My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
28. kvě 2010

Tak se na okna vykašli....vidíš ven?vidíš-tak co🙂 Však oni ti neutečou. Porodní babku si představuju starší paní, zkušenou, rozvážnou,ale je fakt,proč by to nemohla být mladá kočena?🙂
Ahoj peci...taky zdravím🙂Tak ty už budeš skoro týden po ET?co?

suzanna
28. kvě 2010

pajka tady to prave delaji prevazne i bezdetne 25 lete holcicny a to se mi fakt libit nebude.Okna se vykasli ven vidis 😀 tak to bys me nesmela znat ja jsme psychopat co se uklidu tyce kazdy to o me v rodine rika a moje nejmladsi dcera rika jdi k psychologovi 😀 no nejak se to bude muset umyt, chte nechte 🙂
peci napis nam svoje pocity taky 🙂 Vzdy jen prijdes pozdravit coz je hezke ,ale my chceme vedet vic 🙂 😀 jak se citis??

pajka00
28. kvě 2010

Jo,jsi psychopat na úklid? Jéžiš....ty nešťastnice🙂) Teda, já mám taky ráda pořádek a určitě si radši lehnu v místnosti, kde je uklizeno,ale když se mi nechce - tak mě může být celý úklid ukradený. Ségřina tchýně je psychouš....ta ještě nemáš dopité kafo a už ti bere hrnek z ruky a jde ho umyt🙂)
Jo Peci..jak si to tak představuješ jen říct ahoj a nic?🙂)) hezky se poděl.

suzanna
28. kvě 2010

pajka mas pravdu nestesti to je,ale je to dusledek z detstvi muj tatka byl na me desne prisnej a tak to se mnou rostlo...nesnesu ani drobecek na podlaze....Jo a stim hrnickem 😀 manza si polozi sklenicku na linku a ja uz sup s ni do mycky 😀 on za par minut jde a rika ze to snad neni mozny 😀 jo nemaji to se mnou doma lehke,ale holky muzou byt rady ani jedna to nema po me 😀
Vcera uz jsem napsala email ohledne toho kocarku tak jsem zvedava jaky duvod zpozdeni udaji oni 😒

pajka00
28. kvě 2010

Jo, to člověk neovlivní.....pokud má v sobě, že je bordelář a může překračovat hromady oblečení a bincu, tak ho to nikdo neodnaučí....a tak je to i obráceně...takže to chápu. Můj bývalý byl na úklid pedant a mně dlouho trvalo, než jsem se odnaučila mít špatný pocit, pokud byly 3 špinavé kousky nádobí ve dřezu....Byla jsem na MD,celý den s 2 malýma dětma,dcera šíleně uřvané mimino, já nevyspaná, 2,5letý kluk a do toho jsem samozřejmě uklízela obrovský barák, vařila,hrála si s dětma atd..prostě 1000 věcí a on přišel a řekl-podotýkám,všude pouklízené, kromě pár kousků nádobí ve dřezu-proč je tu takový bordel,cos dělala celý den??....no tak to je na kudlu do zad....a kdysi jsem vařila kečup a měla jsem nepořádek na lince,protože jsem ho zrovna nalívala do sklínek a on zase tu svoji oblíbenou větu,tak jsem švihla naběračkou do toho horkého kečupu,až se to všude roztříklo a řekla,že tu celý den kmitám jak pinda, vyjmenovala jsem všechno co jsem dělala a on si přijde a akorát rozumuje-no zíral🙂) Joo a teď jsem si vzpomněla...dělala jsem řízky a zrovna po tom obalování uklízela-když zase pronesl svojí oblíbenou větu tak jsem mu řekla...bordel jo?toto je bordel...a všechno co mi zbylo z těch řízků,vajíčka,skořápky,mouka,strouhanka.....shrábla na zem....a říkám-toto je bordel!! a odešla jsem...no za chvilku jsem přišla,zaklekla a po sobě si to hezky pouklízela🙂....no tak jsem si zavzpomínala-jaký to byl cvok co se týká buzerace kvůli úklidu a jsem šťastná,že můj momentální chlap toto absolutně neřeší🙂 Tím jsem tě vůbec nechtěla srovnávat!! jenom jsem si vzpomněla na to,co mě tak šíleně deptalo a dlouho mi trvalo se odnaučit pocitu viny.

suzanna
28. kvě 2010

jezisi chlap a pedant na neporadek je ale horsi nez zenska,protoze ta zenska jde a narozdil od chlapu uklizi,kdezto chlap jen umi buzerovat 😠 Ja jsem mela kolikrat taky takovy zachvaty s byvalym jednou jsem po nem mrskla v obyvaku cely talir s jidlem 😀 no a jak pises ty pak klekla a uklizela jsme si to pekne po sobe 😀 jo dneska uz clovek mysli jinak a mavne nad blbyma kecama kolikrat proste rukou.Dneska muj manzilek rano prohlasil: ja se snad zeptam dr jestli je normalni mit tak velky bricho ............nooo vis jak me nasral 😠 jsem se rozbrecela a bouchla jsem ho vsi silou novinama pres ruku a on mi v aute povida,ze ho to jeste porad boli ,ja mu rikam dobre ti tak ,nemas mit blby kecy a jakmile uvidim,ze se jednim okem podivas po nakou hubenou tak dostanes jeste vic 😀

pajka00
28. kvě 2010

😀 joo tak o se nedivím, žes ho bouchla....taky by mě to mrzelo, i když to ten chlap tak nemyslí, ale vyzní to pěkně blbě....te´d jsme na všechno takové přecitlivělé....naštěstí ten můj je zatím unešený,pořád mě hladí po břichu-ale taky jsem prošla v kalhotkách a on se zadíval a říká-jéžiš, ty máš už ten pupek,teda........tak ti narostl rychle a to jsem o 2 měsíce pozadu....Musím říct dceři,ať mě zase blejskne břicho-protože za těch 14 dní pěkně poskočilo....ať se mrkneš a srovnáš🙂)

suzanna
28. kvě 2010

No on se mi hned omluvil a rekl vzdyt ja mam to brisko rad a rano me na nej vzdycky pusinkuje,ale oni proste neco nekdy reknou a neuvedomuji si,ze jsme ted citlive 🙂 no koukej si ho taky vyfotit 😉

pecicka
28. kvě 2010

holky moje, já se cítím dobře, mám skvělou náladu a nějak se nepozoruji, takže nevím, začaly mě bolet prsa, sem tam píchne dole a to je tak asi všechno 🙂 já právě vždycky musím jít načerpat trošku pozitiva za vámi, protože na těch diskuzích, kde chodím jsou ted same negativa a všechny co testovaly a nebo měli před něčím, tak nedopadly.......tak snad to v červnu zahájím tím pozitivním testem 🙂

pajka00
28. kvě 2010

Jo jo....dnes jela holčička znovu do Brna...tak doufám,že nepřijede jako minule se slzavým údolím,že už tam nikdy nepojede.))
Tak přes víkend to splichtíme a šupnu sem ten můj pupek🙂

pajka00
28. kvě 2010

Dobře Peci děláš🙂) Nic nepřemýšlej,nebuď negativistická-takže choď za náma pozitivníma matkama a uvidíš🙂 Vzpomínám si (dělám, jakoby to bylo před 10lety), že než jsem testila, tak mě vždycky mírně zabolelo v podbřišku jakoby na mrchu...no a pak testík 10-den byl sice duchový,ale byl🙂 Tak se necháme všechny překvapit a doufám stejně jako ty,že to bude pozitivní🙂

pecicka
28. kvě 2010

paji-nic jiného neberu 🙂 aspon jedno musí 🙂

pajka00
28. kvě 2010

jasně že....a jedno stačí-vzhledem k tomu,že děti máme a není nám 20..tak jedno je akorát,ne? 😀

pecicka
28. kvě 2010

to víš, že jo 🙂 říkal doktor, no není boha, aby jste neotěhotněla.......tak jsem se smáli.....ted mi uplně všechno přes utz,opu i et dělali doktorky, tak jestli to vyjde, tak nmu to hned řeknu, jak jsou holjky šikovné 😀 😀 😀

pajka00
28. kvě 2010

Mně zase doktor všechno a jak vidět-taky šikovně🙂 Jsem mu říkala, když mi zaváděl emryjka-a najděte jim dobré místa, aby se chytily a on- no zrovna se o to snažím🙂) takže to trefil dobře.))

suzanna
28. kvě 2010

peci jen pojd pekne mezi nas tehu prece jsi mas v brisku dva bobanky 🙂
Ja myslim,ze to ted vyjit musi...3 den meli obe 8 bunek??

pecicka
28. kvě 2010

tak to je super, už se těším, až to budu moci napsat, že jsem těhule 🙂

pecicka
28. kvě 2010

suzzi ahojky, jo měli🙂 myslím, že je to pěkný

suzanna
28. kvě 2010

peci ja to mela zrovna tak 3 den obe 8 bunek tak to je uplne ukazkove to by bylo ,aby nebylo 🙂
pajka tak na pondeli uz se tesim das sem novou fotecku a jeste jdes na 20tt UTZ ne?

pajka00
28. kvě 2010

Tak to je super, že měly 3 den 8 buněk...já jsem měla v den opu 4-den 8buněčné....takže taky stejně..určitě se aspoň jedno chytne.)

suzanna
28. kvě 2010

peci a je dobre,ze se nepozorujes teda urco na to podvedome myslis,ale pripoustet si to nechces a to je dobry pristup.Kolikaty den presne po ET jsi?

pecicka
28. kvě 2010

paji-a ty už víš, co to bude? 😉

pajka00
28. kvě 2010

Jo jo...v pondělí na 9 jdu na UTZ..ale pak chceme ještě zajet na kočárky mrknout, na oběd atd.....takže se na PC dostanu nejdřív odpoledne...ale foto dám stejně až ráno v práci...takže kdybych se tu neukázala, tak v úterý ráno se vší parádou-doufám🙂

pajka00
28. kvě 2010

Nevím...tuším, že kluk.....jak typuje i suzy, ale jinak fakt nevím🙂

pecicka
28. kvě 2010

suzzi, tak to jsem moc ráda, sliznici jsem taky měla oki, tak jen zavádím utrogestan 2-2-2, ale je to svinstvo, bez slipovky ani ránu

suzanna
28. kvě 2010

jj ja tipuju kluka jako buka 😀

pajka00
28. kvě 2010

já jsem měla utrouš 3x denně orálně a na noc vaginálně-a i tak to stačilo-přes den zblblá z prášku, a ráno ...hnus po utrouši...ale pokud to má zabrat-tak cokoli🙂

suzanna
28. kvě 2010

peci jo utros je des,ale bud rada,ze ho zavadis a ne polykas to je jeste vetsi humus 😉 citim proste ,ze uz jsou v tobe zakousnuty jak klistata 😵

pajka00
28. kvě 2010

No jestli bude po tatínkovi, který má 195cm,tak to bude pořádný buk🙂)

pecicka
28. kvě 2010

paji-tak to budu držet moc palečky, všechno bude oki a necháš si to říct?
normálně holky já nevím proč, ale pořád mám pocit, že to jsou dvě holky, jsem pako,že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru