My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
20. kvě 2010

pajka tak to me prekvapuje,ze je to u vas dokonce povinne. Tady mi brali krev 1x .a dalsi pry bude ve 33 tydnu...ted si rikam jestli to tady zase nejak neflakaji 😒 ale co jsme rada,ze jsem si zaplatili te 3D UTZ tam by to uz odhalili ty vady a dr.rikala,ze vse vypada perfektne a ja vychazim z toho ,ze to tak proste je 🙂

pajka00
20. kvě 2010

To v každém případě je v pořádku, o tom vůbec nepřemýšlej, protože by ti vady odhalili z krve tenkrát a navíc jsi měla už 2 podobné UTZ, takže je to jasné. A navíc ten 3D UTZ je ještě dokonalejší než ten normální. Nevím, proč to tady dělají, když jsou ty tripl testy tak hrozně nepřesné a udají ti, že dítě je postižené a přitom je naprosto zdravé....proto jsem to ani nechtěla.....ale oni to berou i kvůli tomu dalšímu UTZ ve 20.týdnu-asi stejně jako v tom 13.týdnu...nevím. V každém případě už to je hlavně,že to bylo v pořádku....teď už jenom ten UTZ, kterému já osobně věřím víc než krvi...

antoaneta
20. kvě 2010

Paji, tak ta krev co myslíš, je asi ten tripl teda ne? Ten mi brali. V tom 16 týdnu jak píšeš. O výsledky si mám volat zítra. Tam kam jdu na ten ultrazvuk je asi ale posílat nebudou. Doktor mi jen říkal, že kdyby mi ten odběr dopadl nějak blbě, tak by mě objednal na genetickou konzultaci. A to bych šla tam, kde mi dělali i ten ultrazvuk v 12týdnu a kde budou dělat teď i ten v tom 20tým. Říkal, že se přihlíží ke všemu. K ultrazvuku 1. NT, ke krvi z 1. NT a ke krvi s triplu. No a pak samozřejmě je podstatenej ještě ten ultrazvuk z 20tého týdne.
Já podle toho jak píšeš, tak si myslím že ta krev co ti brali v 16 týdnu, je ta co mě brali taky. A že další ti v 20týdnu brát už nebudou. Nebo ti říkali že jo?
Jo a ještě, kolik ti brali zkumavek krve v tom 16tým?

suzanna
20. kvě 2010

Ja jsem fakt rada za ten 3 D UTZ ,protoze jsme tam byli 45 minut a kontrolovala fakt uplne vsechno i jestli malymu spravne v pateri proudi krev....fakt vse do detailu.Holky ja snad kynu den ode dne a rano me tak desne pichalo v deloze, to je tim jak se porad zvetsuje nevim kam chce az rust 😕

pajka00
20. kvě 2010

No takže ti tu krev brali, tak je to jasné. Já jsem to měla úplně stejné, akorát tu krev chtěli v tom centru, kde mi budou dělat ten UTZ ve 20.týdnu. Ti vypsali žádanku na odběr krve a budou výsledky porovnávat s UTZ. Brali mi jen 1 zkumavku a ve 20.týdnu už žádnou brát nebudou. Tak jsme na tom stejně, nedělej si vůbec hlavu🙂

pajka00
20. kvě 2010

Budeš jak koule🙂 Moje ségra byla šílená......obrovské břicho, nos se jí zvětšil asi 3x...vypadala hrozně🙂 Já jsem měla před porodem břicho jak půlku kopačáku pod tričkem a ona taková slonice. Te´d už se jí nesměju, protože to vypadá, že se začínám zvětšovat jak ona-ale naštěstí bez toho nosu🙂

suzanna
20. kvě 2010

pajka nestras 😀 ja jsem pribrala i trosku v obliceji,ale nos mam porad stejnej 😀 nastesti.Manza vcera rikal a ty tvoje hubeny nozky to musi vse nosit..tam jsem snad nepribrala ani deko...mam to v zadku v prsou v brichu a uz ted si rikam radsi stravim leto sama vzadu na zahrade 😅

pajka00
20. kvě 2010

Všechno zhubnem, neboj🙂 No mně prsa taky pěkně rostou....hrůza🙂 Ségře narostl nos, když čekala holku....když čekala kluka, tak ne.....takže ty holky fakt asi berou krásu, protože vypadala děsivě🙂)) Hlavně, že budou děti zdravé....naše krása chvilku utrpí, ale pak to půjde všechno pryč a budem zas tak krásné jako před tím, no ne? 😉 😀

antoaneta
20. kvě 2010

😀 holky s Váma je sranda. Proč by měl sakra růst i nos? 😀 Jestli to potká i mě, tak to nechci vidět. Už tak mám takový menší raťafáček 😀 😀
Paji - uf. To jsi mě uklidnila. Už jsem se bála, že máš něco extra a u mě to flinkaj.

antoaneta
20. kvě 2010

Tak to já asi čekám kluka. Jsem sice taková pořád bledule, bledulovitá, ale pleť, vlasy, všechno o.k. Do krásy sice nerostu, ale ani mi to na ni zatím nikde neubírá.

antoaneta
20. kvě 2010

jo a prosímtě vod kdy ji ten nos tak asi začal růst? 😀

suzanna
20. kvě 2010

holky no ja se tim uklidnuju taky,ze pak zhubnu,ale chci kojit tak to bude asi delsi dobu trvat,ale vcera uz mi prisel ten hubnuci pas,kterej si po porodu omotam pekne kolem toho vytahanyho pupiku a kila pujdou pekne dolu 😅 pouzivala jsem to vzdycky a fungovalo to ,tak snad ted bude taky 🙂

spark
20. kvě 2010

..jdu se podívat do zracadla)) 😎

suzanna
20. kvě 2010

Nevim jestli je pravda,ze holky berou krasu..ja mam tri a pokazdy mi rikali,ze to bude kluk 😀 ale je fakt jak pise antoanet,ze vlasy mam pekny coz jsem pri holkach mela jak zmokla slepice a neslo mi to upravit, ted je to parada.

suzanna
20. kvě 2010

Holky tohle si pustte to nema chybu 😀

https://www.youtube.com/watch?v=JliyrdzWEkk
pajka00
20. kvě 2010

No...já vám ani nevím, kdy ten nos začal růst..asi ve druhé polovině těhu....nepředstavujte si to jak v té pohádce, jak snědla tu hrušku a měla nos až do sousední země 😀 Ale fakt se jí zvětšil a měla ho jak kdyby dostala kopačákem🙂) Když se díváme na ty fotky, tak byla fakt "maminka k zulíbání" 😀 Já na sobě nepozoruju nic, vvlasy pořád stojí za prd, pleť mám čistou, jen mi roste to břicho víc...ale mám kluka i holku.....a jediný rozdíl byl, že u kluka jsem pořád jedla sladké, u holky zabijačku a měla jsem hodně uhrů..jak puboška🙂) Teď nemám chuť na nic a nejsem ani ošklivější ani hezčí.....tak nevím🙂

pajka00
20. kvě 2010

Suzy jaký hubnoucí pás?? Já jsem to v předchozích těhu nepotřebovala, ale teď mám pocit, že budu....ukaž.

pajka00
20. kvě 2010

Děcka jsou srandovní...akorát tato mi přejde taková už přemoudřelá...🙂 Občas to bývá v rádiu, jak se ptají dětí ve školce a to jsou fakt vtipné odpovědi.

suzanna
20. kvě 2010

Pod tim je takova specialni latka a pekne se prave pod tim potis.

suzanna
20. kvě 2010

Ja jsem se docela nasmala 😀
porad me sakra dnes picha v tom podbrisku a to jsem si planovala umyt okna ,tak snad radsi budu odpocivat.....

spark
20. kvě 2010

Nos je v pořádku)) 😎 Suzan jak se ten pá jmenuje? já budu potřebovat asi hned tři)) i na stehna))

suzanna
20. kvě 2010

tady jsem vam ho nasla na ceskych strankach:
http://www.mma-shop.cz/hubnouci-pas.html

pajka00
20. kvě 2010

Okna? Ses zbláznila? v žádném případě neumývej okna! V těhotenství je to sakra risk....nechci tě strašit, ale já okna umývat opravdu nebudu-už je umyla dcera a já jsem se jen dívala....
Suzy v podbřišku mě píchá dnes taky....jak rychle vstanu nebo se opřu do židle, tak mě tam dole píchne....takže rostou asi oba🙂 Jo dík za typ na pás-mrknu.

vysocanka
20. kvě 2010

holky vstoupim vam do toho, ja tenhle pas pouzivala pri hodinach spinningu, mam ho stale doma.
Je to super, pak z vas leje voda jak blazen. Je to super vec. Takze urcite doporucuju na bricho ideální.

suzanna
20. kvě 2010

vys ja ho puzivala po kazdem porodu i pri cviceni vubec a mam s tim jen take perfektni zkusenosti 😉

suzanna
20. kvě 2010

ja proste rano vstala,nasadila a mela ho na sobe az do vecera a jak litate kolem mimina tak se potite stejne jako pri cviceni 😅

suzanna
20. kvě 2010

pajka no tak ja teda ty okna myt nebudu 🙂 musim zapojit o vikendu rodinu,protoze se na to uz nemuzu koukat a jeste jak sviti slunicko je to spina des 😠 a ja mam okna od stropu az dolu a pes lezi venku a slinta mi na to ,to je nejhorsi.

pajka00
20. kvě 2010

Jo, zapoj rodinu a ty odpočívej, protože to fakt není sranda takové věci dělat v těhu. A navíc-kdy se ti ještě podaří se vyzout z umývání oken? Už asi nikdy🙂)Tak si to užij, ať to umyje rodina...máš tři holky tak je zapoj🙂 Moje holčička taky chuderka musela sama všechny okna..nedá se nic dělat.

suzanna
20. kvě 2010

Nejstarsi tady neni ,prostredni musi v sobotu pracovat ,tak to asi odnese manza a ta nejmladsi 😀

pajka00
20. kvě 2010

No vidíš...tak máš 2 oběti🙂)A ty jim hezky budeš radit🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru