My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pecicka
28. kvě 2010

suzzi, já ho jedla poprvé a bylo mi tak zle, že jsem si nemohla ani vyčistit zuby a to bylo všechno z toho.....a já myslela, jaké nemám těhu příznaky a prd

suzanna
28. kvě 2010

no jako u nas ..ja rikam manzovi co s eporad divis jakej mam pupek,kdyz my oba dva nejsme zadny trpaslici 😀 a to se jeste divil jakyho ma malyho velkyho pindu 😀 Ja sem se zase musela ujistit,ze je to kluk 🙂 dr mi ukazal pindu i koulicky a rikal, ze z tohohle uz asi holku neudelame tak jsem se smala a rikam tak to jsem moc rada 🙂

pajka00
28. kvě 2010

Já nechci, ale přítel chce,jenže on je pletka-nevydrží to nikomu neříct-tak uvidíme🙂 Když se to dozvím, tak vám na koníkovi to řeknu-ale jinak rodině a přátelům nee🙂Jsem zvědavá, jestli to ten můj prdola nevyprdolí🙂
Proč ne?předtucha je dobrá věc..já tak cítím kluka🙂) A jestli to bude holka-tak budu fakt překvapená🙂))

pajka00
28. kvě 2010

Holky,tak se mějte krásně, hezký víkend, peci ty se opatruj a suzy ty odpočívej-žádné okna,jasné? 😉 papa

suzanna
28. kvě 2010

peci uricite pako nejsi..ja jsem tak nejak od zacatku tusila ,ze tam mam dva kluky no a jeden tam fakt je 🙂

suzanna
28. kvě 2010

pajka hezky vikend ti preji 🙂

pecicka
28. kvě 2010

holky, já se tak těším 🙂

pecicka
28. kvě 2010

paji krásný víkend 🙂

suzanna
28. kvě 2010

peci kolikaty den jsi od ET?

pecicka
28. kvě 2010

pajku pochválit nemůžu, protože tam nemá fotečku, ale suzzi-tobě to tak sluší, jsi fakt krásná ženskí a to těhotenství to mooooooooc sluší 🙂

pecicka
28. kvě 2010

suzzi-já jsem měla ET v neděli, takže 5den

suzanna
28. kvě 2010

takze jeste jednou tolik a muzes zkusit testik 😉

suzanna
28. kvě 2010

jee peci moc dekuju za pochvalu 🙂

suzanna
28. kvě 2010

Je fakt,ze pri holkach mi vubec nedrzeli vlasy a ted je mam takovy husty a pevny ,asi na tom neco bude,ze holky berou krasu 🙂 😀

pecicka
28. kvě 2010

suzzi-protože mě to vždycky znervoznovalo a byla jsem opravdu nesvá, tak jsem se domluvila, že dojdu rovnou na krev, tak jdu 7.6. na odběry
a děkovat nemáš zač, když to někomu sluší, tak ho ráda pochvalím 🙂

pecicka
28. kvě 2010

říká se to, že u kluci dodávqjí na kráse, a co manžel, ten musí být unešený?

suzanna
28. kvě 2010

Tak to delas dobre s tou krvi, budes mit tak jistotu 🙂 ja musela testovat tu moznost jsem nemela jit na krev.Nikdy nezapomenu jakyho jsme s manzou dostali krasnyho Mikulase 🙂
Peci mas facebook?

pecicka
28. kvě 2010

nemám☹ zatím jsem si ho neudělala

suzanna
28. kvě 2010

No peci vsak jsem to tu dnes psala ty jeho poznamky jaky mam velky bricho 🙂 ale on je desne rad...vis svoje vlastni deti skoro nevidi kaslou na nej coz je smutny...tak se na tohohle prdolu uplne trese a rika mi,ze mu budu taky odstrikavat mliko,ze chce taky krmit a ne jenom ja 😀

pecicka
28. kvě 2010

suzzi já při každém testu opravdu měla srdce až v hlavě, říkala jsem si, to nemůžu přežít a ruka se mi třásla tak, že jsem se nemohla do te skleničky trefit......to už nechci zažívat

suzanna
28. kvě 2010

To je skoda my jsme s holkama v kontaktu i na FB ,tak s tim budes muset neco udelat 😉

pecicka
28. kvě 2010

to je krásné no tak si dovedeš představit, jak je natěšený můj chlap, když svoje vlastní děti nemá, už kvůli něj se modlím, aby to vyšlo...

pecicka
28. kvě 2010

tak to musím napravit suzzi, hned jak bude chvilka, tak si ho založím🙂

suzanna
28. kvě 2010

ja uplne se vracim zpatky s tim testovanim jsem to mela presne tak....ale clovek se boji pri testu ,pak zjistis,ze je pozitivni a pak se clovek strachuje skoro cele tehu 🙂 je to boj.

suzanna
28. kvě 2010

No tak to je jasny,ze kdyz deti nema ,tak mu je chces dat...ale ja vim,ze to ted vyjde urcite 😉

pecicka
28. kvě 2010

přesně tak a ty máš temín v srpnu? Ty jo, to už je zachvilku

suzanna
28. kvě 2010

Peci jdu se na chvili projit uz me boli za tim PC zada ...preji ti krasny vikend a hlad pekne pupicek 😵 a zaloz si ten FB 😉 paaa
A nezapomen,ze na tebe myslim a drzim vse co mam 😵

suzanna
28. kvě 2010

Jo dnes presne 80 dni do porodu 😉

pecicka
28. kvě 2010

a ještě, když vidíš, jak se chová k mojím a dal by jim první poslední, opravdu je má moc rád a mají spolu hezký vztah, tak to si říkáš, že si moc zaslouží mít svoje vlastní....

pecicka
28. kvě 2010

suzzi-tobě taky a opatruj to sluníčko v bříšk a dávej na něj pozor, taky na vás myslím 🙂 pa,pa

suzanna
28. kvě 2010

jo tak tohle jsem si rikala ja...kdyz jsem mohla mit s prominutim 3 deti s idiotem ,ktery si jich ani nevazil proc bych nemohla dat jedno jemu ,kdyz se k holkam chova tak hezky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru