My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

broukb
23. bře 2010

Suzi to by mě teda nasr..šmejdi jedny a my tady na to všechny čekáme s tebou 😀

broukb
23. bře 2010

Holky kde je vůastně Ratat??? už jsem jí dlouho neviděla 😕 Doufám, že je v pořádku. Jinak jsem koukla k holkám a Ebony to vyšlo, takže máme další těhuli 😀

tulanek
autor
23. bře 2010

Suzie,tak to bych byla taky pekne nasrana!!!!!Jsou to kreteni 😠 opravdu,,clovek se na to klepe,nemuze se dockat a jim to je jedno a radsi ti flaknou listek do schranky idioti fakt 😝

No ja nemam ucet za prve proto,protoze jsem do ted na nej nemela co davat a mela jsem hozbytecne,akorat jsem platila za jeho vedeni...Vyplatu nam totiz davali na ruku,holky dycky musely jit a na ten ucet si ji dat,takze pro me opravdu zbytecny,my mame jeden spolecnej s Tulanem a vyhovuje nam to 🙂 a nemocenska mi neprisla ne proto,ze by mi ji neposlali,ale proto,ze jsem posilala listek a cast neschopenky sefovi a jemu to nedoslo,tak musel jit na postu udelat bordel,aby to nasli...Ted to hodi na socnu a prachy budou,tam mi tot otiz jinak chodi pravidelne 🙂

suzanna
23. bře 2010

Holkyyy mam to a srdicko tluce 😀 jen jsem si to poprve spletla s mym tepem tak jsem si poslechla nejdriv svoje srdce a pak uz jsem mimise nasla 🙂 to mam radost 🙂 teda ale trva to poprve nez se to najde a to pisou jen 1-2 min. denne a me to trvalo 5 min nez jsem to nasla...

tulanek
autor
23. bře 2010

Suzieeeeeee,tak to mam obrovskou radost s tebou!!!!!!!! 😀 😀 kamaradka taky nejdriv poslouchala to svoje 😀 vsak vidis,jsi sikulka,hned jsi na to prisla!!!! 🙂 uzasny,mam moc velkou radost ze jsi spokojena a ze to splnilo ocekavani 🙂 a co manza na to??????????????????????? 🙂

suzanna
23. bře 2010

Ten je teprve na ceste z prace uz volal 😀 no dam mu to poslechnout az prijede.Dcera rikala,ze je to jak z hororu 😝 😀 😀 😀 asi se to ale mrnousovi moc nelibi,protoze nejdriv bylo srdicko na leve strane a pak jsem citila jak se pretocilo a bylo srdicko od pupiku dolu 😅 sem ho probudila lenocha 😵 slibila jsme si,ze budu poslouchat 2x do tydne,clovek by se z toho zblaznil....

suzanna
23. bře 2010

Jo a vyfotila jsem to mam to v albumu 😉

suzanna
23. bře 2010

Jo a jeste jsem vam zapomnela napsat,ze jsem prava blondyna...ze zacatku mi to vubec neslo,protoze v tom byla jeste zabalena 9V baterka a nemelo to zadny prijem😀 😀 😀

tulanek
autor
23. bře 2010

😀 😀 stane se Suzie,verim,ze ja bych nad tim premyslela jeste ted 😀
ahaaaaaa,tak aspon to mas odzkousene a muzes delat machra,jak hezky to ovladas 😉 🙂 vidis,mame to hned dve+
1,uslysis srdicko
2,a jeste prcka ucitis,pac bude litat ze strany na stranu 😀

pajka00
24. bře 2010

ahoj kočky,tak suzy skvělé...je to nádhera to slyšet,závidím🙂 Já jdu v pondělí na UTZ, tak se už těším🙂
Dnes bude opět překrásný den...a já v kanclu...nic moc. ☹

suzanna
24. bře 2010

Ahojky 🙂
No dneska bude vazne nadherne,ale ty delas pajko jen do tri ne? Tak si toho slunicka aspon trochu uzijes. 😎 Ty jdes v PO na UTZ a ja v utery taky uz se tesim.Jo a dneska rano me mimi kopalo tak jsem si tam prilozila ruku a uz je to citit tak snad to uz konecne uciti i manza 😵
Kdepak mame dadu? Mela by jit tenhle tyden na UTZ myslim...
A ostatni zase jeste spinkaji,ze ano 🙂

pajka00
24. bře 2010

Jo jo dělám do 3, tak aspoň něco...však jsem tady od 6.30. Tak to je skvělé,že už to tak pěkně cítíš-taky se těším,až začne🙂 Si ještě počkám chvilku:

pecicka
24. bře 2010

ahoj holky, všechny vás zdravím 🙂 já dneska dělám jen do 12hod a potom jdu na řasy a od zítra mám dovolenou, tak jsem si udělala den pro sebe a malinkou udržbu, kadeřnice, pedikůra a nehtíky, at jsem na to jaro nejkrásnější 😀 😀 😀

pajka00
24. bře 2010

No peci si to umí zařídit....a zrovna tak krásné počasí🙂Tak se ti to určitě všechno pěkně vydaří🙂
Dnes je krásně, tak nikdo ani nesedí na netu-všecky se venku sluníte na neschopenkách,že? 😀

tulanek
autor
24. bře 2010

Ahoooooj holkyyy 🙂
Nikde nelitam,doma jsem,doufam,ze v patek mi doktor rekne,ze uz muzu aspon na prochazky ☹ jinak ja mamtedy kontrolu v patek 🙂

tyyyyyyyy jo,Peci uplne s tebou citim,ten pocit,jak si clovek potom pripada uzasne po tech vsech procedurach 🙂 ja vypadam jak zombice,ale to dame do poradku,hned jak to pujde 😀

Normalne ti kreteni tu materskou neschvalili,ja snad omdlim,to jsou takovy,ale takovy parchanti,ze to snad neni mozny 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pajka00
24. bře 2010

Joo tuly-tak jsem to dnes četla.....holt bez komentáře...nedá se na to vůbec nic říct. Chápu, že je stát v pr....ale tímto to moc nevytrhnou. Kdyby se vzdali části svých obrovských nezasloužených platů a já nevím čeho ještě-tak by zbylo ještě i na mateřskou a na zalepí kouska dluhu...

suzanna
24. bře 2010

Holky tady se nepobira vubec zadna materska ani zadne porodni .......

broukb
24. bře 2010

ahoj kočinky ,
Tuli ty nemíš žádný vycházky??? 😕 to já teda mám a stejnak se většinou trefim, že jsem pryč i mimo vycházky 😀 Dneska mi přišel taky posluchač, ale já nebyla doma, takže musim zítra na poštu 😠 sakra. Jinak dneska jsem byla s kamarádkou u jedný pani tady z koníka, co prodávala hadříky na mimi jako že jdu jen jako doprovod a nakonec jsem si samo odtáhla tašku věcí...jsem hrozná, ale nešlo tomu odolat 😝 A to jsem tam vůbec neměla v plánu jít 😀
Jinak já pořád špinim ☹ ☹ a strašně mě to štve..už bych chtěla mít klid, takle se pořád o mimina bojim 😢 zavolám příští týden na gyndu,jestli by mě přeci jen nevzal dřív.Jo a s tou mateřskou je to v prdeli....hlavně, že vědi kde šetřit 😠

tulanek
autor
24. bře 2010

Suzie,tak to mate teda ubec vesely 🙄 🙄
Broucku ja mam vychazky,osm hodin dokonce,ale musim byt doma kuli tomu krvaceni a spineni,jen tak se povalovat,nikde nelitat...Tak prave v patek jsem zvedava,jak to bude vypadat a jesli uz budu moct na delsi prochazku...A neboj,to prejde,jen se asi porad jeste cistis vis...Kolik beres tech Ascorutinu denne a na jak dlouho???

No joo,proto ja se takovym navnadam radeji vyhybam,laka me to taky a moc,ale kdyz nikam nejdu,nemam co koupit 😀 ale tak od toho ctvrteho bych chtela zacit urcite pac na dvojcatka kupovat vsechno behem tri mesicu treba by bylo asi husty...

tulanek
autor
24. bře 2010

jo a Broucku,mame slibenou fotku pupika!!!! 🙂

kacmelina
24. bře 2010

Ahoj holky, dovolte bych se k Vám přidala 🙂
Čeká mě IVF zasi tak za 2 týdny. Čekám na u mrchu menstruaci, abych si mohla začí píchat léky na stimulaci. To je poprvě, co se na ní těším 🙂
Chtěla jsem se zeptat, jestli má nějaká z Vás zkušenost s Menopurem a Ceprotidem?!

vysocanka
24. bře 2010

ahoj Kač. ja bych osobne do menopuru uz nesla. mela jsem po nem malo folikulů a i v CARU me od nej zrazovali, ale ja pri prvnim pokusu chtela usetrit a tak jsem je poslechla :(

kacmelina
24. bře 2010

Ahoj vysocanko,
já jsem právě zase četla na internetu, že má dost nežádoucích účinků... ☹ takže se toho docela bojím, dal mi ho doktor V Gennetu, ale přemýšlím, že mu zavolám, aby to změnil. Kolik jsi doplácela?! Já za Menopur a Ceprotid doplácím 1500Kč. 😖

pajka00
25. bře 2010

Ahoj kacmelino, já jsem měla menopur a po něm 6 vajíček-všechny v pořádku, všechny se oplodnily.....takže možná jak na koho to působí. A musím říct, že mi při stimulaci vůbec nic nebylo.....žádné příznaky ničeho....to te´d je to už daleko horší 😀 ale to má zase svůj důvod.

kacmelina
25. bře 2010

pajka00: asi to působí na každého jinak. Snad to bude dobré. Jen ten doplatek mě děsí.... ☹ 🙂

broukb
25. bře 2010

Ahoj broučci moji,
Tuli beru ten ascorutin 1,1,1, ale dnes jsem si ho sama zvýšila po dvou (brala jsem to tak v nemocnici) a už mi fakt vadí jak to furt nechce dát pokoj 😅 Je teda pravda, že já nevydržim dluhodobě ležet tak doufám, že si za to nemůžu sama..ale zas se snazim být spíš v klidu, nicméně pořád někam chodim ☹ jsem blbá no když venku je tak kráááásně.
Jinak mi máme doma tichou domácnost, manža teď chodí každej den z práce až v noci a mě to děsně štve, vůbec s ničim mi nepomáhá a já jsem na něj taky asi dost nepříjemná 🙄 no jo hormony.Navíc se hrozně bojim, že na ty dvojky budu sama a čím dál tim víc si uvědomuju, že to nebude jednoduchý ☹ Jsem asi jediná co má takový myšlenky a štve mě, že se nedokážu jen těšit, pořád miminkům říkám, že za to nemůžou, ale mám výčitky, že na to myslim. 😖 jsem magor co?? 😝
No nic trochu jsem se vám tu vyzpovídala 😀 a co vy ostatní?? a holky co je s tou Ratat?? 😕

ebony222
25. bře 2010

Dobre rano, tak uz se k vam taky pridam. Nas posledni pokus byl uspesny. Nasla jsem // a dneska odpoledne jdu na UTZ. Jsem hrozne zvedava kolik jich tam bude. Dostala jsem 3 embrya a ted se bojim, aby tam nebyly vsechny 3. Ty nervy jsou hrozne. 🙂

suzanna
25. bře 2010

Ahojky
broucku to je asi normalni,ze s tebou cloumaji hormony,ale manza by to mel pochopit,tichou domactnosti se jeste vic trapis radsi si s nim proste o vsem otevrene promluv 😉
ebony no tak ja jsem teda taky moooooc zvedavaaaa kolik se jich tam uchytilo a samozrejmne Ti mooooc gratuluji 😵 😵 😵
Jinak zdravim pajku a vsechny ostatni 🙂

pajka00
25. bře 2010

broučku to chápu, že tě to štve...měl by trošku ubrat na pracovním nasazení, zase na druhou stranu-peníze jsou potřeba-navíc, teď , když už nevyděláváš-takže je to takové dvousečné.
Ebony-tak držím palce, aby byly max. 2,protože tři už jsou fakt moc...hned podej zprávu, jak jsi dopadla.
Suzy ahoj🙂

ebony222
25. bře 2010

Jasne, hned vam napisu. No uz jsem trochu klidnejsi. Hledala jsem na internetu hladiny HCG u dvojcat a jedno-deti a ja jsem mela vcera 3940, tak to je tak na jedno. U dvojcat by to pru mohlo byt i 12 000 a u trojcat ani nemluvim. Jesteze ten internet existuje 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru