Mohu být těhotná?

vendula01
4. zář 2016

Zdravím.
Chci se zeptat,je moznost otěhotnění kdyz se pritel pokazde udela jinam?
Bez ochrany a prášku spolu spime uz asi trictvrte roku ale nikdy nic z toho nebylo. Ale posledni tyden mam natekle podbrisko a bolesti v podbrisku a neni mi nejlip a to mi jeste pritel rekl ze se mi zvětšila prsa :D 🙂 ale ja nic takove nepocituji.Hledala jsem na netu ale zatim bez odpovedi:/
Jen se chci ujistit jestli tam je naka pravděpodobnost nebo ne?
Predem diky za odpovedi

kacca11
4. zář 2016

Samozrejme, ze kdyz spolu spite bez ochrany, muzes otehotnet. Nemela by ses na tohle ptat spis pred tim, nez do toho jdes?

vendula01
autor
4. zář 2016

Vime to oba🙂 jen jestli je i moznost toho ze kdyz se neudela do me tak je tam ta sance.

salenas
4. zář 2016

@vendula01 ano, můžeš otěhotnět, i když se udělá jinam, těstně před vyvrcholením odchází kapka lásky a víš jak to je, stačí jedna kapka, a je z tebe taťka 🙂

kolibricek36
4. zář 2016

@vendula01 kolik ti je - spíš by ses měla ptát jestli jsem těhotná, tak dokážu na sebe vzít zodpovědnost za dítě? nebo si chci jen tak nezávazně užít?
ano, můžeš být, ale taky ne, nikdo tu nemáme křištálovou kouli 😀 😀 😀

kacca11
4. zář 2016

@vendula01 kdyz to vis, tak proc se ptas?

Tak znova. Samozrejme, ze pri sexu bez ochrany muzes otehotnet. Prerusovana soouloz neni antikoncepce, takze ano, otehotnet muzes.

vendula01
autor
4. zář 2016

@salenas
Dekuji,aspon jedna normalni odpoved;) vim znam to proslovy 🙂 jen ze toho trictvrte roku nic tak jsem nevedela🙂
Nepisu to sem k vuli vysmesnym odpovědím, ptam se normalne🙂

salenas
4. zář 2016

@vendula01 buď v klidu, my spolu spali 4 roky bez prášků a nic, a když jsme chtěli, tak jsme zjistili, že to vlastně asi ani nešlo. 🙂

občas si tu dělaj puberťačky legraci z nás ostatních, tak hold někdo reaguje jak reaguje 🙂

vendula01
autor
4. zář 2016

@selenas
My jsme meli uz jednou pocit ze jsem v tom tak jsem si udelala test a byl negativni🙂 tak jsem hned po tom zacla brat Anti🙂 ale bohuzel mi neudelala uplne dobre tAk jsem prestala brat🙂 a vime ze je tam to riziko 🙂 nemame s tim problem kdyz to prijde tak to prijde🙂 deti mame radi oba 🙂
Jen jsem se proste zeptala zda je tam naka sance🙂 a diky za odpoved!🙂

lindaatobias
4. zář 2016

@vendula01 U nás se říká "jedna kapka a už capká" 🙂 Šance je vždycky a spermie jsou potvory rychlý 🙂

zuz4a
4. zář 2016

@vendula01 Bohužel prerusovana soulož je nejméně spolehlivá antikoncepce. Nicméně nám třeba funguje 100% již přes 6 let a máme plánované dítě. Pak dej vědět, jestli se zadarilo nebo ne. Bolest podbřišku i zvětšení prsou může být i před příchodem ms.

radaha
26. říj 2016

obrý den, mám dotaz. 1.10. jsem dostala menstruaci trvala mi cca do 5.10. S pritelem jsme meli nechraneny styk 14.10. a 16.10. a večer 18.10. jsem začala špinit trvalo to cca 3 dny. Další nechráněný styk byl až 25.10. Myslíte, že mohu být těhotná?Děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru