My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

vysocanka
12. bře 2010

PECI ta zacpa a sileny krece v brise to me taky moc trapi :(

tulanek
autor
12. bře 2010

Suzzie,ty muj drahousku,dekuju ti moc za uklidneni!!!!!! 🙂 nejhorsi,kdyz mi dr rekl,ze nesmim na zachode tlacit,nejradsi bych si pokazde zavedla cipek,aby to slo samo... 😒 ja jsem mela hroznej strach,clovek tu bolest klidne vydrzi,jen kdyz vi,ze to neni nic,co by ublizilo miminkum 🙂 zarazeny prdiky jsou svina a je mi lito prave miminek,ktery to musi silene bolet a nemuzou si pomoct chudackove,kolikrat i dospelej je na umreni a co teprve oni tvoreckove malinkati... 😢 budu jim masirovat pupicky od rana do vecera,aby je to netrapilo 🙂 myho strejdu dokonce odvezli i do nemocnice,jak mu bylo zle a nemohl od vetru ani dychat...A dedecek chudak jeste za mlada,si mysleli,ze ma infarkt,pac ho z toho bolelo u srdce...No a ono je potreba ,,jen,, se vyprdet,potrebovala bych tu tycinku,jak se zavadi miminkum do zadecku,aby to ze me vyfouklo 😀 😀 😀

tulanek
autor
12. bře 2010

Vysocanko,ahoj,tak to budou asi dvojcatka takhle radit u nas 🙂 ja si vcera nemohla sednout,lehnout ani chodit,az po trech hodinach jsem nasla polohu a ulevilo se mi,ale i ted,jak zacnu chodit,tak to jsou chvilema bodance,ze bych neco roztriskala 😠 a pomaha ti na to neco?Me Tulanek vcera uvaril vyvar,tak to je mastny,tak doufam,ze me to protahne,piju hodne vody a broskvovy kompot jsem ted mela,tak jesli tohle nepomuze,tak fakt nevim ☹

suzanna
12. bře 2010

tulizatlacit na wc klidne muzes ja tlacila jako blazen 😀 az jsem videla kolem sebe hvezdicky.Dite ze sebe jen tak nevytlacis ty se tam drzi jak klistata tak se neboj trosku pritlacit,me dr rikal,ze se nemuze nic stat mimisci jsou nahore a ty tlacis na jinou stranu...

tulanek
autor
12. bře 2010

jeeeejej,ja uz jsem zase devaty tyden,to jde rychle 😀

tulanek
autor
12. bře 2010

Suzie,kdyz me rekl doktor rekl at netlacim,pac uz jsem spinila trosicku minuly tyden v patek vis...Tak nevim,taky si mysim,ze by jim to nemelo ublizit,ale jistota je jistota,at uz jsem prosim aspon 14tyden 🙂 ja prave,jak uz jsem psala i pred tehu jsem musela tlacit,jak pises ty,ze jsem videla hvezdicky a praskaly mi cevky v mozku 😀

broukb
12. bře 2010

Ahoj Tulánku..to jsem rád, že už je ti líp. Já s tim taky trochu bojuju byla jsem zvyklá chodit každý den a bez problémů a teď to je vždycky obštrukcí než se mi povede něco vytlačit 😀 obačas mě tam píchne až se zkroutim a vždycky se leknu, ale kamarádka co je těhu mi říkala, že je to normální 😉 Poslední 2 dny se mi to daří a jedinej recept co znám je zelenina...cpu se jí furt v teplý i studený verzy a taky ovocíčko a pak je fakt, že to jde líp 😀 😀
Každopádně Tuli držim palečky aby to z tebe šlo jedna báseň 😉

pajka00
12. bře 2010

Ahoj tuly-tak to je trápení co?ale hlavně, že je ti už líp....teplá vana se sprchou na to pomáhají..já jak mám takové problémy,zalezu do vany do teplé vody a masíruju si sprchou břicho...fakt to pomáhá. Tak snad to brzo přejde a nebude tě to trápit potvorstvo.

suzanna
12. bře 2010

tuli tady jsem ti neco nasla tak si to precti,treba ti to pomuze 😉
http://www.mojebetynka.cz/clanek/701/zacpa_nepr...

tulanek
autor
12. bře 2010

Holky jste zlaty,dekuju moc!!!!! 🙂
Suzie diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky!!!!Uz to mam v oblibenych,krasne,jednoduse napsano,pochopila jsem a budu se tim ridit,snazim se i normalne jist zdrave,ale na piti je pravda,ze uz jsem ted posledni dny ty tri litry nedala 😅

suzanna
12. bře 2010

tuli a na zacpu jsou nejlepsi zvareny svestky to to pak lita 🙂

suzanna
12. bře 2010

tak holky jeste hodinku a pecicka uz bude vedet vysledek.Tak na ni musime myslet at nam sdeli pozitivni zpravicku.

tulanek
autor
12. bře 2010

Tyyyyyyy jo,ja si poridila milion kompotu broskvi,tak svestky jsou teda nejlepci a myslite,ze se prodavaji i v obchode jako normalni kompoty,ja tu nemam babicky,fnuk 😢 kez by to litalo,to by byl raj 😀

vysocanka
12. bře 2010

jo Tuli koukam ze mas naprosto stejny pocity jako ja neni nad to se poradne vy.. :(

tulanek
autor
12. bře 2010

Joo Suzie,myslim moc,uplne si fakt zive vybavuju ty moje nervy a strane moc ji preju,aby zprava byla pozitivni,kez by se mohla pridat k nam a byt stastna....

suzanna
12. bře 2010

tuli mysim,ze se ty svestky daji i koupit,ale jen nebudou tam dobre jako od babicky 😉

tulanek
autor
12. bře 2010

Vysocanko,mame v sobe asi malinkaty zviratka v podobe dvojcatek a chteji nam to co nejvice zprijemnit 😵 😵 tyky ti byva tak ouvej,ze to boda,jak noze?Ubec ti to nepreju,to ne,jen jsem rada,ze vidim,ze je to normalni a nikam nemusim 🙂 snad se nam to co nevidet zpravi a budem kajdit a prdankovat jak divy 😀 😀 😀

tulanek
autor
12. bře 2010

inzerat:zn.akutne schanim svestkove kompoty od babicky,v jakemkoli mnozstvi ps:nabizim za ne miliony a miliony korunek 😀

pajka00
12. bře 2010

tuly švestky mají normálně v zavařeninách...taky nemám babičky...ale koupím si....určitě jsou na to dobré i broskve....ty slupky a tekutina-určitě ti to pomůže🙂
no peci musí trpět-já bych byla taky nervní jak pes!!
Článek o zácpě jsem si přečetla taky....a už jsem přečetla i pár jiných zajímavých🙂díky suzy

vysocanka
12. bře 2010

😀 ja jeste taky neprisla na nic co by mi pomohlo a ze toho do ty hlavy natlacim dost vcetne kompotu atd a nic a nic 🙄

tulanek
autor
12. bře 2010

jo presne,o vikendu jsem sezrala tri rizky se salatem,potom pomeranc a po ceste od tchyne a tchana jelo pred nami auticko family frost a ja dostala silenou chut na kornouta,takj jsme museli jeste do Billy pro kornouta a na zachod jsem sla az vecer,ale soufl mi nebylo ani trochu,ale pek jsou dny,jako tyhle dva,ze snim uplne normalni,cerealni,activii treba,celozrny pecivo a umiram,potrebocala bych si ty streva ze vnitr polechtat 😀 😀

suzanna
12. bře 2010

Holky ja toho taky ze zacatku precetla tolik,ale taky mi to pomohlo,fakt jsem si upravila jidelnicek a chodim kazdy den a to se rika,ze ve druhem trimestru nahrazuje progesteron HCg a to ze se taky trpi na zacpu,ale jak rikam,ten jidelnicek je opravdu dulezity.

tulanek
autor
12. bře 2010

a tak nam popis tvuj jidelnicek,at jsme v obraze prakticky 🙂 neneee,ja budu trpet do dvanacteho tydne,pak pres noc se stane zazrak a budu chodit,jak po masle,hotove vyrizene 😀

vysocanka
12. bře 2010

😵 😀 🙂

pajka00
12. bře 2010

teda tři řízky se salátem?si to jenom představím a je mi zle....toto fakt teď nemůžu....já tak dušenou zeleninu,plechovku kukuřice,mango,jabka.....a stejně mám zácpu 😀

broukb
12. bře 2010

Holky tady zas sněží jak blázen....ať už jdou ty kurvy bíllý do pr..elky já chci jaroooooooo 😀

suzanna
12. bře 2010

tuli neni to kazdy den stejny ale kazde rano vypiju na lacno sklenici vlazne vody, pak mam musli s mlekem,hlavne nejim zadne bile pecivo,jen tmave a za den snim 3 kusy ovoce,hrusku,jablko,pomeranc nekdy banan a pak tak normalne ryzi,brambory ,testoviny,bile maso...hlavne nejim zadne knedliky 😀 no obcas kompot a vecer zase vypiju sklenici mleka a k tomu si dam tmave pecivo to tak v 9 vecer,protoze jinak bych neusnula 😀 a hodne piju vodu aobcas sem tam nejaky dzusik vetsinou jablecny,ale ten si taky zredim vodou.
A vubec ted se jdu najist mam hlad 😀

suzanna
12. bře 2010

At uz je jaro,tady je taky hnusne.
Holky tak si predstavte ,ze manza byl na me vcera trosku naprdenej.vecer totiz kdyz si lehnu do vany zpivam prckovi porad stejnou pisnicku,protoze pry uz slysi a vnima zvuky 🙂 a on ze proc mu zpivam cesky jako by tomu to skvrne v brisku rozumnelo,ze jo...tak mu rikam tak hele ja chci taky,aby nase dite umelo cesky,no neneastvalo by to??

tulanek
autor
12. bře 2010

Tyyyyyyyy brdo a co ta tvoje zabijacka slavna??? 😀 😀 fuuuuuuuuuuuuuuuj,tak je sezrat plechovku kukurice,tak me to bude litat i usima,to by me zabilo 😀 😀 ja mam tuze moc rad banany,ale nekdo rika,ze se po nich jde dobre a nekdo zase,ze jsou dobry na ucpani,tak ja nevim 🙂 a nebo jsem jeste rikala normalni ocelovej kartac,strcit ho az kam to pujde a ty streva protahnout 😀 😀 😀 ja bychsi strasne moc dala ten rizek se salatem,auuuuuuuuu 🙂 aspon tri rizky a mooooc salatu 😀 Haaaaaaahaahaaaaaa,Broucek vyteckuje prdelku a kurvy bily necha 😀 😀 😀 tady nepada,celkem sviti oskarek,ale pres noc ten sajrajt zase napadl 😝

suzanna
12. bře 2010

Jo tuli a taky si delam kureci vyvar s nudlema to mastny mi pomaha...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru