Možná jsem těhotná

lucinka_jirackova
26. únor 2012

Ach jo...mám ročního syna, do toho psa a přítel mi jezdí domu na víkendy 😒 poslední tři dny je mi docela nevolno a včera jsem i zvracela...mám strach že jsem těhotná ☹ a přitom beru antikoncepci...teď jen čekat týden jestli dorazí menstruace nebo ne...musela jsem se někomu svěřit ☹

maja89
26. únor 2012

@lucinka_jirackova Ahojky, zkus si udělat testík, příznaky mohou být zavádějící. Já bych tedy týden na mens.čekat nemohla, držím pěstičky ať to dopadne tak jak by sis přála

lucinka_jirackova
autor
26. únor 2012

@maja89 no přemýšlím že si ho koupím...samozřejmě že bych mimi chtěla, ale ne teď až tak za 2-3 roky... 🙂

maja89
26. únor 2012

@lucinka_jirackova Zítra si kup testík a pak dej vědět, budu na tebe myslet 😉

lucinka_jirackova
autor
26. únor 2012

@maja89 jééédíky moc 🙂 jj koupím...

catherin89
26. únor 2012

Ahojky, to ještě nemusí znamenat, že jsi těhotná. Kup si test jinak to nezjistíš, ale myslím, že je na něj brzy. Ten týden bych vyčkala.. Přeju ať to dopadne jak ty si přeješ 🙂

mkr
26. únor 2012

hned ale test nevyhazuj, počkej dýl tak hodinu, jestli i potom tam bude nepatrný náznak, tak pravděpodobně budeš, někdo tady asi bude říkat, že potéto době je to nevěrohodné, ale teď jsou nějaké divné testy, i když jsem věděla, že jsem těhotná, tak se mi to po 3 min neukázalo :(

lucinka_jirackova
autor
27. únor 2012

@catherin89 uvidíme...tento týden by měly přijít měsíčky, tak jsem zvědavá a docela i vystrašená ☹ přítel by teď mimi taky nechtěl...

@mkr dělala jsem si test včera, ale nic se tam do rána neukázalo, takže si dneska koupím další a když zase nic, tak budu čekat...

catherin89
27. únor 2012

@lucinka_jirackova Já myslím, že je na test brzy mě se ukázal duch až někdy 10 po vynechané MS..Myslím, že i kdybys byla tak to teď nic neukáže. Asi to má každý jinak ale já bych radši otěhotněla neplánovaně, než pak chtít a ono to nešlo. Ale je to každého věc, nemyslím to špatně 🙂 Vyčkej pár dní

lucinka_jirackova
autor
27. únor 2012

@catherin89 já bych chtěla mimi ale až později...teď to fakt nejde...

catherin89
27. únor 2012

@lucinka_jirackova Já myslím,že nebudeš když bereš antikoncepci (pokud jí teda bereš pravidelně). Mohla ti být špatně z něčeho jiného. A co bys dělala kdybys byla?

karmenta
27. únor 2012

znám několik maminek co otěhotněly přes antikoncepci. Držím pěsti at situace dopadne tak, jak si přeješ.

lucinka_jirackova
autor
27. únor 2012

@catherin89 beru jí pravidelně...nevím,zda by mi mohlo být špatně tři dny v kuse...to nevím...sice jsem proti potratům,ale asi bych to nezvládla...

@karmenta doktorka mi tenkrát při 1 těhu taky řekla že je možné otěhotnět přes antikoncepci...děkuju...

camelinka
27. únor 2012

@lucinka_jirackova ted vsude radej strevni chripky, tak to treba tehu nebude, ja teda neznam nikoho kdo by otehu pri spravnym pouzivani HA 😉

michaela_2
27. únor 2012

ahoj, já si tedy také myslím, že je na test brzy. Sice je na některých napsáno, jak spolehlivě odhalí těhotenství už po třech dnech a podobně, ale moje doktorka mi říkala, že to tak většinou doopravdy nefunguje a spíš takhle ti výrobci vytáhnou z žen víc peněz, protože si za ten týden, deset dní, stejně koupí další ( pokud budou mít ještě důvod).........My jsme miminko také neplánovali, ze zdravotních důvodů jsem musela mít pauzu s užíváním hormonální anitkoncepce, používali jsme kondomy.............no a test jsem si loni dělala až deset dnů potom co nedorazila MS - byl negativní....za dva dny další a tam už byly dvě II.............

Myslím si ale, že pokud pravidelně užíváš antikoncepci, tak je šance otěhotnění hodně nízká a bude to v pořádku. Ještě mě napadá ( nepíšeš tedy jakou antikoncepci bereš, ale existují i prášky, které se užívají v průběhu kojení), pokud syna ještě kojíš nebo jsi kojila nedávno, tak by ta MS a i případně pozitivní test mohly být následkem toho.....jakože v těle ještě zůstaly ty těhotenské hormony z posledního těhotenství....ale zase jestli je malému už přes rok, tak takhle dlouho asi ne.......

Držím palce 😉

lucinka_jirackova
autor
27. únor 2012

@michaela_2 Mišáčkovi je 16 měsíců a já ho kojila jen 1 měsíc, takže tím to asi nebude...jinak beru Lunafem...Míša je také neplánovaný...počali jsme ho po 1.měsíci chození...nemohla jsem mít antikoncepci do výsledků štítné žlázy, a když mi je doktorka konečně povolila, tak jsem týden před MS otěhotněla... 🙂

lucinka_jirackova
autor
1. bře 2012

Dostala jsem to!!! 🙂 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru