My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
7. dub 2010

pajka napsala jsem ti do IP 😉

broukb
7. dub 2010

Antoanet určitě můžeš vzít manžu s sebou, ten můj už se na to třese a miminko by mělo být krááásně vidět.Já se tam těšim, protože si myslim, že mě to hrozně uklidní a navíc mi to máme v caru zadarmo za to, že jsme u nich byli 😉 což je super!A obrázek by ti měli na vyžádání normálně dát, nebo jak píše Pajka, někde se platí cca do stovky za foto. Jinak holky já čučela když můj gyndař má napsaný za určení pohlaví 600,- 😲 to mi příjde fakt nehoráznost, když to vidí na utz tak jen za to, že otevře hubu chce tolik??a jsem zvědavá, jestli s dvojkama budu platit 1200.- ...to mě fakt nasralo!Takže jsme přemýšleli, jestli to nenecháme až na 4D utz tam by nám to měli ukázat normálně 😅

venika86
8. dub 2010

Ahoj holky. Jsem také těhu po IVF přesněji po KET. Akorát končím 12. týden a od včera mě docela bolí v podbříšku. Je to hodně nepříjemné, když sedím. Myslíte, že se tím mám znepokojovat, nebo tím také některá trpíte? Díky za radu

suzanna
8. dub 2010

krasne ranko,
venica to pichani a boleni v podbrisku je normalni ,je to tim jak se ti zvetsuje deloha.Ja jsem ted ve 22 tt a citim to porad ptala jsem se dr a on rikal ze kdyz mi netvrde bricho je to v poradku. 😉

venika86
8. dub 2010

Bříško tvrdé nemám, jen nafouklé 🙂 Tak to jsi mě uklidnila, měla jsem strach, jestli není něco špatně, před měsícem jsem hodně krvácela. Příští týden jdu na ten triple test, tak snad bude vše OK. Díky a mějte se

broukb
8. dub 2010

Brý ráno kočandy,
to máme dneska zase hezky co?? 😀 paráda.Já včera usoudila, že budu mít určitě holčičky (nebo aspoň jednu), páč co se mi ted vyrazilo na xsichtě to snad ani neni možný..připadám si jak ropucha 😝 A prsa mám, že už podezírám, jestli se ty děti nepřestěhovali každá do jedný 🤐 a manža mi na to řekl..tsss to ještě nic neni počkej za pár měsíců, nejsi ošklivá, jenom těhotná a bude hůř 😀 debil!
Venik nikam nechoď klidně zůstaň tady s náma..a jinak já si myslim, že pokud to neni nějaký extrémě bolaví, tak jak píše Suzi je to normální, občas mě tam tak píchne až se zkroutim.Hold musí si tam vybudovat místečko 😉

suzanna
8. dub 2010

broucku prala bych ti parecek 🙂 ja mam v brisku klucika a ze zacatku tehu jsem si prisla desne oskliva a obcas se mi vyrazili taky pupinky na ksiftiku...to je tim,ze se ti v tele deje hormonalni zmena a to dvojnasobne 😅

suzanna
8. dub 2010

tak by me zajimalo jestli se tomuhle da verit:
http://www.novinky.cz/zena/deti/170890-na-trhu-...

venika86
8. dub 2010

suzy - já četla u pár holek tady na koníku, že si to koupily a vyšlo jim to špatně, takže bych tomu moc nevěřila

pecicka
8. dub 2010

ahoj holky, všechny vás moc zdravím, já jen koukla a musím vám napsat, jakého mám peška, nechytnul mě močák
jsem z toho na nervy, tak jsem zvědavá, jestli vůbec začnu, ach jo ☹

pajka00
8. dub 2010

ahoj holky, tak screening dopal na výbornou,mimís je v pořádku🙂 krev bude zítra po 14 hodině až....ale Dr.říkala,že to vypadá dobře. Fotečku vložím zítra v práci🙂tak se mi ulevilo a jdu obědvat🙂

pecicka
8. dub 2010

Paji-tak to mám radost, je to super 🙂

suzanna
8. dub 2010

paji tak to je super 😵 to byl krasny zazitek vid??
peci neboj urco zacnes... 😉

pajka00
8. dub 2010

Pecia hoj....to přejde, uvidíš, brzo budeš jako rybička.
Bylo to super suzy....mrskal sebou jak ryba, nemohla ho Dr. ani poměřit....vypadá i na fotce jako velké mimino, přitom měří jen 6,4 cm....takže prďošek...Akorát miláček dostal střeví chřipku, ráno seděl 3/4 hodiny na WC úplně vyřízený, takže jsem jela sama. Měla jsem slzy v očích, protože jsem se těšila, že bude se mnou, ale bohužel se nezadařilo. Už jsem objednaná na 20.týden,takže jede se mnou a moc se těší. Řekla jsem dr.že chtěl přítel jet taky,ale kvůli chřipce zůstal doma, tak mu vytiskla krásnou fotku a poslala mu ji...dokonce ani peníze nechtěla i když tam mají vyvěšení ceník. Vyšla jsem z ordinace,řekla naschledanou v čekárně a na schodech jsem si vzpomněla,že nemám bundu...tak jsem se vrátila,lisi se usmívali a říkám-jsem plná dojmů.....tak jdu a ve 2. patře si vzpomenu,že nemám potvrzenou propustku....tak jsem se zase vrátila a už se normálně smáli, já taky a jen jsem kroutila hlavou....tož skleróza.....ale takový zážitek🙂

suzanna
8. dub 2010

pajka tomu se taky rika tehotenska demence 😀 to mam taky vcera jsem si misto bryli na cteni nasadila slunecni 😀
kamoska zrovna psala taky,ze ma strevni chripku,ze to tam u vas radi....no tak aspon fotecka uz se taky na ni tesim az ji das do albumu 😉 stejne divny jak se tam mrskaj a clovek jeste nic ani neciti co?? Za to ja ho ted fakt citim kazdy den , cim dal tim silneji 😵

vysocanka
8. dub 2010

Paji super!!!! 😵

tulanek
autor
8. dub 2010

Pajko gratuluju! 🙂

broukb
8. dub 2010

Pajko mám velkou radost, že je prďošek takovej šikula a vše dobře dopadlo...to je úleva co?? už se těšim na fotečku 😀
Peci tak to teda na tebe myslim, ať ti dá močáček pokoj 😉

pecicka
8. dub 2010

díky, broučku, taky na vás myslím, holky moje, at jste v pořádku vy i mimiška 🙂

pajka00
9. dub 2010

Ahoj holky, díky za podporu-teď už jenom ta krev....kruci,doufám,že to bude OK....Fotečku jsem vložila....ale je tam tak malinkatá proti těm ostatním.....🙂

evik73
9. dub 2010

Ahojky těhulíny 🙂 dnes jsem testila a jsou tam // 😀 😀 Musela jsem se s vámi o tu radostnou zprávu podělit 🙂 🙂
Tak se mějte a já zase načíhnu a poreferuju,jak to s námi vypadá....
Pajko gratulace převeliká,to je dobře,že je vše v pořádku,jen tak dál....

pecicka
9. dub 2010

ahoj holky 🙂
Pajko, je to krásné miminko, je to moc hezky vidět 🙂

pajka00
9. dub 2010

Evik tak moc gratuluju 😀 mám velkou radost s tebou a držím palce, ať jde vše jak po másle🙂
Ahoj peci...joo krásně...na to, že je to takový prcek, už mu byly vidět i uši🙂 zázrak fakt..

pecicka
9. dub 2010

paji-je to neuvěřitelné, nikdy jsem to takhle nevnímala, ty ano? Myslím ten vývoj, to za nás takhle nebylo nebo ano?

pajka00
9. dub 2010

Určitě vývoj stejný🙂) akorát jsme neměly tu možnost se podívat...je to fakt zázrak a já jsem z toho pořád nadšená, když si vzpomenu, jak se tam mrskal a házel....neskutečné. Už se těším na UTZ ve 20.týdnu, když už to bude zase všechno líp vidět. Teď jen, aby ta krev byla dnes v pořádku a můžu se začít vážně radovat🙂

pecicka
9. dub 2010

bude Paji, neboj, jsi holka šikovná 🙂

suzanna
9. dub 2010

pajka nadhera ,super 🙂 😵
eviku velikanskaaaaaaaaaaaaa gratulaceeeeeeeee 😵 😵 😵

pajka00
9. dub 2010

Peci co ten tvůj močák?
Co vlastně zjišťují z té krve? Když fyzicky je mimčo v pořádku, jaké nemoci tam z toho zjistí nevíte?

broukb
9. dub 2010

Páji miminko je nádherný a jak je všechno krásně vidět 😉 já už se tak těšim..
Eviku, nebudeš věřit, ale jak jsem si to přečetla musela jsem zamáčknout slzu, mám tááááááááááááááááááááááákovou radost a moc držim palce..a už se těším, až se k nám přidáš 😀
Peci teď ještě ty a ostatní babulky a budu spokojená 😉

Jinak holky mi dnes noc hrůzy, včera jsem si chovala kamarádky malýho, protože už bylo všechno v pohodě a v noci jsem zas začala krvácet ☹ jsem taková kráva, že to ani neni možný..jenže prostě to nejde ho nepochovat když je tak sladkej a já už myslela, že je vše ok já se snad s nima nebudu moct vídat 😒 A jak jsme byli na sluníčku, tak jsem večer zvracela, celou noc mi bylo hrozně, měla jsem strašnej hlad, ale nemohla jsem nic sníst už jsem myslela, že snad zas pojedem 😢 Naštěstí pomohly nožky nahoru tak se teď chystám k dr, aby nás zkontroloval 😔

pavcahola
9. dub 2010

Ahoj pajka ty už máš za sebou NT skreening?A jak to probíhalo?A ultrazvuk ti dělaly normálně přes břicho nebo vaginálně,promin že se ptám,ale já na to jdu v pondělí tak chci být trochu v obraze.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru