My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
6. čer 2011

@spark jestli kojis tak bud rada 🙂 Ja uz pomalu kojeni ukoncuji..tenhle mesic s tim seknu a hura bude se hubnout 🙂
@ratatooy ty mas teda chlapaka !🙂

ratatooy
7. čer 2011

@suzanna a co by jsi prosím tě chtěla hubnout?? 😲

pajka00
7. čer 2011

@suzanna tak mi už máme 4 zuby a klubou se jí dvojky dole....a nahoře vzadu tak asi pětka-má bílou tečku..tak že by i ta? nějak moc spěchá🙂
S tím hubnutím ti rozumím-mně zůstal v pase špek-já nevím-tak kilo🙂)Jenže jsem měla vždycky ploché břicho a na to, že mi něco leze přes džíny nejsem zvyklá. Jenže jsem šíleně líná cvičit..nikdy jsem necvičila a ted na stará kolena s tím budu muset začít.
Já to chci taky zrušit to noční kojení-jenže se mi to nedaří...šíleně řve. Flašku odmítá-jakukoli, koupila jsem i tu, cos mi doporučila-zbytečné..Konečně začala aspoň pít vodu z hrnečku.Ona tu gumu-jakoukoli včetně cumlu-který zásadně odmítá od narození-prostě nechce. Takže mi nezbude nic jiného, než buď počkat-až jí to mléko přestane chutnat-což asi bude tak kolem puberty, nebo ji prostě nechat vyřvat...chjo.

suzanna
7. čer 2011

@ratatooy ty speky co mam hlavne kdyz si sednufakt mi to vadi 😒
@pajka00 no tak hlavne,ze te pri kojeni nekouse to me Justin prave nekolikrast i kousnul do krve tim jednim zubem co ma 🙂 a s tim hubnutim mi to podivej presne jak pises leze mi to pres kalhoty se stydim nekde sednout a kdyz si vezmu volny triko vypadam zase jak soudek pac mam velky prsa..takze ja konec mesice fakt zacinam hubnout..odedneska uz ma Justynek 1x kojeni a to kolem pate hodiny rano dostal uz z flasky 🙂 nastestibs tim nemam problem...a lip sev noci vyspim a hned je to taky na me videt...

ratatooy
7. čer 2011

@suzanna no jo každej jsme nespokojenej,taky se snažim hubnout a zatím to celekem jde,poprvé v životě a to díky stránkám Stobklub.cz zaregistrovala jsem se zadala nějaký vstupní hodnoty a sestavuju si tam jídelníček a pod tím jsou semaforky a jak svítí všechny zeleně tak je to nejlepší,za 9 týdnů jsem zhubla 7kg a fakt převážně jen tuk žádný svaly.takže i 7kg je celkem vidět.

pajka00
8. čer 2011

@ratatooy tak to jsi borec, tolik kilo! tak hlavně, aˇto vydrží🙂

@suzanna na to, že má 8měsíců a kus-už b mohla začít spát celou noc a ne se tak budit...měla to tak 2x teď už pár dní zase 3-4x..což je fakt moc. Ona je závislák prostě na tom prsu...až mi dojde trpělivost, začnu to radikálně řešit. Ty špeky bych ovšem měla hned-akorát nevím jak...nejspíš cvičit,co?🙂)

suzanna
8. čer 2011

@ratatooy tak na ty stranky ser teda kouknu a je to jako zdarma jo??Klobouk dolu tolik kilo bych taky potrebovala zhubnout to by mi stacilo...

@pajka00 jo tohle prene delal Justynek 3-4 x za noc byl vzhuru ted uz jen 1-2 ..coz je fakt rozdil...a udelalo to,ze jsem mu prestala v noci davt prso,jen ti rikam,ze cim dele budes cekat tim to pujde hur...a jak jsem si vcera chvalila,ze Justynek nemas problemy s tou flaskou tak jsem to snad zakrikla nebo co,protoze vecer vyvadel u ty flasky uplne strasne ,ale asi to bylo i tim,ze v tom bylo umele mleko...ch jo snad se to taky nauci a bude klidek..jo na bricho je potreba cvicit ...taky jsem lina..utahana hlavne..bez 1 kafe fakt nefunguju.

ratatooy
8. čer 2011

@suzanna jasný že je to zdarma,je nás tam hafo,a každýmu se daří já jsem tam se 7kg ůplně nic jsou tam co dají dolů i 20,30kg za pár měsíců,jen to chce trochu času na sestavení jídelníčku a vařit si a chystat svačiny.

pecicka
9. čer 2011

ahoj holky, vidím, že se tady řeší váha, já mám taky stále 8kg nahoře, hnus, jsem rozjetá, nikdy jsem snad tak široká nebyla a k tomu ty prsa, ale stále jenom kojím, tak to asi nemá moc cenu začít nějak radikalně blbnot,co? Málý vstává od těch 6týdnu jednou za noc, tak bych nechtěla nic pokazit. Holky, nedovedu si představit, jak píšete 3-4krát za noc, já jsem jako lemra a to vstávám jen jednou☹ asi ten věk 😀 ale jinak mě ty špeky taky strašně štvou ☹jinak jsem dala fotečky malýho, tak můžete kouknout.....je to malý rozmazleneček, chce být jen na rukou, jo jak jsme si jej naučili, tak to ted máme, jsem sama nebo to tak funguje všude? 😅 moc vás všechny zdravím

pajka00
9. čer 2011

@pecicka ahoj peci,malošek je zlatíčko🙂 S tou váhou se to vstřebá-neboj. máš teprve 3měsíce po porodu-ještě to půjde-díky kojení-samo dolů. Zatím neblbni, ať mu mléko nezhořkne. Závidím, že vstává jen 1x za noc!! Držím palce, ať to tak vydrží🙂
Malá už chce chodit-za ruky je šťastná a výská,takže se nedá nic dělat. Je to živé stříbro.
@suzanna Bez kafe-ani ránu! Ráno k snídani-odjakživa-krom těhotenství, kdy jsem se na to nemohla podívat-bez kafe nejedu🙂

suzanna
10. čer 2011

@pecicka ty mas zlaty dite 🙂 a rozmazleny a noseni na rukou ? Jen si to hezky uzivej...a pockej az bude mit malej 10 kilo jako nas Justynek a taky ho porad uspavam na rukou, to je pak posiovani .... 😉
A holky musim se pochlubit : Justynek dneska udelal 2x za sebou 4 krucky uplne sam...se nestacim fakt divit jak je cily 🙂 a porad rika mama mama 😀

spark
12. čer 2011

Ahoj všichni.
Tak jsme byli na 8 měsíční prohlídce a myslim že Radímek vede! 10kg a 76 cm! No my jsme oba vysoký,takže má po kom,ale je to kus! 🙂 Jinak je s prckem už sranda při hraní,takže je o zábavu postaráno. V noci se budí minimálně jednou,někdy i třikrát..tak mu udělam 30 mlíčka a dam mu to do lahvičky pro novorozenece a jak je v tom dudlíku malá dírka tak tu 30 tahá děsně dlouho a utahá se do spánku 😎 ale to mu dávam jen když se budí často. 🙂
Jinak s váhou já mám problém. Dolu nejde nic a to moc nežeru a chodim na dlouhé procházky. Zkusím ty stránky,už jsem o nich slyšela! Kdybych zhubla 7 kg jako Ratatooy bych byla šťastnááá!!!
Ted ma chřipajznu a manžel má představte si to revma. V 38 letech! Je mi ho líto,asi je to dost bolavý a nic na to neni,takže malej má rodiče lazary 😠

spark
12. čer 2011

Tak jsem se zaregistrovala do STOBklubu 😎 to jsem teda zvědavááá!!

spark
12. čer 2011

Ještě jsem se chtěla zeptat...prý se mimčům nesmí dávat celer a petržel..nevíte proč?

suzanna
12. čer 2011

@spark protoze jejich zaludek jeste neni pripraveny toto vstrebat,nesmi se ani porek...po 1 roce muze vsechno 🙂

pajka00
14. čer 2011

@suzanna Je to šikula🙂 A to jsou kluci většinou lenošnější než holčičky...tak to bude pěkný neposeda. Už se těším, až bude Vikča mluvit, zatím se jí nic nedaří🙂) Snaží se taky chodit-zatím jen za ruce, ale neleze.

@spark No kus chlapa teda🙂 Je fajn,že ti pije z flašky, taky bych chtěla viktorku nějak ošulit s tím kojením, ale nedá se...jakmile jí zkusím třeba cumel- šíleně se vytočí a řve jak zvíře...o flašce nemluvě...Tak jen doufám, že jí to brzy přestane chutnat-ale pochybuju...

suzanna
14. čer 2011

@pajka00 jo snad bude sikovny...rika to porad ted zacina i vic jakoby zvatlat jakoby nas chtel napodobovat...me se prave pozadu nezda vubec a to nam rikali,ze muze byt zaostaly diky tomu,ze mel po porodu malo kyusliku,ale nase dr take rika jak se hezkyu vyviji a vsechno no zaplat panbuh za to 🙂 Myslim,ze Vikca bude hned chodit,kdyz neleze.. 😉 .

spark
15. čer 2011

@pajka00 já už dlouho nekojím. 🤐
Tak Stobklub bude asi problém. Neumim si sestavit jídelníček... 😠 😠 😒

ratatooy
15. čer 2011

@spark to máme stejně velký prcky 😀 neboj naučíš se dělat jídelníček,chce to vyzkoušet,na kolik ti to zpočítalo příjem?já mám 6000kj a někdy se dotoho nemůžu vejít 😀

ratatooy
15. čer 2011

šimonkovo nové cestovní sedadlo 😀

spark
15. čer 2011

@ratatooy 7500kj

ratatooy
16. čer 2011

@spark ty jo ty se máš to je halda jídla,já mám 6000kj a ted jsem si to zvedla na 6600 protože mi začíná váha lítat nahoru dolů.

suzanna
16. čer 2011

Holky ja tam mam 5800kj a nesezeru to ani nahodou vzdycky snim tak pres 3000kj....tak uvidime..ten jidelnicek to chce asi cvik a pak to pujde samo...zatim se mi to taky moc nedari,ale 0,5 kg uz mam dole....ale ja fakt jim desne malo...

ratatooy
16. čer 2011

@suzanna ale to by jsi měla sníst protože jinak budeš hubnout svaly a vodu a pak se ti váha zastaví nebo vrátí,nesmíš jít pod bazální metaboliznus to je spotřeba pro bězné denní ůkony a funkci těla.

suzanna
16. čer 2011

@ratatooy ja vim,kdyz tolik do sebe nenacpu ja nejsem zvykla tolik jist....

ratatooy
16. čer 2011

@suzanna no jo je to o zvyku já třeba mám i při 6000 málo🙂

spark
16. čer 2011

@suzanna 3000? co jíš? vzduch? 😀
@ratatooy jj..jen to umět sestavit..já něco snim a pak teprve koukam kolik jsem snědla a to už je pozdě.

suzanna
16. čer 2011

@spark rano musli s mlekem, kolem 10 hod. pak az ve tri odpoledne tmavy chleba s necim..sunkou,syrem....a pak vecer veceri brambory maso jim jedine kureci....susenky a tak to me moc nebere jedine tatranky a ty u nas nemame.....takze tak...a piju jedine vodu.My tady jime jen jedno teple jidlo denne u nas se neobedva...no tak asi tak.... 🙂

ratatooy
16. čer 2011

@spark no jo já si dělám jídelníček na den dopředu ale někdy taky sním něco navíc ale když jsem třeba zjistila jaká porce přílohy je pro mě akorát abych se věšla do 6000kj tak jsem čučela dřív jsem toho snědla víc,ted když mám mít těstoviny 100g tak to na ně prdím protože to je hrstička

ratatooy
17. čer 2011

@suzanna prosím tě neviděla jsi naživo tento golfáč ten se mi moc líbí ale nevím jestli je fakt prostornej a co značka?ABC design????vy ji máte že?je to dobrá značka??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru