Používáme cookies. Více informací zde. OK

MUDr. Samer Asad - poplatek v těhotenství

citronek15
26. srp 2019
Krásný den, máte prosím některá zkušenost s MUDr. Samerem Asadem v období těhotenství? Konkrétně mě zajímá, kolik si bere za tzv. "poplatek v těhotenství" nebo jinak "těhotenský balíček". Také mě zajímá, zda ho prezentuje jako povinný či nikoliv (přesto, že povinný být nemůže). Četla jsem o případu, kdy maminka odmítla tuto službu zaplatit a lékař se na ni díval skrze prsty a choval se od té doby hrozně. Jinak jsou na něj skoro samé pozitivní reakce, ale tohle chování mě dost odrazuje. Pokud máte nějakou zkušenost, prosím podělte se, děkuji 😉
eviks
26. srp 2019
@citronek15 nemam s panem doktorem zkusenost primo z tehotenstvi, protoze mi stacilo par navstev predtim, abych si udelala obrazek. Dost mi zacal vadit jeho domacky az oplzly pristup. Pokud mate moznost si najit jineho doktora, tak bych opravdu zasla radeji jinam hlavne v tehu. Co se tyce plateb, obcas jsem tam neco platila, ale spise to bylo za testy atd.
tyna1308
30. srp 2019
@citronek15 Take jsem u nej byla pred par dny, ja na prvni navsteve.. V ten den jsem byla 6+3. Objednala jsem se k nemu na zaklade kladnych hodnoceni. Bohuzel od te navstevy porad premyslim, zda nemam hledat nekoho jineho.. Cekala jsem pres pul hodiny a mezitim odchazely nastvane holciny z dlouheho cekani... O to mi ale zas tak neslo.. Potvrdil mi tehotenstvi, udelal obrazek a pak mi delal cytologii. Jeste nikdy me to takhle nebolelo a hodne jsem krvacela.. Hodne me to vydesilo, protoze jsem predtim 2x potratila okolo 21.tydne.. nerekl ani slovo, abych se treba nebala nebo tak.. Navic jsem diabeticka, takze hned zacal o tom co me ceka za vysetreni, co vse potrebuje atd. Jenze pak jsem odchazela z ordinace, sestra mi vzala odbery a ja ji pak rikam, ze si mam koupit jeste nejake vitaminy pro tehotne a ona na me zustala koukat. Pry ze ji to doktor nerekl ze jsem tehu a ze kdyby to vedela, tak by potrebovala nabrat jeste nejakou krev atd. Pak rekla, ze priste, zkasla me o 1.450Kc a nashle jo a ze priste se bude platit nejaky poplatek. A ja ji rikam, ale ze potrebuji nejake zadanky atd na diabetologii a ze ani nevim datum pristi navstevy🤷🏻‍♀️ Tak mi vypsala tehu prukazku. No, moc se mi to nelibilo a ty pouze kladne recenze mi nesedi.. Na jinem webu jsem se docetla ze poplatek pro tehotne je 2.500Kc, abych Vam vubec odpovedela😉
citronek15
autor
30. srp 2019
@tyna1308 Moc Vám děkuji za reakci. No, asi mi to pro mé další rozhodování stačí 😉 Jen mohu se ještě zeptat, za co jste teď dávala 1 450,- 🤔 ?
eviks
30. srp 2019
@tyna1308 jj, ja jsem platila neco pres tisicovku za tu cytologii....
ravien
30. srp 2019
@citronek15 ja jsem u pana doktora byla pred par lety. Nemela jsem ctyri mesice ms a uz se mi nechtelo dojizdet k doktorce, co jsem mela u rodicu. Na zaklade kladnych recenzi jsem se objednala k panu doktorovi, to tam tenkrat nemel zadne vstupni, ani tehotenske poplatky. Nelibil se mi vubec pristup, mluvil se mnou, jak s nejakou znamou v hospode a ne se svou pacientkou. Rekl mi, ze mam prisernou plet, ze bych mela co nejdrive otehotnet, abych si chlapa udrzela. Napsal mi nejake hormony na srovnani cyklu a pichl vyvolavacku. Dal mi radu, ze at reknu priteli, ze je to HA a ze urcite do tri mesicu jsem tehotna. Na konci me sestra skasla o 200 Kc, na paragonu jsem mela napsano material - popravde vubec nevim, za co po mne tu platbu chtel. Za tri mesice jsem mela prijit na kontrolu, ale uz jsem tam nikdy nesla. Treba je to jen ma zkusenost, pan doktor muze byt odbornik, ale dle me se takto lekar profesionalne nechova. Pokud mas moznost si zvolit jineho lekare, sla bych jinam.
eviks
30. srp 2019
@ravien hele tobe aspon poradil, aby sis to dite udelala s pritelem, mne rekl, at manzela podvedu a udelam si dite s milencem (kdyz nam to prirozene nevychazelo:))) opravdu jsem toho zazila hodne, ale tohle byl extrem...
tyna1308
30. srp 2019
500 rocni poplatek, 500cytologie, 450 za tehu vitaminy. To mi neva, me vadil proste ten pristup. Navic mi odpoledne pipnul erecept, tak jsem tam volala a sestra mi rekla, ze bych mela vedet co to je, ze mi to lekar musel rict.. no to mi taky stacilo. Navic mi rekla, ze ma doktor hodne prace a pristi navstevu se vse dovysvetli.. Nechapu tedy proc bere nove pcientky, kdyz nestiha.. prije mi to honeni penez na ukor kvalitni pece.
A holky to, co tady pisete je tedy hruza a je to dost smutny.. takovyho doktora tedy nechci i kdyby to rekl ze srandy. Ja Vam moc dekuji za zkusenosti.. Uz hledam jineho gynekologa, zakdu si tam jen pro ty vysledky a asi se s nimi rozloucim. Ani ta sestra mi neprijde jako profesional, spis jako holcina na brigade. Smutny no.
martaskaaa
30. srp 2019
Tyjo to docela čumím. Já nikdy u žádneho gynekologa za 15let neplatila snad nic. Maximálně za vyvolávači nebo jednorázový zrcadlo. Cytologie jde snad na pojištovnu ne? Tu mi Dr dělá 1x za rok v rámci preventivní prohlídky. Nikdy jsem fakt neslyšela o nejakem tehotenskem balíčku (to by mě zajímalo, co teda extra navíc obsahuje, kromě klasických prohlidek jak to všude bývá) a nějakém ročním poplatku. Za co? Že mu děláme kšeft? Vždyť doktoři za každého pacienta měsíčně berou nějaké peníze, že ho mají v evidenci.
To fakt zíram. A někdo platí 500kc za rok a třeba tam ani během roku nepřijde, protože nemá žádný problém. Max na tu preventivní jednou za rok a ještě za to zaplatí 😂 Jsem sice z menšího města, ale tohle je hrozný. Kdyby aspoň za ten poplatek byl co k čemu, podle toho co čtu, tak je to bída.
omobinrin
1. zář 2019
Pokud jde o poplatky, prava v kontaktu se zdravotnictvim aj, je skvela fb skupina Podporite mne v osvete?.... delsi nazev. Doporucuji
kaja2016
Dnes v 05:56

A neni to ten, co byl dvakrat obvineny ze zneuziti ( znasilneni) pacientky a pokazde mu to proslo?

zelenoockaa
Dnes v 06:12

Cytologii přece hradí pojišťovna ne? Zkuste tu fb skupinku, je možné že na některé poplatky nemá nárok.

fifilady
Dnes v 06:23

Zrovna nedávno o něm byla diskuze ve skupině Praha tady na mk, být tebou, přečtu si to tam a hledám okamžitě jiného doktora. 😉

krasna_neznama86
Dnes v 07:16

Klasickou cytologii plati pojistovna, pak se dela specialni (asi presnejsi) cytologie a tu si hradi pacientka... Ta se dela v pripade, ze klasicka nevyjde dobre...

tyna1308
Dnes v 11:00

@kaja2016 Dobry den-Ahoj.. Prosim.. Byl obvineny? Vite o tom prosim neco vic? Zrovna vcera jsem sem vkladala novy prispevek(ale zalozila jsem novy) zazila jsem u nej vcera fakt peklo, jinak to nejde nazvat :(( Zrovna sepisuji stiznost na komoru..

eviks
Dnes v 16:31

@tyna1308 a co se stalo? To si tam sla pro ty vysledky??

Sem začni psát odpověď...

Odešli