My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
3. čer 2010

Dada tak to se hodí, taky jsem se na něho dívala.
Holky nestrašte s otočením, já ani neplánuju, že by neměl být hlavičkou dole 😀 je sice napříč, Dr.říkal, že ho mám moc dole-to teda nevím co znamená...mačká se tam, přitom je všude místa....tak snad se pak až bude jeho čas otočí jak má.

dada074
3. čer 2010

Suzi já jsem právě koukala na ty koše jak zabalí tu plenu do sáčku,docela se mi to líbí,tak ho asi objednám. 😀

Mě na tom posledním uz říkal,že je pořád ve špatné poloze,ale oni mají do 36tt čas,ale řeknu vám byl to rachot vůbec jsem nevěděla co se v noci děje a je pravda,že dnes do mě kope úplně někde jinde než před tím,teď je aby se mi víc nerozjela ta pupeční kýla a jsem naprosto spokojená. 😉

Pajka až ho vyzkoušíme na čisto,zatím to bylo jen v obchodě tak poreferuji,ale co jsem koukala na hodnocení ta si ho maminy chválí a hlavně mě se líbil jak vzhledem tak cenově.

pajka00
3. čer 2010

Ukaž odkaz na ty koše na pleny...by mě docela zajímalo co to je🙂

suzanna
3. čer 2010

Me dr rekl,zxe pokud by se neotocil do 34 tt budou ho muset otocit,...no ale snad nebude potreba. 😉 na kose se nekde juknu 😉

zlucie
3. čer 2010

Ahoj holky... 🙂
Opravdu ještě nemám žádné těhu oblečení...pořád nosím svoje rifle!!! Jsou nižší takže mi to zatím tak nevadí! V práci nosím takový sportovní plátěný kalhoty a tam jsem si udělala malou těhu úpravu z gumičkou a ještě je to taky v pohodě 😀 .....ale stejně už pro něco vyrazím.
Už by mohlo být konečně hezky. Mám legína a k tomu nějaké tuniky....to bude určitě pohodlné!!! 😉
Páji co se týče jmen pro miminko u manžela vede pro holčičku Karolínka!! Karolínko, Káji, Kájinko pořád to doma slyším!! 🙂
Jinak by mu navadila ani Adélka, Eliška a nemá nic ani proti Lucince...po mamince! 🙂
Já jsem si představovala Zuzanku nebo Kamilku....to se ale nechytlo!
Chlapeček bude, pokud nevymyslíme něco originálnějšího, Mareček....po tatínkovi!!
Jinak jsme Zemanovi a k tomu si myslím hodí celkem všechno. 😉 😉
Budu ráda, když mi pro inspiraci nepíšete i svoje vybraná jména pro miminka!!! 😉 😉

dada074
4. čer 2010

Dobré ranko holčiny,tady máte ten odkaz na ty koše,ono je vícero druhů,já koukala na ten Sangenic,no koukala já ho rovnou objednala!!! 😀 http://www.detatko.eu/

Zlucie my čekáme Lukáška a holčička měla být Adélka nebo Natálka.

pajka00
4. čer 2010

ahoj, dobrá blbina na ty plínky..praktické.
Karolínka je Luci moc hezké jméno....mně se líbí pro holku Karla.....ale jelikož můj bývalý muž byl Karel, bylo by to divné 😀 😀
My máme Stellu.....a moje mamka byla Kateřina a přítelova mamka mi říkala, ať dáme po babičce a on by taky nebyl proti. Katka je sice hezké...a určitě by to bylo milé dát po babičce, která se vnoučka ani nedožila,a le těch kateřin je tolik, že nemám kvůli tomu moc chut....No a na kluka asi Tobiáš....ale nevím...nejsem ještě 100%rozhodnutá. Navíc já nemám ráda moc ohrané jména......protože i těch Marků je jak maku. Moje děti se jmenují Jonáš a Dorota....Musím říct, že jsou jediní kluk na škole a Doroty jsou tam jen 2...ta druhá je dokonce Doris. Ještě mi to nevyčetli, tak jsou asi spokojení🙂 A hlavně si je všichni hned pamatují...což asi taky není vždycky výhoda 😀 Děti mají německé příjmení, takže k tomu se hodí všechno, ale miminko bude Novák 😀 takže taky to chce něco normálního českého né Samantu nebo Justin...i když jsou to pěkné jména obzvlášť Justýnek 🙂 , prostě k Novákovi nepasují🙂

suzanna
4. čer 2010

Ahoj holky,
jo s tema jmenama jsou problemy,kdyz se nemuzou dva shodnout,ale vsak na neco spolu prijdete 😉 My uz mame jmena vymyslene 2 roky ten nas bude Jan Justin,ale rikat mu budu jen Justin 🙂
Vcera jsem si s detma udelala hezky den , sedeli jsme venku,povecereli pak si dali zmrzku.Holky zlobily malyho ,porad mi stouchali do bricha o on kopal zpatky ,byla to legrace,jednou kopnul tak silne az se dcera lekla 😀
Dnes opet vedro 24 stupnu a o vikendu hlasi dokonce 27 ...to zhebnu asi.Vcera jsem z toho horka byla cela otekla ,blaznila jsem,ze tak tlusty nohy jsem nikdy nemela....Dneska vecer musime na svatbu jen na veceri jdeme ,poprat a zase domu,ale je to 100km tam a 100km zpet to budu vyrizena,nejradsi bych zustala doma a ted jeste co na sebe ,ze jo...se citim jako valec 😒

pajka00
4. čer 2010

U nás dokonce svítí slunko a má svítít celý víkend a má být až 23 stupňů--hurá...konečně se ohřejem🙂 Jo Suzy, to se ti nedivím, že se ti nechce někam se hrncovat autem a ještě v horku a co na sebe.....to věřím, že bys radši lehla na gauč s nohama nahoře. My jsme se teda shodli hned na jménech akorát tatínek by chtěl Huberta🙂) Hubert dobrý, ale na miminko??To mi přijde hrozně drsné....a jak zdrobněle?Huby?no to je fakt debilní🙂) jedině bertíku...ale to se mi nelíbí.

pajka00
4. čer 2010

Suzy,vidělas moje břicho, jak mi za 14dní poskočilo?

pecicka
4. čer 2010

ahoj holky 🙂
paji-bříško moc krásné 🙂 🙂
suzzi ahojky 🙂

suzanna
4. čer 2010

joo pajka ted jsem jukla to teda vyskocilo...dneska vecer si vyfotim to svoje ,protoze mi zda,ze ted roste taky hrozne rychle...no neni divu pisou,ze ted mimco pribira 200g denne.
Peci tak jak porad stejne?? Ty mas vydrz teda s tim testem,je videt,ze mas pevnou vuli 😉

pecicka
4. čer 2010

suzzi-pořád stejně, vydržím do pondělí, ale možná už trošku nervoita je s tím jak se to blíží 🙂

suzanna
4. čer 2010

peci to chapu. 😉
Ja jdu zehlit v tom hnusnym horku,pak vytrit...no musim tady poklidit a pak se pujdu valet ven na chvilku.
pajka a jeste te to neunavuje chodit do prace?

pajka00
4. čer 2010

Peci super,že je to pořád stejné🙂
Jo břicho pěkně poskočilo, včera jsem si oblekla pyžamo na ramínka triko, které jsem neměla od léta a končilo mi pod prsama....na zádech dobrý v pase a ve předu pěkně zvedlé...tak jsem se šla ukázat miláčkovi, ten se smál a prý, no asi se převlečeš ne?🙂) no vypadala jsem úžasně....tak jsem ho zase poskládala do skříně na příští rok🙂
Suzy neunavuje, ale že bych chodila s nadšením, to opravdu ne a těším se do práce. Nejsem víc unavená z práce jako když jsem doma...rozdíl nevidím, vstávání mi taky nijak moc neva, ale to víš, že bych byla radši doma.....Ale zatím to jde bez problémů, tak to ještě vydržím. Chci si vzít před MD 14 dní dovolené co mi zbývají, takže mi to vychází asi na půlku srpna, že budu odcházet. V červenci mám týden dovči, pak si uděláme nějaký prodloužený víkend, takže ono to už uteče🙂

suzanna
4. čer 2010

pajka no ja si koupila v H&M nocni kosilky takovy volny a to ted nosim naspani jinak neoblecu taky vubec nic 🙂 a rikam vcera ty nohy otekle jako prase jsem zvedava jestli se dneska vejdu do bot jestli ne popadne me depka a nikam nejdu...
stejne te obdivuju,ze to takhle vse zvladas s tou praci ja bych vubec nic nestihala...ale je fakt,ze to mam poslednich 14 dni ,ze jsem vic unavena a to te prepadne v tom 3 trimestru taky ,ale to uz budes v klidku doma 😉

pajka00
4. čer 2010

Oni říkají, že první a třetí je náročný....první, protože je ti zle a třetí, protože už něco člověk váží, únava se hlásí atd....takže teď jemi fakt skvěle a kdyby mě občas malý nešťouchl a po delší chůzi mě nebolely záda, tak ani nevím, že jsem těhu....no když se nepodívám do zrcadla ovšem🙂) Já mám na spadní volné trika, takže mi to ani nepřijde.....ale chtěla jsem se včera udělat hezkou a sexi a udělala jsem se akorát vtipnout🙂) Tak jsem se naštvala, že začínám vypadat jak kontejner a šla se převlíct-opět do volného trika.

suzanna
4. čer 2010

No tak ja uz se sexy vubec necitim...dokonce jsem se pristihla,ze mi vadi,kdyz se svlekam a manza cumi 😀 se mi hend promita hlavou co se honi hlavou asi jemu 😀

pajka00
4. čer 2010

http://www.novinky.cz/zena/deti/202155-chytre-t...

Jo🙂 A včera v práci mi jeden řekl,že konečně vypadám jak ženská...nekomentoval co....ale asi myslel prsa,boky,břicho....že nemám 60kg,ale konečně asi 70🙂)

suzanna
4. čer 2010

Tak pro me plati to,co rekl pan dr.Cimicky 😀 hezky clanek o testech jsem slysela,ale potvrzeno uz nekolika dr. a verim,ze se nespletli 😅
Jo manza taky nema rad ty vyhubly modelky a vim,ze nekterym chlapum se tehu zeny libi , jsou pro ne vice pritazlive 😉
Hura mam vyzehlino uuufff..zase na tyden klid 🙂

pajka00
4. čer 2010

No ty jsi šikovná teda....já jsem žehlila minulou sobotu, takže mě to taky čeká..ale až se mi bude chtít...takže uvidíme🙂
No já jsem včera řekla a budu 2x taková a on se málem urazil, že no a co, že je rád a že mu to vůbec nevadí-řekla bych, že to daleko víc vadí mně než jemu..on je spokojený...bodejď-jsem krev a mlíko a on to břicho nosit nemusí🙂

suzanna
4. čer 2010

pajka presne tak oni tu tihu nosit nemusi...znama je o mesic driv nez ja 16.7. a uz jen lezi ; pry nemuze ani normalne sedet..jsem si rikala snad taky tak nedopadnu.Je stejny rocnik ,prece jen v tom pozdejsim veku je to narocnejsi,ale ja doufam,ze budu aspon normalne fungovat i tesne pred porodem. Jo muj manza je taky spokojenej jen asi neni zvykly,ze ma zenska tak velky pupik 😀 no rikala jsem mu,takovy jsem vazne nikdy nemela a on mi rika no je to kluk tak je to asi tim 🙂 ja mu rikam a mozna i tema hormonama na to uz asi zapomnel co jsem do sebe vsechno musela naprat...

pajka00
4. čer 2010

Možné je všechno i to, že jsi už 3x rodila a děloha je už 3x roztažená a není tak elastická a břicho to stejné....takže já si to tak říkám, že by to mohlo být tím..jinak to nevidím🙂

suzanna
4. čer 2010

Mas pravdu,je to take tim,ze uz je deloha roztazena uz neco zazila 🙂 manza rikal,ze to mam jen v tom brichu,kdyz zacnu plasit,ze jsem tlusta atd...myslim,ze si se mnou jeste dneska vecer uzije az se budu vypravovat 😀

pajka00
4. čer 2010

Jo jo...taky stojím u skříně a on říká-nemáš co na sebe,co? Ale to jsem říkala vždycky🙂 A já teď-no ale fakt, teď nemám vůbec co na sebe a jemu to přijde hrozně vtipné....Jak je to pro ně jednoduché.)

suzanna
4. čer 2010

pajka 😀 to je presne jako u nas ja to taky rikam porad..nemam co na sebe je moje oblibena veta 😀 No ja se priznam ja si vcera objednala takovy triko a tehu leginy,ale nevim nevim jak mi to bude sedet jestli ne ,tak se nastvu a fakt nikam nepujdu.Odpoledne by to melo prijit je to trosku slavnostnejsi jinak mam ve skrini same tehu obyc veci na vsedni noseni a to si prece nemuzu na sebe oblict na tu svatbu....a on mi vcera rikal uz vis co si vezmes na sebe? Se uz asi boji dopredu 😀

pajka00
4. čer 2010

Je vidět, že tě zná 😀 U nás je to stejné🙂 Oni si hodí šólnu a jdou....to má každý chlap..jenže co my chudery a navíc teď s tím objemem všude navíc🙂Já mám jedny šatky, které obleču, protože jsou takové nad kolena nařasené pod prsama,takže jsem je nosila i před tím a elastické nahoře,takže i prsa se mi do nich vejdou🙂 A koupila jsem si jedny s dl.rukávem do práce, ale stejně chodím většinou v džínách🙂

suzanna
4. čer 2010

Tak to ja se nevejdu uz do niceho jeste v tom 22 tt jsem mohla nosit tricka co jsme mela ve skrini,ale ted uz jsou mi kratky 🙂
Obleceni dorazilo ,jsem spokojena jen to triko jsem musela trosicku zabrat a je to...ten bude cumet 😀 uz pred chvii mi volal,jestli uz teda vim a at uz zacnu premyslet ted...ja ho napinam nerekla jsem,ze uz to mam a jeste k tomu nove 😀

pajka00
4. čer 2010

Jsi holka šikovná, si umíš poradit🙂 Tak to vyfoť a hoď do fotobloku,ať se podívám,jak budeš krásná.)

suzanna
4. čer 2010

Vymyslela jsem dve variaty ,ale nevim kterou...koule jsem stejne v obou,takze je to jedno. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru