My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
16. bře 2010

jj prave ,ze jsme s holkama chodila,tady mi tohle pripada docela zanedbane,ale uz zase o tom mluvili ve zpravach,ze chteji zakazat ty porody doma atak,melo by se to tu take zmenit...
dada tak to je fajn,ze jste meli takovy hezky vylet a ze jste tak dobre nakoupili.A kdy budete kupovat detsky pokojik a kocarek? Ja to chci nechat az na kveten ted mi to pripada jeste brzy...
ratat jaky balonek taky nevim hod jsme odkaz at se taky mrkneme 😉

tulanek
autor
16. bře 2010

Ahoooj holky 🙂
tak jsem rada,ze zatim zadny prasky nepotrebuju,chuderky moje ☹

Jeee Ratat,taky bych si to chtela koupit,moc se mi to libi,ze vetsina zenskych pise,ze ma pipku potom pripravenou a nemusi je nastrihavat 🙂 ale koukala jsem,ze o stoji necely tri litry ☹ ale uzasnej vynalez,fakt jo 🙂

suzanna
16. bře 2010

No tak holky ukazte nam jaky balonek 😕

dada074
16. bře 2010

Ratat asi myslí EPI-NO je tu na těhulkách i diskuse,je to na roztahování hráze,aby nemuseli dělat při porodu nástřih.

Suzziku my už máme pokojíček doma a na kočárky se chci podívat teď v pátek až pojedeme na UZ,ale kupovat ho budeme až před porodem.

suzanna
16. bře 2010

dada a uz mate ten pokojik i sestaveny? Ja prave chci jeste aspon mesic a pul pockat...mame na vse slibeno od dedecka tak to se pak bude dobre nakupovat 😀

tulanek
autor
16. bře 2010

moc se mo to libi,ale ta cena ☹

ratatooy
16. bře 2010

Jojo přesně tak myslím epi-no vím že je tu diskuze a vypadá to jako malý zázrak.to bych asi zkusila přece jen to stojí za to že bych nemusela mít nastrih nebo jen minimální.vlastně se ten balónek postupně nafukuje až dokážete jen tak vytlačit balónek o velikosti hlavičky miminka.

suzanna
16. bře 2010

holky tak jsem na to jukla.No vzhledem k tomu,ze uz jsem to 3x vydrzela tak si myslim,ze uz to mam natrenovane i bez toho balonku 🙂

tulanek
autor
16. bře 2010

jo,jedna mamina to mela vyfoceny prave ve svym albicku a vyfoceny,co na konci dokazala vytlacit jeste vetsi velikost,nez nakonec miminko melo hlavicku 🙂 je to prej malej zazrak 🙂 pro me velikej teda 😀

suzanna
16. bře 2010

No a pro vas co rodite poprve je to urcite super vec 😉

dada074
16. bře 2010

Suzziku ne složený to ještě není,nemáme ještě komplet dodělané podkroví,sice chybí už jen dveře,podlahy jsme pokládali s manželem včera a dnes,tak až to bude vše aby se na to neprášilo.

jinak na ten balónek jsem také koukala,ale říkám si že to vydrželi jiné,tak to přežiju také i s nástřihem.

suzanna
16. bře 2010

dada s nastrihem to prezije urcite kazda a ja to prezila po treti i bez nastrihu,ty kravky sestry me totiz nenastrihli,si mysleli,ze uz rodim po treti tak to nepotrebuju no a ja se roztrhala fakt pekne asi 20 stehu hruza 😠 my taky jeste prave dodelavame nahore pokoj a nejdriv chci vedet co to bude ,abych se mohla prizpusobit.

broukb
16. bře 2010

ahoj kočinky..tak mi jsme museli jet v noci do nemocnice na pohotovost 😢 takže teď ležím u Apolináře. V noci jsem začala krvácet, nejdřív malinko a pak se to docela rozjelo. Miminka jsou prý našťestí v pořádku, tak snad..v noci jsem ns ně koukala na utz a bouchala jim srdíčka a vše bylo ok 😔 píchli mi injekci na zastavení a od rána už nekrvácím, tak by nás zítra měli pustit..ještě teda půjdem na velký uz. Holky já se tak bála, ale když jsem je viděla jak si tam hoví, všechno ze mě spadlo 😉 prý to mohla být prasklá žilka, nebo ms v těhu. 😢 už se těšíme domu.
Držte palce !!!! ozvu se

tulanek
autor
16. bře 2010

jeeee a to ja zasejc nee,kdyz uz muzu predejit,tak radsi predejdu 😀 pro me je to krasnej pocit,predstavit si,ze si potom budu moct k miminkum sednout normalne 🙂 kdyz jsem ted videla kamosku,jakse v porodnici svijela,tak jsem zase vetsi sracka 😀

suzanna
16. bře 2010

broucku moc na vas na vsechny tri myslime a prejeme at je vse v poradku a brzy se vratite domu 😵

dada074
16. bře 2010

Broučku tak zaplať Bůh,že jste v pořádku a vša takhle dopadlo,opatruj se holčičko a na ty prcky dávej pozor!! 😉

Suzzi my máme ten pokojík hnědo bílý,ale povlečení a doplńky také nechávám až budeme vědět co to bude za sviště,snad se v pátek pochlapí a něco nám ukáže jsem na to zvědavá. 😀

suzanna
16. bře 2010

dada tak nam podej v patek hlaseni 🙂 jsme teda taky moc zvedava...a co byste radeji holku nebo kluka,nebo je to fuk...

ratatooy
16. bře 2010

Tuli to já taky za to asi obětuju 3tisíce než být roztrhána na cimpr campr.to by se mi líbilo takový porod no jo ale co když to zkonči cisařem.to mi bude na prd co?no a co zas vypotil manza.prej mi říká ty se vůbec nemusíš bát ty ji máš tak velkou že to jsem nezažil ani u ženský co měla dvě děti.no to mě uklidnil.🙂

dada074
16. bře 2010

Suzziku co mám povídat já bych raději holčičku,ale vybírat si asi nebudu moct(teď si dělám srandu),prostě raději bych holčinu ale kloučka jim tam nenechám!!! 😉 A v pátek hlášení bude neboj!!

suzanna
16. bře 2010

dada chapu,clovek proste ma v hlave holcicku,ale hlavni je zdrave mimco.Ja se taky netajim tim,ze bych radeji chlapecka,ale zase si na druhou stranu rikam na holcicky jsem zvykal a hlavne,ze mame s manzou neco spolu,cekali jsme na to takovou dobu a treba obcas dva dny necitim pohyby a uz jsem nestastna...a za to kdyz se tam vrni tak mam blazeny usmev na tvari.. 🙂

suzanna
16. bře 2010

ratat ten tvuj muz je teda boerec 😀

ratatooy
16. bře 2010

Jj já se s ním nenudim ale mi se spolu dokážem bavit o všem.

tulanek
autor
16. bře 2010

Broucku ahoooj,chjoooo,to me moc mrzi,ze mate takovy trapeni!!!! ☹ moc na vas myslim a drzim palce pesti,co mam!!!! 🙂 bude vsechno v poradku neboj Broucku!!!!Ale asi aspon trosku chapu,jak ti bylo,pac ja jak jsem zacla dvakrat spinit,byla jsem hotova ☹ no´a ted jsem zacla spinit vlastne v obdobi,co by mela prijit normalne ms...Jak kdyby nestacilo,co si clovek musel do ted vytrpet vid ☹ drz se zlaticko,bude uz jen dobre a miminci budou urco v poradku!!!! 🙂

tulanek
autor
16. bře 2010

to je rizek teda!!!Bych mu narvala epi no do perdelky a nafoukla,at to zkusi 😀 😀 😀

tulanek
autor
16. bře 2010

A kdepak mame Vysocanku????

suzanna
16. bře 2010

ratat tak to ma taky byt ,tvuj partner ma byt i nejlepsi pritel 🙂

ratatooy
16. bře 2010

Broucku to je něco ale určitě budete v pořádku.holky rikejte si že za to co jsme museli vytrpet budeme mít nejkrasnejsi miminka.už setrim na výbavičku bude toho docela kupa věcí.asi půjdu něco malého zítra koupit pro radost až půjdu z utz.oblečení mám už dost jen nějaké zimní.a začnu kupovat deky láhve dudliky a fusaky.už se ale těším.

antoaneta
16. bře 2010

Broučku, držím taky palečky, určitě to byla jen ta žilka, nebo ms. Přiznám se, ale že mě to ale taky moc straší.
Kdykoliv jdu na záchod, tak ze strachem sundávám kalhotky. Tím, že si zavádím utrouš, tak ze mě pořád něco teče a já mám vždycky nahnáno, že to zrovna teď ten utrouš není.
Holky je to ale hrozný, co? Ale musíme věřit, že to zdárně vydržíme do konce!!!!

cibka
16. bře 2010

ahoj holky jdu vas jen pozdravit
broucku drz se bude to dobrý a zítra budete vsichni spinkat doma jinak ja jeste netestila zda se mi to brzy dnes 10 den bojim se

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru