My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

tulanek
autor
21. bře 2010

mate ji tam holky 😀 😀

tulanek
autor
21. bře 2010

Broučku a kdepak mas ty brisko,cooooo????? 🙂

pajka00
22. bře 2010

Ahoj holky....tak konečně na příjmu a koník funguje...zatím mi to přijde takové přeplácané-ale je to asi na zvyku.
Tak tuly....vidím,že jsi už OK-tak jsem moc ráda, myslela jsem na tebe celý víkend a uff...všechny jsi nás polekala,ale naštěstí je to už dobré,že?🙂

broukb
22. bře 2010

brý ránko... 😀 Tuli kráááásný domeček mají Tulánčata 😉 já ho dodám dneska..musim se vyfotit až tu nebude manža on by se mi smál, že si dáváme pupíky na koníka 😀 Za chvilku se chystám na gyndu musim tam odnést propouštěcé zprávy z genettu i z nemocnice, tak se těšim, že mě určitě objednají brzy na další utz. 😅 nejradši bych tam chodila furt. Suzi já si taky objednala angel sound a už se na něj moc těším, ale nevěděla jsem, že ho můžeš používat jen 2 min, denně (jak to?? nikde to nepíšou).Holky už vám přišla někomu nemocenská?? už mě to docela štve jsem furt bez peněz a nechci pořád říkat manžovi 😖
A jak se cítíte maminečky????? já už nezvracím, ale za to teď pořád spim 😝

pajka00
22. bře 2010

Broučku ahoj,tak už doma-super🙂 Taky mi ty UTZ chybí a hlavně fotečky.Dr.mi vůbec UTZ neudělala, jen prohlídku-klasickou,vzala stěry a příští pondělí jdu teprve k ní na UTZ....ale fotky určitě nedává tak jak v CARu. Mně je už docela dobře, ale ještě občas večer divně a jsem ve 20hodin ospalá jak kotě a spím 11hodin🙂

evik73
22. bře 2010

Ahojky děvčata,kam jste se vypařily?Jdu vás jen pozdravit a popřát vám pohodové těhulení 🙂 🙂 Jinak jsem koukala,že se s tím nemažete a hned to berete po dvojkách,teda většina z vás 😀 😀
Tak se opatrujte a mějte hezké těhotné dny 🙂 🙂

b.a.r.u.s.2010
22. bře 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu, občas na vás kouknu 😉 . Mohla bych se zeptat, jaký typ domácího ultrazvuku jste si objednaly, myslím jakou značku?..Děkuji moc a přeji hezké těhulkování 😉

pajka00
22. bře 2010

Evi ahoj, jsem ráda,že vidím,že jsi živá a zdravá🙂už jsme se dlouho neviděly🙂 Jak pokračuješ? Kdy plánuješ další pokus?Doufám,že co nejdřív, ať se přidáš mezi nás.

pavcahola
22. bře 2010

Ahoj holky
brouk tak já jsem dostala už peníze z nemocenské tak ty snad už to taky dostaneš,nebo od kdy jsi doma?Já od 2.2..

tuli krásné bříško.

A s tým špiněním užíváte někdo crinon na zavádění do pochvy?Já mám docela obavy až to přestanu používat tak že bych taky třeba mohla začít špinit,nemáte s tým někdo zkušenosti?Děkuji

pajka00
22. bře 2010

Pavčo já užívám vaginálně na noc Utrogestan a brát ho budu až do 12.týdne.....O špinění nepřemýšlej, to na to nemusí mít ani vliv.....Četla jsem na co ten utrouš je-ono to bude všechno asi na to stejné a prý na podporu otěhotnění a udržení těhu...takže asi těch rizikových 12 týdnů se to bere a pak už není potřeba. 8.4. jdu na screening-tak mám bobany, aby bylo všechno v pořádku a pak se začnu radovat🙂

vysocanka
22. bře 2010

ahojky hlasim, ze jsme prisli od dr. super pocit z nej.. byl uzasny.
vse mi vysvetlil. drobecci jsou krasni, vypadali jako médanci,a korat fotecku jsem tentokrat nedostala az priste.
delal mi stery z cipku tak ted malinko spinim.. jdu si hajnout opatrujte se....
jo mame uz prukajdu a prenatal BOX 🙂

pavcahola
22. bře 2010

Tak to ti budu držet palce aby to dopadlo dobře,pujdeš na to ke své doktorce nebo do nějakého centra?My máme jíd do Brna na to ale zjistila jsem že to dělají i tady u nás (ale asi nemají takové techniky jako v Brně),ale my to máme do Brna 60km a tak pokud tady to bude v pořádku tak si myslím že bychom do Brna nemusely.

tulanek
autor
22. bře 2010

Ahooooj maminy 🙂
vsechny moooc zdravim a dekuju za pochvalu za baracek pro miminka 😀
Me nemocenska neprisla,pac se prej na poste ztratily podklady od doktora,takze jsem pekne nasrajdena 😠 😠 😠
Pajko dekuju moooc,ze jsi na nas myslela,snad uz to bude opravdu dobry,konecne zacinam spis zase citit ten tehu vytok a neboli me uz tolik bricho jako na mrchu...Snad vitaminy zaberou 🙂
Me nebyva toli spatne,dokonce jsem za celou dobu ani nezvracela,ale spis me to bere fakt navecer a ten hlad pravidelnej o pulnoci a v pul sedme rano 😀
Eviku ahooooooooooj,tak povidej povidej,kdy se chystas na KET?????????????????A jakpka se mas?????
No ja budu brat Utrous do 16tt prej kdyz to jsou dvojcatka a taky si uz myslim,ze to nema ubec vliv na spineni,je to jen na udrzeni hlavne,tudiz na to,aby deloha nemela stahy,rikal mi to tak doktor 🙂
A Vysocanko moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 jenom hezky odpocivej,at jsi brzo fit po prohlidce 🙂
No Pajko,,ja jdu 14.4,tak ti rozumim uplne,tvym pocitum,ale nebooooooooj,ja proste verim,ze tady uz vsechny budeme spokojene maminy a uz bude dobre 🙂 ja jak bude ten screening v poradku,tak se zacnu taky radovat a koupim proste ponozticky,nic vic,ale aspon ty fusečky,at si muzu realne predstavovat,jaky to budou bobanci 😀

pajka00
22. bře 2010

Pavčo já pojedu do Zlína..mám to nejblíž a je tam dobré centrum-aspoň to chválí.Taky se dá do Brna,ale už to mám dál.
Vysočanko se máš,že už máš průkazku🙂Já až příští týden a dostala jsem 2 ty boxy🙂ale jeden už v caru-takže celkem 3 a bylo tam skoro to stejné🙂
Noo tak to já se už těším,až to budu mít za sebou to vyšetření a řeknou-všechno je OK-mám obavy,aby to řekli,ale pevně věřím,že ano.Zatím neřeším oblečky,kočárky a ostatní blbinky....až budu vědět,že je mimís zdravý🙂

pajka00
22. bře 2010

A kde máme dnes zuzku?

suzanna
22. bře 2010

Ahojky jsem tady jen nakukuji 😉 a pisu si na facebooku 😀

pajka00
22. bře 2010

V pořádku🙂jen tě kontroluju,jestli jsi OK🙂

suzanna
22. bře 2010

jj vse je v pohode,jen jsme dnes taaak utahana,v noci jsem spatne spala,ale lehnout si proste nejdu bylo by mi pak blbe ...holky tak ja uz tenhle tyden jsem v polovine tehu 😅 je to neuveritelny jak to letiiiii...

pajka00
22. bře 2010

Jé tak to fakt letí...ty 20 týden..já 10..letí to šílěně....a až mi řeknou,že je mimís v pořádku-tak budu přešťastná a začnu si to pořádně užívat🙂) I když si to užívám i teď...ale spíš ty horší stránky těhu🙂

suzanna
22. bře 2010

paji ja si to taky rikala,ze si to zacnu uzivat a porad se jen strachuju az me to samotnou pekne stve.Porad se hlidam a pozoruju,rikam si jestli se tam malo nehybe,protoze nekdy to citim pak zase dva dny nic...za tyden jdeme na ten geneticky UTZ tak si snad taky oddychnu az mi tam povi,ze je vse v poradku.
Takze jsme presne o 10 tt 🙂

pajka00
22. bře 2010

Jasně,že se člověk bude bát až do porodu🙂A pak zase dál......ale bez toho to asi nejde....o děti se stejně bojíš pořád-i když už jsou dospělé. Ale jsi ve 20týdnu, vůbec se nestrachuj,že se málo hýbe..je přece jenom maličký a ty to jen necítíš...takže se neboj a až ti přijde ten "srdcoměr",tak hned budeš klidnější🙂 Jsme o 10🙂 takže tvůj malošek už bude mít 2 měsíce, než se ten můj narodí🙂

broukb
22. bře 2010

Tak holky jsem zpět..ale jsem zklamaná ☹ nic mi nedělal, ani utz a objednal mě jen na 2.4 na krev a 12.4 do poradny..tam dostaneme průkazku 😖 to je za děsně dlouho ...ale ono to zas uteče, jen mě překvapilo, že nebudeme víc hlídaný. Snad vědi co dělaji. A Tuli mi jdeme na NT screning taky 14.4. tak to půjdeme stejně 😀 Už abysme všichni měli po a mohli si to užívat.
Jinak já už se tak těšim na ten srdcoměr 😉 jinak Suzi proč si psala, že jen 2 min. denně? Mám taky objednaný ten Angel sound 😕

suzanna
22. bře 2010

broucku,protoze to tam pisou v navodu.Ja mam od 12 tt a jen 1-2 minuty denne asi vedi proc to pisi tak ja to budu dodrzovat.Snad mi prijde uz zitra tak ho vyfotim a dam do albumu
😉
Holky to vam utece 🙂 me dr rikal v 15 tt a ve 20tt na geneticky UTZ a uz je to za tyden a taky jsem si rikala ty jo tak za dlouho...

suzanna
22. bře 2010

tak jsem si ten Angelsound nasla v cestine a tam to fakt nepisi,ale tady u nas v navodu to fakt pisi 1-2 min. denne.

broukolina
22. bře 2010

ahoj holky,
jsem tady sice nová, ale mám s vámi hodně společného, tak hledám spřízněné dušičky 🙂
Jsem po druhém ivf, úspěšném, mám potvrzeno těhotenství a čekám na svůj první ultrazvuku. zavedli mi dvě embryjka, tak to možná budou dvojčata. Jenže mám pořád strašný strach, aby to dopadlo...

suzanna
22. bře 2010

broukolina vitej 🙂
Neboj vse bude v poradku ,ale je to normalni ten strach mame kazda.

broukolina
22. bře 2010

Jsem ráda, že už patřím k těhulkám, zkusila jsem si taky své, asi jako každá tady. Jste všechny na neschopence? já zatím chodím do práce, je mi dobře, a hlavně se mi moc marodit nechce kvůli těm penězům....

suzanna
22. bře 2010

No jen aby ti spatne teprve nezacalo byt,me zacalo byt spatne az v 9 tt.ja jsem doma ale nektere tehulky normalne chodi do prace jako treba pajka a myslim,ze ty s dvojcatkama jsou vetsinou doma.
V kolikatem jsi tydnu?

szkatka
22. bře 2010

Ahoj holky
Vím,že tady k vám nezapadám,ale mám dotaz,protože čtu že mnohé zvás měli IVF.Jsem po druhém císaři,ale oba jsou s potížema atd. a prý je zázrak,že jsem malou donosila atd.No a protože chceme ještě další dvě (přítel je ze čtyř a chtěl by) ale zdravotní stav mi to nedovolo,tak by mě zajímalo,zda si IVF musím platit sama když bych chtěla dvojčátka aby to byli dohromady čtyři děti.Snad vám to nevadí.Jen chci vědět jestli se tohle ještě počítá nebo už je to nadstandart.Díky moc za odpověď a všem přeji hodně štěstí.

suzanna
22. bře 2010

szkatka jestlize by to bylo tvoje prvni IVF tak neco hradi pojistovna,neco by jste si museli priplatit sami.
Jestli by to byli ovsem dvojcatka z IVF tak to nemuze nikdo vedet dopredu.Ja mela vlozene take dve embrya a nakonec zustalo jen jedno.Otazkou take zustava jestli by ti ty dve vlozit doporucili,kdyz uz jsi po druhem cisari.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru