My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pecicka
30. bře 2010

třeba se budu moci zachvilku sem přidat 🙂

pecicka
30. bře 2010

suzi hradí, ake injekce si musím zaplatit sama, já myslím, že i holky si je platily, nebo ne?

pajka00
30. bře 2010

Právě proto je mi jedno, jestli to bude holka nebo kluk, protože mám obojí. Kdybych měla 3 holky, taky bych byla zvědavá🙂
A prďošek bude stejně ze začátku s náma v ložnici, takže pokojíček zařizovat zatím nebudeme.
Peci mě injekce stály asi 3000, protože jsem měla jednu denně....až pozděj jsem měla dvě-jednu do břicha a jednu do stehna....ale jinak nás to přišlo na 25tisíc asi.

suzanna
30. bře 2010

jj tak to jo...jasne,ze s ek nam pridas. 😉
Holky co vite o tom,ze kdyz jste tehu a mate kocku? Ja cetla,ze je to nebezpecne.Ptam se, protoze moje sousedka odjizdi v kvetnu na 14 dni na dovcu a ja se ji prave vzdycky o tu kocku staram,ale ted se mi moc nechce ,kdyz jsem tehu a manza ten byl na me nastvanej,ze zadny riziko kvuli jeji kocce teda riskovat nebudem,lae me je blby ji rict ne,tak nevim asi se dnes zeptam svyho gyn.

suzanna
30. bře 2010

pajka mi si ho taky nechame takove 3-4 mesice u nas v loznici...manzovi se to ze zacatku nelibilo,protoze tady to neni normalni jako v CR ,ale ja trvam proste na svem a my ten pokojicek musime vymalovat nebo tapetu to jeste nevim a nehci,aby manza delal takovy veci az bude maly ,chci to mit hotovy a pak uz jen prestehovat nabytek....a hlavne pred porodem ti to sem chodi kontrolovta jestli mas pro dite vse pripravene...des proste

pajka00
30. bře 2010

Kočky přenáší toxoplazmózu a když ji chytne těhotná-může porodit mrtvé dítě....být tebou-tak to neriskuju,protože oni to přenáší trusem...stejně jako králíci...Tak radši sousedce řekni, že ne..
Já si určitě nechám mimčo u sebe-vždycky jsem si je nechávala, až než šli do své postele....protože jsem nemusela nikam v noci vstávat, stačilo jen natáhnout ruku..prostě tak, aby člověk v noci udělal co nejmíň pohybů. Protože moje děti obě v noci se budily tak 10x a kdybych měla pokaždé jít do vedlejšího pokoje, tak bych se nechodila🙂

pecicka
30. bře 2010

suzi- hrozí toxoplazmoza, já bych to nedělala, je ro opravdu nebezpečné

suzanna
30. bře 2010

holky diky za nazory.Ja ji dnes pujdu rict,ze to bouzel nejde.Manza byl na ni pekne nasra....j ze si vubec dovolila se me na neco takoveho zeptat a zadat po me,kdyz jsme tehu a vi jak tezce jsme k tomu miminku prisli a chtel tam hned na ni jit...tak tam dneska zajdeme spolu a rekneme jim to.A nepujdu teda radsi ani dovnitr 😕

pecicka
30. bře 2010

suzi-opravdu to nestojí za to, je to svinstvo

suzanna
30. bře 2010

a taky ty kralici my mame jednoho kralika,ale ten je proti te toxoplazmoze ockovany a ja teda k nemu nechodim,ale dcera jo...mame ho venku.Fuj to jsou veci teda.

suzanna
30. bře 2010

jo a at se treba sousedka nastve fakt je to nase dite a kvuli ni nic riskovat nebudu...cim vic o tom premyslim dostavam na ni take vztek,ze se me vubec na to zepatala urcite musi vedet,ze je to nebezpecne.....

pajka00
30. bře 2010

Ono se to přenáší trusem, ale třeba záděrem....Nepřenáší se to dýcháním, ale třeba sáhneš do hlíny, bude tam trus kočky, ty budeš mít záděr nebo si pak promneš oko a takovým způsobem. Takže to není zas tak vysoce nakažlivé, ale pokud ji budeš hlídat, tak risk to je. To bys musela mít rukavice a dávat velký pozor a určitě ti to nestojí za to.

pajka00
30. bře 2010

Ono to lidi ani vědět nemusí-bohužel.....důležité je, že to víš ty🙂

suzanna
30. bře 2010

pajka urcite to vedela protoze se zeptala takhle: troufas si ted hlidat Beuty? Me to bouzel doslo az potom....rekla jsem,ze najist ji dam,ale ten hovnotrus uklizet nebudu,ze se zeptam manzi...a manza mi rekl a pak to prinesu domu ja ...no a pak rekl,ze teda v zadne m pripade NE. Je to proste dilema ja jsem takovy trdlo totiz ,ze me je blby rict ne.

broukb
30. bře 2010

Holky a to se vztahuje i na zakrslý králíky??když ho mám doma tak to neměl kde chytit ne?? 😕

suzanna
30. bře 2010
pajka00
30. bře 2010

brouku-já nejsem vůbec odborník na zvířata-právě naopak,zvířata nemusím.Náhodou jsem kdysi před léty viděla o tom dokument...tak si to pamatuju. myslím si ale, že jestli ho máš doma od mala, tak by to mělo být OK,ale pro jistotu,bych mu bobky uklízela v rukavicích....tím nic nezkazíš🙂

pajka00
30. bře 2010

takže brouku-jestli se nechystáš svého králíka sníst-tak je to oK 😀

suzanna
30. bře 2010

tady je o tehu je to tam moc hezky popsane 🙂
http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/prvni-...

suzanna
30. bře 2010

pajka no ja jsem na to taky myslela,ze kdyz ho nesni ,tak v pohode 😀 ale ty rukavice bych si urcite brala.

suzanna
30. bře 2010
kacmelina
30. bře 2010

Ahoj holky, tak je to tady. Mrcha červená už přišla a od zítra začínám stimulovat. Mám malé balení Menopuru, tak že doufám, že bude všechno ok a co nejdřív dojde k OPU. 🙂

suzanna
30. bře 2010

Ahoj holky tak jsme zdravy a krasny 😀 UTZ dopadl na 1* 🙂

broukb
30. bře 2010

Suzíííííííí vy jste krásný, teda to je fotomodel to je bomba..a co že jsi to říkala??že by tam byl pinďa 😀 😀 já mám za tebe takovou radost!!!Svělé jen tak dál 😉
Kacmeli držim palce ať se stimulka daří co nejlépe a ať máš pěknou úrodičku. 😉

suzanna
30. bře 2010

broucku jukni mi do nastaveni a hned uvidis co melo mezi nozickama 😀 Holky ja se tam stestim fakt rozplakala,ze sem nemohla ani dychat 😵 😵 😵

kacmelina
30. bře 2010

broukb:
Děkuju! Už bych měla // 🙂

kacmelina
30. bře 2010

chtěla jsem napsat už abych měla // 😀

broukb
30. bře 2010

Suzi já vím, koukala jsem se ti do albíčka na přímej důkaz 😀 😀 mám fakt obrovskou radost!

suzanna
30. bře 2010

Ja mam taky radost 😵

pajka00
31. bře 2010

dobré ranko-suzy super🙂moc ti gratuluju k takovému krasavci a nedivím se, že jsi byla tak šťastná.....kdybych já to už měla za sebou.... ☹ Jsou mu krásně vidět žebra...ale žádného pinďourka jsem neviděla 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru