My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

broukb
15. bře 2010

Antoanet je to nádhera a strašně moooc ti to přeju, jsem šťastná za tebe, že se vám to tak hezky povedlo 😀 a věřím, že bude vše v pořádku vždyť tohle miminko je zázrak už od začátku... 😉 moc držím palce a budu ráda,když tu s námi zůstaneš...vždyť k nám patříš

broukb
15. bře 2010

Pameli,Cibko děkuju mooooooc jste zlatíčka 😉 Cibko a co ty?? jak se cítíš??nezkoušela si tetsík??

broukb
15. bře 2010

holky tak teda zázraky života zatim nic moc 😒 nebo teda nevim, ale připadalo mi to celkem o ničem

suzanna
15. bře 2010

Antoanet mooooc ti to preju a jsem moc rada,ze se vam zadarilo 😵 zazraky se opravdu deji 😵 🙂

tulanek
autor
15. bře 2010

Broucku me taky nic moc 😖 jako fakt takovy proste divny,skutecnost je proste skutecnost a kdo to zazil,tak si myslim,asi bude mit podobnej nazor......Je to proste serial a jsou to herci,nejlip by to proste zahrali ti,co to opravdu prozili... 😒 napad zajimavej,ale skutecnost trosku jina rekla bych a vsechno se zahrat proste neda mno...

antoaneta
15. bře 2010

holky MOC děkuju!!! Budu Vás informovat a budu tu s Váma 😀 !!!
Jo, koukala jsem taky na ten seriál a taky se přikláním k názoru - nic moc. Takový celkem mdlý. Chtělo by to víc z nemocnice a míň ze života doktorů. Ale zase je fajn, že konečně, někde budou mluvit o tom, že to není zadarmo!!!!! Dyť některý lidi (i moje rodina) si do teď myslí, že když se říká, že tři pokusy jsou zadarmo, tak jsou zadarmo. Chacha, my bysme mohly povídat!!! 😠 že, jo.
Třeba se tam pak nahoře někdo z těch papalášů, chytne za nos a začne to nějak řešit....

Zatím ahoj, jdu chrnět, jsem unavená jako čert. Taky je po Vás tak prd? Já jsem celodenní spící panna.... 😉

tulanek
autor
15. bře 2010

Antoanet,ja jsem to samy,vzbudim se v pul jedenacte,nekdy dvanacte,najim a ve tri jdu jdu znovu spat 🙂

pajka00
16. bře 2010

dobré ranko holky...tak včera vyšetření u Dr.Udělala mi jen stěry, za 14 dní mám přijít na UTZ. Zítra ráno na 7 na krev a mám se za 3 týdny objednat na testy...3D UTZ a krev....Měla ze mě radost a doufá stejně jako já, že bude vše OK🙂 Na seriál jsem se nedívala-ve 20.15 jsem usnula🙂 SPím teď jaksi moc🙂
Antoanet-samozřejmě-velká gratulace🙂

ratatooy
16. bře 2010

Ahoj holky.pajka tak to už bude jen samé vyšetření.mě se seriál docela líbil myslím že se to tam víc rozjede.akorát bych ho ale celej prořvala tak manza řekl že se na to dívat nebudu.

pecicka
16. bře 2010

ahoj holky, jen jsem nakoukla a přišla vás všechny pozdravit 🙂

suzanna
16. bře 2010

ahojky holky 😉
pajka a uz ti dali tehu prukazku?
ahoj peci jak se dari?

pajka00
16. bře 2010

Suzi představ si,že ne. Jen mi udělala stěry, zítra jdu na krev a za 14 dní mám přijít na UTZ a dostanu průkazku-a já se tak těšila🙂 A jsem objednaná na screening ve 12.týdnu-takže jdu 8.4.

suzanna
16. bře 2010

pajka to je potvora ta dr 😅 ale na NT si to uzijes, je to nadhera toho mrnouska tam videt se pohybovat aniz bys to jeste citila 😵 a jdes na 2D nebo 3D ? Tady se musi ten 3D platit..

pajka00
16. bře 2010

Já asi na 3D+krev...stojí to 1400,-. Pak ve 20-tém týdnu se jde zase,ale to už platí pojišťovna. No jsem hrozně zvědavá a zároveň mám fakt strach, aby to bylo v pořádku. Samozřejmě, si to nepřipouštím, ale už mi není 25, abych byla tak free a nemyslela na to.

suzanna
16. bře 2010

jj to chapu,ja mam strach snad kazdy den a pripada mi,ze si to tehu snad ani neuzivam...ja jdu za 14 dni na ten 2D na zkontrolovani vsech vnitrnich organu a taky doufam,ze bude vse oke.Nam tady pojistovna ten 3D neplati a ani bych na nej nemusela,ale chci tak jdeme ve 24 tt a delaji to i v sobotu ,takze si nemusi manza brat z parace volno...Vcera me tak desne bolela hlava,ze jsme si myslela,ze mi exploduje a musela jsem si proste vzit paralen,dr rikal,ze muzu ,tak snad to nejak neublizuje miminku,ale vycitam si to stejne...

ratatooy
16. bře 2010

Suzan paralen můžeš taky jsem ho teď brala na chřipku a to nemám za sebou ani 3 měsíce.koukala jsem na ten kočárek jak máš v albu jak se nám líbil ten babyactiv a zklamal mě má moc malou vaničku.jen 70cm dlouhou a 36cm širokou.to je tak do 5 měsíců.

suzanna
16. bře 2010

ratat tak snad sem nic nepokazila s tim paralenem dr mi taky rikal,ze ho muzu...
jaky kocarek myslis ten NEO JET? My pujdeme koncem dubna a budeme se divat co koupime, detsky pokoje mam vybrane dva,chci je nejdriv take videt nez se rozhodnu a kocarek samozrejme taky,uz se na to moc tesim,ale my musime cekat nez nam dedecek da penizky 🙂

pecicka
16. bře 2010

suzzi ahojky, jo celkem to jde, ms už přišla, tak jsem ráda a budu se těšit na tu dubnovou, protože začnu znovu 🙂

pajka00
16. bře 2010

Suzi paralen je v klidu.Já jsem se včera Dr.ptala na moji hlavu-bolívá mě občas až do zvracení a ona mi řekla,že po 12 týdnu můžu už vklidu i ibalgin-občas.Že se nic neděje a iboš je v klidu.Paralen kdykoli..Jenže ten mi nezabere...

suzanna
16. bře 2010

peci tak drzime palecky a dej nam vedet 😉
pajka no to vis,lepsi je to prece jen bez leku,ale me ta hlava tak bolela,ze jsem nemohla usnoust tak jsem si rikala,kdyz se trapim ja ,trapi se i mimis tak si ten paralen vezmu a je to...

pajka00
16. bře 2010

No četla jsem,že pro to mimčo je horší, když tě třeští hlava, než když si vezmeš prášek.Když jsem čekala dceru a myslela jsem, že každou chvilku přijde mrcha-ládovala jsem se ibalginama na bolest a když za 3 dny nepřišla-tak jsem si udělala test a já těhu.

pajka00
16. bře 2010

Dcera naštěstí v pořádku ani žádná alegie,exém..prostě dobrý.Takže ono to není až tak strašné s těma lékama.Samozřejmě-záleží na tom co jí a kolik. Když si budeš denně dávat 3 prášky,určitě to není dobrý...ale občas tableta fakt neškodí...to mi říkala i Dr.A ty ve II.trimestru obzvlášť se neboj..v tom prvním je to horší.

ratatooy
16. bře 2010

suzan jo myslím ten jet neo.tak to koukám že se může ibalgin protože je to drijak.ale švagrová ho brala první dva měsíce každej den několikrát a má zdravý dítě.holky slyšely jste o tom balonku epi-no?to vypadá docela zajímavé.a možná to fakt pomáhá k porodu.

dada074
16. bře 2010

Ahojky,dobré odpolčo přeji,

Antoanet : velká gratulace k miminku,je vidět,že zázraky se občas opravdu dějí!!!!!Je to nádhera 😉

Pajko já měla průkajdu také až od nějakého 11tt.Zase se máš na co těšit,no ne?

Jinak my jsme si s manželem vyrazili na nákupi do Istanbulu,jezdím tam tak dvakrát do roka,když to vyjde a na mimčo se tam nakupovalo jedna radost.

pajka00
16. bře 2010

Jo říká se, že ibalgin je dryák-hlavně na žaludek....ale myslím si,že všeho s mírou. Jako těhu-ho nebudu brát tak často,jako když jsem nebyla a i tak jsem ho nejedla 5x týdně....takže prostě-tak akorát. Když už nebudu vědět,kam si hlavu strčit a zvracet bolestí,tak si ho prostě vezmu.
Jo🙂Mám se na co těšit...za 14 dní ho dostanu.....ale je to celkem jedno,zas tak na něm nebazíruju....spíš mě bude otravovat, že budu muset k obvoďákovi, zubařce, na plicní-všude razítka, že jsem OK🙂
Joo tak tam se musí nakupovat jedna radost🙂taky bych jela🙂

suzanna
16. bře 2010

holky no to jste me uklidnili.ja prasky ted proste polykam nerada,ale jak pajko pises pro mimco je urco horsi,kdyz se necitime dobre.No aspon,ze mi ten paralen pomohl.
Tak dada uz nakupuje o sto sest 🙂
Tady se teda na zadny plicni,zubni atd. v tehu nechodi ,je to tu divne 😒

dada074
16. bře 2010

No my jsme to také zvažovali jestli jet nebo ne,nechtělo se mi do letadla,ale to pozvání od známých se nedalo odříct a byla to opravdu paráda,něco málo koženého i zlato zacinkalo,ale nejvíc jsme toho přivezli pro mrńouse.

A máš pravdu potom to lítání po doktorech je fakt děsné,já si nechávala zubaře na poslední chvíli (nesnáším ho!!!),ale už to mám naštěstí zasebou.

ratatooy
16. bře 2010

Suzan to je tam fakt jiné než tady a tady to taky není nic extra jsou země určitě které mají ještě větší péči o tehulky.a co ten balónek teda četl jste o tom někdo nebo i třeba použil při předchozím dítěti?

pajka00
16. bře 2010

No už vidím moji zubařku, jak se bude tvářit 😀 Přijde mi taková ze staré školy.....tak se nechám překvapit.
Obvoďáka mám mladého kluka, hrozně fajn. Když jsem byla na prevenci v lednu, tak jsem se ho ptala něco ohledně stimulace-zrovna jsem si měla začít píchat a on-jé ještě že jste to řekla, musíme vyšetřit i krev na šítnou žlázu, jestli je vše OK, když chcete otěhotnět....ani ho nenapadlo mi vykládat-že jsem "stará"🙂
Důležité je, že jste dobře pokoupili a udělali si skvělý výlet🙂
Tady se chodí k těm doktorům proto, aby ti vyloučili jakýkoli zánět v těle..tzn.že může být i od zubu...aby to prostě co nejmíň ohrozilo mimi. A na plicní-kvůli tubeře? Ani nevím🙂 Ale určitě jsi chodila s holkama tady k doktorům, tak to znáš.

pajka00
16. bře 2010

Ratat jaký balonek?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru