My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
9. dub 2010

No suzy-doufám🙂To ti nemusím vykládat,jaké má člověk nervy,že?🙂) tak ještě hodinu a půl a budu volat....fuj. I kafe jsem si uvařila,aby to líp uteklo🙂)
No peci-utíká to....za chvilku se budeš stresovat nad těhotenským testem 😀

pavcahola
9. dub 2010

vysočanka na moc dlouho to nebude no třeba budeme mít tak hodný děti že začnou brzo chodit na nočník 😉

suzan jaktože ty nedostaneš porodný?

suzanna
9. dub 2010

pajka nerviky to jsou teda jsou,ale jak rikam siji mate perfektni 😉
pavca tady u nas se nic nepobira...a na materske muzes zustat jen 4 mesicea na dite pobiras ctvrtletne € 200 ,- takze docela sila...

pavcahola
9. dub 2010

aha až ted jsem si všimla že nebydlíš v česku tak to jo.

antoaneta
9. dub 2010

holky nevěšte hlavu s porodným, než porodíme, budou ještě volby a třeba se ti pánové nahoře ještě budou předhánět se slibama! čssd ho chce zvýšit, i mateřskou, na původně co byla, a vzhledem k tomu, že si myslím že si teď celkem vedou asi dobře, třeba to vyhrajou a obhájí to!!!! 😀 😀 😀 ............to sem ale naivka, co? 😅

antoaneta
9. dub 2010

Jo, paji, nebo suzanko, prosím kde bych si to o té nosní kůstce a šíji a o tom projasnění mohla přečíst? Ať se v těch hodnotách taky trochu vyznám. Nebo jaký je teda číslo dobrý? A co je důležitý?

pajka00
9. dub 2010

Já jsem vždycky tak namátkou na netu...když si zadáš třeba projasnění šíje nebo nosní kůstka......ale co já vím, tak pokud není nosní kůstka-tak to není dobré...takže pokud je-Dr.ani neměřila výšku, stačilo jí, že je a šíjové projasnění je tuším hranice nějak kolem 2,5 někdo udává 3mm...u mě řekla 1,5, tak jsem byla spokojená...nikde jsem nenašla žádný článek, který by to udával přesně.

suzanna
9. dub 2010

pajka ja tady u nas cetla,ze toleruji do 3,5 ale jak rikam,kdyz to neni k te 3 tak je to super 😉 nemusis se fakt bat.Pak dej vedet 😉

broukb
9. dub 2010

Holky tak mě poslali domu a za hodinku mám zas přijet, že mě vyšetří jinej doktor než můj...tak jsem zvědavá a bojim bojim 😖

suzanna
9. dub 2010

brouku drzim palecky,aby bylo vse v poradku.

tulanek
autor
9. dub 2010

Broucku a proc te nemuze vystrit ten tvuj ??? 😕

vysocanka
9. dub 2010

broucku taky na tebe moc myslim, urcite dej vedet.

tulanek
autor
9. dub 2010

drzim palce Broucku a ozvi se!!!!!

broukb
9. dub 2010

Tuli protože tam už dneska neni...tak pá jedu a držte palce

antoaneta
9. dub 2010

holky děkuji za radu a vysvětlení!
Broučku, taky držím palečky, věřím, že to bude v pořádku, jsou to bojovníčci! A ty taky! 🙂

pajka00
9. dub 2010

Tak holky-teď jsem se tam teprv dovolala-pořád obsazeno,takových nadšenců jak já, tam asi volalo víc...screening vyšel negativní,krev OK,takže čekáme zdravé mimi...uff 😀

suzanna
9. dub 2010

pajka tak super moooc gratuluju 🙂 tak a ted uz si jen uzivej tehu 😵

pajka00
9. dub 2010

jo jo díky,však mi taky spadl kámen ze srdce....teď se budu stresovat až kolem 20.týdne 😀

suzanna
9. dub 2010

no jo ,uz to asi jiny s tim stresem nebude 😅 ale vidis ,ze kdyz vyjde dobre NT ve 12 tt ten 20 tt dopadne taky dobre 😉 a stejne doktori se sychruju tim,ze ti reknou,ze to stejne neni na 100%....no a to by jsme se uz museli fakt zblaznit...

suzanna
9. dub 2010

jo a co rikal manzel na fotecku ??

pecicka
9. dub 2010

suzi-jo začnu, jen čekám na ms, a pak na to vlítnu, jinak jsem přidala fotečky do alba, tak můžete kouknout, jaké mám doma miminka 😀 😀 😀 😀 😀

pecicka
9. dub 2010

paji-gratulace, jste prostě všecny tady jedničky 🙂

vysocanka
9. dub 2010

brouku tak co? sem napnutaaaaaaaaaa jak ksandy. ozvi se

tulanek
autor
9. dub 2010

napodobne 😒

pecicka
9. dub 2010

holky-ten brouček nás ale napíná 😕 doufám, že je všechno v pořádku 😕

vysocanka
9. dub 2010

to jo teda Pecicko.
Koukala jsem na ty tvoje fotky fakt se mezi detmi ztratis🙂

pecicka
9. dub 2010

vysočanko-děkuji, to bude asi tím, že jsem je měla tak brzy, začala jsem už v 18 😵

vysocanka
9. dub 2010

To bude spis tim, ze se tolik udrzuješ a jsi kočka 😀

pecicka
9. dub 2010

a co tvoji bobíšci, jak se cítíš?

pecicka
9. dub 2010

no je pravda, že na sobě makám, ale ted co jsme se začali snažit od toho října, tak se šetřím, pak to zase budu muset dohnat 🙂 a to jsem jen pro představu měla po dětech 93kg, takový malý prasátko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru