My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
4. čer 2010

Já myslím,že obojí je dobré...to zelené možná hezčí🙂

suzanna
4. čer 2010

No fotka z mobilu no,je to sedive 🙂 jsou to ty saty co jsem si objednavala a kratky tehu leginy k tomu...taky si rikam ,ze je to lepsi i se v tom lepe citim,je to vic upnute a tim padem to opticky zuzuje 😀

pajka00
4. čer 2010

jo šedivé?🙂)dobrý,vypadá to jak zelená...ale nevadí, šak si to dej a já mám taky radši uplé věci,nepřipadám si tak "tlustá"🙂

suzanna
4. čer 2010

pajka diky za radu 😉 ja vahala...malej skyta a me se trese cely bricho 😀

pajka00
4. čer 2010

nemáš vůbec zač🙂určitě ti to bude slušet-ona každá upravená těhula je pěkná....a ty uplé věci mi přijdou hezčí než rozevláté.....buď všechno uplé a nebo volný vrch a uplý vršek nebo opačně...ale všechno volné je fakt divné...
Jo?už je to tak poznat?Tak to je super🙂

suzanna
4. čer 2010

No uz ho to preslo ,uplne mi ho bylo lito....ja si jdu hodit jeste masku na ksichtik a chvili pak zavit ocka nebo budu vecer uplne vyrizena ,uz aby to bylo za nama a byli zpet doma v klidku.

suzanna
4. čer 2010

Jo a vsem preji krasny slunecny vikend 😎

pajka00
4. čer 2010

jo chuďátko malé..měla ses napit 😀 Tak si to tam užijte, ať to v pohodě zvládneš🙂 Taky krásný víkend přeju.

zlucie
5. čer 2010

Ahojky....všem přeji hezký víkend! 🙂
Píši jen tak na rychlo. Dopoledne jsme byli s manželem nakupovat a něco jsem přihodila do alba. Tak až budete mít chvilku tak se podívejte...... 😉 😉 😉

broukb
6. čer 2010

Zluci těhu oblečení krásné, ale kde máš těhu břuch????? 😀 😀 😀

vysocanka
7. čer 2010

ahoj holky tak mam za sebou uz dneska poradnu, nervozni jsem z toho byla jako blazen
dnes poprve pak doktor alespon par vterinami utz zkontroloval ozvy miminka. zmeril vysku fundu a panev. V prukazce stale Gemini. Jsem rozhodnuta, ze ho vymenim. Protoze ten pristup mi fakt prijde jak za komancu. Dneska si to vylepsil alespon tim srdickem, ale uz nejak je to ve me nahlodany - stejne.
A co vy, jak se mate????

pecicka
7. čer 2010

ahoj holky-tak jsem nakonec testovala, výsledek je v albíčku 🙂

pajka00
7. čer 2010

Ježíš peci...supér🙂) mám úplně husí kůži za tebe ...paráda, mám velikou radost a moc gratuluju!!! Teď hlavně, aby vydrželi bobánci nebo bobánek, ale věřím tomu, že určitě 😀 Tvoje předtucha se vyplnila!! SUper🙂)))

pajka00
7. čer 2010

ahoj vysočanko.....já se mám skvěle, dnes jdu taky k Dr., ale až na 11...po měsíci, ale protože jsem byla minulý týden na velkém UTZ, moje Dr. mě chtěla po tom UTZ vidět-tak se jí jdu zase ukázat....ale šla bych stejně...je to měsíc, takže akorát. Venku je zase krásně-takže paráda🙂 Jsem ráda, že jste vše v pořádku a malošek roste🙂

vysocanka
7. čer 2010

Jo, tak to ja rano zmokla, zatim je tu zatazeno, ale snad se to umoudri..

broukb
7. čer 2010

Pecičko já se z toho nemůžu vzpamatovat, taková dálnice 😀 vidim to na dvojčátka 😉 Mám strašně velkou radost, tlemim se, tečou mi slzy a mám úplnou husinu 😅 Strašně moc ti to přeju!!!!!!Teď už jen aby všechno šlo tak krásně jako do teď..... 😵

suzanna
7. čer 2010

Krasne ranko 🙂
peci moooc velika gratulace 😵 Jsem moc stastna,ze se Vam zadarilo 🙂 ale ja to vedela 😀 😉 Kdy jdes k dr?
pajka tak pak podej hlaseni jak mimis pekne roste 😵
vys ten tvuj dr je teda flink....vymen ho 😉
broucku a co ty as tvoji mimisi?

dada074
7. čer 2010

Krásný sluneční den všem maminám,

Peci to je nádhera moc,moc,moc gratuluji.I slzičku jsem uronila,je to opravdu krása!!!! 😀

suzanna
7. čer 2010

Holky tak koukam,ze si prilepsite 🙂
http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-deti-a-...

pajka00
7. čer 2010

Jo suzy, jenomže od ledna se asi zase bude snižovat a rodičovská taky z 7.600,- na 6.840,- ...už to plánuje naše slavná nová vláda.....takže super 😖
Jinak u Dr.vše v pořádku, dělala mi i vagin. UTZ kvůli čípku, ale vše jak má být, takže dobré🙂 Dostala jsem zase krabici, tentokrát s lahvičkou NUK, plínkou a ani nevím, co tam je za vzorečky🙂

suzanna
7. čer 2010

pajka tak parada,ze je vse v poradku 🙂 a co maly na UTZ , bylo hezky videt?No s tou materskou je to v pytli teda...ale nestezujte si ,ja nedostanu nic 😒 to je tady taky na nic...
Ja uz jsem velikanskou krabici od pojistovny obdrzela..bylo tam toho dost i pro miminko krasnej plysak ,ale hlavne ty super tlusty vlozky 😀 des bes ....a ve stredu pokojicek se uz nemuzu dockat...a kocar stale v nedohlednu,ale manza dnes volal a zitra se dozvime '' pry '' presny datum dodani...no to jsem zvedava.
Jinak ten patek na tu svatbu ,paralen to jistil hlava mi trestila byl to des... 😒
O vikendu se mi zdala nocni mura jak blazen: vzbudila jsem se,mela jsem uplne plochy bricho,budim manzu ,rikam ja uz nejsem tehotna a on mi povida no vzdyt si ani nebyla a ja mu rikam, ale byla sla jsem poslechnout srdicko a nic....
no hned jak jsem se probudila z toho desnyho snu,tak jsem si ho sla doopravdy poslechnout 😀 krasne tlouklo ! 🙂

vysocanka
7. čer 2010

Holky tak to ja krabici dostala jen takovou pidi, tam skoro nic nebylo a jinak nic. :( tak to jsem zvedava jestli mi jeste nekdo neco dá. :(

vysocanka
7. čer 2010

Paji super, ze je to v poradku. 🙂
O ty rodičovský sem to jeste neslysela.. to sou ale kur.... :(

suzanna
7. čer 2010

vys ono je to asi vsude jiny....vsak dostanes urco hodne vecicek po narozeni 🙂

vysocanka
7. čer 2010

to nevim v jihlavsky porodnici se nepredaji.. ale to je fuk at si to nabijou do špic
😀

pajka00
7. čer 2010

UTZ mi udělala vaginál.,mrkla na čípek a hotovo, na mimčo se buď nedívala nebo mi ho neukázala, prohlídla mě napřed vagin. a pak pro jistotu i tím UTZ. A protože jsem byla před týdnem na velkém UTZ, tak asi mimčo nechtěla zas otravovat🙂
No suzy,to jsou ale blbé sny!! Ty už jsi fakt jak já, ještěže je všechno v pořádku a byl to jen sen🙂 No v ten pátek jsem si na tebe vzpomněla....a hlava mě bolela taky-divný tlak, takže paralen to jistil a do rána dobré.
Já jsem dostala jednu krabici po IVF, když jsme odcházeli z centra, druhou u mojí Dr. a teď mi dala sestřička ještě jednu....ale v těch dvou byl vzorek olejíčku na prsa, krém na mimčo, vlhké ubrousky a časáky a v této jsou zase časáky, jedna plenka pro mimčo a ta lahvička NUK malá...ale moc hezká...lepší něco než nic🙂 Ale když jsem rodila děti, tak v porodnici mi dali krabici-pokaždé jinou-ale bylo tam hodně různých vzorků-teď už šetří firmy i na tom🙂

suzanna
7. čer 2010

vys to jsou teda skrblici v te vasi porodce 😒
pajka tak je zase dobre,ze dr. mimco nechctela otravovat,ale srdicko si poslechla ne ? ja jak jsem ho v sobotu poslouchla tak se stehoval z rohu do rohu se mu to asi vubec nelibilo 🙂
No v patek jsem si brala celej paralen nez jsme jeli a vcera v noci dalsi pulku...je to des ja si to tak vycitam....ale nemohla jsem v noci vubec usnout hlava mi trestila,ze to byl des ,je to z tech veder tady,ale nastesti dnes jen 22 a fouka vetrik tak je docela prijemne mohlo by to tak zustat.
Tak v ty moji krabici jsou hlavne veci k porodu ..ty siteny kalhotky,lih na cisteni pupicku,taky naka knizka,pleny....no aspon neco 🙂
Vcera jsem byla ve meste a manza mi koupil hezky saticky az bude cas a nalada tak se vyfotim.

pajka00
7. čer 2010

Z paralenu nemusíš mít výčitky, to opravdu není žádné svinstvo, takže se toho neboj, pokud ti třeští hlava, je pro mimčo určitě lepší paralen než tu bolest překonávat.
To je hodný manžílek, že se o tebe tak stará🙂 Si troufá ti koupit šatky..no to se pochlub, až budeš mít chvilku🙂

suzanna
7. čer 2010

pajka me pripada,ze si te paralen musim vzit aspon 1 x za mesic...to jsem nikdy pred tim v tehu nemela...
jo musi me nejdriv nekdo vyfotit....to nez se zase dockam...

zlucie
7. čer 2010

Ahoj holky 😉
Peci moc moc gratuluju a přeji hodně štěstí!!!!!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru