My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

evik73
19. dub 2010

Suzi otestuj to a dej vědět.My máme kousek od nás Malvíka,co tam našla Pajka ten kočárek,tak ho určitě taky navštívím,pže mají nejen kočárky,tak se strašně těším,až začnu atakovat obchody s dětskýma věcičkama 😀

antoaneta
19. dub 2010

Jojo, holky voni snad ty kočárky dělaj schválně tak malý 😒 koukala jsem na netu a ty korbičky jsou skoro jedna a tatáž míra. Vůbec si nedovedu představit, že se do toho vleze miminko cvalík, oblečený a ještě v zimním fusaku 😠
Jinak těhotenský oblečení hezký prodávají v tom HaM, jak píše Suzi, a v CaA - tam se mi zdálo všechno o něco i levnější - dokonce tam mají teď výprodeje. Teď jsem tam byla zrovna o víkendu (v Brně v Olympii) a odnesla jsem si dvě tuniky - jedna za 298 korun a jeden svetřík s krátkými netopýřimy rukávy. Moc hezký. Ten stál dokonce jen 150 Kč. Za ty prachy neber to 😀 Navíc si myslím, že to vynosím, i po po. Všechno to je takový ten střich pod prsa.Jestli můžete určitě si tam zajděte. Nejlevnější kalhoty tam měly ale za 800, jinak všechno přes 1000 korun. Taky Mark a Spencer prodává těhu oblečení, ale tam jsem se ještě nakouknout nebyla. Takže ceny nevím. A tipuju vyšší hranici 😒
Jinak zjistila jsem, že těhu oblečky prodává i litex. Taky hezký, i společenský, i normální kalhoty. A ty ceny jsou určitě nižší než někde v obchodě. A pokud to nesedí, tak to zadarmo a bez problémů vymění. Mrkněte na jejich webovky.

pajka00
20. dub 2010

Ahoj holky, tak u Dr.vše OK...udělala mi v rychlosti UTZ, maloch se tam házel a mydlil, takže jsme se obě shodly, že se zdá v pořádku 😀 víc vědět nepotřebuju-jen že tam hopsá🙂 V čekárně hrůza....čekala jsem tam přes 2 hodiny a do toho 4 cikánky....to zas bylo haló...dělaly tam takový čurbes, pořád něco a někoho organizovaly, tak se jedna paní naštvala a tak je tam zdrbala na 3 doby 😀 Oni se šíleně diví, že je lidi nemají rádi, ale dělají si to tím chováním otřesným samy....
Holky, co Peci?? doufám,že vše proběhlo včera OK a vajucha se už oplodňují🙂

pecicka
20. dub 2010

ahoj Paji-neměla jsem sílu včera napsat, bylo mi smutno, nedopadlo to moc dobře, nakonec zbylo opět jenom jedno, takže stejný scénař jako dvakrát předtím, prořvala jsem celou cestu domů a ted čekám, co mi dneska řeknou ☹ jsem ráda, že jste oba s mimiškem v pořádku a myslím na vás

pajka00
20. dub 2010

Peci to je mi líto, ale musíš věřit, že to jedno bude dobré a tentokrát se uhnízdí....nic jiného ani člověku nezbývá. Jasně, že kdyby byly 2, byla by vyšší šance, ale i tak se může klidně krásně zadařit....tak nesmutni a věř, že se to podaří. Když jsem byla já na odběru, paní tam měla taky jen jedno vajíčko a druhá 18...U toho 1 Dr. to viděl optimisticky a u těch s 18cti nebyl moc nadšený-takže vidíš....Já jsem měla 6...dvě mi daly a 4 zamrazily a stejně je jak to vypadá potřebovat už nebudu....takže stejně zbytečně....a dvě by mi stačily....Jenže to člověk dopředu samozřejmě neví. takže ti držím moc palce, aby bylo kvalitní a krásně se oplodnilo a pak uchytilo. kdy si máš volat??

pecicka
20. dub 2010

paji-mám si volat v 13hod, pak pisnu, ale jdu na 12hod na nehy, nejprve jsem nechtěla, ale nakonec budu ráda, že příjdu na jiné myšlenky......nikdy jsem se necítila víc poražena, ani při těch dvou pokusech předtím, mi to tak nepřišlo a ted mě to opravdu složilo, musím jít dál a jedno vím určitě, že se nevzdávám

pajka00
20. dub 2010

Tak to moc ráda slyším.....a ještě nehaž flintu do žita.....není přece nic ztraceno🙂 Držím moc palce a pak dej hned vědět, až budeš vědět, jak na tom je vajucho🙂

pecicka
20. dub 2010

paji-pisnu, nevzdávám se, neboj, věřím, že se oplodnilo a ted se krásně dělí

suzanna
20. dub 2010

ahojky,
peci urcite se ted krasne deli, musis mu verit.Myslim na nej s tebou 😵
pajka tak to je teda sila tam takhle dlouho cekat a ona te neobjednava na urcitou hodinu? No hlavne,ze je malej hopsalek v poradku a ma se cile k svetu. 🙂 Ja jsem se pred pul hodinou probudila nejak jsem byla pekne unavena.

pecicka
20. dub 2010

suzi neboj, nepřestávám věřit a v duchu jsem stále s ním

pajka00
20. dub 2010

Právě že doktorka neobjednává, ale včera mi říkala, že se rozhodly udělat pro těhule pondělky dopoledne...tak to snad bude už daleko lepší...je to k zbláznění tam tak čekat..jsem si vzala knížku aspoň🙂

suzanna
20. dub 2010

peci to je spravny pristup.My jsme take s Vama 😵
pajka no to bude rozumne,kdyz to udelaji pro tehule zvlast vzdyt pak ke konci tehu to musi byt vycerpavajici...

broukb
20. dub 2010

ahoj
Paji jsme ráda, že je tvůj malošek v pořádku, ted už bude všechno jen pěkný 😉
Peci strašně moc na tebe i tvojeho bojovníčka myslim 😵 věřim, že to vyjde i tak.
Začínám být pěkně nervozní, ale už se moc těšim..dám vám vědět hned jak přijedem 🙂

pecicka
20. dub 2010

briučku-moc děkuji 🙂

pecicka
20. dub 2010

broučku

broukb
20. dub 2010

Vysočanko Tulane, neslibovali jste, že po screningu budete víc psát?? 😝

broukb
20. dub 2010

holky screning vám dělali spodem, neo přes pupík???

vysocanka
20. dub 2010

tak ja jeste nejsem po screeningu

suzanna
20. dub 2010

broucku drzim palecky na NT 🙂 delaji ho pres bricho 😉

pajka00
20. dub 2010

brouku tak tfuj tfuj...dělají to přes břicho

evik73
20. dub 2010

Ahooooj holky 🙂
tak to vypadá na jednoho miminko a jsme 5tt...docela se mi ulevilo,všechny jste mi prorokovaly dvojčátka,ale mě to jedno vážně stačí 😀 není to sice ještě na 100%,ale pan Dr.říkal,že už by to bylo vidět....další UTZ za 14 dní a odpo si ještě budu volat ne výsledky krve,jak nám narostlo HCG.
Teď mažu vařit,tak se opatrujte a užívejte dne 😀 🙂

evik73
20. dub 2010

Na jedno miminko samozřejmě ,jsem jako v deliriu,takže píšu jako pako....

suzanna
20. dub 2010

evi tak velka gratulace 🙂 jasne,ze jedno miminko bohate staci 😉

antoaneta
20. dub 2010

Ahoj holky!!!
Broučku držím palce, ať jsou obě miminka v pořádku a zdravé!!!!!!! Pak hned napiš, i jak to probíhalo a co sis všechno odnesla 😉 Ať vím, na co se zítra mohu těšit já!!!! Jsem napnutá už za tebe!!
Pecičko myslím na tvého bojovníčka! Určitě to zvládne, věř mu a přeji Vám aby ste už jiného nepotřebovali 😉
Vysočanko a kdypak jdeš na sreening?

antoaneta
20. dub 2010

Jééé, Evíku, to mám z tebe radost, vím, že si tak svou radost ručitě víc užijete, když je tam jedno!!! A je super, že ho pan doktor už viděl. Na srdíčko je ale asi ještě brzy, že? To tak 6 týden....
A víš, že jsem si to myslela? 😉 podle toho hcg jak si psala, takové hodnoty jsem měla v té době zhruba i já....
Tak se držte a hezky roste!

vysocanka
20. dub 2010

ja jdu tedka ve ct. Antoanet

pajka00
20. dub 2010

Tak Evíku-oficiálně tě vítám mezi matkama🙂)jak už to máš potvrzené i UTZ...super!! Mám velkou radost a jedno opravdu stačí-zvlášť v našem věku....teda, já jsem sice slavila 25-tiny.....ale jedno mi stačí taky 😉 Srdíčko ještě tak týden, dva. Co fotečku,máš?

evik73
20. dub 2010

Paji tak ti ze srdce děkuji za tak krásné přivítání mezi těhulky 🙂 Fotku nemám,pan Dr. říkal vydržet těch 14 dní,aby to bylo pořádně vidět!A jak říkáš,jedno bohatě stačí,ať si dvojčátka užijou holky,co ještě nevědí,jak to chutná a co to obnáší!!!
Gratuluji i tobě,jak krásně prospíváte a letíte kupředu....sakra už 15tt,neuvěřitelně to letí 😉

evik73
20. dub 2010

Ještě HCG nám poskočilo ze 496 na 3045 a za 14 dní chtějí další krev 🙄 snad s ní kšeftujou nebo co... 😝

pajka00
20. dub 2010

No tak skvělé Evi....dobré HCG...takže jsi prosím tě oprav počitadlo, ať máme přehled.....a jsi o 10týdnů později🙂 To není zas tak velké zpoždění, když jsme začínaly poprvé spolu....jsem ráda,že ses ke mě přidala. Přesně moje řeč, dvojčátka ať si užijí mladší, které děti nemají a zadařilo se najednou🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru