Môžem byť tehotná, aj keď mám menštruáciu?

janka2812
12. lis 2011

mohli by ste mi poradit?snazime sa o babatko,menstruacia mi meskala asi 3 tyzdne ale teraz prisla a mam bolesti brucha,ktore som pred tym nikdy nemavala.tehotensky test mi vysiel negativny...mozem byt aj napriek tomu tehotna?

salomee
12. lis 2011

Při tak zpožděné MS by asi test byl už pozitivní. A před tím krvácením jsi netestovala vůbec? Já měla párkrát taky zpoždění kolem dvou týdnů a HcG negativní i z krve), ale bylo mi řečeno, že to mohl být anovulační cyklus (tím se to prý může prodloužit) a jednou za to mohla cysta. Těžko říct, nic není asi nemožné, uvidíš, jak Ti bude, kdyžtak odběr by to zjistil spolehivěji.

pismenka
12. lis 2011

šla bych raději k MUDr.

janka2812
autor
12. lis 2011

ja v podstate nemam pravidelny cyklus...obvykle mi meska 2 tyzdne,ale teraz to bolo divne,lebo posledny tyzden som kazdy den mala pocit ze by mi mala menstruacia prist a az do dnes nic...nikdy som pri menstruacii nemal bolesti ale dnes som myslela ze ani nevstanem z postele...vsetko mi to pride take divne...

marca22
12. lis 2011

@janka2812 Vyloučit se asi to nedá,ale ta pravděpodobnost je hodně malá.

salomee
13. lis 2011

Tak co, jak je dneska? Kdyby šlo o mě, asi bych to nechala tak s tím, že těhotná nejsem. Taky jsem kolikrát měla při mens. různé odchylky od normálu - nezvyklé bolesti, něco bylo jinak... a to i když jsem věděla, že těhotná být určitě nemůžu.

anka3004
26. lis 2011

chcem sa opytat mali sme s partnerom pohlavny vstyk a dostala som menštruaciu bolia ma krize prsia sa mi zvetšili a bere ma na grcanie

anka3004
26. lis 2011

ze ci mozem byt tehotna

hanka_k
29. lis 2011

holky co myslíte můžu být těhotná, měla jsem to dostat ted kolem víkendu, ale jelikož jsem to nechtěla dostat když tu byla návštěva, protože to mám první asi dva dny dost silné, tak jsem si vzala v pátek tabletku na oddálení, v neděli jsme měli pohlavní styk a dneska ještě MS nic, jen mě bolí v podbříšku a když si strčím prst do pochvy tak je to jakobych měla špinit, myslíte, že bych mohla být těhotná???uvidím co zítra jestli MS dorazí...

salomee
30. lis 2011

@anka3004 to, co popisuješ, jsou nejisté příznaky a může to být něčím jiným. Záleží, kdy mohlo dojít k oplodnění, jak dlouho po tom jsi měla mens. Můžeš být těhotná a nemusíš. Jestli už je to aspoň tak nějak kolem dvou týdnů od dne, kdy mohlo dojít k početí, tak zkus test.

@hanka_k zas tak dalece tomu nerozumím, ale možná že to všechno rozhodila tabletka, nevím, cos vzala, ale tyto medikamenty nebývají zrovna něčím, co by v organismu působilo harmonii, spíš někdy binec. Test to jistí, ale jestli vydržíš, ještě počkej... 🙂

petkave
30. lis 2011

@hanka_k ja si myslím, že tehotná nemáš byť ako... Cez víkend si mala dostať ms... čiže si už bola po ovulke. a sex bol v nedeľu, čiže v dobe, keď už ms mala byť za normálnych okolností rozbehnutá... takže ak nemáš ms a ovulku v tie isté dni (čo asi ťažko), tak je to ok... ibaže by si mala nechránený sex niekedy inokedy počas mesiaca.. No tiež si myslím, podobne ako @salomee, že tá tabletka ti narobila trošku bordel a telo sa musí spamätať...

salomee
1. pro 2011

@janka2812 Tak co, jak se vede? Nechci být vlezlá, ale jak to dopadlo?

anka3004
4. pro 2011

ahojte ženy tak som štasna som tehotnaaaaa Dakujem vam za rady prajem pekny den 😎

salomee
5. pro 2011

@anka3004 No prosííím! Ta to teda přijmi srdečné blahopřání a a nadále všechno dobré.

anka3004
9. pro 2011

@salomee dakujem velmi pekne

maria_marika
1. bře 2013

ahojte dievcata chcela by som sa neco spitat pred 2 roky mi som ostala tehotna ale dala som prec a trvalo my aby som naspet o tehotne la az o 2 roky a teraz pred mesiacom som bola tehotna ale som potradila a skusame z patnerom o babo mozmete my poradit kolko musim cakat aby som o tehotnela prosim lebo strasne chcem babetko uz mat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru