My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pavcahola
20. bře 2010

tak šup,šup vyfotit

tulanek
autor
20. bře 2010

Tak az prijede Tulanek domu,reknu at me vyfoti a dam to sem jo 😀

pavcahola
20. bře 2010

Dobře tak jo já jsem se taky minulý týden fotila ale příjde mi že to bříško je ještě spíš tlustý,než aby tam někdo bydlel. 😖

tulanek
autor
20. bře 2010

tak ukaz ty ted 🙂 🙂

pavcahola
20. bře 2010

tak jo já to tam zkusím dát.

pavcahola
20. bře 2010

tak už to tam je a ted jsi na ředě ty.

tulanek
autor
20. bře 2010

jeeeee,ja myslim,ze je to videt,ze to neni vyjedenej pupik ale domecek pro dvojcatka 🙂 ted se budu stydet jeste vic 😀

pavcahola
20. bře 2010

zaco?

tulanek
autor
20. bře 2010

jakej mam bruch 😀 😀

pavcahola
20. bře 2010

Ale určitě hezký bříško když tam máš dva poklady. 😉

vysocanka
20. bře 2010

pavcahola moc pekny brisko 🙂 rekla bych, ze ho mame tak asi na stejno 🙂))))))))))

broukb
20. bře 2010

Holkýýý já ten pupík nevidim ukazuje mi to, že pavca nemá album 😨 já vám ho taky vyfotm ať můžeme porovnat..ale je to mega břušánek 😀

broukb
20. bře 2010

už ho vidim pavco proč máš album na koník.sk ?? máš ho pěknej těhulinkovskej a asi tak stejnej jako já 😀

broukb
21. bře 2010

Ahoj těhulinky, ta já dneska mažu na ten veletrh (For kids)..prostě mi to nedá, když je jen jednou do roka 😉 Jdu s mamkou a říkali jsme, že jen na chvilku páč pak bych si zas měla lehnout 😖 škoda byla bych tam klidně celou neděli 😀 chci se tam hlavně podívat jaká je nabídka kočárků, abych měla přehled až ho budem chtít kupovat.Jo a taky jsme se rozhodli, že si pořídíme ten domácí UZ jestli jste o tom slyšeli..používá se to už od 10. týdne tak jsme si říkali, že budem klidnější, když si budeme moct kdykoli poslechnout srdíčka 😵 No jsem zvědavá, jestli odolám a nic jinýho nekoupim 😀 Podám hlášení aý se vrátíme 😎
Jináč přeju krásnou neděli....

broukb
21. bře 2010

kočky já si tady píšu sama se sebou 😲

vysocanka
21. bře 2010

Broucku tak si to krasne uzij !!! 😀

tulanek
autor
21. bře 2010

Broucku,hezky si to uzij a hlavne opatrne!!! 🙂 ja se akorat obavam s tim poslouchanim,ze se to bude hur poznavat u dvojcatek,ten buchot srdicek 🙂

broukb
21. bře 2010

Tak jsme zpět..teda řeknu vám velký zklamání ☹ skoro nic tam nebylo a když už tam bylo něco zajímavýho, tak to bylo pro jedno mimi a ne pro dvojčátka...kočárky tam byly všehovšudy 3 na dvojky, jinak mraky normálních.Takže jsem si koupila jen předplatný časopisu maminka..protože jsem to měla stejně v plánu a tam to vyšlo levněji a dostala jse k tomu těhu vitamíny na celý těhu. Akorát je vemu s sebou na gyndu, aby mi dr řekl, jestli je můžu užívat 😉 jiak ani ten monitor tam neměli, takže nic 😔 aspoň jsem ušetřila 😀

suzanna
21. bře 2010

Tak to je teda na prd...ale ten domaci UTZ se da urcite snadno objednat pre net 😉 Me prijde v tydnu uz se nemuzu dockat 😀
Jinak teda koukam na tu novou verzi konika a porad se nemuzu zvyknout...nejak lepsi se me to nezda jen ze o sobe toho muze clovek vic prozradit ....

broukb
21. bře 2010

jé suzi a kterej sis objednala ..teda myslím značku??

lendam
21. bře 2010

Tak to jsem ráda, že jsem se tam nevydala, když broukb píše, že tam nic moc nebylo...

tulanek
autor
21. bře 2010

Broucku tak to je skoda,clovek se tam s nadsenim vyda a prdlajs...Divim se,ze n vystavisti jsou dvojcatka zanedbana,spis bych si myslela,ze se budou chtit firmy blejsknout,jaky maj speciality 😀 Skoda....

pavcahola
21. bře 2010

Ahoj holky já nevím proč jsem na koníkovi.sk já se v tomhle novým moc neorientuji a tulanku už tam máš fotečku?Musím se podívat.A prosím vás o jakém monitoru mluvíte,to myslíte ten na kontrolu dechu?

tulanek
autor
21. bře 2010

jeste dnes do vecera dodam,slibuji!!!!!!!!!!! 🙂
Pavci to je domaci ultrazvuk,kterym muzes sama poslouchat tlukot srdicka miminka 🙂

tulanek
autor
21. bře 2010

jeste jako v brisku,jak psal Broucek,uz od 10tt...

pavcahola
21. bře 2010

Aha tak to jsem ani nevěděla,já uvažuji že si aspon na půl roku pučím ten monitor dechu.A na fotečku se už moc těším. 😉

pavcahola
21. bře 2010

Jo takhle tak to jo to je asi dobrá věc aspon se nemusíš tolik strachovat.

broukb
21. bře 2010

To já monitor dechu do postýlek chci určitě..myslim, že pak klidnějš spíš 😉 Tuli a pořád nám ještě dlužíš fotečku z utz 😀 jen připomínám. Holky já přišla z toho veletrhu a od tý doby spim 😝 taky jsem začala zase trochu špinit ☹ já se toho snad nezbavím..ale jen malinko.Od teď už fakt budu doma!!slibuju 🤐

suzanna
21. bře 2010

broucku nejakej Angelsounds je to od 12 tt a muze se to pouzivat jen 1-2 minuty za den...

tulanek
autor
21. bře 2010

I ja chci monitor dechu urcite 🙂 fotecku miminek bohuzel nedoplnim,pac to mame v nejakym jinym formatu,nez jpg a to tam nejde ☹ muzu vam ji poslat na mejl,kdyz budte nekdo chtit... 🙂

Broucku,ja jsem ted jeste vic sipkova ruzenka nez pred dvema tydny,furt,ale furt jen spim,tak si z toho nic nedelej 😅 😕 😅
No Broucku a neboj,ja snad spinim kazdej treti den,je to otravny,ale nemame se ceho bat neboj,jen je to opravdu neprijemny moc ☹ jak se zacnes vic hybat nebo kdyz jdu treba hodit bobika,tak jsem potom jasna...Ale ten Ascorutin mozna trosku zabira... 🙂

Tak holky jdu na to 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru