My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

spark
13. kvě 2010

...ani mi nemluvte. Posledně mi sestra řekla at se nezouvam a na váhu jsem lezla v keckách..pak jsem ji ukecávala,že ty kecky vážel kilo a neukecala jsem jí. 😠 Ale jsem si vždycky přála ,až budu těhotná,že budu taková ta hezká těhulka s tim malinkym bříškem a opak je pravdou... 😀

vysocanka
13. kvě 2010

jojo SPARK vitej v klubu mam to uplne stejne nekdy me popadaji depky ze vypadam jak almara ale chtely sme mimco, chtely tak musime bejt stastny a doufat, ze pak to půjde dolů 😵

anty
13. kvě 2010

Holky díky, že jste mi napsaly svůj názor. je to primář, ale poslední dobou mi leze na nervy. Manža mi říká ať se na něho vyprdnu, ze začátku jsem zvracela shodila jsem 2 kila to se mu nelíbilo a teď, když jsem nabrala 2 kila tak je to taky špatně. Zdá se mi, že jenom potřebuje mít plné oddělení. Když jsem byla u něho poprvé, tak mně druhý den hned hnal do nemocnice na týden. Důvod zvracení a tlak, jenže já ten tlak mám vždycky u těch dr. vyšší. Ani se neobtěžoval mi ho změřit znova.A stejně dojela jsem po tom týdnu domů v ten den jsem zase zvracela a doteď někdy ještě zvracím, ale už to s ním neprobírám, protože je spousta holek co je jim špatně a neleží v nemocnici. Jinak je mi fajn. Ale myslím si, že dr. by mně měl uklidnit a nevynervovat. Jsem se trochu rozepsala, tak se nezlobte.

pajka00
14. kvě 2010

Dobré upršené ráno..u nás teda leje od večera bez přestávky,hnus!
Já jsem byla přesně taková těhulka u obou předchozích, bříško malé, džíny jsem nosila do porodu-jen jsem si dala do knoflíku a dírky gumičku-prostě tak jak jsem si to představovala🙂 Teď.....už mám těhu džíny, pěkně rostu a na to,že jsem na začátku 5.měsíce už se pěkně kulatím.....zatím nepřibírám jinde,ale to břicho.....Tak uvidíme, jak to bude v říjnu.)
Anty,já bych buď Dr.vyměnila nebo ho brala s hodně velkou rezervou,protože to jsou debilní řeči...Místo,aby tě pochválil,že jsi přibrala po tom zhazování kil,tak ti nadá-kretén. Já tě chválím🙂

suzanna
14. kvě 2010

krasne slunecni rano 😀 pajka 🙂
Anty jak pise pajka mela jsem to same...prii vsech 3 tehotenstvich...male brisko pribrala jsem nejvic 7-9 kg.Pri tretim diteti kdyz jsem sla rodit mi dr rekl,ze uz pripravuji inkubator,protoze moje dite bude podvizivene nebude mit vic nez 2,40kg jsem se mu vysmala,protoze jsem tyhle reci poslouchala i u predchozich tehu a rekla jsem mu,ze se s nim klidne vsadim,ze vim ,ze moje dite bude mit tri kila! No a mala se narodila ,rodily me jen sestry on pak prisel a ja mu rikam 3 kg !!!! A on se jen tak usklibl...takze na ty jejich reci nedej!!! Akorat cloveka fakt nervuji pro nic.

broukb
14. kvě 2010

Ahoj holky, tak tady taky hnusný propršený ráno ☹
No já jsem tak nějak počítala s tím, že nebudu těhulka s mini bříškem a když jsem se dozvěděla, že to budou dvojčata tak jsem si myslela že budu matronáda už od 3 měsíce 😀 takže defakto jsem zatim spokojená, teda nijak zvlášť, ale zatim myslim, že docela dobrý. Mysim, že za 2 měsíce už mě bude pěknej kousek a pak už si asi nebudu říkst, že zatim dobrý 😀 Proto taky budem příští víkend malovat, protože jsem říkala manžovi, že později už se k tomu neohnu 😀
Anty vůbec si z toho nic nedělej 😉 hezky pupíčkuj!

pajka00
14. kvě 2010

No jo...to se někdo má,že má sluníčko.......tak se vyhřívej i za mě 😉 tady má pršet celý víkend a příští celý týden přeháňky..se zblázním z toho počasí.
Holky, včera jela holčička na první tréninky-protože nastupuje na sport.gympl, tak už mají přípravu...zatím jen 2 dny a volala mi ráno s pláčem,že ona na té škole nebude, že se jí tam nelíbí, že trénink dobrý,ale jinak je to tam blbý, a že ona si zařídí nějakou školu tady u nás.........no jsem z ní špatná, protože samozřejmě ji teď už nikam nevezmou a na tu školu chtěla....takže přemýšlím, jak jí to vysvětlit, protože za týden zase pojede na tréninky a jestli se šprajcne....puboška. A teď babo raď.

anty
14. kvě 2010

Ahojte všechny vás zdravím, včera mi bylo hrozně z toho, co říkal, ale dneska už je mi fajn. Máte pravdu, vyprdnu se na něho ať si říká, co chce, jenom mně stresuje a to si myslím nezasloužím potom všem čím jsem si prošla.

pajka00
14. kvě 2010

ahoj, jsem ráda,že jsi vzala naše "rady" k srdci, protože je to blb a my jsme zkušené matky 😀 😀 Navíc-chlap, co ten o tom může vědět. Stejně je zvláštní, že je daleko víc gynekologů než gynekoložek..u nás ve městě znám jen 2, jinak samý chlap.

suzanna
14. kvě 2010

pajka jj jsou to pubertaci jen tak jim nedomluvis maji svou hlavu,snad to dobre dopadne a nejkam ji to vysvetlis 😉
anty uzivej si hezky tehu a prd na dr 😉

pajka00
14. kvě 2010

No jsem moc zvědavá,jak jí to budu vysvětlovat.....koza pubertální.
Venku ještě pořád prší.......takže to bude super upršený, bahnitý víkend.Mějte se krásně všechny🙂

anty
15. kvě 2010

Ahoj holky, včera jsem večer zakončila pizzou a řeckým salátem, ale co už když nám chutná. 😀 Doufám, že mi dá pokoj s těma narážkama na tu váhu a kdyby měl pořád nějaké výhrady ke mně tak jdu od něho pryč, akorát mně štve, že je to primář a v nemocnici se s ním potkám, to mně na tom štve.

kacmelina
16. kvě 2010

Ahoj holčiny.
Dlouho jsem tu nebyla, protože mě odvezla záchranka do nemocnice. V pátek mě pustili domů z po operaci. Měla jsem silný zánět malé pánve, který tam byl už tak dobře 2 roky prý a stal se z něj chronický. V děloze byla velká sraženina krve a místo pravého vajčníku vak hnisu, který prasknul. Měla jsem na mále. Na sále mě operovali 3 hodiny 😒 bylo mi pak strašně špatně a když mi vytahovali dren z dělohy, tak jsem řvala bolestí. Holt si paní Lovásová spletla vaječník s hnisavým váčkem velikosti skoro tenisáku.
Prý mě neměli vůbec oplodňovat a těma stimulačníma injekcema to jen zhoršili. Od začátku prý muselo být jasné, že to nevyjde. Takže manža uvažuje dát žalobu na Gennet, protože to nepoznali a stejně mě opodnili. No takže doma umírám s rozpáraným břichem. V pondělí by mi měli napsat lázně. Za půl roku až za rok můžu jít na další IVF. Bohužel mám už jenom dvě. to můžeme zkusit znovu. Do práce asi dlouho ještě nepůjdu. A na Gennet podáváme s manžou stížnost.
Koukám, že se tu máte všichni dobře 🙂 Já si Vás ještě dočtu a napíšu 🙂

vysocanka
16. kvě 2010

Ahoj Kaci to je mi moc lito. Nektere kliniky se k tomu stavi jako ke kseftu a co ma pacient za ostatni potize neberou bohuzel v potaz. Zaplat panbůh ze jsi v poradku.
Lazne urcite doporucuji nejenom z toho zdravotniho hlediska ale hlavne i po psychické stránce ti to trochu pomůže. Je tam krasne, ja byla ve Frantiskových, mohu jenom doporucit!!!!

Drž se a zase napis jak ti je.

suzanna
16. kvě 2010

kacmelina tak to je teda sila 😕 Moc drzim palecky,aby ti bylo brzo lepe a aby sis v tech laznich poradne odpocinula a byla plna energie do dalsiho pokusu ,kdo se nevzda ,vyhraje!!!! 😵

broukb
16. kvě 2010

Kacmeli to teda čumi 😲 no to je děs...tak se drž holka a hlavně ať už je ti brzy líp. Souhlasim s Vys , lázně ti udělaj dobře i na duši 😉 a uvidíš, že příště už to vyjde.
jo a Paji my tohle měli s neteří, šla na intr do Prahy kam strašně chtěla a když tu byla tak každý týden doma brečela, že je to tu hrozný, škola je hrozná a všechno děs. No a pak si tam našla kámošku a už to neni ta hnusná Praha. takže neboj ono se to zlomí 😉

kacmelina
16. kvě 2010

Vysocanka:
Právě, že Gennet rýžuje prachy a vůbec se nezajímá o zdravotní stav pacienta. Mě ohrozili na životě a i přes to, že jsem nebyla v pořádku mě oplodnili. Zítra půjdu k doktorovi na kontrolu stehů, takže mi snad napíše ty lázně. Chtěla bych taky do Františkových 🙂 Nicméně s miminkem si musím teď tak půl roku až rok počkat. Aby se ve vnitř to málo co tam zbylo dalo dohromady.
Suzi:
Koukala jsem na Tvé albíčko, moc Ti to sluší mamino 🙂 Po těch lázních by to možná mohlo vyjít i bez IVF 🙂 Kéž by....
Brouku:
Už si potřebuju z toho všeho odpočinout, 28.4. jsem měla výsledek hcg krve 0 a jen co jsem to ořvala mě za týden odvezla sanitka rovnou do nemocnice na sál. Potřebuju vypnout 😒

pajka00
17. kvě 2010

dobré ranko..zase leje..to je hrůza. Kacmelina tak hlavně,že tě dali do pořádku a teď se hezky doleč v lázních, určitě ti to jenom pomůže, odpočineš si a uvidíš, že se další pokus podaří.Souhlasím s váma,že podáte žalobu, protože to je diletanství!
Tak v pátek jsem se neskutečně vztekla, když holčička přijela, protože všechno bylo strašné a ona tam víckrát nepojede a že si zařídí školu u nás nějakou....tak jsem jí napřed vyčistila žaludek a pak jsem řekla,ať si dělá co chce, ale že nehnu prstem,ať si zařídí sama jakou chce školu......no a pak se jí to asi rozleželo, protože mi řekla v neděli, že tam teda půjde, ale jen do pololetí a pak sem někam přestoupí.......takže můžu doufat, že se jí tam zalíbí, najde si kamošku, zvykne a bude to OK....pomoc puberťáci!!!
Mám fotečku břicha🙂

pecicka
17. kvě 2010

ahoj kočenky🙂
Paji-to je kouzelné🙂moc ti to sluší🙂

pecicka
17. kvě 2010

paji-už máš pohyby?

broukb
17. kvě 2010

Ahoj holčičky, teda Páji co je to za mini břuch 😀 to už tam ty svoje ani nebudu dávat..mám depku.Néééé moc ti to sluší, takový hezky zakulacený 😉
Peco ahoj kočí, jak je ti???Kdy jdeš na OPU? Gratuluju ke 4 vajuchám, to vypadá slibně viď..teď už to prostě musííííííí vyjít! 😉

broukb
17. kvě 2010

No a co zbytek?? jak se máte co miminka, už se vrťej?? Už
nakupujete?? co takle se rozepsat..... 😉

pajka00
17. kvě 2010

Vám se zdá břicho malé? 🙂) tak takové jsem měla, když jsem šla před tím rodit, takže mi přjide, že už mám břicho pěkně velké. Brouku, ty se nesrovnávej, máš tam dvě 😀 Jo, malošek už kope....sice jen tak kopká zatím, ale cítím to.....a už to chytla i dcera i miláček, takže oba si to zkusili. Dcera ucukla a řela jéžiš a "tatínek" byl nadšený.)
Po pravdě, já už nějaké oblečení mám, ale kolik a co nevím....jak mi to průběžně občas někdo dá, tak to šupnu do skříně.....takže bych to měla pomalu vytáhnout a mrknout, co mám co nemám, ať jsem v obraze🙂 Ale říkala jsem si až po druhém screeningu...jéžiši já mám dnes volat na výsledky krve tripl testů...fuj, teď jsem si vzpomněla a udělalo se mi špatně...tak tam jdu volat 😖

pajka00
17. kvě 2010

Tak v pořádku🙂 Sestra mi řekla-výsledky máte v pořádku, takže asi v pořádku. Neřekla mi žádné konkrétní čísla, ale to mi stačí, víc vědět nepotřebuju...uf...se mi ulevilo🙂

pajka00
17. kvě 2010

Peci jak jsi na tom??Jak pokračuješ?

suzanna
17. kvě 2010

Ahojky holciny,

pajka neboj dcera si nakonec urcite zvykne.,nejlepsi by bylo kdyby si tam nasla spis kamose nez kamaradku 😉
No a jinak ja zacinam uz 28 tyden je to neuveritelny jak to leti a me bricho roste a roste a kdyz lezim na zadech citim jak uz je maly pekne tezky....zacinam byt opet unavena a uz se necitim tak super jako pred tim....ja uz mam veci vsechny tenhle tyden by meli provezt kocarek a zacatkem cervna detsky pokoj tak pak uz bude jen prani a zehleni.... 🙂
peci tobe drzim na zitrek moooc pakecky 😉

suzanna
17. kvě 2010

jo pajka a super,ze tripl testy ti vysli v poradku 😉

pajka00
17. kvě 2010

Suzy, tak přesně toto mě napadlo taky🙂 že by bylo lepší, kdyby se jí tam zalíbil nějaký kluk...to by ji donutilo tam zůstat🙂)) Samozřejmě, jen platonicky zatím.
No já jsem si zrovna včera říkala, jak je mi v porovnání s I.trimestrem v tom druhém dobře. Že mě už nic nebolí, není mi špatně, mám víc energie....takže se těším na třetí, jak začnu zase být unavená, s více kilama a začne se mi zase roztahovat pánev a takové ty předporodní radosti🙂

suzanna
17. kvě 2010

pajka vim to podle sve dcery,kdyz jsme se prestehovali do Holland.Bylo ji tehdy 15 let ,takze presne tenhle pubertalni vek a porad se ji tady nelibilo az pak si nasla kluka a bylo po starostech ,toho kluka ma dodnes 🙂 asi je to jeji prvni a posledni.
No ja se prave ted dostavam do toho 3 tromestru jak pises,pripadam si tlusta,neohebna proste desna, ukladaj se mi kila a asi zacinam mit takovou mirnou depku 😒 ten druhy trimester si holky pekne uzivejte ten je vazne nejhezci 😵

pajka00
17. kvě 2010

Jo,je to škola sportovců, tak snad jí nějaký padne do oka 😉
Zatím si to užívám...jsem vlastně o 9týdnů po tobě..tak ještě chvilku mi to vydrží a pak začnu na tom být asi jako ty.Na depku se vykašli, užij si klid....který jak si vzpomínáš, bude po porodu ten tam🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru