrž, jak se to vyvrbí. Možná dietní chybička...nebo vůbec nic. 😉

nocinoci
23. zář 2014

jestli se žaludek nepřeplnil na to kolik má momentálně místa v břiše a špatně tráví .. takže pokud jsi poslední dobou víc jedla asi to hůř a pomaleji tráví a proto je ted na zvracení .. jenže v těhu se dieta držet nesmí 😀 .. takže bych to také až tak neřešila a počkala až co to bude ... ale určitě se neděje nic nedobrého 😉

konikova
24. zář 2014

tez jsem cca v tomto obdobi malem zvracela ze vseho 🙂 nadavovalo me veskere jidlo i odpadkovy kos a to v nem nic nebylo 😀 pak to preslo

kackabo
8. únor 2015

já to mám stejně byli mi nevolno ze začátku těhu a teď se mi to opět vrací, mám období třeba dvou až tří dnů jednou za měsíc až dva že mi je špatně, zrovna ve čtvrtek jsem i zvracela, teď už je mi líp ale vadí mi taky pachy z jídla a vaření

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru