Mohu být těhotná?

petula1998
30. zář 2018

Ahoj holky, mam na vas takovy dotaz…uz 11 dni mam zpozdenou MS, naposledy byla 22.8 a mela prijit 19.9 a nedorazila…mam bolesti v podbrisku, no spise citim takovy tlak v nem a hrozne me boli zada v oblasti krize, chodim casteji na malou ale minuly tyden tak dva dny kdyz jsem sla na malou bylo to jak u zanetu mocovych cest , do toho mam bily hlenovy vytok , delala jsem si pred 3 dnami test ale ten vysel negativne, vcera vecer jsem vytok mela lehce naruzovely a rano prislo tmave spineni ,myslite ze je moznost ze jsem v tom? Predem vam dekuji za odpovědi

jajyna
30. zář 2018

Nejspíš ano

sudylichozrout
30. zář 2018

@petula1998 no ja nevim, ale pri takovem zpozdeni uz by byl test pozitivni. Tohle mi pripada spis jak nejaka hormonalni nerovnovaha, pripadne infekce, ktera nadelala paseku v cyklu.

petula1998
autor
30. zář 2018

@sudylichozrout infekce snad ne, to bych preci jen mela nejake priznaky , jako treba svedeni,zapachajici vytok nebo hrudkovity vi tak ale to prave nemam...taky me bylo od kamaradek sdeleno ze nee u vsech je hned test pozitivni a trva to dyl..sama nevím, miminko by jsme s pritelem moc chteli ale nechavame tomu volny prubeh...I dnes me bolelo silene v podbrichu ale po tom spineni to smizlo, a ted se mi spineni I zastavilo...

sudylichozrout
30. zář 2018

@petula1998 Infekce se nemusí týkat gynekologie, ale třeba právě i těch močových cest. Já bych ti samozřejmě těhotenství moc přála. Holky, které měly test negativní i po dlouhém zpoždění, měly ten měsíc posunutou ovulaci vůči normálu a otěhotněly později. Takže je možný, že to tak máš i ty. Pokud ale víš, kdy jsi měla plodné dny a měla jsi je jako vždy, tak je problém jinde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru