My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

dada074
15. dub 2010

Přece by Pajka netrhala partu!!!!

venika86
15. dub 2010

Mě to taky překvapilo, že až za 3 týdny. Ale říkám si, že příští pátek mám jít ke svému gynd. tak se ho zeptám, jestli si by se na malýho nekouknul, jestli je teda vše OK. Ale jinak zážitek úžasnej 😵 Nedá se to absolutně s ničím srovnat. Taky pěkně kopal, jak na něho pan doktor tlačil 🙂

dada074
15. dub 2010

Suzi jen kopance a že se každý den vyřádí,je to děs,ale z druhé strany alespoň člověk ví,že je v pořádku.Nejvíc ze všeho nesnáší právě UZ a ještě lepší je turecký sed,včera mi manžel řekl,že nestačí když občas ser... jeho,že to musím už teď dělat i tomu malému.

dada074
15. dub 2010

Venika je to paráda ty prcky vidět v přímém přenosu,co?

suzanna
15. dub 2010

No zazitek je to vazne nepopsatelnej 😵 nas malej si daval rucicku na hlavicku jak na nej tlacili 😀 mame i fotecku.
Kdyz on ten UTZ u gyn. neni takovy jako tenhle pro ten NT screening....

suzanna
15. dub 2010

Ja taky citim silne kopance.Ted se kazdy vecer bavime tim,ze si polozim mobil na bricho a malej ho nadzvedava 😀 a jinak taky radi hlavne kolem 11 vecer 🙂 a nema rad,kdyz si davam, nohu pres nohu 🙂

dada074
15. dub 2010

Suzi jen si říkám,kam až ten pupík poroste,teď by měl přibírat nejvíc a když si vezmu,že minulý týden měl 524g,tak nevím nevím.

dada074
15. dub 2010

Jo to znám jak si špatně sednu tak se hned ohlásí,a ten náš bude asi spáš po mě (doufám).5ádí si tam průběžně celý den,ale kolem 9 večer je klid na bojišti!! 😅

suzanna
15. dub 2010

dada me taky ted pripada,ze mam ten pupik den ode dne vetsi 😀

dada074
15. dub 2010

Tak to jsem ráda,že si tak nepřipadám sama 😀

suzanna
15. dub 2010

Tak to ten nas bude asi po me pac ja taky nejradeji radim v noci 😀 a on taky a pravidelne kazdy rano v pul pate me probudi a donuti me jit se najist 🙂

dada074
15. dub 2010

Tak koukám,že to jsou pěkní pacholci už teď,pravidelně jsem v půl šesté v lednici!!! 😉

suzanna
15. dub 2010

me pripada,ze porad jim, vycucava ze me uplne vsechno.
Pujdete taky na ten 3D UTZ?

dada074
15. dub 2010

Určitě Suzi,26. jdu na cukrovku a 28. do poradny tak se chci objednat,docela se na to už těším,bude to zase něco jiného.
Taky žeru jak nevázaná 😀 😀 😀

suzanna
15. dub 2010

My uz jsems e objednali na 8.5. protoze rikaji,ze kolem toho 26 tt je to nejlepsi a budeme mit i DVD na pamatku. 😵
Jsem teda zvedava jestli me tady vezmou vubec jeste krev.... 😒

dada074
15. dub 2010

A ty na další krevní testy nejdeš,vždyť se ještě dělají protilátky a dvakrát ta cukrovka.

suzanna
15. dub 2010

dada tak v CR asi jo,ale tady je to proste des....no uvidim ja se na to schvalne gyn zeptam na KO jdeme 26.4. to budu 25 tt.porad tady o tom mluvi,ze se to musi zmenit....

dada074
15. dub 2010

Co si budem povídat na tu cukrovku se mi také nechce tvrdnout tam dvě hodiny ☹ ,dělají se tři odběry po hodině,tak na to už se těším a co ještě musím stihnout je plicní.Jdu připravovat véču,chlapi si objednali pstruhy tak to musím přichystat.Loučím se a slibuji,že se ozvu co nejdříve.
Všem přeji krásné těhulkování 🙂

pajka00
16. dub 2010

Ahoj holky....co řešíte za odběry na cukrovku?

dada074
16. dub 2010

Ahoj Paji já mám jít 26.4. na OGTT (vyšetření na těhotenskou cukrovku).Dělá se 24-28tt.A Suzi psala,že to u nich s tím vyšetřením krve je nalevačku,že neví co jestli jí ještě budou něco dělat,jestli jsem to správně pochopila.
Jinak krásný páteční den VŠEM!!!!! 😉

pajka00
16. dub 2010

ahoj dada....si nevzpomínám, že bych byla v předchozích těhotenstvích na vyšetření na cukrovku...vůbec.

pajka00
16. dub 2010

Tak jsem ségře poslala odkaz na ten kočár a řekla mi,že se jí nelíbí, protože je příliš moderní a malý.....tak jsem jí řekla, jestli si mám vzít ten její starý po děckách z půdy....jestli ten není moc moderní.....fakt mě dojala....to je názor.....příliš moderní 😀 😀. A že má blbé kolečko, a špatně se s tím jezdí z chodíku a je to hybrid....no tak to mě fakt pobavila.

nana.76
16. dub 2010

ahoj holky prominte že vam sem lezu,ale jen jsem se chtěla zeptat jsem po IVF hcg pozitivni,ale včera jsem začala špinit,ale jen trošku už to zase přešlo,jen mam strach jestli je to o.k nebo jestli se mam nervovat ☹ stalo se vam to některe?

venika86
16. dub 2010

nana - já jsem právě chtěla napsat, že taky zase špiním. Nemusí to být nic závažného, zvlášť ze začátku. To se může mimčo zahryzávat 🙂 Myslíte, že by to mohlo být tím UTZ, jak mi tlačil na bříško?
Nevím, jestli mám pro jistotu zavolat svého doktora.

pajka00
16. dub 2010

ahoj nana....můžeš špinit..jak se emryjko zahnizďuje v děloze....taky se mi to stalo asi 2 hodiny večer trochu a do rána to přešlo...pokud se ti to stalo vyjímečně,tak se neděs....horší by bylo normální krvácení..Jak dlouho jsi pozitivní?

pajka00
16. dub 2010

Very myslím,že za zavolání nic nedáš......mně se to teda nestalo po UTZ....ale každý to má jinak....a pokud špinít jen mírně, tak se asi nic neděje....ale nejsem doktor, takže ti fakt neporadím.

venika86
16. dub 2010

Tak já ještě uvidím během dne. Není to nic silného, ale na kalhotkách je to vidět. Říkám si, že kdyby bylo něco v nepořádku, tak by mi to včera řekli ...

suzanna
16. dub 2010

Ahojky,
dada jak ja jsem to pochopila bere se tady krev jen jednou a vse je zkontrolovano i toxoplazmoza to mi rikal gyn. minule,ze ji nemam a cukrovku pry take ne...tak nevim ,treba se to v Cr dela na 2x a tady vse najednou.
pajka po pravde se manza na ten kocarek vcera taky netvaril nadsene a ja chci jeste ke vsemu ten modry a rikal ze to je moc sladoucky 😀 tak taky nevim.Dneska jdeme do detskeho obchodu tak treba tam zase uvidim neco jineho jak rikam je velky vyber a clovek nevi co driv si ma vybrat.Zavinovacku jsem si dnes objednala i s tou kokosovou vlozkou a nasi mi ji zaplati a pak preposlou sem ,takze ji mam gratis 🙂
nana vim,ze holky tady take dost spinili v tehu hlavne ty s dvojcatkama ,tak si myslim,ze je to i normlani,ale jestli jsi nervozni dojela bych si na gyndu 😉

broukb
16. dub 2010

Ahoj holky,
Veni a Nano já špinim, krvácim od prvního utz až do teď ☹ udělal se mi tam hematom (praskla cévka) a ještě se nevstřebal, pokud je to jen malé špinění mělo by to býtt v pohodě, horší by byly křeče a prudké krvácení. Jinak se musí jen ležet nic jinýho na to nepomáhá a já beru Ascorutin na posilnění cévních stěn. Určitě se o tom zmińte dr aby o tom věděl, ale nic jiného než ležení vám stejnak neudělá.Držim palce, ať je to brzy ok a gratuluju k pozitivnímu testíku 😉
Pajko a test na cukrovku je prý pěknej hnus mám kamarádku v 26 týdnu a byla nedávno, musíš přijít na lačno, odeberou ti krev pak dostaneš strašně sladký roztok, ten musíš vypít 2 hodiny tam sedíš a pak ti zas naberou krev. Je to prý pěknej hnus na ten lačnej žaludek prý jak hoooodně sladkej čaj 😀
A s tím kočárkem si nic nedělej, mě se taky líbí a právě ti, že je moderní a navíc se dá krásně složit do auta azabere málo místa 😝

venika86
16. dub 2010

Tak mi volala sestřička a krev máme v pořádku. Juchůůů!! Pro jistotu jsem volala k dr. a prej si zatím se špiněním nemám dělat hlavu, tak uvidíme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru