My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
24. čer 2010

pajka ja jsem nasla ,ze ten persil sensitive je lepsi pro citlivou pokozku,ale ja ho tady kurna nikde nemuzu sehnat.

pajka00
24. čer 2010

No to mi neříkej, že to tam nikde nemáte...jsem myslela, že persil je všude🙂Ani nevím, jestli ho mají u nás....ale takovou flašku jsem nikde ještě neviděla.

suzanna
24. čer 2010

pajka persil mame,ale ne prave tenhle sensitive...treba na nej narazim nekde pozdeji.
Tak jsem uklidila,vyzehlila,udelala testovinovo - zerleninovy salatek a jsem vyrizena 😝

pajka00
24. čer 2010

Ty jsi šikovná🙂 Já mám žehlení taky hromadu a nějak se k tomu nemůžu dokopat....ale budu muset, protože minulý víkend jsme byli na vodě, tento víkend máme taky už zabitý, příští zase...takže to musím zvládat přes týden...ách jo...ty domácí práce jsou fakt nekonečné. Ale těstovinovo zeleninový salát bych si dala.......asi ho taky brzy udělám.

suzanna
24. čer 2010

pajka ,sikovna,ale tech par veci delam od rana s prestavkama 😉 ty domaci prace jsou opravdu nekonecne ...
salatek je dobry a kort v tomhle horku ,co ma clovek jist....no molackovi budu muset uvarit neco extra ,protoze ten to samozrejmne neji...

pajka00
24. čer 2010

Jo musím ho udělat taky-je to super takové občerstvení.....naštěstí to jí u nás všichni. Dáváš tam i majonézu?

suzanna
24. čer 2010

pajka ja tam dala bily jogurt 🙂

dada074
25. čer 2010

Ahoj kočenky,
Suzi já jsem si objednávala Mio care,je to přímo pro mimča,ale to je tak na to první praní,jinak sestřenka mi říkala,že používala normální (tedy ty lepší persil atd.) prací prášky,takže pro příště z toho žádnou vědu dělat nebudu 😀 A kočárek už máme doma,tento týden jsem dokupovala ještě nějakou kosmetiku,manžel totiž pořád straší co kdyby se malému chtělo dřív a on by musel něco shánět,tak jsem mu udělala radost a vše obstarala.Jen bych potřebovala poradit s plenkami,jak velké a jaký druh? 😉

suzanna
25. čer 2010

ahojky maminy 🙂
Tak tady opet desne vedro.Asi uz nevydrzim 😝
dada tak nam minuly tyden psali,ze kocarek nam dorazi tento tyden ,takze maji jen dnesek na dodani cemuz teda neverim 😠 a asi zase budeme muset volat a uz budu chtit fakt vratit penize,protoze uz me to nebavi.
Ja si dnes jedu koupit ten Persil Sensitive ,ale myslim,ze ten Persil Eco je take dobry,kdyz pises,ze se z toho nema delat veda ,dam proste machani extra a je to. 🙂
Co se tyce plen tak ja koupim ze zacatku ty nejmensi pampers, vetsinou tam pisou od kolika do kolika kilo to se musis mrknout a pak si zkusim koupit postupne jine znacky a vyzkousim proste i nejake levnejsi..na to prijdes po tom sama ,ktere vam budou vyhovovat.

pajka00
25. čer 2010

ahoj holky, tak u nás pod mrakem, ale teplo, nefouká. Slunko nikde....ale asi je to dobře. S tím práškem to asi taky nebudu moc přehánět.....prostě to napoprvé vyperu v nějakém extra...a pak uvidíme, jestli nebude nějaké alergické a stejně se to přežehlí...Plenky přesně jak říkáš suzy....taky se musí zkusit, které jsou dobré a ty které jsou drahé neznamená, že lepší než levnější.....tak uvidíme, co nám bude pasovat nejvíc. Holky ,se vám to ale blíží,co?Příští týden červenec.....za chvilku to máte na světě🙂)

suzanna
25. čer 2010

pajka tak tady je vedro 😝 a ja sem se rozhodla vyprat plinky v tom eco persilu s extra machanim a pak to prezehlim ,tak snad se nemuze nic stat..stejne je chci jen pod hlavicku,na blinkani atd...a vecicky vyperu v tom sensitive a je to...nebudu to taky nejak hrotit.No blizi se to ,je to des jak to utika .A kocarek samozrejmne nikde 😠

pajka00
25. čer 2010

S tím kočárkem je to teda bordel...to je neskutečné....že i u vás....kapitalistická země tak dlouho....a bordel jak tu....No to jsem zvědavá, jak to dopadne.

suzanna
25. čer 2010

pajka to jsem taky zvedava...objednavali jsme ho v Nemecku ,chteli jsme 100 euro usetrit,myslim,ze kdyby jsme si ho objednali tady u nas o tech 100 eur vice usetrili jsme si nervy!!! ☹
Kazdopadne jsem tam uz napsala,ze jestlize neorijde do pondeli chci vratit penize.

ratatooy
26. čer 2010

ahojky jak se máte.fakt už mám výbavu skoro celou jelikož vím že za dva měsíce se mi už nebude chtít někde lítat a něco shánět a chystat radši už to mám dopředu a taky kvůli tomu že naráz je to hrozná pálka,no ale ještě musím říct že většinou všechny oblečky mám už asi tři roky schované jelikož jsem pracovala v sekáči tak ty krásný kousky za ty prachy jsem tam prostě nemohla nechat.antoanetka ptala jsi se mě na kočárek mám v albu a postýlka bude klasická dřevěná s takovým vyřezávaným medvídkem na čele postýlky.holky co si myslíte o tom že děti po ivf se rodí často předčasně,nevím jestli se mám na to chystat nebo ne?ale já jsem stejně asi blázen,většinou mi každej říká jak se bojí porodu a já se hrozně těším a šla bych hned.asi je to tím že nevím do čeho lezu,??

suzanna
26. čer 2010

ratat ahoj 🙂
vsechny moje kamosky prvni dite porodily po IVF skoro o tyden dele tak nevim 🙂
Ja uz mam vybavicku,vypranou a vyzehlenou,ale reknu Vam byla to teda fuska 😉 kort kdyz tady mame 28 stupnu jsem se pri tom zehleni radne zapotila...

pajka00
28. čer 2010

ahoj holky, tak suzy u nás už je stejné horko jako u vás. Už mám 14 dní nachystané žehlení..našich věcí a pořád se mi nechce, tak teď budu už muset-a nechala jsem si to krásně na ty horka 😠
Jsi dobrá, žes to tak všechno zvládla za víkend ...já to mám hozené zatím v krabici a mám pořád čásu....🙂)
Nemyslím si, že by se děti po IVF měly rodit předčasně-proč? Doufám,že ne🙂
Jinak mi známá řekla, že budu mít kluka-poznala to na všech ze širokého okolí-tak uvidíme🙂
Ratat to chápu, protože v sekáči jsou někdy nádherné kousky. Švagrová tam pracovala a když jsem měla děti-tak mi nosila super věcičky.)

pecicka
28. čer 2010

přeji krásné ráno🙂

suzanna
28. čer 2010

ahojky maminy🙂
pajka tak to ti to zehleni v tom vedru fakt nezavidim me tekl pot vsude 😀 ale jsem vazne rada,ze uz je to za mnou...ted porad chodim a otviram tu komodu a vzdycky na me dychne ten vonavy vzduch 🙂 pred tim vse vonelo novotou a ted to voni tim persil sensitive....koupila jsme si nakonec 3 flasky ..je to jen 300 ml a stoji to 7 eur sem myslela,ze me jebne,ale co ze zacatku chvili budu prat v tomhle a pak v tom eco toho je alespo 500ml a stoji skoro stejne.
Jinak dneska manzal bude volat na kocarek taaak jsem moooc zvedava co si zase vymysli...a rikam mu ,kdyby se te ptali,kdy mam termin tak lzi a rekni jim,.ze za 14 dni 😀 a on mi na to povida to uz se ptali minule...ja myslela,ze me klepne tak to jsem mu rovnou rekla,ze je jasny,ted si mysli mame casu dost 😠 no vubec jsme zvedava jak to vse dopadne.
Dnes tady bude pry 31 stupnu se asi zblaznim ani ten velky slunecnik nepomaha.
Zitra prijde ta porodni sestra 😒 tak uz jsi v hlave pripravuju co ji povim 😅
peci ahoj jak se ti dari? Je ti spatne ?? 🙂

pecicka
28. čer 2010

ahoj suzzi-už je to čím dál lepší, jen mě pálí žáha a bolí prsa, sem tam je mi těžko z jídla, ale jinak dobrý🙂chtěla jse, se zeptet, kdy začínají pohyby, někdy kolem 20týdne nebo dřív? Jsem jako kdybych čekala první, fakt si nic nepamatuji, no není divu, už je to přece jenom 13let🙂 a ještě jsem se chtěla zeptet, já beru calibrum baby plan, to se bere v prvnm trimestru a je tam i kyselina listová, má k tomu ještě brát i listovku? Kdyby jste některá veděla, děkuji za radu🙂

suzanna
28. čer 2010

peci ja pohyby citila uz v 18 tt a dobre ,kazda to ma jinak,ale vice rodicky to citi kolem toho 18- 20 tt 😉
Ja si take nic nepamatovala vse jsme vycetla na netu .
Ja bych brala jen ten baby plan,kdyz uz tam listovka je.Ja beru take vitaminy a tam je listovka a nic jineho uz k tomu neberu. 🙂
Na tu zahu zkus pit vlazne mleko 😉

pecicka
28. čer 2010

já taky pořád koukám na net a něco hledám a říkám si, vždyt už 3děti máš, ale ted je to všechno naprosto jinak, spoustů vyšetření, odběrů a to opravdu takhle nebylo.......koukala jsem na tvojw fotečky, moc ti to tam sluší, máš krásný pupík🙂, už se taky moc těším......suzzi, jak jsi na to s váhou?

suzanna
28. čer 2010

peci se ani neptej na moji vahu 😀 no ale co, pribrala jsem 14 kg tak snad uz jen to 1 kilicko a vic to snad nahoru nepujde,ale rikam si ,tak si pak maknu no ..hned po porodu nasadim ten hubnouci pas a budu cvicit na bricho a po sestinedeli budu 15 min. behat na bezicim pasu doma a snad to pujde dolu...nevim jestli je to tim,ze jsem pred tim brala tolik hormonu a nebo uz vekem...

pajka00
28. čer 2010

Peci pohyby jsem cítila taky teď od 18.týdne...je to dřív u vícerodiček🙂 Já beru teď jen už listovku, ještě nedávno jsem brala listovku s čímsi-pro první trimestr....i ve druhém....ale už došla, tak beru jen listovku...možná je to zbytečné...ale určitě to neuškodí.
Noo na ten kočárek jsem zvědavá🙂

suzanna
28. čer 2010

pajka tak manza volal.Posrala bych se uz z toho....vis co mu rekli? Ze jestli neprijde kocarek do porodu tak ze dostaneme nejaky jiny...no ja sde snad zblaznim..rekla jsem mu,ze at okamzite vola zpatky ,ze chceme zpet penize,protoze ja uz na tohle nemam vazne nervy...a on mi na to povida pockame do stredy... ja uz nechci zase cekat.Jsem si na google nasla preklad do Nemciny a napsala jim tam ... 😠 uz nikdy si neco takoveho neobjednam pres net fakt..sem se poucila.

pajka00
28. čer 2010

Co? No ty si snad dělají srandu ne?..panebože to je drzost....tak to by si nedovolili snad ani tady-a to je už co říct. Prej do porodu a pošlou jiný...a jiný jaký?Ten který nemůžou prodat? A nebo jiný, ale s dodací lhůtou kdoví kdy a ty ho budeš vozit v krabici od banánů nebo jak si to představují?Tak to je fakt ofrk....Nerozčiluj se, víš, že ti to škodí....ono to dopadne dobře-ale to je fakt drzost.

suzanna
28. čer 2010

pajka presne to jsem rikala taky.Ja preci nebudu svoje mimco vozit v nejakym nahradnim kocaru...a manza mi to jeste s klidem takhle sdeli..jsem i nastvana jak je na ne mekkej!! Ale reknu mu dneska,ze proste jestli to neni schopnej vyridit v patek si volam tady do toho detskeho obchodu, zeptam se jakou maji oni dodaci lhutu,vylicim jim celou situaci a objednam si ho tam a i kdyby ten z Nemcka dosel poslu jim ho zpatky a je to...ses tim srat nebudu.
No rozciluju se to je fakt ,tak ja si jdu dat zmzlinu na uklidneni 🙂

pajka00
28. čer 2010

Jo,můj chlap je taky měkoš....vybrali jsme dlažbu na zahradu...a říká-běž to objednat ty-já jsem na ně měkký....tak jsem šla,oni mi řekli,že tu ať si neberem,že je tam šílená dodací lhůta,nabídli mi podobnou,ale dražší-tak jsem řekla,že je drahá a oni že mi dají slevu 15% a ještě mi to zadara dovezou až k baráku 😀 Tak jsem byla doma pochválená a utvrdil se v tom,že příště jdu zas vyřizovat já...tak nevím, jestli mám být ráda, nebo ne 😢 😀 😀

suzanna
28. čer 2010

pajka problem je v tom,ze ja se s moji Nemcinou nedomluvim...takze musi manza...jinak by videli!!!
Ja myslim,ze muzes byt rada,ze si veci dokazes takhle pekne vyridit sama 😉 Ja take jinak vyridim vsechno a lepe 😉

suzanna
28. čer 2010

Jdu cucet za hodku na fotbal Holadsko - Slovensko...jsem zvedava jak to dopadne 😀

pajka00
29. čer 2010

ahoj holky, tak suzy já bych taky v cizím jazyku toho moc mým ostrým jazykem nevyřídila...takže tě naprosto chápu. Ono v češtině je něco jiného cokoli vyřizovat. Tobě nezbývá nic jiného, než přitlačit na manžela, který to tam vyřídí🙂
Tak Holandsko vyhrálo,co?Můj je rád, že holanďani, ale já jsem říkala, že jsou to braťja, tak by měl jim fandit...🙂Máme rodinu na slovensku, tak je beru pořád jako naše a ne jako cizí🙂
Jinak opět hic bude dnes-takže jsme na tom úplně stejně už.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru