My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
26. dub 2010

pjaka to prave ,ze ja vubec nevim....je to tady na ho...!

antoaneta
26. dub 2010

Ahoj holky, víkend nám přál sluníčko, že? To bylo příjemný. Sice já ten čas většinou proválela doma v pelíšku. Doháním ten odpočinek, co za ten týden nestihnu.
Jinak já utrogestan neberu, taky jsem ho měla mít jen do 12 týdne. Voni to tam teda i tak píšou v tom příbaláku. Jen první trimestr. Já jsem navíc dobrala poslední balení co jsem měla doma ještě před tím 12 týdnem a doktor mi řekl, že dobrý a další mi už nepředepsal. Možná broučku se zkus na něj zeptat, třeba by si ho už taky brát nemusela. Ikdyž možná k vůli tomu hematomu? nevím.
Jinak hlásím, že já, ještě bříško nemám, občas jsem nafouklá, že už myslím jako že už, ale občas jsem taky tak zfouklá, že se můžu břišit, aniž bych se bála, že si mého těhulkování všimnou ti, kteří by si toho ještě všimnout nemuseli. Ale do oblečení, který jsem před těhu nosila, se už nevlezu. Nevím, jestli mi to jde místo dopředu, tak do šíře a do boků? Jéééé, abych nebyla zachvíli jako nějaká matrona. Už tak mám Venušinu postavu...

antoaneta
26. dub 2010

suzann, teda řeknu ti, máte to tam u Vás drsný. Já si to vůbec nedovedu představit. Ty jo, a co potom nějaká prvorodička? Už jenom ta představa té cizý báby doma v takovým citlivým období. A fakt když je problém, třeba i s tím kojením? No chvála za naše nemoderní porodnice....
Ještě že budeš mít doma tolik opečovatelů

suzanna
26. dub 2010

antoanet vsak ono se ti to brisko za chvili vybouli 🙂
no ja jsem z toho porad takova spatna,taky si to nedovedu predstavit mit cizi babu v dome a jeste aby mymu manzelovi varila kavicku ne?? 😀 to totiz normalne delaji....a s tim kojenim no jeste ,ze mam zkusenosti a nejak si snad poradim a doma mi vsichni pomuzou.Je to ale proste znechucujici ,mas pravdu v tak citlivem obdobi...

broukb
26. dub 2010

Tak utrouš i ostatní léky nám zrušili, tak super!! 😀 už jsem toho měla dost.Jinak jsme ok a příští týden do poradny 😉 Písnu zítra jdu chrupkat..brou noc

broukb
26. dub 2010

přidala jsem zatim jedno foto kočárku..vypadá jako pro jedno je to ze vzorníku barev..zbytek dodám až bude manža doma 😉

zlucie
27. dub 2010

Hezké ránko.... 🙂
Dnes je náš velký den!! Jdeme s manželem na NT screening!
Máme tam být 8.50,ale já jsem už od pěti na nožkách...... nervozní! 🙂
Ale věřím, že všechno dobře dopadne!!!! Manžel spí jak dudek 🙂!

Brouku....kočárek je moc hezký! Taky jsme se dívali na Danny sport Prestige 2010 a kočárky se nám líbily.
Pokud všechno dobře dopadne,tak se dnes chystáme nějaké omrknout naživo 🙂 zatím tu studuji jen na netu.

Holky,prosím,když jdeme hned tak ráno,za jak dlouho Vám zavolali výsledky z krve???

vysocanka
27. dub 2010

Zluci drzim pesti palecky a vse co mám 🙂))))) no ja byla ve ct. a vysledky z krve nevim do dneska. Pry snad udajne dneska by mi je meli zavolat.

pajka00
27. dub 2010

ahoj holky, tak zluci držím palce, ať je vše OK🙂 Já jsem byla na 9 a na krev jsem si volala druhý den po 14hodině...ale i tak mi to přišlo hrozně dlouho🙂 Až půjdu ve 20.týdnu, už tam výsledky krve budou, protože na krev jdu v 3.5. a na screening 31.5....tak už teď mám samozřejmě bobany....ale o trošičku menší, než když jsem šla poprvé. Tak tfuj tfuj a pak hned nahlaš, jaks dopadla🙂

pajka00
27. dub 2010

Brouku pěkný kočárek...i barvy.....akorát já bych chtěla trojkolku...škoda,že jii nedělají trojkol..

broukb
27. dub 2010

Zluci držim moooc palce, ale neboj vše bude ok 😉 hned nám napiš!!
Holky jdete ještě mezi |NT ve 20 na nějakej jinej utz?? u nás to vypadá, že ne...a to je ještě stráááášná doba 😀

pajka00
27. dub 2010

Já asi taky ne...byla jsem teď na UTZ...jen tak letmo....srdce bije,malý skáče......no a pak asi až toho 31.5. na screening....Te´d v pondělí jdu na krev a na prohlídku klasickou. Bude mi stačit, dkyž poslechce něčím srdce...třeba tím zvonem kovovým....a to mi stačí.

suzanna
27. dub 2010

Krasne slunecne rano 😎
broucku super,ze je vse v poradku.
zlucie tak drzim palecky at je vse o.k.
pajka tak ty jsi byla rano na UTZ ,tak to je fajn,ze se ma prcek cile k svetu.A zmerila ti ho? Ja tim jak dochazim ke gyn.udela mi UTZ proste kazdy mesic a priste uz tam pujdu kazde 3nedele....

pajka00
27. dub 2010

ahoj suzy, napsala jsem to špatně....tím teď jsem myslela před týdnem🙂) a když jsem se ptala na míru,tak prý se to hrozně špatně měří, byl tam skrčený,tak to neřešila-hlavně,že se měl k světu🙂
Uvidíme, jestli mi bude chtít udělat i UTZ nebo udělá jen klasickou prohlídku, kterou minule nedělala.

suzanna
27. dub 2010

pajka aha ja ze jsi napsala ted 🙂 no muj gyn.rika UTZ je nejdulezitejsi,takze mi dela jen UTZ,sahne na bricho jak vysoko mam delohu ,zmeri tlak a je to.Ani me nevazi a ja jsem jedine rada 😀 jo a na krev pry pujdu jeste kome 30 tt .

suzanna
27. dub 2010

objednala jsem si dzinovou sukynku...byli slevy na tehu modu 🙂

pajka00
27. dub 2010

Uvidíme, co mi Dr.bude dělat.
Pěkná sukýnka....no já se chci jít podívat do bazárku pro těhule..protože u nás v obchodě mají houby s octem... 😒

tulanek
autor
27. dub 2010

Ahoj holky
Zlucie,drzim moc palce,at je vse v poradku a muze ti spadnout kamen ze srdce!!!! 🙂
Vsechny moc zdravim,u nas ted nic noveho,na kéontrolu jdeme prave taky az 20.5 a do te doby me asi rani mrtvice,skoro mesic bet utz,to je nejdelsi doba zatim 😅 ale tak aspon budu cucet,jak uz jsou zase veliky,miminka moje 😀
No Broucku na tebe jsem vcera myslela a uz jsem zacinala byt nervozni,tak jsem rada,ze je vse ok!!! 🙂 a kolik stoji prosim ten kocarek??Je krasnej!! 🙂

tak pa holky,opatrujte pupiky a zase se ozvu 🙂

tulanek
autor
27. dub 2010

a Utrous jsem dobrala taky vceeera,doktor to do me cpal a z do ted,prej radsi,kdyz mam ty dvojcatka,ale taky jsem se mu musela pripomenout,jesli uz bych jako nemohla prestat a on ze jo,ze ted uz miminka stejne jedou na placentu 😀

pecicka
27. dub 2010

ahoj těhulky 🙂 🙂

pajka00
27. dub 2010

ahoj tuly a peci...holky jak se máte? Vidím,že tulan dobře....a co ty peci?

pecicka
27. dub 2010

ahoj paji, já dneska byla u doktora, tak mi napsal od zítřka beru nějaké léky na podporu vaječníku a od 2dne mences glostík a o den později začínám k tomu píchat injekce nějaké jiní než jsem měla, protože na ty jsem neměla žádnou reakci ☹ tak snad to ted vyjde, jinak pokus se nepočítal jako platný

pajka00
27. dub 2010

no tak sláva🙂to zní dobře.....tak se drž, vajíčkům domluv,ať mají rozum a trochu líp zareagují,ať se na to můžete vrhnout🙂

pecicka
27. dub 2010

paji-myslíš, že to není brzo hned začít znovu? Ale asi doktor ví, co si může dovolit,že?

suzanna
27. dub 2010

tuli ahojky ty ses dlouho neozvala,ale fajn,ze jste vsichni v poradku.
ahojky peci...vazne je super,ze se pokus nepocital jako platny.Muj nazor je,ze vubec neni brzo na to znova zacit,spis lepsi,kdyz uz je telo zvykle na ty hormony.

pecicka
27. dub 2010

suzzi ahoj 🙂 psala jsem ti do IP
jinak jsem moc ráda, šla jsem tam jak opařená a ted mám radost, že to bude hned znovu, protože zase čekat, však to znáte

suzanna
27. dub 2010

peci taky jsme ti napsala IP 🙂
Jasne cekat je desna vec ,takze sup hned na to 🙂

pecicka
27. dub 2010

suzzi-víš co, já se taky bála, že budu muset čekat, ale zase si myslím stejně jako ty, že když je tam určitá hladina hormonu a tělo je takle rozbouřené, tak mi příjde logické hned pokračovat, protože když tělo odpočívá ty 3cykly, tak mě to příjde všechno nanovo, ale nejsem doktor, tak nevím......jen jsem byla ráda, když mi řekl, čekám na tu jednu větu a já na něj koukla a říkám, co chcete slyšet? že jdeme dál? ano to je ono, jste bojovnice a zasloužíte si to, tak udělám maximum, tak to pohladí

pajka00
27. dub 2010

Peci taky myslím, že je dobře, že začínáš hned...na co čekat. Nejenom,že máš hormony ještě v těle a proto třeba i líp zareaguješ, ale taky čas nečeká...takž čím dřív tím líp.

pecicka
27. dub 2010

paji-no právě, at chci nebo nechci, listopadu mám 39 a to swe musí do té doby podařit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru