My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
10. bře 2010

No radeji ne....

suzanna
10. bře 2010

Tak jsme nakoukla do stare diskuse a holky se tam rozjely jsou asi rady,ze jsme pryc 😀 za to tady to nejak vazne

tulanek
autor
10. bře 2010

Jsem opet tu,no Ratat presne,tady jsme tehulky,takze zadne potraty a jiny strasaci!!! 😉
Jo taky jsem koukala,ze valej,ani nedocitam,pomalicku se odtrhavam od nich 😀 neboj Suzie,tady to taky pojede,jen jsme proste tehotny a unaveny a asi budeme vic hajat a papat,ale ja sem budu chodit urcite vzdycky,hned jak bude cas 🙂

broukb
10. bře 2010

Ahooooooooooooooooooooj těhuliny 😀 😀 😀 jsem tu!!!!! Tulánku já mám celej den tak strašně dobrou náladu..kuju ti 😀

broukb
10. bře 2010

jééé já teď koukám, že už jsem taky 8 týden...no to to letí. Už aby bylo pondělí a já mohla být taky v klidu..trošku mám pořád bobiky 😖

tulanek
autor
10. bře 2010

Broucku,jsem moc rada,ze mas dobrou naladu!!!! 🙂 doufam,ze uz nam to zustane az do porodu 😀 no ja jsem sedmy tyden,ale konik pry tyden pridava...Neboj se,ja vim,ze to nejde,nebat se,je prirozeny mit bobky,ale vsechno je jak ma,tak nemas duvod mit strach urcite!!!!Uvidis,vsecko bude fajn!!!! 😀

broukb
10. bře 2010

ono to neni že by jen koník přidával, takle se to prý normálně počítá...jakmile jsi 7+něco tak už se říká že si 8 týden jako že už si ho načala 😀 Já jsem tak zvědavá kolik jich tam máme my 😵

tulanek
autor
10. bře 2010

tak ja teda budu rikat,ze nam tahne na osmy tyden 😀 😀 ja myslim,ze do tretice vseho dobreho budou dvojcatka 😀

tulanek
autor
10. bře 2010

Tak dobrou maminy 🙂

ratatooy
10. bře 2010

Dobrou dvounásobné maminy.nechte si zdát o miminkach

cibka
11. bře 2010

ahoj kočky
pajka to je náš mazel pejsek kříženec bígla fenka, 😀

ratatooy
11. bře 2010

Dobré ráno maminky.jak jste se vyspali?mi dobře.zase tu sněžilo už chci jaro.

pecicka
11. bře 2010

ahoj holky, taky vás zdravím, chybíte mi ☹

broukb
11. bře 2010

ahoj těhulinky ..já dneska ve snu nakupovala na mimi hadříky, samí růžový 😀 tak snad to byl prorockej sen.
Pecičko ahuj vždyť už brzy přijdeš za námi, nebo tu s námi rovnou zůstaň 😉 vydržela si netestovat??? a jak se cítíš???

pecicka
11. bře 2010

ahoj broučku, vydržela, netestovala jsem, tak zítra se to všechno rozlouskne, jinak dobrý, ms nikde a jnak po ránu mírně bolí jako na mrchu, potom to přejde a je dobře🙂 a jak ty mamino? 🙂

broukb
11. bře 2010

No tak to jsem zvědavá 🤐 to se těšim na zítra a testneš, nebo půjdeš rovnou na krev??Jinak já dobrý, už jsem tak nějak vyzjistila po čem je mi zle, takže už to docela jde 😉 Ale jsem trochu nerves, že ještě nemám utz, až uvidim srdíčko tak se mi uleví a pak si to začnu naplno užívat 🙂

pecicka
11. bře 2010

no já uvidím, když bude testa pozitivní, tak zavolám doktorovi a domluvím se co dál, když ne, tak si zajdu na krev, at vím, na čem jsem.....neváš, jak dlouho se čeká na výsledky?

broukb
11. bře 2010

no většina tady něla výsledky do 2 hodin, já musela čekat a do druhýho dne..záleží jak to má který car a doktor zařízený

pecicka
11. bře 2010

tak jsem ted volala do laboratoře a když příjdu ráno, tak výsledek bude po obědě, stojí o 210Kč, tak uvidím, drž palečky

ratatooy
11. bře 2010

Brouk jak jsi zjišťovala po čem je ti zle?já byla vždy ujeta na sladké ale teď je mi z toho zle a jedla bych furt maso.nejvíc mě pobavila mamka prej když mě čekala tak ji nejvíc chutnalá čokoláda a tomu kysela okurka no nedovedu si to představit.

suzanna
11. bře 2010

ahojky tehulky 🙂
peci tak drzim co mam 😵
Ja byla dnes na bezne KO mereni tlaku,vazeni atd. srdicko nam bouchalo 150 tepu za min. 😅 bylo to nadherny to zase slyset,miminko uz se mi posunulo vys nad pupik a pry je vse oke.Tak mam takovou radost.Jo ampry lezi otocene zadickama k mymu pupiku tak proto ho min citim,se mi ulevilo.

pajka00
11. bře 2010

ahoj holky, tak jsem teprve teď dorazila do práce, ráno jsem v 6 vstala jako vždy, bolela mě hlava, zvracela jsem,takže jsem se hodinu a půl trápila, miláček dnes nešel do práce, tak jsem si šla k němu lehnout a vyslala ho, aby mi jel koupit colu-naštěstí jsem usnula, nakoupil i hrozny, takže jsem něco snědla, dala si prášek na tu šílenou migrénu a už je mi dobře....On začal pak o půl 10 sbíječkou rozbíjet venku šutry a měl elektriku v obýváku, takže doma byla kosa a kravál-tak jsem jela...Už je mi naštěstí úplně dobře🙂 Doufám, že to bylo ojedinělé.
Jo tak pes🙂)kruci-to mě nenapadlo.)))
Peci-vypadá to dobře!!
tak suzy-super🙂to jsou výborné zprávy🙂

suzanna
11. bře 2010

pajka ujuj to zvraceni je nemile,ale snad te to brzo prejde.
Jeste vam holky musim napsat jaka byla dneska sranda.Tady se totiz normalne chodi v tehu jen k porodni babe,kdyz neni zadny problem v tehu,ale ja ze jsem po IVF zustala jsem u sveho gyn.ale dneska mela se mnou tahle baba sepsat jen kartu o mym predeslych porodech atd. ale to byla komedie.zacala psat do PC a rikala ono to tam nic nepise a ona nemela zapnutou klavesnici 😀 tak jsme ji poradili.Pak jsem ji rekla,ze se mi zda,ze se maly mene hybe a ona ,ze si poslechne teda srdicko a ja musela vylezt na kozu a ona aby se mi tam lepe lezlo,takze vysoupne to lehatko pod tim,ale neslo ji to,pak zase kdyz jsem slezala ho neumela ani zasoupnout no komedie,tak jsem si rikala jak jsem moc rada,ze chodim jinak ke svemu gyn,protoze ona mi prisla fakt,ze ma neprofesionalni pristup.Taky tady bylo nedavno v TV,ze Holadsko ma vyskou umrtnost pri porodech,protoze tady vetsina zenskych rodi prave doma s temahle porodnima babama 😒

pajka00
11. bře 2010

Jé suzy tak to máš štěstí, že chodíš na gyndu a né tady k těm ženským....U nás jsou taky...ale jen sestry, které chodí (chodívaly,když jsem čekala první), sepsat papíry a zkontrolovat výbavičku🙂 Ale za mojí mamky chodívaly prvních pár dní koupat a kontrolovat ženskou, jak se čistí.....

suzanna
11. bře 2010

To jo ,to jsem mela u prvni taky,ale tady te vysetruji jen ony po celou dobu tehotenstvi ,udelaji ti 2x za cele tehu UTZ a pak rodis s nima doma.Proste zadny doktor,jen ony.Ja bych si to nedovedla predstavit.Ona se me dneska ptala kde chci rodit ja rikam ,ze v nemocnici.No uz k ni nastesti nemusim 30.3 jdu zase ke svymu milymu gyn.

suzanna
11. bře 2010

Jo a tady kdyz porodis jdes druhy den hned domu a kdyz nerodis pres noc jeste ten samy den a daji ti sebou sestru na 5 dni domu.Ja zustanu pekne v nemocnici 48 hod. protoze zadnou sestru domu sebou nechci ona ti totiz i vari a stara se ti celych tech 5 dni o domactnost a to ja zesilim,aby s emi cizi osoba motala po dome a v moji kuchyni a prala nase pradlo.Jen pres mou mrtvolu.Nesneska jsme to driv od tchyne natoz od nekoho koho uvidis uplne prvne v zivote.No holky tohle je tady vazne debilni...

broukb
11. bře 2010

Ty jo Suz koukám jak to tam je fakt odlišný 😕 to bych nevěřila.Hezky si to udělej po našem a žádnou babu si tam nepouštěj 😀 Pajko s tim blitim to je fakt děs...mě to docela přešlo, ale šoufl mi je pořád jen nebliju.To je mi tě líto chudinečko 😖 No já právě vypozorovala, že od oběda už nesmim nic těžkýho, smaženýho, nebo tučnýho takže jim bud chlebík k véče, nebo brambory s brokolicí a tak.Jinak jsem se musela smát, protože jsem asi od 14let nejedla chleba s marmeldou a teď na něj mám pořád chuť 😀 😀

broukb
11. bře 2010

A kde máme Tulánka..možná teď bude spát dvojnásobně dlouho když už ví, že tam má dvojčátka 😀

suzanna
11. bře 2010

brouku ja mela taky rano k snidani dva chleby s marmeladpu mnam 🙂

ratatooy
11. bře 2010

suzi to je teda fakt debilni.a kde vlastně budeš rodit?už aspoň víte do čeho jdete mi nezasvěcený ještě nemáme ani tucha.holky mám dvd cvičení pro těhotné nejsou to vůbec náročné cviky vede to porodní asistentka a prej ty cviky přispívají k lepšímu a rychlejšímu porodu myslíte že je to možný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru