My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

tulanek
autor
29. bře 2010

I Pavče,asi jste zlobily 😀 ne je hnusny od nich..........................

tulanek
autor
29. bře 2010

Ale ma to jedno positivum,aspon vidime poradne,jak vypadas 🙂 kočena!!!!! 😉

broukb
29. bře 2010

jo jo už vidíte i pupík i xsichtík 😀

broukb
29. bře 2010

jo a kdybyste chtěli mrkněte do albíčka objednala jsem mazlíkům kombinézky a rychlozavinovačky 😀 jsem hrozná, ale už tak to stojí dost, tak je lepší to kupovat postupně. 😅 no jo jsou to výmluvy, prostě nemůžu odolat 😎 Tak dobrou koťátka..jo a hlásím dnes první den bez špinění..potichu se raduju

pajka00
30. bře 2010

dobré ráno holky, já vím,že vás vždycky nechám čekat...ale včera bych ani neměla co říct-přišla jsem k Dr.a na dveřích-pro nemoc Dr.dnes neordinuje. Tak jsem řekla nahlas Ježíšmarjá pro sebe dopr..... a šla jsem dom🙂 Ve čtvrtek druhý pokus 😀

salopa
30. bře 2010

bré ránko brouk a tuli díky moc a doufám, že se budu moct brzo přidat k vám 🙂

broukb
30. bře 2010

Pájko no to je pech 😖 tak si to čekáníčko ještě prodloužíš. Holky mě se dneska zdálo, že jsem si dělala doma utrazvuk jako klasickej a koukala jsem na to na televizi a viděla jsem úplně detailně obličejík miminka s vláskama a pak jsem byla na sceningu kde mi řekli, že jedno je holčička a druhý kluk 😀 Tak doufám, že aspoň to poslední je pravda 😝 Už jsme z těch utz úplně posedlí.

pajka00
30. bře 2010

Brouku máš dobré sny🙂 Určitě hezčí než já, protože mně se zdají neskutečné kraviny, ale fakt totální hovadiny.Jeden takový normální, ze života (naštěstí ne mého) se mi zdál včera.Přišla jsem ke svému příteli, bydlel s rodiči a tam u stolu seděla s nima holka nějaká.Bylo vidět,že jsem přišla nevhod a tak jsem řekla,že přijdu jindy.Za dveřma jsem se otočila a říkala si,proč bych já měla odcházet,když s ním čekám dítě a vrátila se. Oni už byli v pokoji a já říkám holce-nás nikdo nepředstavil já jsem ta a ta a vy spolu chodíte?A ona ano... a spíte spolu?A ona zase ano. Říkám fajn, já jsem s ním ve třetím měsíci....Pak jsem se podívala na toho svého, který seděl u stolu, nenávistně se díval na tu holku a říká jí-to ti teda pěkně děkuju a já říkám ty hajzle...ty si hajzl.....a v tom jsem se vzbudila....Byla jsem tak na něho naštvaná......Ráno se mnou nešel do práce,potřeboval doma něco dodělat, tak jsem ho nebudila, ale psala jsem mu pak SMS,že si to s ním vyřídím 😀 😀 Bylo to jak z nějakého filmu...fuj🙂

pecicka
30. bře 2010

ahoj holky, tak jsem tady dlouho na vás nekoukala, jak se daří? Všechny vás moc zdravím 🙂

suzanna
30. bře 2010

krasne ranko 🙂
tak jsem se po ranu hezky nasmala 😀 pajko ty mas teda sny 😀 no ale me se zdalo taky neco podobneho asi je to normalni...
s tim UTZ by me to teda pekne nastvalo,ale co se da delat.
Ja jdu na UTZ dneska v pul treti a pak ve tri jeste na gyndu ke svemu dr. uz se s manzou moc tesime,ale ja se i trochu bojim,aby bylo vse v pohode.
broucku to je parada,ze uz jsi bez spineni 🙂
peci ahoj tak co KO v patek na cem jste se s dr domluvili?????

pecicka
30. bře 2010

suzi-no říkal, že přitlačíme a 6.4. si jdu pro injekce, budu prý píchat 9dnů 3xdenně, tak jsem zvědavá 🙂 víš co, mě je vždycky tak blbé se na všechno ptát, připadám si jako trolt, tak pak rychle sem na koníka a sonduju, co že to vlastně je 😀

pajka00
30. bře 2010

Ahoj suzy.....tak držím moc palce, ale určitě to bude v pořádku, když jsi měla už kontrolu ve 12-ctém týdnu-mě to čeká příští týden...fuj, to budou nervy. Tak hezky pak napiš, jak jste dopadli🙂
Peci ahoj, super...takže hezky injekce a uvidíš těch folíků🙂 Ničeho se neboj, prošly jsme si pícháním všechny a vidíš, že to není zbytečné🙂

suzanna
30. bře 2010

peci tak super a jake injekce to jsou nevis?? A dal ti kratky a nebo dlouhy protokol??A koukej se na vse ptat vzdyt od toho tam ten dr snad je ...to ja se zase ptam uplne na vsechno a taky furt melu, ze me jsou asi doktori nadseni 😀

pecicka
30. bře 2010

suzzi-to já nevím, jen říkal, že potřebuje víc vajíček, takže injekce budu píchat tech 9dnů a potom na odběr...jinak říkal, že 1injekce stojí 330Kč, tak asi 10tis jen za injekce, ale prdím, na to, jen aby už to vyšlo 🙂

suzanna
30. bře 2010

pajka ja si taky rikam,ze kdyz to bylo v tom 12 tt v poradku tak ted snad bude taky,ale clovek moc cte a pak moc nad vsim premysli tak se proste bojim...ptala jsem se rano holek co si mysli,ze to bude ,tak jedna tipuje kluka a ta nejmladsi mi rekla:
ja myslim holka ,ale mozna i ten kluk ,ale hlavne at je to normalni,protoze jinak by jsme museli vsechno v dome prizpusobit pro to handicapovany dite...no ja cumela jak je moudra...

suzanna
30. bře 2010

peci tak to je super ja pichala vzdycky taky tak tech 9-11 dni, pak pregnyl a pak sup na odber, ted vam to urcite vyjde uvidis a jak psala pajka to pichani nic neni jde jen o tu prvni injekci a pak uz to jde samo 😉

pecicka
30. bře 2010

suzi-to je krásné a je uplně jedno, co to bude, hlavně, at je vše v poádku a ty se to dneska dovíš, co to bude?

pecicka
30. bře 2010

paji-jsem ráda, že jsme postoupili kousek dál, přece jen už mi není dvacet a potřebuji asi kousek pomoct a navíc mě dává už jen jeden vaječník, ten druhý je v háji, jak říká muj doktor, ten už spí a ion potřebuje více vajíček, aby bylo z čeho vybírat 🙂

suzanna
30. bře 2010

jj peci dneska by nam to meli rict jsem uz konec 20tt a na tom velkym UTZ by to melo byt uz videt,jsem stejne napnuta co to je a hned po tom UTZ jdu nakupovat ruzove a nebo modre 😀 vsechno mam zatim neutralni.
Je dobre,ze se dr rozhodl pro lepsi stimulaci.

pecicka
30. bře 2010

TAK DRŽÍM PALEČKY A POTOM HNED PISNI 🙂

suzanna
30. bře 2010

ja pisnu,ale co to je si s manzou nechame jeste chvili pro sebe 😉 sorry 🙂

pecicka
30. bře 2010

v pořádku 🙂 však je to jen vaše rozhodnutí, my si počkáme na 16.8. a pak tpo budeme vědět taky 😀 😀 😀 to už nám prozradíš i s fotečkou 🙂

pajka00
30. bře 2010

Jasně,že je jedno co to bude-hlavně,aby to bylo v pořádku!! Já to ani nechci vědět, mně je to fakt úplně jedno, takže tuto otázku neřeším🙂
Peci jasně, že se ptej, to ti nemusí být blbé-platíš jim za to nekřesťanské prachy,tak ať ti dají na oplátku aspoň informace,no ne? Já jsem si taky píchala 9 dní a 10 odběr...uvidíš, že vajíček bude jak když naseje🙂

suzanna
30. bře 2010

No to ja vam to reknu treba i driv tak dlouho ja to zase v sobe tutlat nevydrzim 😀 dneska rano melo maly asi skytavku ,protoze se mi chvelo cely bricho a dovadi uz tam teda pekne 🙂 citim to ted uz pravidelne hlavne vecer,kdyz se mi chce spat 🙂

pecicka
30. bře 2010

paji, tak já to mám taky tak, na 9dnů injekce a ptotom hurá do boje....a ty jsi taky platila takovou hezkou částku?

pecicka
30. bře 2010

asuzi-aspon víš, že je tam, musí to být nádherný pocit 🙂

broukb
30. bře 2010

Suzi držim palce a řeknu i bobánkům, ať ti jich držíme víc 😀Nekecej že nám to neřekneš??? a já se tak těšila...
Pájko no to máš teda sny 😀 😀 bych ho zabila!
Peci mám radost za tebe uvidíš to bude vajuch!! 😵

suzanna
30. bře 2010

pajka no vzdyt ty uz mas holku i kluka,ale ja to chci jen vedet spis kvuli tomu jak udelat detsky pokoj atd...nechci mit proste zase vse neutralni,kdyz uz jsme s tim meli tolik prace pocit potomka tak si to ted chci proste vychutnat i na tech blbinkach... 🙂

pecicka
30. bře 2010

broučku, děkuji a jsem moc ráda, že už je u tebe všechno v pohodě...jsou to vždycky nervy

suzanna
30. bře 2010

peci a vam to nehradi z casti pojistovna?
broucku diky za drzeni palecku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru