Mohu se radovat? 14 dní zpožděná MS, duch na testech

verka_9
16. pro 2014

Zdravím Vás,
prosím o Vaše názory. S manželem se snažíme už nějakou chvíli o miminko, mám 14 dní zpožděnou menstruaci, před 5 dny mi vyšly 2 těhotenské testy ( každý jiná značka a jiná citlivost) s duchem a byl hezky vidět. Od té doby jsem si udělala 4 další testy a nic se neukázalo, možná hodně slaboučký duch. Menstruace stále nikde a některé příznaky bych příkláněla k pozitivu. Měla jste to tak některá taky a pak z toho těhotenství bylo? K lékaři půjdu až po svátcích pro větší jistotu, jelikož vím, že minule to nedopadlo, jak jsem si přála. Děkuji za odpovědi. Věrka

bajana
16. pro 2014

@verka_9 skus testovat obden rovnaky test a vzdy z ranneho mocu, testy by mali silniet....drzim palce, vyzera to na srpnatko - jedno mi teraz spi v postielke 😉

evcann
17. pro 2014

@verka_9 test by mel silit, pokud to tak neni tak by mohlo jit o bioch. tehotenstvi, já bych se jeste neradavala, ale nadeje je vzdycky 🙂

verka_9
autor
17. pro 2014

Děkuji za reakce 🙂 dnes jsem si dělala test, který jsem si dělala jako první (duch) a na tom se čárka začla objevovat, takže si to nedovedu vysvětlit

eella
29. pro 2018

@verka_9 zkus digitalni tam je to jistota ja uplne prvni duch sotva videt a za 4 dny digitalni ukazal 1-2tt tak drzim palecky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru