My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

vysocanka
9. dub 2010

ale jo uz to celkem jde. jak kdy teda. Hodně zálezí co s ní a jestli to prdolum chutna.. asi kdyz ne je mi z toho zle aspon takhle si to rikam.
😎

pecicka
9. dub 2010

je to krásné období, jen si ho užívej 🙂

vysocanka
9. dub 2010

no obcas kdyz mi bylo zle me prepadla takova silena beznadej. Ale ted uz to snad bude jenom lepsi

pecicka
9. dub 2010

to víš, že bude 🙂 oni ti prcci ti to všechno vynahradí a pak ani nebudeš vědět, že nějaké takové pocity byly 😉

vysocanka
9. dub 2010

Tedka je Peci hodne plodne obdobi spouste holem to po IVF vychazi v mem okoli a nejenom tady z konika.
Jsem moc stastná a moc ti drzim palecky asi to jaro dela divy.

pecicka
9. dub 2010

moc to chci, mám ted krásný život o který se kromě děti zasloužil i můj druhý manžel,a tak bych mu moc chtěla dát dítě. žádné svoje nemá a moc by si ho zasloužil 🙂

vysocanka
9. dub 2010

Peci to prijde ja tomu verim. 😵 a moc ti vsechny tady budeme drzet paleckyyyyy

pecicka
9. dub 2010

děkuji, jste holky zlatý, já věřím 🙂

mmarcelinka
9. dub 2010

Ahoj holky 😀 ,
vím,že mě neznáte,ale dostala jsem pověření napsat Vám sem vzkaz od "broukb" 😀

Takže Váš "broučekb" byl dnes u dr. kvůli tomu hematomu a dr. udělal ultrazvuk a nějak se mu to nezdálo a tak poslal Brouka zase do nemocnice 🙄 .
Ale mám vyřídit,aby jste se nebály,neboť miminka jsou v pořádku 😀 a pěkně povyrostli,jen ten hematom nechce mizet 😠 a protože Brouk nevydrží polehávat,tak je v nemocnici na pozorování,aby doma nezlobila a byla v klidu-prý tak na 3 dny.
Zítra by už měla být na netu,tak Vám napíše a kdyby né,tak napíši já 😀 .

Mějte se tu zatím krásně,myslete na broučka a já sem zase za Váma nakoknu a kdyžtak podám informace 😉 .
Jinak všem gratuluji k mimískům a držte se 😀

tulanek
autor
9. dub 2010

Mmarcelinko,diky za info!!!!! 🙂 jeste ze jsou doktori rozumni a vi,ze je lepsi mit Broucka pod kontrolou,tam jim nikde litat nebude 😀 hlavne ze jsou prckove v phode!! 🙂 mej se hezky a opatruj se 🙂

suzanna
10. dub 2010

No tak hlavne ,ze jsou vsichni v poradku...a broucku ty az te pusti domu tak at te manza privaze k posteli 😀 😉
Vsem preji krasny vikend 😎

pecicka
10. dub 2010

ahoj holky\, to je super, že to s tím broučkem je v pořádku, jinak já jsem to dneska dostala, tak zítra začínám píchat, doufám, že to zvládnu. Holky, kdy to je nejlepší píchat, ráno nebo večer?

evik73
10. dub 2010

Hezkou sobotu všem 🙂
Díky za gratulace,doufám,že to bude všechno v pořádku....

Brouku holka jedna,co ty to pořád vyvádíš???Tak už vážně pěkně odpočívat a nechovat žádné dětičky i když jsou k pomuchlování....počkej si až na ty svoje a ať tě brzy pustí domů 🙂 🙂

Antoanet tentokrát jsme nechali zavést dvě a tipuju,že se chytli obě 😀 😀 U nás nic a nebo ric!!!!!!

Paji tak to je výborné,že je vše v pořádku,přesně takhle budu jančit já!!!!!

Tuli a co ty a Tulánčata?Máte se určitě dobře že?To je hlavní,jen ať to všem prochází bez komplikací až do zdárného konce... 😉

evik73
10. dub 2010

Samozřejmě pozdrav pro Suzi,Pavcu,Vysočanku,Ratatooy a pokud jsem na někoho zapoměla,tak i pro něho!!!!!

zlucie
10. dub 2010

Ahojky...už nějakou dobu sleduji Vaše příspěvky a dnes jsem se odhodlala také zaregistrovat! Po roce a půl intenzivního snažení jsme se rozhodli z manželem na CAR v Brně. Byla jsem u docenta Crhy a mohu říct, že pan doktor umí opravdu léčit!! Po první konzultaci jsme se domluvili co by pro nás přicházelo v úvahu a čekala jsem na začátek cyklu k vůli odběrům. Na odběr jsem šla 8.března,ale už kvůli HCG, protože jsem měla pozitivní těhot.test. 🙂 🙂
Před týdnem jsem viděla poprvé naše miminko.....srdíčko mu tlouklo jako zvon. 😅
27.4. jsme objednaní do Prenatalu na Veveří......už se moc těšíme.
Zjistila jsem,že pojišťovna Metal aliance přispívá 1000 kč. Stačí jen přinést doklad o zaplacení! 😉
Tak Všem přeji hezký víkend a moc zdravím Antoanetu!!!!Snad bude vědět. 😉 😉

pavcahola
10. dub 2010

Ahoj holky všechny zdravím u nás je hnusně každou chvíli prší. ☹
pecicka přeji hodně štěstí aby to vyšlo,a co se týká toho píchání tak jsem si píchala v 10hodin dopoledne,poprví mi to píchly tak v nemocnici tak jsem si to nechala ne tu hodinu.
evik jsem ráda že ti to vyšlo a určitě budou dvě miminka. 😉

broukb
10. dub 2010

Ahoj koťátka,
tak jak vám psala marcelína, dr si mě zas nechal odvézt do špitálu 😖 tentokrát ležim v Hloubětíně na zámečku a nemám tu ani Tv, takže mi hodnej zlatej bráška půjčil aspoň mobilní net do noťasu abych se tu neunudila k smrti 😔 Jo jo asi si všechny říkáte, že si za to můžu sama a nerada přiznávám já vííííííííííííííím 😀 od teď už budu sekat latinu dokud se vše nespraví!!! Jinak mimísci jsou v pořádku, akorát jsem je neviděla, páč to měl dr jen u sebe, ale srdíčka bouchaj a odpovídaj přesně tomu co maj a pozor tetky už měříme skoro 5cm oba 😀 Takže jsem se alespoň uklidnila, že krásně prosperujou a slibuju svato svatě, že už budu jen ležet, dokud ten hematom neodejde (připomeňte mi tuhle větu tak za 14 dní až budu mít zase koudel u prdele 😀 )
Peci mám velikou radost, že už začínáš drž se holčičko a věřím, že ted to bude to pravé 😉 mimísek už čeká za rohem
Evi za tebe jsem tak šťastná ty mamino jedna 😀
Pájko jsem ráda, že i krev vyšla v pohodě, ale nic jiného jsme ani nečekali, takový pěkný miminko musí být zdarvý 😵

Zdravim i zbytek a mějte se krásně já se zas ozvu (kopu se tu do zadku tak pište ať mám co číst)

suzanna
10. dub 2010

peci tak super 🙂 ja pichala presne kazdy den v osm vecer ,v centru nam rikali,ze je to nejlepsi 😉
evik si za chvili do nastaveni taky napise kolikaty je tyden ,ze jo?? 🙂
zlucie moooc gartuluji k mimisovi 😵
pavca u nas sviti slunicko tak snad k vam taky dojde 😎
broucku mi ti mooooccc radi pripomeneme,ze mas zustat lezet!!! 🙂 ale hlavne,ze je vse v poradku 😉

vysocanka
10. dub 2010

Ahoj holčičky, bohužel zdravím z uplakané a zimní Jihlavy :(
Broučku, ty darebáku, tys nám dala. Ti rikam, budes lezet, jinak dostanes od nas na prdeeeeeeeeeel!!!! 😅
Zdravim zlucii a preju hodne moc stesticka a at vse klape jak má 🙂))))) vítej mezi námi 🙂)))))))))))))))))) 😎

pajka00
11. dub 2010

Dobré ráno kočky....tak u nás leze sluníčko, i když celou noc lilo.
Broučku, jsem ráda, že jste OK a takových pár dní válení pod dozorem ti vůbec neublíží🙂))
Suzy, přítel byl z fotky nadšený, na to, jak je to pidi malé, tak je to podle fotky už velké dítě🙂) Každému se to moc líbilo a všichni jsou z fotečky nadšení.
Peci, já jsem píchala poprvé ráno - při IUI a při IVF jsem píchala večer..mně řekli, že je to úplně fuk, jediné důležité je, dodržovat stejný čas....takže je to na tobě, kdy ti to víc vyhovuje....tak tě vítám mezi náma umělinama🙂) Držím moc palce, aby to všechno vyšlo🙂
Všem přeju krásnou neděli🙂

evik73
11. dub 2010

🙂 Ahoj kočky těhulky
Brouku moc moc zdravím a přeji brzský návrat domů!!!!A jak říkají holky,odpočívat,nebo dostaneš na prdku 😀 😀

Ještě chvíli potrvá,než si nacvakám týdny,v úterý jdu teprve na krev,ale tohle čekání je už je úplně jiné,než předtím,když čárečky na testíku krásně sílí!!!!

Hezký zbytek neděle všem!!!!!

pajka00
12. dub 2010

ahoj kočky..tak kde jste dnes všechny?🙂
Dnes mi příšly oficiální výsledky ze screeningu...mám napsáno, že pravděpodobnost onemocnění T21 je 1/4350. Pak pod tím slabě je, že vzhledem k věku 1/85...ale to je podle mě jen tabulkový údaj.....Tučně je ta první informace a konečný závěr screening negativní. Další termín mám 31.5., tak doufám,že i v tom datumu bude všechno OK. Koupila jsem si v pátek první bodýčko pro mimi🙂
Evi, tak ať vše probíhá aspoň tak jak u mě🙂Držím moc palce.

pecicka
12. dub 2010

ahoj paji, tak to je nádherné 🙂 jinak já včera poprve píchala, začala jsem večer a tak si to vždycky píchnu, púro mě je to asi v tuto dobu nejlepší, jinak jsem mluvila s doktorem, v pátek jdu na utz, tak držte palečky, at tam jsou nějaké vajíčka navíc 🙂 jsem zvědavá, kolik dá, když jde jenom jeden, ale aspon kdyby byly 4, říká doktor, tak by bylo fajn, tak jsem zvědavá, ale myslím si, že když dal při minimálce 4, tak by to neměl být problém, co myslíš?

pajka00
12. dub 2010

To určitě, já myslím, že jich tam budeš mít víc než jedno-to bu´d v klidu...proto ty hormony jsou, aby jich víc dozrálo. Já jsem jich měla 6..výstavních🙂 Tak se neboj, uvidíš v pátek, kolik se jich tam klube🙂

pecicka
12. dub 2010

paji díky, jsem zvědavá, ale věřím, ted to prostě vyjde 🙂

antoaneta
12. dub 2010

Ahoj holky!!
🙂 Paji, mám moc velkou radost, že to vše dopadlo dobře a neboj, v tom v 20 tým už to nemůže vyjít jinak 😉 Měla jsem z toho vyšetření strach, ale teď už se hrozně moc těším, když vidím tu tvou krásnou fotečku. Těším se že miminko zase uvidím. Už aby to tu bylo. Potřebuju se zase přesvědčit že je tam!!! 😀
🙂 Broukbu: tfuj tfuj tfuj! A už žádné strašení a žádné zlobení! Odpočívat odpočívat odpočívat! Já vím, je to asi hrozný ležet a ještě bez televize 😖 Ale ber to zase tak, jak se ti tvý dva cvrčkové narodí, tak si takhle hezky na nějakou dobu nepoležíš 😀 Takže naopak si to zkus užít!!!
Jo, a řekli ti čím ten hematom mohl vzniknout? 😕 nebo za jak dlouho asi zmizí? No prostě tak či tak, ať je to co nejdřív v pořádku a vy můžete být zase doma ve svým pelíšku.
🙂 Evíku! Tak to je super!!! Mám s tebe velkou radost! Hlavně z toho, že jste teď šli nakonec do těch dvou! A jsem fakt moc zvědavá jak to dopadne 😉 jestli budou fakt dvě, nebo jedno 😅 Musíš dát pak hned vědět!! Ale Evi, kdyby byly náhodou dvě, do redukce nepůjdeš, že ne 😕 Neboj, takovádle zkušená mamina jako ty, a s tak velkou chůvou doma, zvládne i ty dvě!!! 🙂
🙂 Pecičko přeji hodně vytrvalosti v píchání 😉 injekcí 😀 Bez modřin a bez bolesti! Ten večer je na to nejlepší. Taky mi ho doporučovali, navíc už jsem byla doma z práce, takže to bylo hezky v klídku a mohl mi manžel asistovat 😉 A jakej máš vlastně protokol? Asi krátkej co? No drž se! Přeju ať ti vajíčka krásně rostou!
🙂 Zlucie!!!!! No čááááááuuuuuu!!!!! Vítám tě těhulko mezi námi šťastnými!!!! 🙂 Ať se ti tu líbí!!!! Já jdu taky na ten NT sreening na Veveří. 21.4. To je vlastně o týden dřív než ty! A taky se móóóc těším, hlavně že tam může jít se mnou i manžel. Konečně taky miminko uvidí! Ale přiznám se, trochu se třesu z výsledků 😖 No, budu pak informovat. I jak to probíhalo!

broukb
12. dub 2010

Ahoj holky,
tak hlásím, že jsme se šli ráno "vyfotit" a pustili nás domu..takže poctivě ležím ve svým pelíšku, čumim na bednu (konečně) a hned jsem vás musela sjet, aby mi něco neuteklo 😀 Jinak dneska se na ně dívala doktorka co o nás nic nevěděla, takže nemohla být ovlivněná tim co už mi řekli předtím a nejdřív mě pobavilo, že se divila, že jsou dvě a pak mi řekla, že jsou teda nádherný a že se tam pěkně mrskaj. Změřila je a říkala, že se jí zdají o týden větší (což je dobře) tak až když jsem jí vsvětlila, že jsou z IVF a že nemůžou být větší, tak říkala, že krásně rostou a jsou silný. Ten hematom tam pořád je asi centimetrový (to už je v poho) a říkala mi, že to většinou vznikne při námaze (zvedání něčeho) nebo při zatlačení na záchodě (což mě šoklo), že tam praskne žilka, že je to ta prokrvený a kor u dvojčat že je to náchylnější 😉 No, ale jinak jsme teda v pořádku a máme odpočívat 😀

Evi já myslim,že když to tam je tak pěkně vidět, tak že to budou určitě dvojčátka 😀 😀 Hold buď nic, nebo všechno vid 😀 Ale mi ti tady všichni držíme palečky a uvidíš, že ti to všechno pěkně uteče.
Paji mám velkou radost, že ti všechno vyšlo v pořádku..teď už se nemusíš ničeho bát, prý když vyjde ten screning ve 12 týdnu dobře, tak pak už je hodně malá pravděpodobnost, že by se něco pokazilo.A taky už tě chytla nakupovací jo?? Jen nakupuj zas tolik času už nemáme 😀 pak už budem nepohyblivý.
Pecičko moc ti držím palce a uvidíš, že si jich určitě vysedíš víc 😵 ještě se budeš divit.

Holky a kde je Tulan, Ratat, Vysočanka, Ebony, Dada....nikdo nic???

pajka00
12. dub 2010

Brouku, jsem ráda, že jste v pořádku a už se válíš doma🙂 Tak se hezky válej a užij si to, protože pak budeš mít po klidu.)))to mi věř!!🙂)) No já si myslím,že to hlavní vyloučili....teď už se může pak jen projevit třeba vada srdce-kterou teď asi nezjistí...jinak různé roštěpy, down.syndrom atd. už máme snad zdárně za sebou.
Antoanet je to úžasný zážitek, opravdu. kam se hrabe normální UTZ u doktorky....Takže se těš na zážitek a mrzí mě, že jsem si nenechala natočit DVD, jenže jsem se tak bála, aby to bylo v pořádku, že jsem pak měla radost i z té fotky🙂 Ale vidět, jak se tam to škvrně háže, rukama, nohama, strká si ruku na hlavu..je to prostě nádhera....

vysocanka
12. dub 2010

no tady preceeeeeeeeeee cekame az napises 🙂

pavcahola
12. dub 2010

Ahoj holky tak já už mám po NT a podle ultrazvuku je to v pořádku,ale ještě se uvidí jak dopadne krev snad bude v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru