Může to být těhotenství? 2 testy pozitivní, 3. negativní

rrrromca
8. led 2016

Ahoj holky,

moc prosím o radu. Snažíme se o miminko, včera (tj. 4 dny před očekávanou menstruací) odpoledne jsem si dělala TT a vyšel mi slabě pozitivní, dnes ráno jsem si dělala test (jiná značka) a vyšel také pozitivní a to silněji. Dnes odpoledne jsem si dělala stejný test jako včera ráno a negativní... Nemůže to být tím, že jsem šla na záchod po cca hodině od posledně a mezitím jsem toho hodně vypila? Stalo se vám některé něco podobného? Jsem z toho hrozně vystrašená ☹ ☹

sara04
8. led 2016

odpoledne je prý hladina HCG nižší, já bych věřila spíše těm ranním testům 😉 ... takže asi může být 😉

zlatkavlk
8. led 2016

já bych ještě počkala do termínu MS, podle mě nemá cenu testovat takhle brzo, i když záleží, kdy byla ovulace... ale jestli vyšly ranní testy, tak to vypadá dobře... 😉 držím pěstičky!

danchacha
8. led 2016

@rrrromca Určitě to bude tím na ředěním moči, mají se dělat ráno kvůli tomu, že je po celé noci více koncentrovaná. Testuj vždy max ráno, nebo po delší době nepití a nečůrání.

rrrromca
autor
8. led 2016

Moc vám děkuju, tak snad zítra ráno to bude zase pozitivní.. =)

danchacha
8. led 2016

@rrrromca Navíc je to opravdu dost brzy, mě se třeba před očekávanou MS neobjevilo nic, v den očekávané se objevila extrémně slabá, téměř neviditelná druhá čárka. Až cca po týdnu byla viditelná na první pohled.

rrrromca
autor
8. led 2016

To jo, ale mne vyděsilo, že to tak najednou zmizelo, když předtím tam čárka byla...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru