My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
15. bře 2010

V pořádku broučku-děti se musí vychovávat od mala....a jak vidím-tys začala už v prenatálu 😀

suzanna
15. bře 2010

brouku drzim palecky a tesim se na ty usmevy tvych deti 🙂

pecicka
15. bře 2010

ahoj holky, všechny vás moc zdravím 🙂 broučku a na mimina jsem zvědavá 🙂

broukb
15. bře 2010

HOlkýýýýýýýýýýýý tak mi hlásíme krásný zdravý dvojčátka 😀 😀 odpovídáme 7+3 a 7+4 a měříme 1,29 a 1,31 cm 😀 to jsou klacci co???hnedka vám tam lupnu fotečku. Jo a manža je totál zelenej a vydejchává to ještě teď ! \holky bylo to krásný slyšeli jsme srdíčka viděli jsme jak si tam hoví a bylo to prostě úža 😉

vysocanka
15. bře 2010

Broucku to je super tak jsou tam dve vidis to!!!!!! bájo 😵

pecicka
15. bře 2010

broučku, velká gratulace 🙂

pajka00
15. bře 2010

Brouku skvělé🙂a fakt se usmívají-moc jim to sluší🙂)) Jen tak dál...A jsou fakt velcí🙂

vysocanka
15. bře 2010

jsou velci to koukam.. no pekne jim mamka naridila usmev 🙂 jsou to fešáčci!! obrovská gratulka.. 🙂 😵

suzanna
15. bře 2010

broucku nadhera, velka gratulace 😵

pajka00
15. bře 2010

Já jsem měla při poslední kontrole 8+1 1,66..tak jsem zvědavá, jak porostl za ten týden🙂 Doufám,že mi Dr.udělá UTZ, ať to můžem zkontrolovat. A těším se na průkazku 😀 To už budu fakt oficiálně těhotná, když budu mít papír🙂)

vysocanka
15. bře 2010

Já jdu pristi pondeli holky na kontrolu a prej uz taky dostanu prukajdu 🙂))))))))))))))

tulanek
autor
15. bře 2010

Holky,zdraviiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂
Broucku,to je uzasny,nadherny,vyborny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😀 🙂 😀 ja mam takovou radost a jsou krasni,mooooc!!!!!!!!!!!!! 🙂 cela maminka 😀 😀 😀 cekani se vyplatilo,ja ti to rikala!! 😀

Pajko i tobe moc drzim palce,at ti udelaji utz a verim,ze se klepes na prukajdu 🙂 u nas se porad vyptava pan tata,kdy uz konecne budeme mit prukazku 😀 ale ja az 26.3...I kdyz doufam,ze to zase utece a budu hlasit dobry zpravy 🙂

broukb
15. bře 2010

děkuju moc koťátka ..jsem šťastná jak blecha 😀 a už bych je chtěla znovu vidět 😀
Pajko tak ty budeš první ofiko těhulka 😉

misanda
15. bře 2010

Brouku, vééééjikááá gratulace ještě od mišandy 😉 😉 😉

broukb
15. bře 2010

Mišando děkuju moc a věřim, že i ty budeš co nevidět mamina... 😉

pajka00
15. bře 2010

No jo holky, jak už budu mít papír-teprve budu těhu 😀 😀 Do té doby nic 😀

ratatooy
15. bře 2010

Broucku gratuluji.kdyby nám tak ten papír mohl zajistit zdárné tehu.až do konce.holky co to je plno holek má vidět na utz jako mimi a za tím ještě jakoby malou kuličku.co to je jako?já to na tom prvním vůbec nemám.jen takovou malinkatou fazolku s ocickem

dada074
15. bře 2010

Ahoj holčiny,
Broučku velikáááááááááááánská gratulace jsou nádherní!!!!!
Pajka : a ko je kdy?

broukb
15. bře 2010

já byla tak v šoku, že jsem se zapomněla zeptat jak mám brát dál ty léky a teď mi to tam nezvedá...tak to asi nechám na zítra ne gyndu co?? tam by mi mě taky říct ne'??

dada074
15. bře 2010

Broučku určitě zítra ti poradí!!!

pajka00
15. bře 2010

Dada-dnes jdu na kontrolu 😀
Broučku-ber prášky dál...já je mám brát až do 12-ctého týdne 😒

tulanek
autor
15. bře 2010

Ratat,ubec se nedes,ja mam dva cervicky a kolem nich bublinku,kazdej utz jinej,to nemuzes porovnavat 🙂

Broucku jo jo,zitra ti urcite reknou co a jak!!! 🙂

dada074
15. bře 2010

Pajka : tak držím palečky.
Jo a řeknu VÁM,člověk si udělá kratší dovču v zahraničí s manželem a vy tu toho nakrafete,kdo to má pak dočítat,to abych nikam nejezdila!!!

tulanek
autor
15. bře 2010

A kdepak jste byli Dadus??? 🙂

ratatooy
15. bře 2010

Taky chci na dovcu.se asi dlouho nedočkám.

tulanek
autor
15. bře 2010

Jo joooo,Ratatooy,vysnily jsme si miminko,to bude teprv dovolena,prdim na moooore,prdim na dovoleny,tesim se na tu dovolenou materskou 😀

antoaneta
15. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem Vás našla! Jupíííííí!!! 😀 Pořád jsem nakukovala na naši diskuzi a tam nikdo a až teď jsem alespoň část - Vás našla. Chci se Vámi podělit o svou radost, sice zatím jen velmi potichoučku, ale chtěla bych Vám to říct. Je to totiž pořád velmi čerstvé a mám velký strach abych se něco nestalo.
Představte si, holky jsem těhotná!!!!! 😀 Ty zázraky se opravdu dějí!!!!! Jsem z toho pořád ještě v šoku, nemůžu tu informaci, že jsem těhotná tak nějak vstřebat. A nejde mi se z toho ještě ani pořádně radovat, jen když si to znovu řeknu, že jsem těhotná, tak se mi chce štěstím plakat. Tím, že nám nevyšlo ani teď to IVF+ISCI, po kterém nám nezůstaly žádní mrazáčci, tak ta víra mě trochu už opouštěla. Doktoři nám řekli, že jinak to asi nepůjde (manžel špatné spermie a já jen jeden vejcovod) a teď tohle. Asi nám pomohly ještě ty dozvuky po té hormonální stimulaci. Je to fakt zázrak a pořád tomu nemůžu věřit. Už jsme šetřili peníze na další IVF a ještě předtím jsme měli jít na další vyšetření. Už jsem byla na imunologii a ještě máme žádanku na genetiku. A teď? Snad ten kulihrášek nám v bříšku zůstane a já to všechno budu moc zrušit.
A jak to všechno vlastně bylo? Já vám to napíšu jo? 🙂 Po tom nevydařeném IVF, jsem začala špinit, takže jsem ani nevěděla od kdy si mám počítat a kdy čekat menstruaci. Každopádně ta nešla a nešla, zkusila jsem i počůrat test a nic, a tak jsem čekala dál, no a pak už jsem to nevydržela a objednala jsem se na vyvolávačku. (Do té doby jsem to měla vždycky pravidelný a bála jsem se aby nebyl nějakej problém a zbytečně se mi tak neodsouvalo to další IVF) Ten den kdy jsem si zaběhla do nemocnice, tam mně kromě Agolutinu vzali raděj ještě krev. Odpoledne jsem si měla zavolat na výsledky, no, já trdlo uspěchaný, sem si na to čas nenašla a odpoledne, pozdějc, mi volala doktorka sama, že mám hcg pozitivní!!!. 😀 Chce se mi z toho úplně plakat, jen když si na to zase vzpomenu. Měla jsem hcg 866. Smála jsem se a brečela zároveň. Pořád jsem opakovala, jak je to možný? Jak je to možný? No a ta doktorka na to, .......i zázraky se dějí! Na tu větu nikdy nezapomenu.
Byl to nádherný pocit, ale byla jsem jak připitomnělá, potřebovala jsem se o tom ještě přesvědčit. Tak jsem si zaběhla znovu, po víkendu, a to už jsem měla hcg 6117. Tento týden jsem měla přijít na na kontrolu, kde mě poslali i na ultrazvuk a holky představte si miminko tam je!!!!! 😀 A pak doktorka řekla že je tam i srdíčko, ale když mi ho ukázala, celá jsem se zase rozesmála a rozplakala a tím jsem to úplně celý roztřepala a viděla jsem prd. Ale pak mi to ukázala ještě jednou a už jsem ho asi viděla. 😅 A holky, dostala jsem aji obrázek!!! Je tam taková malá fazolka! 😀 Podle ultrazvuku jsem asi 6 týden, (teď už teda asi 7) Ale víc se asi dozvím, zítra, to mám přijít znovu a to prý už popeláším i ke svému gynekologovi.
Holky moje zlatý, prosím přejte mi jen to nejlepší, mám hroznej strach! Moc si přeju aby se miminku u mě moc líbilo a zůstalo se mnou až do zdárného konce.
Vám zase přeji, ať i vás se to Vaše štěstíčko drží a vy, které na to své štěstí čekáte, tak ať nečekáte dlouho a hlavně - nepřestaňte věřit!!! Zázraky se opravdu dějí! Já jsem toho důkazem......

Jo, holky, já sem zase občas za Váma přijdu, jo? 🙂

tulanek
autor
15. bře 2010

Antoanet ahoooj 🙂
Je to krasnej dojak a strasne moooooc ti to preju,vscichni ti to tu moooooooc prejeme!!!!!!!!!!Je to uzasny a uvidis,ze miminek se te bude drzet a vsechno bude v poradku!!!!! 🙂 je to vymodleny miminko,tak se moc opatrujte hlavne 🙂 uz nam te tu nekdo prasknul a opravdu moc ti to vsechny prejeme,je to fakt nadhernej zazrak 🙂 a zustan tu u nas!!! 🙂 My jsme pokracovani z nasi puvodni skupiny,jen jsme holky nechtely zbytecne provokovat 🙂 tak zitra drzim pesti!!!!Urcite dej vedet 🙂

cibka
15. bře 2010

ahoj holky broucku vellikánská gratulace tak dvojčátka to je paráda moc moc moc drzím palecky at je vse ok

pampeliska36
15. bře 2010

BROUUUUUUCKUUUUUUU. no super! parada! radovanky!!!!!!!! 😀
gratuluju moc k tak krasne zpravicce!!!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru