My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

broukb
25. kvě 2010

Suzi myslím, že máš břušánek akorát 😉 Ty šatičky jsou na mě taky zbytečně smutný, ale to je jen můj názor, musela bych je vidět na tobě 😅 Páji ná mám od začátku nahoře už 6kg a to jsem si myslela ze začátku, jakto jde hezky pomalu 😖 no ale všichni mi říkaj že se stim musim smířit..zas to mám zatim (doufám že to tak i zůstane) jen v břiše 🤐

pajka00
25. kvě 2010

Jak to bude do 13kg, tak můžem být spokojené🙂 Zatím to mám taky v břichu, tak doufám,že se to nerozjede i do dalších partií. Bříško pěkné...myslím, že to není žádná hrůza-prostě tak jak má být🙂 Tak uvidíš, co ti řekne Dr.,ale určitě pochvala🙂
Já jsem taky přibrala 5kg....tak snad to nebude přibívat moc rychle.

suzanna
25. kvě 2010

Me to pribyvalo nejvic do toho 25 tt pak se to zpomalilo tak snad to ted uz jde jen Justinovi a ja uz nikde nenaberu 😝
Saty jsem objednala,zitra prijdou tak je vyzkousim ,kdyz nebudou pasovat poslu je zpet.

pecicka
25. kvě 2010

ahoj sluníčka 🙂
suzzi, krásné, škoda, že jsi tak daleko, hned bych si ho pohladila, abych se nakazila těhu bacilem 😀

suzanna
25. kvě 2010

ahoj peci neboj za chvili budes hladit to svoje 😵 a vubec hlad si ho uz hezky ted 😉

pajka00
25. kvě 2010

Ahoj Peci, tak jak se cítíš? V pohodě všechno, odpočíváš a těšíš se,co?Tak tvuj tvuj držím moc palce a posílám těhu bacilky🙂

vysocanka
25. kvě 2010

ahoj holky, omlouvam se ze jsem se tak dlouho neozvala ale zlobila me klavesnice tak mam pujcenou alespon od segry provizorni.
Dneska jsem byla na utz u dr co mi pomohl k miminku v CARU, kdyz muj dr na to kašle. Do albicka jsem dala nejake fotecky. 🙂 Jsme v poradku, vse je jak ma byt, dokonce jsme malinko vetsi. A vim pohlavi 🙂)))))

zlucie
25. kvě 2010

Ahojky děvčata 😉
Vysocanko fotečky jsou moc hezký.....a co to tedy bude??? Tipuju holčičku!! 🙂
Já jdu k paní doktorce zítra a pokud mi sama neudělá ultrazvuk, tak si o něj řeknu.....snad to pochopí, že chci vidět, že je vše v pořádku.

pecicka
25. kvě 2010

ahoj kočenky -)
vysočanko paráda, tak co to bude? 😉

vysocanka
25. kvě 2010

ZLUCI podle čeho tipuješ holčičku? 😎

spark
25. kvě 2010

😒 natekla mi levá noha...víte jak vypadá když nafouknete gumovou rukavici? Tak takovou mam levou nohu)) Koukáme na to s manžou jak na mimozemštana 😠

vysocanka
25. kvě 2010

taky mi hrozne otekaji nohy hlavne lytka a kotniky to je hnus :(

pecicka
25. kvě 2010

vysočanko- tak co to bude? 😕

vysocanka
25. kvě 2010

bude tooooooooo






😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉



😉 😉 😉

😉 😉 😉 😉 😉 😉
holčičkaaaaaaaa

vysocanka
25. kvě 2010

tak jak to ta Lucie mohla tipnout?

zlucie
25. kvě 2010

No měla jsem jen dvě možnosti....tak jsem si tipla!!!! 😀 😀 😀 Moc gratulujuuuuu!
Taky už jsme zvědaví......u nás si tipuju taky děvčátko!!!! 😉 😉

vysocanka
25. kvě 2010

tak Luci napiš a nenech se zitra odbyt! ja budu muset v tehu zmenit lekare, ale neda se nic delat.
Protoze to co jsem zazila dneska s tim dr z CARU a to co zazivam u toho sveho to je nebe a dudy. Napis prosim jak jsi dopadla!!! 😎

zlucie
25. kvě 2010

Určitě zítra písnu... 🙂
Moje sestra taky měnila v těhu gynekologa....není žádná citlivka, ale paní doktorka prý byla strašná!!! Protivná, neochotná....
Odešla od ní až po 20 týdnu..roky k ní chodila jen pro prášky
Tak všem hezký večer! 😉 😉 😉

lucy82
25. kvě 2010

Vysočanko moooooc mooooc gratulujeme🙂))

vysocanka
25. kvě 2010

tak to ja nemuzu rict ze pan dr by byl protivny ovsem ze by hyril ochotou uklidnit to ne :(
takze bohuzel.
Lucy 82 diky moc. Co vam bylo?

broukb
25. kvě 2010

Vyyyyyssssssss to je kráááása holčička no to mám radost!!!!úžasný 😵 😵 moc moc gratuluju!

vysocanka
25. kvě 2010

Dekuju broucanku. 🙂 zitra uz popovidame na facu.. kdyz uz muzu psat 🙂))

pajka00
26. kvě 2010

dobré ranko...Vys gratulace k holčičce🙂 vypadá na fotkách skvěle 🙂
Spark, co tvoje noha?Jak to,že ti tak natekla??

suzanna
26. kvě 2010

Krasne ranko,
tak tady zatezeno ,osklivo,takze predpokladam,ze u vas je krasne slunecno 😎
Vys uz jsem gratulovala ale jeste jednou velikanska ghratulkaaaaa 😵 😵 😵
spark na to otykani nohou pozor,nesmis zbytecne dlouho stat a davej si casto nohy nahoru v tehu je otekani nohou uplne normalni.Me nikdy teda neotekaly,ale minulou nedeli jak jsem dlouho sedela v aute mi otekli taky pekne....

pajka00
26. kvě 2010

Omyl....tady zataženo,přeháňky 😒 ..takže fakt nevím, kde to slunko je...hnus.
No mně teda taky nikdy nohy neotekly....ale co není-může být...vím, že se to v těhu stává normálně...Ale že jen jedna noha.

pecicka
26. kvě 2010

ahoj holky 🙂 přeji vám krásný den 🙂 i když malinko umračený 😒

suzanna
26. kvě 2010

pajka me taky nikdy nohy neotykali,a taky mi v nedeli otekla jen jedna ,prava...jsem z toho taky byla vyplasena, tak fakt co neni muze byt...to jsme jeste manzovi pred tehu rikala jak jsme vzdycky malo pribrala a takovy ty recicky a asi jsme to zakrikla 🙂
Tak to taky nevim kde to slunicko je
peci ahoj jak je??

spark
26. kvě 2010

Ahoj!
Tak noha ráno splaskla,ale ted už se zase zvětšuje. Je to docela ošklivé,ale vím že to má co dočinění s těhotenstvím. Příští středu jdu k doktorovi ,tak uvidím jestli něco poradí,nebo řekne že mi nateče i ta druhá))) Je to takový vtipálek. 😎

suzanna
26. kvě 2010
spark
26. kvě 2010

Díky Suzan. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru