My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

evik73
20. dub 2010

Paji já to asi nechám až po UTZ a až bude srdíčko....radši!!!!Nejsem vyloženě nějak pověrčivá,ale tam se zadává týden i den né?A to přesně nevím,jen říkal 5tt to tak odpovídá...

pajka00
20. dub 2010

zadáš tam datum poslední menstruace ne? a to se ti vypočítá samo..ale je to samozřejmě na tobě🙂

antoaneta
20. dub 2010

jééé vysočanko, tak to jdeme hezky po sobě! Dneska broukb, zítra já, a pozítří ty! Teď ještě pro všechny dobré zprávy!!

antoaneta
20. dub 2010

Holky a prosím jak se to vlastně počítá? Když jsem dneska 12 týden+2dny, tak jsem 12 týden, nebo už jako třináctý? A když budu přesně v neděli 13 týden, tak v pondělí začínám čtrnáctý, nebo budu 13 týden + 1 den? Já jen jak to vlastně je? 😅 a taky chci už vědět kdy budu mít ty strašidelné tři měsíce za sebou a půjdu do vysněného druhého trimestru? 😉

pajka00
20. dub 2010

Antoanet....ty jsi ve 13.týdnu tzn.že jsi ve druhém trimestru🙂 a když jsi 12+2 tzn.že jsi ve 13.týdnu:)

antoaneta
20. dub 2010

😀 Fáákt? Takže když budu v neděli přesně 13 týden, tak začínám čtrnáctý? 😀 😀 jupíííí jééje jupí
a Paji a není druhý trimestr až od toho 14 týdne? 😕

pajka00
20. dub 2010

No..když těhotenství trvá 40.týdnů...a počítá se to na 3 trimestry .....tak by správně měl být druhý trimestr asi od13.týdne a kousek.......podle mě-laika....možná podle doktorů to je jinak🙂 Takže....když jsi 13.týden tzn.že bys měla teda od dalšího týdne být ve 2.trimestru....asi:)) Ale....vykašli se na počítání trimestrů....důležité je, že se cítíš dobře, nemáš žádné problémy a průser se může stát i na začátku třetího....tak o tom vůbec nepřemýšlej a hotovo🙂 A nejhorší týdny..tzn. do 9 máš za sebou....

vysocanka
20. dub 2010

druhý trimestr zacina od 13+2tt

vysocanka
20. dub 2010

nebo spis 13+3 protoze treti mesic konci 13+2tt

ebony222
20. dub 2010

A myslite, ze nejrizikovejsi je jen prvnich 9 tydnu, nebo celych 12 ? Ja ze jsem v 10. tak bych byla o neco malo klidnejsi 😀

antoaneta
20. dub 2010

holky vy umíte potěšit 😀
Ebony přečti si Pajku........každopádně klidnější být určitě můžeš a taky kvůli miminku musíš!!!! 😉 Já vím, někdy je to těžké, to vím moc dobře sama, já stresmenka 😀

ebony222
20. dub 2010

Jo, to jsem cetla, jen jsem chtela vedet, jestli o tom nema nejaky clanek nebo tak. 🙂

broukb
20. dub 2010

Holkýýýýýý to bylo tak krásný, že od tý doby zářim jak kdybych spolkla baterku 😀 😀 Jsem ták šťastná, počkejte až je uvidíte už na tom pracuju. Dr je tam teda honila půl hodiny, protože se nechtěli točit podle ní 😅 říkala, že jsou tam jak na palandě 😀 Dokonce to menší musela brát i spodem aby bylo víc vidět..jinak měříme 6,8 a 7,1 a odpovídáme 13+1 a 13+2 nosní kůstky, projasnění i srdíčka máme v pořádku a riziko hoooodně malé. 😵 já jsem tak šťastná, bylo to nádherný mimi na nás mávalo, otvíralo pusinku mleli se tam o 106 😝 prostě krásný.Těšte se holky !!! Jinak ptali jsme se na to natočení a to se ještě takle brzy nedělá, máme 2 fotky velikosti A5.

vysocanka
20. dub 2010

Brouku sem s nima 🙂)))))))))))))

suzanna
20. dub 2010

broucku no tak parada velka gratulace ke zdravym mimisum 🙂

antoaneta
20. dub 2010

Broučku, jéééé to mám radost s tebou. Úplně si to dovedu představit jak záříš 😀 A honem honem s obrázkama, jsem netrpělivá!!!
Jo a já to natáčení mám přímo napsaný v tom letáku kam půjdu, chtějí tady za to 500 korun a musím to říct, předtím, než mi to vyšetření začnou dělat. Tak nevím. Možná teda asi jak kde. Protože mám pocit, že i Pajka psala, že si mohla o něj říct..... 😕 No uvidím zítra. Jéžišmarjááá už se nemůžu dočkat 🙂

evik73
20. dub 2010

Brouku taky moooooc gratuluji ke krásným,zdravým a čilým mimískům 🙂 To si dovedu představit jak záříš,podobně jako já dneska a to jsem nic neviděla,ale i tak jsem šťastná....už se strašně těším,až prcek bude taky vidět ,joj!!!!!!

vysocanka
20. dub 2010

No tak Broucku kde jsou ty fotecky ty mě teda napinas.

broukb
20. dub 2010

už jsme tam tetky 😀 čekáme samou chválu 😀 😀
Evi vždyť já ti při tom svym štěstí úplně zapomněla pogratulovat, jsem šťastná i za tebe a držim moooc palce aby šlo všechno tak pěkně jako doteď 😉

vysocanka
20. dub 2010

Broucku to je nadheraaaaaaaaaaa ja uz chci taky 🙂)))

broukb
20. dub 2010

viď..vždyť už se taky dočkáš 😀 buď ráda že to máš ještě před sebou...je to zážitek!

vysocanka
20. dub 2010

no jsem napnuta jak ksandy tesim se ale zaroven mam i obavy aby bylo vse ok

evik73
20. dub 2010

Brouku moc krásný fotečky,dětičky jsou výstavní kousci 😀 😀 A vůbec se neomlouvej,taky jsem jako kdybych v sobě měla lahev vodky 😀 😀

broukb
20. dub 2010

neboj bude...já se taky trochu bála..asi je to naše povinnost se trochu bát 😀

vysocanka
20. dub 2010

jj občanská povinnost nebo mateřská :D

antoaneta
20. dub 2010

no to je vážně nádhera!!!! a ta pacinka jak je fakt zvedlá!!! Broučku ještě jednou gratuluju!!!! Jééé já se taky tak těším! Zítra budu referovat zase já! Držte mi holky palce! trošinku mám strach 😕 Jdu ráno, v 8´40.

vysocanka
20. dub 2010

Antoanet chapu jak se citis
budeme drzet vsechny palecky a jeste k tomu nase miminka a dvojmiminka a to by bylo aby nebylo 🙂

antoaneta
20. dub 2010

😀 😀 jste zlatíčka 😉

broukb
20. dub 2010

Antoanet tak to my budem držet palce i ze spaní, kdybysme náhodou nebyli vzhůru 😉 Mě úplně fascinuje, jak jsou úplně jiný mám tucha, že to bude holka a kluk 😀

antoaneta
20. dub 2010

Jéé, to bych ti broučku přála, - páreček. A děkuji za palečky, já snad ani nedospím... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru