My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

vysocanka
9. dub 2010

Pajko krasny miminko, ja uz chci taky takovou foteckuuuuuuuuuuuuuu
Pavcahola mas krasny brisanko
Evik gratulace velikáááááááá já vedela ze to pujde .)

pavcahola
9. dub 2010

vysočanko no už se začíná hodně zvětšovat ale ty myslím máš taky takový,když jsem stejný týden co?

vysocanka
9. dub 2010

ja jsem dneska 10+6 a ty?

broukb
9. dub 2010

mě teda břušík taky roste 😉 je vidět, že ty dvojky jsou hold rychlejší 😀

suzanna
9. dub 2010

pajka a kolik mimi merilo??

pavcahola
9. dub 2010

vysočanko jestli ta otázka je na mě tak přesně nevím budu to vědět až v pondělí.

vysocanka
9. dub 2010

to teda dvojky sou rychlejsi holky dvojky kam my porostem????????????????? 😎

vysocanka
9. dub 2010

jojo pavcahola na tebe 🙂)))))))))

pavcahola
9. dub 2010

vysočanka a ty už jsi byla na NT?

vysocanka
9. dub 2010

Nene Paji ja jdu az 22/4

pavcahola
9. dub 2010

Aha tak to docela dlouho.

vysocanka
9. dub 2010

to bych mela bejt 12+5

pavcahola
9. dub 2010

takže ted jsi 10 týden?to já možná budu taky když nad tým tak přemýšlím

vysocanka
9. dub 2010

ted jsem 10+6 zitra 11+0 ale defakto uz dvanacty tyden pojede. Ja tomu moc nerozumnela jak se to pocita ale Tulanek mi to vysvetlila 🙂)))))))))))

antoaneta
9. dub 2010

Ahoj holky!
Pajko super! Jsem ráda že to dopadlo dobře, ještě pak písni jak ta krev! Už se moc těším až půjdu taky, říkáš krása, co? Škoda jen, že ten tvůj tam nemohl být u toho s tebou. A trvalo to teda dýl? Jako že si podrobně to miminko prohlíželi? A ty s nimy? 😀 Jéje, to musela být nádhera. A ta fotka krása!!! Vopravdovský miminko se vším všudy. To není ani možný, že taková malá prďolka už má toho tolik vyvinutýho, že? No prostě fakticky miminko. 😅
EVÍKU!!! Ohromnou gratulaci posílám!!!! Jsem šťastná s tebou! Taky mě to dojalo až k slzám, tak tak jsem je zatláčela 😉 (jsem totiž v práci a jen tak bulet 😀 .....) (vzpomněla jsem si taky hned na sebe a na své štěstí) Tak a teď ještě ať se tě miminko drží zuby nehty a vše se vyvíjí tak jak má! Jo a vlastně kolik sis jich nechala zavést teď? Zase jedno, nebo si šla už do víc? 🙂
Pavčo, ty už máš tak hezké bříško? No jo no, to jsou ty dvojčátka. A ty vysočanko? Já jsem teď 10tt+5 a ještě nic moc. Cítím teda, že mě oblečení už přes pás táhne, ale takové břůško ještě nemám 😔

vysocanka
9. dub 2010

ANTOAN... ja mam docela brisanko ale ja brala od srpna do 6tt Prednison, takze jsem uz hodne nabrala po nem. tak tedka se mi ty speky vlily v jeden vetsi. 🙂 ale mam uz taky peknej pupik. 🙂)))))))))))))

antoaneta
9. dub 2010

fůůůůj prednison!!! 😖 ....tak ať ti ten pupíček pěkně roste, ale teď už jen miminkem. Já už se taky těším jak mi povyskočí.
A mažeš si ho něčím? Co holky používáte za krémeček, máte nějaký tip? Já ještě teda nezačala, tak snad těm sviňulím ošklivým prasklinám stihnu ještě aspoň trochu předejít.

vysocanka
9. dub 2010

ja mazala olejem z Dm ale zacal me desne svedet. tak tedka to mazu kremem na telo a musim koupit neco jinyho.

vysocanka
9. dub 2010

Holky nevite jak je to s porodnym u dvojcatek? je jednou nebo dvakrat???

venika86
9. dub 2010

vysočanko - porodný u dvojčátek je myslím kolem 40.000 kč, ale mateřskou a rodičovsý příspěvek se bere jako na jedno 😠

vysocanka
9. dub 2010

to sou ale kur...
mne tedka prave kamaradka psala ze i porodné je uz jenom jedno tak nevim

pajka00
9. dub 2010

No už začínám mít stažený žaludek....ještě 2 hodiny a budu volat.
Pavco UTZ se dělá normálně přes břicho...jen jsem si trochu stáhla džíny a hotovo..ani vyzouvat jsem se nemusela. Byla jsem tam tak...max.10minut...ani jsem to moc nesledovala,jak jsem byla napnutá....protože jsem měla nastudovanou tu šíji a nosní kůstku, tak jsem čekala až řekla...nosní kůstka....je....šíjové projasnění........1,5....diktovala to sestře přes mikrofon vedle do kanclu. Jinak si s ním pořád vykládala, protože chvilinku neležel normálně..pořád sebou mydlil, tak ho odchytávala,aby si to mohla stopnout a v klidu poměřit🙂 Je to vážně zázrak dívat se na to dítě, které je tak malé a přitom byly vidět už i uši a prsty...a pak páteř, když si lehl obličejem dolů...paráda.
Suzy, měří 6,45 a odpovídá 12+5...a termín porodu podle CRL je 16.10..takže mi to o 5 dní dala dopředu než podle menstruace.
Vysočanko, porodné je jako na jedno dítě, ale x 2..tzn. že 2x tolik.....dřív se to počítalo jinak ...te´d ať máš kolik chceš, tak se jen jedno porodné vynásobí počtem dětí...takže já nevím kolik je 7.000,-? takže x 2....a dřív to bylo asi 36tisíc..nebo tak nějak. No bordel to je.

venika86
9. dub 2010

Aha, vydíte to. Tak je to opravdu tak, jak psala Pajka. Porodné na jedno dítě je 13.000Kč, takže tedy krát dva ....

vysocanka
9. dub 2010

no tak aspon ze tak. Ja se lekla ze dostanem jen 13000 to by me kleplo. Diky holkyyyyyyyyyyyyyyy

pecicka
9. dub 2010

paji-močák lepší, spala jsem celou noc, ráno dobrý, pak malinko pozlobil, ale začala jsem prolívat a dobrý. Pro jistotu jsem včera psala doktorovi, že mě chytl močák, že beru tu brusinku a u doktora, že jsem nebyla, jestli to má nějaký vliv na to, na čem jsme domluveni, tak mi napsal, že nemá a že se těší na brzkou shledanou,tak mu budu věřit 🙂
to víš, tu brusinku beru teprve od utery a ve zvýšené dávce od včerejška, tak nemůžu chtít zázrak, ale je tio mnohem lepší
jinak ti moc držím palečky a hned až budeš vědět výsledek, tak pisni

pavcahola
9. dub 2010

porodné je na každé dítě 13 000kč takže mi co budeme mít dvojčata tak budeme mít 26 000kč.Aspon bude na plíny že?

pajka00
9. dub 2010

tak to jsem peci ráda,že je to lepší🙂 Určitě hned napíšu,jak budu vědět.
Joo 13.000,- nevím, kde jsem vzala 7.000 ,- už nám ubírám🙂

vysocanka
9. dub 2010

Pavcahola to bude, ale na jak dlouho? jedine ze bysme je po chvilce naucily na nocnicky 🙂))))))))))))

suzanna
9. dub 2010

pajka neboj vse bude v pohode tu siji mate krasnou my byli o tyden driv 11+4 tt a meli jsme ji 1,1 takze 1,5 to je parada 🙂
a myslim,ze budes mit kluka si tipuji 😀 protoze my taky porad odpovidame o tyden vic 🙂
No holky vy s tim porodnym a ja dostanu kulovy, ani cent 😠 tady nedostaneme...

suzanna
9. dub 2010

peci tak vidis pristi tyden uz zacnes stimulovat a uz to pojede 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru