My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pecicka
26. led 2011

ahoj holky, tak jsem dneska byla na kontrole, nález oproti minulému týdnu jiný, začínám se otvírat, ale hlavička je stále vysoko, jinak šok, malý váží cca 3835g, tak se mám na co těšit, tak jen doufám, že porod bude v pohodě......ale respekt tady je.
Jinak koukám, že vy už jste malinko někde jinde a tak se už moc těším, až bidi mít takové starosti jako vy a budu moci s vámi plkat 🙂 všechny vás moc zdravím a miminka mačkejte za mě 🙂

suzanna
26. led 2011

@pajka00 tak hlavne,ze to mate za sebou ..mala je sikulka 🙂 ale vytrpela si teda chudinka ☹
@broukb jinak jsem ti psala na FB s tou rymou ,tak,ale kdyby jste i vy nektere s tou rymou bojovali tady je odkaz na nosni sprej pro miminka Justynkovi zabral okamzite!
http://www.lekynainternetu.cz/p/otrivin-baby-ca...

@pecicka drzim palecky na porod a uz se tesim na fotecky 😵

JInak nam taky rostou zuby a je to des Justynek trpi moc a nemuzeme pouzivat ani ty kapicky jak se to s nima potira aby se to trosku umrtvilo...takze vazne hruza,ale vcera uz jsme mu dala paralenovy cipek,protoze jsme fakt nechtela aby tolik trpel...

ratatooy
27. led 2011

@broukb já mám taky furt 4kg nahoře,někdy jen 2kg,furt mi to takhle lítá ale taky se to nechce hnout,je fakt že chodím cvičit teprve 3týden tak co bych chtěla že,ale mě se to trochu hne spíš na cm než na kila.takže jsme v pase asi 5cm přes pupek tak 4cm a tak no.

salopa
27. led 2011

ahojky holka, přišla jsem jen hodit malé info. 16.1.2011 v 6:10 se nám narodila Nelinka 3050g a 49 cm 🙂

suzanna
27. led 2011

@salopa mooov gratuluji k holcicce a preji hoodne zdravi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 videla jsem fotecky je nadherna 😉

spark
27. led 2011

@salopa gratuluji! Krásná blondýnka,takové mimčo jsem ještě neviděla! 😵
Já mam od transferu 3 pořád tři nahoře,ale do transferu jsem ještě přibrala z hormonů..takže tady je to ještě na dlouho. 😒 Rýmu ještě nemáme ,ale děsím se jí.

zazy
27. led 2011

Ahojky
Salopko moc moc moc gratuluji,malá je naprosto úžasná ty blondaté vlásky jsou pkné malá už je má taky skoro blondaté.
Suzi a odkdy se používají ty kapičky,není to pro naši malou ještě brzy??
Ještě jsem se Vás chtěla holky zeptat,jak dlouho měli Vaše poklady červená víčka?

pecicka
28. led 2011

@salopa mooooooooocgratuluji a přji oběma pevné zdraví a štěstíčko 🙂 závidím, už chci taky ☹

ratatooy
28. led 2011

@zazy ty víčka můžou být i do roku
@salopa gratulujemeee,konečně další mimi už se tu delší dobu žádné nenarodilo,jednu chvilku to bylo jak na běžícím páse,a konečně taky další šťastní rodiče,kéž by se to zadařilo všem.
@pecicka neboj už tam můžeš jít každou chvíli

salopa
29. led 2011

ahojda holky, děkujeme. 🙂
@pecicka neboooj, taky se dočkáš. Ani se nenadáš a je to tu 😉 Tak hodně štěstí.
@ratatooy No jooo...musí být chvilku pauza, aby bylo trošku napětí:o) A vám to holky pěkně utíká koukám. Dítka už pěkně rostou:o)

suzanna
29. led 2011

@zazy je to od narozeni ten nosni sprej opravdu se nemusis bat.Nas Justynek ma vadu srdce a je to naprosto bez problemu. 😉
Jinak holky vcera jsme museli s Justynkem do nemocnice ☹ Zmodrali mu rty i jazyk 😢 ted ma holtera a monitorujeme 24 hodin.Uz aby byli 2 odpoledne a ja mu ty nalepky a draty z jeho tela mohla sundat. 😒 Doktor ma podezreni na poruchy srdecniho rytmu.Holky ja se modlim at tomu tak neni...je to strasny pocit si ani nedokazete predstavit.
Ale na netu jsem nasla pani co ma 2 leteho chlapecka se stejnou nemoci jako ma Justynek tak si piseme.
Ji ho nedoporucovali ani porodit a ted uz jsou mu dva roky a ma se pry cile k svetu,ale kdyz mu byl 1 rok tak ji pry zkolaboval a vrtulnikem ji ho prevazeli do Motole...holky hruza...zatim neni operovany....toho se prave take nejvic bojim.Jinak pry take uziva leky jako nas Justynek a pry jim doktori rekli,ze ty leky bude uzivat porad...stejne jako my ☹ no holkky zlaty drzte nam mooooc palecky.Dekujeme. 😵

ratatooy
29. led 2011

@suzanna ach joo holka to je hrůza už se sem i bojím kouknout aby se zase něco nepřihodilo,chudáček malej,mě je ho tak líto ale je velkej bojovník,ten holter to je taková měřící krabička?to měla kamarádka taky něco ji sem tam bylo tak jit o dali a zjistili že se jí třeba v noci na 3 vteřiny zastavilo srdíčko,ale fuj vůbec na to nebudem myslet justýnek musí být v pořádku vždyť když koukám na fb na videa tak je ůplně normální čilé miminko.

suzanna
29. led 2011

@ratatooy to je nic na nem prave neni videt..jo je to ta krabicka jak pises.Uz jsme mu ji odpoledne sundali vsude mel cervene fleky od tech nalepek fuj hnus...no ja doufam,ze to snad ty poruchy rytmu nebudou i kdyz kdyz se narodil upozornovali nas na to,ze se to muze stat 😔

ratatooy
30. led 2011

@suzanna to je mazec když nic nevidíte že by mu něco bylo a pak bum,nám když se narodil šimon tak mi pak druhej den řekli že trochu taky zmodral kolem pusy ale jinak že dobrý a to bylo všechno nikdo se se mnou o tom dál nebavil,měla jsem o něj hroznej strach protože jsme ho ještě neměla u sebe, ale kdyby byl nemocnej tak bych asi na něj furt kouklala jestli se mu něco nedějě to si nedovedu ani ve snu představit jakej musíte mít o něj strach.

pecicka
31. led 2011

@suzanna to je mi moc líto, když takový andílek musí tolik trpět, ale věřím, že bude vše v pořádku.......není nic horšího, než když koukáš na nemocné dětičky....znám to, sice jinak, ale ten nejmladší má asrmá a prvně se to projevilo v 7měsících, kdy jsme skončili na kapačkách a bylo to tak tak........trvalo to tak do 7let, ted díky bohu dobrý....vím, že se to nedá srovnat se srdíčkem, ale musíš věřit a medicína je dneska natolik daleko, že určitě na něco příjdou...moc vám držím palečky a modlím se za vás🙂

pecicka
31. led 2011

jinak zdravím všechny maminky a už se těším mezi vás ne jako těhulka, ale jako mamina 🙂

pajka00
31. led 2011

ahoj holky, suzy mrzí mě, že máte takové trápení, ale jak píše peci-určitě to časem bude dobré. Vždyťpřed 5,0 lety by si s tím nejspíš nevěděli rady a teď...a za pár let to zase bude jinak....držím moc palce, ať to zvládáte.
Peci-no už to máš fakt za pár....tak tfuj tfuj, ať to máš rychle za sebou))Po pravdě-nezávidím 😉 , ale ty víš už, do čeho jdeš a zvládneš to v pohodě🙂

zlucie
1. únor 2011

Hezký večer 🙂
Dnes jsme byli na 3 měsíční kontrole....Mareček má 6,06 kg, 63 cm a první zoubek 😀 😀 😀

@suzanna Moc na Vás s Marečkem myslíme a přejeme hodně sil, určitě vše dobře dopadne.

broukb
1. únor 2011

@zlucie nekecéééj to už máte zoubek???? to neni možný ne?? 😕 🙂 Jinak jste krásný moc 😵

broukb
1. únor 2011

posílám ty naše modely ze dneška 😀

pecicka
2. únor 2011

@zlucie krásný klučina🙂

@broukb to jsou sluníčka, hned bych si je pomačkala 🙂
jinaku nás po dnešní kontrole nic novýho, vše cv pořádku, nález stejný jako minule, nějak se mu nechce☹už se cítím jako velryba a jsem unavená, tak jsem se ptala, jestli je to věkem, tak prý ne, je to tím stavem, tak to mě uklidnilo 😀

ratatooy
2. únor 2011

@broukb jo někomu takhle brzo rostou zuby někdo se snim i natrodí,nám už se taky klube.

jinak jsme dnes byli na dalším očkování,bylo to lepší už neřval tak dlouho jak minule,minule řval ještě půl cesty dom v kočáře dneska hned vytuhl.jinak vážíme 8,17kg a 67cm,takže abych začala kupovat 74velikost oblečení do 68 už se vejde tak tak.

pajka00
3. únor 2011

@broukb no krásní, moc jim to sluší🙂
@zlucie fešák🙂 ty děti se tváří vždycky tak vážně🙂)
Dcera měla zub ve 3.týdnech....a u této to zatím nevypadá, tak uvidíme, kdy se vyklube první. Byla jsem u zubařky a ta mi doporučila, začít si vyplachovat obden pusu čímsi...mám to napsané, aby malá nedostala ode mě kaz, protože se to samozřejmě přenáší. Takže já sama si jakoby vydesinfikuju pusu, aby hned streptokok nepřeskočil na její zoubek. Až od půl roku, jak jí začnou růst zuby to mám dělat..zajímavé.

@pecicka Chápu, že už to chceš mít za sebou a vůbec se ti nedivím. Toto období je nejhorší....člověk je unavený jak kůň-já jsem došla 50m a už jsem byla mrtvá, a zároveň se bojí, aby bylo vše v pořádku a porod netrval dlouho atd...držím moc palce🙂 A musím říct, že teď po tolika letech je to naprosto něco jinéh, než mít dítě ve 20. Teď se malá usměje a já jsem z toho hotová, jak mě to dojímá...dřív jsem to brala tak normálně, jakoby to bylo samozřejmé, že mám zdravé děti, které normálně prospívají, nejsou nemocné a všechno je jak má být...teď už si všeho člověk víc váží🙂

zlucie
3. únor 2011

@pecicka Tak kdy už tady bude další miminko????? 🙂

zazy
3. únor 2011

Ahojky děvčata,krásné máte ty vaše poklady.Chci se Vás zeptat,malá má kašílek,může se vůbec něco takovému malému mimču něco dát,malá bude mít v pondělí 2 měsíce???Díky moc
Peci tak co......

suzanna
3. únor 2011

@broukb fakt jsou uplne boziiii 😵
@pecicka za chvili to prijde uvidis 😉
@zazy ja nevim s kaslikem bych si zasla radeji k mudr.

suzanna
3. únor 2011

Holky jinak diky vsem za podporu.Azbudeme mit vysledky tak dam vedet..snad to bude dobre kez by 😔

suzanna
4. únor 2011

@zlucie maly je ti desne podobny 😵 jste nadherni 😉

zlucie
4. únor 2011

Moc děkujeme.....všichni říkají, že je celá maminka....tatínek zatím doufá, že aspoň oči bude mít po něm 🙂 je to miláček 😉 😉 😉

ratatooy
4. únor 2011

@zazi mi měli hedelix je to přírodní to může

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru