Můžu otěhotnět, když kojím dvouměsíční dceru?

lafantana
2. črc 2012

ahoj chtela bych se zeptat jestli muzu otehotnet kdyz kojim a me dceri jsou teprve dva mesice?vsude ctu ze zeny do toho prijdou az po pul roce,,tak ted nevimm dekuji

jana8
2. črc 2012

@andryskam jo,jo pokud vím tak je volně k prodeji.....tak to je hezké, nejdřív tab. před x lety a nakonec manžel a děťátko 😵

lafantana
autor
2. črc 2012

jo dam a moc vam vsem dekuji 🙂 🙂 🙂 🙂

palomitacheca
2. črc 2012

@jana8 já ho teda nikdy nepotřebovala, ale vím, že se o tom holky občas bavily na diskuzi a psaly něco o občance. Volně prodejný už ale je asi od listopadu, nebo tak nějak 🙂
Přítele jsem si nemohla vybrat lepšího, měla jsem štěstí, protože se k sobě hodíme. I když jsme 2 berani, tak nám to až takový problémy nedělá 😀 A na starší jsem byla snad odjakživa 😀
Děkuju, snad ten druhý porod bude podobný tomu prvnímu. Od prvních kontrakcí trval 9 hodin a byl bez větších komplikací, prostě úžasný zážitek na celý život 🙂

andryskam
2. črc 2012

@palomitacheca Já měla výtok skoro celé těhotenství, ale Dr. mi říkala, že je to v pořádku. Žádné testy nenasvědčovaly tomu, že by bylo něco špatně a to jsem hlásila každou poradnu, že mám výtok. Už jsem vypadala jako blázen, ale bála jsem se, aby to nebylo něco špatného. Já měla tu bílkovinu spojenou s vysokým tlakem ke konci.
No nic, jdu si lehnou, ať se trochu vyspím - počítám, že se Alexek vzbudí cca. za 2-3 hod. na kojení.
Tak ať vše dopadne co nejlépe 😉

andryskam
2. črc 2012

@jana8 😀 jo jo, to jsou ty osudy 😀

palomitacheca
2. črc 2012

@andryskam Výtok je normální, i když někdy dost otravný 🙂 tak dobrou noc, užívej si, že máš ještě malý miminko, brzy vyroste a bude z něj raubíř 🙂 a děkuju 😉

andryskam
3. črc 2012

@palomitacheca Mě připadá, že je raubíř už teď. Je oproti jiným dětem nějak moc akční 😀 Kamarádka má jen o 2 týdny mladší holčičku a ta jen leží a náš by se už plazil, kdyby měl trochu víc síly 😀 Snaží se o to 😀 😀 😀

palomitacheca
3. črc 2012

@andryskam Pata byl akcni uz v brisku a vydrzelo mu to i po porodu. Neustale neco vymysli a zkousi... Jsem zvedava, jaky bude druhy ditko. V brisku je taky hodne aktivni, tak se mam asi na co tesit 😀😀

andryskam
3. črc 2012

@palomitacheca Tak to byl Alexek taky, dělal v břichu úplné ródeo 😀

palomitacheca
3. črc 2012

@andryskam ja uz se docela bojim toho, ze to brzy budu mit doma dvojnasobny 😀 se asi zblaznim, az mrnous trochu povyroste, zacne tu smejdit a ja nebudu vedet, kteryho hlidat driv 😀

andryskam
3. črc 2012

Ale víš jak, alespoň budeš vědět, že je máš 😀

ivaanka
3. črc 2012

Otehotnet muzes, mam kluky od sebe rok a 13 dni 😉 A v porodnici byla se mnou holka, ktera mela doma 11 mesicni mimco, takze ta me jeste trumfla 🙂

andelka
3. črc 2012

@lafantana no, my se jaksi zapomněli 10 týdnů po porodu a teda lufty jsem měla děsné. Hlavně když jsem po limitu našla na testu //. Naštěstí dva opakované testy dělané později a podle pravidel byly sněhobílé. Ale vyléčilo mě to od nějakého spoléhání se na kojení. Po prvním porodu jsem sice MS dostala až po 11měsících, ale teď bych se fakt bála už, třetí dítko by mě asi zabilo. v plánu brzy fakt není, takže žádné takové zapomínání a spoléhání na kojení nebude. Sice kojím plně, minimálně 10x za den a 1x v noci, ale jistota je jistota, antiko musí být.

lafantana
autor
3. črc 2012

ahojky holky tak vam vsem za vcerejsek dekuji za rady ale tehotna nejsem 🙂 jen mam ted bromlem ze mala o deme vubec nechce pit jen s flasky,,uz si nevym rady ☹

slundo
4. črc 2012

můžeš 🙂 kojení není antikoncepce

jana8
6. črc 2012

@lafantana mužu se zeptat jak víš,že nejsi těhotná,když jsi se ptala jestli by to odhalil test po týdnu? nějak tomu nerozumím....ale držím palce,ať další miminko přijde až když budete chtít 😉 .... jak jste dopadli s kojením? ono z flašky se miminku lépe pije, nemusí se tak namáhat jak z prsa....to je právě to riziko když dává člověk z flašky i kojí 😒 taky jsem se bála aby malá pila pak ode mně ale i z flašky....nakonec to dobře dopadlo...a co vy?

timbouctou
6. črc 2012

@jana8 no asi to dostala 😀

@lafantana a i proto možná malá mlíčko nechce, ne? Taky jsme to měli, i když kluk už byl starší, ale zvyknou si, neboj. 😉

timbouctou
6. črc 2012

@lafantana mimochodem, z prsu musí víc makat, tak ta lahev je pohodlnější 😀

jana8
7. črc 2012

@timbouctou no jestli to dostala tak to nic neznamená.....je hodně případu,že žena je těhotná i když to má, ale taky to je většinou jiné,ale to jsi málokterá uvědomí ......

timbouctou
7. črc 2012

@jana8 taky pravda 😀

jana8
7. črc 2012

@timbouctou 😉 jen smůla,že autorka se nám neozývá a nedává zprávy jak to je....moc by mě to zajímalo,jak dospěli k tomu závěru....ale jasné,že ji přeji to co sama chce 🙂

lafantana
autor
10. črc 2012

ahojky moc se vam vsem omlovam ale nesel mi net ☹ ale uz je to v poradku a tehotna opravdu nejsem muj ginekolg mi udelal ultrazvuk a tam nic nenasel a pro pro jistotu i test a byl negatyvni,rikal ze kdyz kojim i kdyz z jen jednoho prsu, a nemam rozestup vissi nez 6.h tak to kojeni tech 6.mesicu zapranuje ovulaci,,ale musim pry porad kojit a malinka mi uz saje tak jak ma nedavam ji nic z vlasky,,,,protoze mam moc linou holciciku asi 🙂))))),jinak se vam holky jeste jednou omlouvam ze jsem tady nebyla,,☹

lafantana
autor
10. črc 2012

a porad jsem to nedostala,,🙂a do konce tydne mam anikoncepci injekce,,radeji 🙂 a jaky jsou ty injekce jsou lepsi nez prasky?

jana8
10. črc 2012

@lafantana promin ale i tak to nechápu, protože ty jsi psala pokud se nemýlím jestli se to dá poznat za týden.....a to by nezistil podle mně ani tvůj gynekolog,že se mi zdá že je to moc brzo....mě sestřička řekla,že dřív to já uvidím na testu než oni z krve......mužu se zeptat kdyby jsi náhodou těhotná,tak kolikátý den jsi ted?.......přeji ti ať miminko budeš mít až když se na to budeš cítit....jen mě zajímá jak to ten doktor spoznal.....a to kojení...no nevím....každý říká,že hlavně pozor,že kojení neni antikoncepce,ale o tom čase mezi kojení jsem neslyšela....bohužel neporadím co je lepší....nevím....doufám,že holky ti poradí....

lafantana
autor
12. črc 2012

ahojky vcera jsem si byla dat i antokoncepci,,takze tehotna urcite nejsem a doktor mi dela o ultrazvuk takze vsechno je v pohode 🙂

coufii
17. črc 2012

Kojení není antikoncepce ;) takže podle mě a mého doktora, ANO můžeš přijít do jiného stavu...proto by si ženy po porodu měly zajistit co nejdříve antikoncepci, nebo se zaopatřit proti početí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru