Může jít o zamklé těhotenství? Čárka na testech slábne

novous
1. kvě 2012

Ahoj holky. Tak jsem tady také Dnes by jsme měli být 8+3 a v pátek jdeme na druhou kontrolu. Mám obavy, že je něco špatně - zamlklé těhotenství Každý týden si dělám těhotenský test a ta druhá čárka na něm výrazně slábne V 6tt byly obě čárky hodně výrazné a nyní je mezi nimi velký rozdíl. Mám strach co nám v pátek řeknou na kontrole Ale vůbec nic mi není. Jen trochu pobolívají prsa. Nemáte s tím některá zkušennost. Moc děkuji za odpověď. Sluníčkový den Hanka

ajinkafo
1. kvě 2012

Ahoj, já poprvé testovala, když jsem byla asi v 7. týdnu a byly to dálnice, od té doby jsem každý den testovala a čárky slábly a to fakt o dost. Na první kontrolu jsem šla až v 8. týdnu a šla jsem tam s tím, že to rozhodně dobrý nebude, že se mimčo neudrželo. No teď jsem ve 12. týdnu a mimčo se stále úspěšně drží 🙂 Myslím, že síla té druhé čárky o ničem nevypovídá. Já měla testy stejné značky i citlivosti a fakt to sláblo.. takže neměj strach 😉

ckei
1. kvě 2012

@novous V mém případě se jednalo, bohužel, o opačný případ, čárka slábla a došlo k potratu...bohužel, může to být tak i tak, držím pěsti na kontrolu!

novous
autor
1. kvě 2012

CKEI: A jak dlouho a jak často jsi testovala? Kdy Ti lékař potvrdil zamlklé? Děkuji

verry
1. kvě 2012

ty testy nezachycují velké HCG, tak se nediv že ti ta druhá čárka slábne nebo se přestává ukazovat. Neboj určitě to bude ok. 😉

kucirlib
1. kvě 2012

@novous Když se trochu podíváš na net o těhotenských testech tak zjistíš, že pak postupně přestávají ukazovat, že jsou piozitivní. Takže buď v klidu a v pátek držím pěsti.

novous
autor
1. kvě 2012

Moc dekuji za uklidnujici zpravy. 🙂 V patek urcite napisu jak jsme dopadli. 🙂

ckei
5. kvě 2012

@novous testovala jsem obden, týden, odešlo to pak všechno samo, naštěstí.....čárka musí jinak sílit a začíná slábnout až od cca 9tt-10tt, do té doby by měla být určitě stejně silná...
Jak jsi dopadla???

ckei
5. kvě 2012

@novous ke všemu se dívám, že jsi 11tt, takže ta čárka už bude určtiě slábnout, takže věřím, že jsi dopadla dobře!!

novous
autor
5. kvě 2012

Jo jo, naštěstí jsme dopadli dobře 🙂 Vše v nejlepším pořádku. Mimi má 2,2 cm a odpovídá 9+0. Srdíčko tluče, pupečník se tvoří. Tak snad i za 2 týdny kdy jdeme na první sreaning bude vše OK. 😀

verry
5. kvě 2012

@novous tak vidíš, zbytečné plašenííí 😀 uživej si těhulkování 😉 a hlavně už netestíkuj 😠

ajinkafo
5. kvě 2012

@novous Super! 🙂

novous
autor
5. kvě 2012

🙂 už na to prdíme. Ale vůbec nic mi není. Vůbec nic. Žádné příznaky. Naprostá pohoda. 🙂 😉

karlam
6. kvě 2012

mně čárky taky slábly a čekala jsem dvojčata! prý jakmile je hCG hodně vysoké, tak už to testy nejsou schopny pojmout. na prvním UTZ jsem byla v 8. tt a tou dobou byla čárka na testu opravdu již jen málo viditelná

ivabend
5. čer 2012

Holky, teď jsem pročetla Vaší diskuzi a jsem hned mnohem klidnější. S partnerem čekáme naše první mimi, jsme tedy zatím teprve v 6tt,ale vím to už dva týdny a od té doby blázním.... Místo abych si to užívala se bojím, jestli je vše ok. Téměř denně testuji a zdá se mi,že čárka trochu slábne. Ale ostatní příznaky zůstavají, dokonce některé sílí. K dr jdu až ve čtvrtek a čekání je prostě hrůza. 🙂 Přeji Vám všem krásné a pohodové těhotenství! 😉

holesov
6. srp 2012

Přidávám se k vám.Poslední MS byla 10.7.tělísko vytáhnuté 17.7.asi před 6 dny jsem si udělala těhotenský test teda asi 9 dní před MS a test mi ukázal druhou čárku,bylpozitivní,sice byla slabší ale je vydět dobře,další jsme udělala za 3 dny a testík byl stejný,ted jsem skoušela opět,to bylo 4 dny po těstíku a čárka je slbší.Bolelo mě v podbříšku,v kříži ani nemluvim,prsa a mám citlivé bradvky.Nevíte co to muže být? Proč mi čárečka slábne?

kixi
6. srp 2012

@holesov no muze to byt tim, ze jsi testovala moc brzo a mimi se neuchytilo...drzim pesti aby to tak nebylo

holesov
6. srp 2012

@kixi nj,staršně mě totiž bolelo v kříži a bříško i prsa jsem měla boalvé,takže sem cítila že je něco jinak,a měly jsme jet na oslavu tak jsme se bála pít,skusila jsme testík a byl pozitivní tak jsem raděj ani alkohol nepila:-/ ale ted testík a čárka skoro žádná slabučká dušík :(

kixi
6. srp 2012

@holesov chapu, asi by testik udelala kazda...moc me to mrzi, asi to nevypada moc dobre, zvlast pokud mas teprve dostat ms...i presto moc drzim pesti, nadeje umira posledni

holesov
6. srp 2012

@kixi děkuju MS má dorazit v pátek tak uvydíme :/

cital
22. dub 2013

Ahoj. Potřebovala bych radu. Dnes jsem 42DC (5+6tt), dělala jsem si test a čárka je slabší než min. týden. Příznaky mám (občas mě lehce bolí břicho, nevolnost, žíly na prsou, lehká bolest na prsou, hlad). Na UT jsem byla minulý týden ve st, doktorka viděla zvětšenou sliznici a nějakou tečku v děloze, ale nedokázala říct oč jde, jestli o mimčo, cystu, nebo záhyb dělohy. Mám z toho trošku strach. Na kontrolu jdu až příští týden.

salomee
22. dub 2013

@cital Jeden můj známý gyndař + jeden vyhlášený porodnik z Pražské porodky u Apolináře říkají, že síla čárky nic neříká o prosperitě těhotenství...mze to být jiný test, jiná koncentrace hormonu kvůli tekutinam...nebo cokoliv, ty testy jsou jen orientační...neboj se, hlavně, že čárka je🙂

cital
22. dub 2013

@salomee Děkuji. To mě lehce uklidnilo. Snad to bude v pořádku 🙂 . Radši se nebudu už testama zaobírat a po kontrole se těšit konečně z těhotenství.

cukrova_vata
29. lis 2016

@cital ahoj, muzu se zeptat, jak tehotenstvi dopadlo? Jsem na tom ted podobne. Diky!

cital
29. lis 2016

@cukrova_vata Ano, nedopadlo to. Samovolný potrat.

cukrova_vata
29. lis 2016

@cital to je mi lito. Dekuju za odpoved!

cital
29. lis 2016

@cukrova_vata V pohodě. Podruhé to dopadlo dobře 🙂

dankas87
2. bře 2017

Zdravím vás, chtěla bych jen napsat svou zkušenost se slábnoucím testem kolem 7 - 8 tt. Zaprvé, doporučuji v těchto týdnech už netestovat, zbytečně se člověk vystresuje 🙂 Ale protože u prvního dítka jsem byla také po ZT, tak mi to nedalo a testovala jsem jako blázen. Kolem toho 7 tt mi najednou čárka začala slábnout a já šílela, naklusala k mudrovi a vyslechla si, že vše je v nejlepším pořádku. Na netu jsem našla několik příspěvků, kde se psalo, že při vysoké hodnotě hcg už to těhu testy neberou a začnou se projevovat jako slábnoucí. Nedalo mi to a vyzkoušela jsem to - udělala jsem si test ráno, druhá čárka slabá. Celé dopoledne jsem hodně pila (řekla jsem si, že tím by se mělo to vysoké hcg trochu naředit 🙂 ) a kolem poledního jsem test udělala znovu. A světe div se, druhá čárka silná 🙂 Takže na tom asi něco bude 🙂

Přeji všem těhulkám klidné těhotenství 🙂

betelges
4. zář 2017

A holky, vedely byste od jake vyse HCG slabne TT?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru