My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

spark
29. říj 2010

@zlucie 😲 gratulace veliká 🙂 😵

vysocanka
29. říj 2010

Zlucie take moc gratuluji a preji vam hodne krasnych spolecnych chvil.

lumpajda
29. říj 2010

Teda holky, to je krása, samá krásná miminka. Všem vám moc a moc gratuluji a přeji, ať vám dělají jen samou radost a hlavně zdravíčko pro všechny. 🙂 🙂 🙂 Je to tu samej chlap, alespoň budou mít holky z čeho vybírat, tak hodne sil všem maminkám.papa

ratatooy
29. říj 2010

ahojky je to už je miminek
@vysocanka neboj to za chvilku zkloubíš všechno do kupy a když jednou nebude uvařeno nebo naklizeno tak se nic neděje ne?radši si užívej prcka zachvilku nám vyrostou ale uklízení a vaření nám zůstane na furt.

ratatooy
29. říj 2010

to jsem mu dala na spinkání noční košili co?prvně jsem je nechtěla a ted si je chválím že ho nemusím budit na přebalení jen se to vyhrne a je to.

suzanna
29. říj 2010

@zlucie nadhernej chlapecek velka gratulace a preji hodne zdravicka a stesticka obema 😵 😵 😵

zazy
30. říj 2010

Zluci i já moc gratuluji at jste oba zdravý

ratatooy
30. říj 2010

ahoj maminky,taky vám někteří drobečci baští co dvě hodiny?kojený určitě jo,ale mi na nutrilonu jsme vydrželi 3 a najednou jen dvě?dneska se tak přecpal přes noc až mi všechno vyzvracel a měla jsem co dělat hned 😀 ale celkem jsem se lekla.to jsou šoky to je děs,a to mě čeká takový několikaletý bání se,fuj teda. 😝

spark
30. říj 2010

@ratatooy ta košile je parádní!
Mě baští jak kdy,přes noc po třech i čtyřech hodkách. Nebudim ho,jsem rada že trochu zachrápu 😎 ale to jsem se chtěla zeptat....když se mi malej poblinká po kojení,to ho mám hned zase nakrmit? 😕 dyt musí mít hned hlad,ne? No fakt nevim. Ve středu jdem na kontrolu,tak mam hned otázečku))

pajka00
30. říj 2010

@zlucie Velká gratulace,ať jste oba zdraví, malošek je krásný🙂

pajka00
30. říj 2010

@spark Jasně,že nemusíš znovu krmit..to je spíš nadbytek toho, co snese. Malá jí tak dlouho, dokud rochu nevyzvrací-takový je to malý nenažerka🙂 Takže pokud si ublinkne, tak je to jen dobře, že ho to nebude tlačit v bříšku...u nás je spíš problém, že malá nechce odbrkávat vůbec...no v noci se už ani nesnažím. Jo...a samozřejmě, že jí co dvě hodiny....ve dne v noci....takže až bude spát tři hodiny-budu šťastná🙂

ratatooy
1. lis 2010

ahoj tak včera se nám šimon tak nabaštil odpoledne že mi spal pak 5hodin v kuse,taky ho nebudím až se vzbudí tak si řekne@spark mě se malej tuhle taky tak poblil ale nedávala jsem mu nic byl pak spokojenej ale už za hodinu jedl znovu.

spark
2. lis 2010

🙂 Ahoj!
Je to boj! 😀 Kluk huláká nebo spí..už se těším,až se začne smát a reagovat na hračky. I když tohle období má taky své kouzlo 😵 když huláká a vezmu ho tak se sklidní a to je milé 😵 Včera mě tak poblil!! že nás ted štve,že jsme to nevyfotili. To bylo tornádo! Já zblitá,malej zblitej a ještě držel v ruce moje vyškubnutý vlasy))no mazec. 😀

Jinak chci se zeptat co používáte za plíny. Já měla newborn pampers ty byli super a ted jsme koupili Huggies a ty nejsou tak dobrý.

pajka00
2. lis 2010

ahoj, jo zvracíme taky a mám stejný názor jako spark-už se těším,až bude trošku větší,teď je to sice miminko na pusinkování,ale jinak nuda🙂 a plenky máme pampers..a huggies taky🙂))ty huggies dokáže pročurat...jinak jsem spokojená s oběma-ty huggies líp sedí na zadku.

ratatooy
2. lis 2010

@spark to jsem se zasmála,mi máme jak pampers tak huggies a huggies newborn jsou pro nás dobré,pak mám pampers premium care a to je melej furt prochcanej až na zádech

zlucie
2. lis 2010

Tak zítra nás snad pustí domů... 🙂

spark
3. lis 2010

@zlucie 😵 krásnej žabáček! Už se určitě těší domů! 😵

pajka00
3. lis 2010

@zlucie Jéé ten je srandovní, jak se důležitě tváří a ty vrásky na čele🙂)) Hrozně roztomilý🙂 Tak ať se mu doma líbí🙂
To moje potěšení se už ozývá-tak letím.

vysocanka
3. lis 2010

Holky nevite nekdo neco o Antoanet?

ratatooy
4. lis 2010

@vysocanka antoanet tady myslím už psala nebo na jiný diskuzy že mají chlapečka ale už myslím 14dní nebo tak nějak

jinak mi začínáme mít taky sem tam pěknej hysterák když se malej potřebuje vyprdět,celou noc tlačí jak o život a nic,tak asi jdu dneska koupit ty probiotický kapky,stojí to teda kupu peněz ale prej dost pomáhají,doufám protože pak už jsem hysterická i já a nadávám manželovi chudákovi když za nic nemůže 😅

vysocanka
4. lis 2010

jj to vim rodila stejny den jako ja to mi od ni prisla sms ale od te doby se ji nemohu dovolat ani na zpravy neodpovida..

ratatooy
4. lis 2010

aha tak to nevím no snad jsou v pořádku asi spíš jen nestíhají nebo tak něco,někomu trvá než se zaběhne že nestihne ani telefonovat.

zlucie
4. lis 2010

Ahojky maminky..... 🙂
Vidím, že Vás manžel už informoval, že máme Marečka!!!!! 🙂 🙂 🙂
První noc doma jsme zvládli celkem v pohodě.....papáme maminčino mlíčko, ale z kloboučkem nám to jde líp!
Koupila jsem si od Medeli tan nejmenší...půjčili jsme si ho už v porodnici!
Porod tedy hrůza...25 hodin a nakonec císař, ale hlavně, že je malej v pořádku....drobek náš!
Antoaneta rodila ve stejné porodnici a když se Mareček narodil, tak je nějak měli pouštět.....tak snad jsou v pořádku!
Tak se všichni opatrujte a odpočívejte, to je pro nás teď taky důležitý.....tak že malej spinká a mamča jde taky 🙂 🙂 🙂

zlucie
4. lis 2010

Tak Antoanet jsou doma!!! 🙂 🙂 🙂

spark
5. lis 2010

🙂 Ahoj maminy! 🙂 Tak nám budou v sobotu už 4 týdny. Hustý jak to utíká. 😲 🙂 Jak válčíte? Tady už je to jen papání,kakání,blinkání,hulákání a spinkání. Předevčírem malej usnul v pul jedenácté večer a vzbudil se ve čtvrt na devět ráno! Až jsem z toho měla výčitky,že nepapal,ale to byl ojedinělý případ 😎 jinak je to normální mimčo. A už vyrostl o 5 centimetrů a dupačky newborn už nám nejsou. Máma musí na nákupy 😎 😀 Je to zlaták,ale večerní histeráčky máme pořád. Akorát,že jak se šoupnul čas,tak začíná v šest a končí v devět. 😀 Jinak se mi pěkně rozvrzal nový kočárek. Jde to na nervy. Zkoušeli jsme to namazat a prd platný. Tak holt budou všichni vědět že jede Ráďa.
Ještě jsem se chtěla zeptat,jestli máte nějaký mazání na šití po porodu. Já mam jen dubovou kůru a nevím jestli je ještě něco.
🙂 a pište,pište! 🙂

spark
5. lis 2010

Dada 8.8.. Lukasek .....
Suzanna 18.08. Jan Justin 4185g 52 cm
pajka 00 25.9. Viktorie 3.480 50cm
spark 9.10.Radímek 3,500 50cm
ratatooy 15.10. šimon 3.450 51cm
antoaneta20.10. Jakoubek
broukb 12.10. Samík 2620g 47cm, Vanesska 2870g 46cm
vysocanka Lukášek 3,60 52cm
zlucie Mareček 29.10. 3,15 50cm

JSOU TAM VŚECHNY DÉTI??

tulanek
autor
5. lis 2010

Dada 8.8.. Lukasek .....
Suzanna 18.08. Jan Justin 4185g 52 cm
pajka 00 25.9. Viktorie 3.480 50cm
Tulanek 6.9. Sašenka 1960g 43cm,Sofinka 1660g 42cm
spark 9.10.Radímek 3,500 50cm
ratatooy 15.10. šimon 3.450 51cm
antoaneta20.10. Jakoubek
broukb 12.10. Samík 2620g 47cm, Vanesska 2870g 46cm
vysocanka Lukášek 3,60 52cm
zlucie Mareček 29.10. 3,15 50cm

tulanek
autor
5. lis 2010

Ahoj holky,moc vas vsechny zdravim,prubezne procitam a mam za vas vsechny radost ze zdravych miminek a stastnych maminek 🙂 preju vsem mooooc zdravicka pohody a at si materstvi jen uzivate a nic vas nezlobi,paaa 🙂

pajka00
5. lis 2010

Dada 8.8.. Lukasek .....
Suzanna 18.08. Jan Justin 4185g 52 cm
Tulanek 6.9. Sašenka 1960g 43cm,
Sofinka 1660g 42cm
pajka 00 25.9. Viktorie 3480g 50cm
spark 9.10. Radímek 3500g 50cm
broukb 12.10. Samík 2620g 47cm,
Vanesska 2870g 46cm
ratatooy 15.10. šimon 3450g 51cm
antoaneta 20.10. Jakoubek
vysocanka Lukášek 36000g 52cm
zlucie 29.10. Mareček 3150g 50cm

pajka00
5. lis 2010

Tak jsem se tu tabulku snažila upravit, aby to bylo přehlednější, ale celá se rozjela....takže oprava:
Dada 8.8.. Lukasek .....
Suzanna 18.08. Jan Justin 4185g 52 cm
Tulanek 6.9. Sašenka 1960g 43cm,Sofinka 1660g 42cm
pajka 00 25.9. Viktorie 3480g 50cm
spark 9.10. Radímek 3500g 50cm
broukb 12.10. Samík 2620g 47cm,Vanesska 2870g 46cm
ratatooy 15.10. šimon 3450g 51cm
antoaneta 20.10. Jakoubek
vysocanka Lukášek 36000g 52cm
zlucie 29.10. Mareček 3150g 50cm

Tak u nás se vikča budí co 2 hodiny, ale protože spí lajda s náma v posteli, tak jí jenom přistrčím prso a spíme....usínáme obě ta v 9 a spíme do 8..takže celkem dobrý🙂 Přes den to jde, spí hodně v kočárku.TZaky vyrostla už o 6cm, takže jsme pár bodýeček a dupaček už odložili....rostou jako z vody,že?🙂
Já na šití nic nemám, stehy jsou dávno vypadané a zhojené, ale pořád ještě mírně krvácím, což se mi moc nelíbí...vzhledem k tomu, že je to dnes 6 týdnů.....nechám to ještě týden a pak zajdu k Dr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru