My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
29. dub 2010

Ahoj holky ,tak vas jdu jen pozdravit,neni mi dnes nejak nejlip trosku na zvraceni,prujem ,takze na nic....dnes slavim sve prekrasne 37 narozeniny venku je nadherne,ale ja pekne polehavam doma...
Jinak jsem nasla na netu dalsi obchod s kocarkama je 180 km daleko,ale stejne se tam chci zajet o vikendu podivat.
zlucie gratuluji 😵
pajka mas pravdu,ze nejlepsi je to prekvapeni na sale,ale ja se proste obavala trosku i zklamani prece jen CTVRTA HOLKA 😀 takze ja jsem ted rada ,ze to vim.... 🙂

pajka00
29. dub 2010

Suzy gratuluju k narozeninám a brzy se uzdrav🙂
Evi ahoj, tak těhulíš dobře? Jak vidím, asi jo, tak to jsem moc ráda. Metal alianz proplácí očkování proti rakov.čípku?Super, tak tam holku přehlásím, protože Revírní proplácí jen 1000,- za celý rok na všechno-dacani...Takže hned od dalšího čtvrtletí ji tam šupnu a hotovo. Díky za tip🙂

suzanna
29. dub 2010

pajka dekuji.U vas si samy musite platit ockovani proti rakovine cipku? Tak to jeste,ze to tady mame vse proplacene bych se s trema devcaty nedoplatila...

pajka00
29. dub 2010

Jo, stojí to 10.800,- cca......a pojišťovna některá nedá nic a některá jen 1.000,- ale ta metal teda tu jednu dávku proplatí-naštěstí...jsou to zloději tady-šílení!! Vůbec nevidí,že se jim to vrátí...až bude stát platit několikanásobně vyšší částky za léčbu...škoda mluvit.

broukb
29. dub 2010

Suzi my ti taky přejeme všech nééééééj k narozeninkámn 😉 hlavně ať ti je brzy líp
Páji já měla platit dokonce 12000,- ale řekal jsem si, že už jsem na to stará, největší účinky to má prý do 20. Tak jsem se na to vyprdla 😝

pajka00
29. dub 2010

Joo tak já to pro sebe vůbec neřeším🙂 ty stará...co bych pak měla říkat já 😀 Já to chci pro dceru, bude jí teď 15..tak si myslím,že je to akorát a od září jde na intr, tak že by jsme stihli ještě první dvě dávky než odejde...pak už to bude mít všechno komplikovanější.

evik73
29. dub 2010

🙂 Paji,nechci strašit,ale myslím,že nám tak hodně proplatili,protože jsme tam přešli všichni...mladá,já i manžel!!!!Ale abych nekecala,zkus se na to nejdřív zeptat....Rozhodně ale dávají víc než VZP.Proplatili nám i žloutenku a meningokoka a přispívají fakt dost.
Suzi tak to buď šťastná,že to u vás máte hrazené.....tady si holt všechno musíš zaplatit sama,pokud chceš něco pro sebe nebo své blízké udělat,co se týče zdraví...jsou to hnusové!!!!A samozřejmě ti přeji všechno nejlepší k narozeninám,obvzláště když jsi ročník73!!!!! Hlavně zdravé a spokojené miminko 🙂 😉
Brouku tak k Apoli...super!!!Když to máš kousek,tak není co řešit,já jen myslela,jestli třeba nepůjdeš do Motola,že by jsme se tam někdy potkaly!!!Až to přijde,tak je asi jedno kde,hlavně že pomůžou... 😀 😉 A vůbec nemusí být nedonošené,když se jim u tebe bude líbit 🙂
Jinak je mi fajn,ale už se těším na středu,jedu na UTZ a mělo by být už srdíčko....

zlucie
29. dub 2010

Ahoj holky... 😉
Páji asi přesně nevím, jestli ty triple testy dělají každému....mě říkala doktorka, že je ráda, když jdou maminy na NT+, že je to přesnější!! Tak nevím, pokud by mi vyšel špatnější triple test na co se přihlíží vic! Zkusím to někde zjistit! 🙂 Taky jsem se jí na to mohla včera zeptat! Já myslivna 🙂 .

Tak dnes jsem to oznámila v práci...velké gratulace, i když si myslím, že ještě není k čemu! Dokud nebudu držet v náručí zdravé miminko... 🙂 !

zlucie
29. dub 2010

Jejda úplně jsem zapomněla....jsem moc ráda,že jsem se sem zaregistrovala!!
Je to super si někdy postěžovat a někdy zase pochlubit. Tak všem moc děkuji a hlavně ať nám to všem dobře dopadne!!!

vysocanka
29. dub 2010

ZUZi vsechno nej nej k narozeninkam a hodne zdravicka tobe i miminku 🙂)))

pajka00
30. dub 2010

Dobré ranko holky, Evi já musím u VZP zůstat rok...protože jsem se přehlásila v říjnu kvůli IVF...takže dceru zatím a pak se když tak přehlásím taky🙂
Zlucie, je to super, když se má člověk kde poradit a postěžovat a pochlubit🙂

zlucie
30. dub 2010

Dobré ránko...dnes mám dovču,tak doufám,že bude krásný den! 🙂

V té DM drogerii jsem řekla,že jsem těhotná a hned mi dali formulářek na vyplnění.Vyplnila jsem to rovnou tam,bylo to raz dva a dostala jsem slevovou knížku pro nastávající maminky. 😉
Knížka platí do 30.6. ,myslím si,že si tam určitě něco vyberete!!!
Ta Metal pojišťovna je opravdu celkem štědrá...jsem tam už asi 10 let. Jako první začali přispívat na antikoncepci.
Mají tam různé balíčky,pro ženy, juniory atd.
Každý rok jsem donesla vyplněný formulář o gynekolog. prohlídca a dostala jsem šeky v hodnotě 600kč do lékáren...
Nebo doklad o zaplacení nějakého cvičení a dostala jsem 500kč..... 🙂

evik73
30. dub 2010

Ahoj Paji,tak to jo,ty jsi teda zase přešla k VZP kvůli IVF.... 😀 to jsou čachry!!!!Ale to očkování dcery zvládnete v pohodě,teď jde do prváku viď?Proplácejí to do 18 let,ale lepší to stihnout do 17,pak jsou s tím problémy,museli jsme žádat na vedení,jestli to schválejí,pže tu první vakcínu jsme stihly v roce,kdy ji bylo 17 a ty další dvě ikdyž jí pořád bylo 17,tak už v tom roce jí táhlo na 18.Prostě samé zbytečné papírování,ale za ty peníze to stojí!!!
Děvčátka chystáte se dneska někam k hranici?Jestli ano,tak pozor pozor!!!!!! 😀 😀

Zlucie,souhlas....oproti jiným pojiˇštovnám jsou štědří,hlavně aby jim to vydrželo!!!!Dokonce mi i přišlo,jak mají o mě záznam ohledně IVF,že přispívají myslím na monitor dechu pro mimi a ještě něco....musím to najít,nebo se pozeptat. 😅

pajka00
30. dub 2010

Dcera jde do prváku,ale na itr...takže chci stihnout o prázdninách 2 injekce...což se tuším očkuje po měsíci a pak tu poslední nějak sfouknem. Ale štědří jsou, četla jsem na co všechno přispívají, to je super. Revírní ta zrušila skoro všechno a VZP taky žádná sláva.....
No dneska nikam nejdu....co kdyby mě někdo přistrčil k hranici?

zlucie
30. dub 2010

Jsem asi mimo dění...co je na hranici????

zlucie
30. dub 2010

Tak až teď jsem to pochopila.....dnes jsou čarodějnice!!!! To jsem se teda předvedla 😀 😀 😀
No jo to jsou ty hormony.... 🙂

broukb
30. dub 2010

Ahoj holky, já jdu na hranici dneska ..tak doufám, že mě kuli dětem letos ušetří 😀 😀 Nebudu tu celý víkend, tak se mějte krásně a přeji hezké počásko 😉

pajka00
30. dub 2010

😀 😀 Luci, některé věci jsou hodně na hranici.....ale myslely jsme tu hořící 😀 Ale není to s tebou tak hrozné ,když jsi to pochopila sama🙂)) Nic si z toho nedělej, někdo je nechápavý, někdo plačtivý, někdo vzteklý.....prostě hormony.

Broučku užij si víkend🙂 Má pršet, ale snad si to počásko rozmyslí a bude aspoň přes víkend pěkně. papa

pajka00
30. dub 2010

Holky krásný slunečný víkend-i když má pršet......tak se opatrujte těhulky a v pondělí-ode mě-ahoj🙂

suzanna
1. kvě 2010

Ahoj holky,
podavam hlaseni.Byli jsme se podivat po kocarkach.Mame vybrano.Pajka dekuji za tip ten kocarek cos nasla ABC desing je perfektni,perfektne se ridi,pekne peruje takze i na chodnik se s nim da pekne vyjet.Korbicky jsou u vsech kocarku skoro stejne male,takze je to vlastne jedno ,ktery si poridit.Barvu jsme zmenili, manza nechtel za zadnou cenu ten bledemodry pry je to pro teplouse ☹ takze jsem ustoupila a objednali jsme ten cerno-oranzovy, je nadherny ve skutecnosti je ta konstrukce metalizova fakt parada viz. fotka 😉

vysocanka
1. kvě 2010

Zuzi a jak ze tetno kocarek cca vychazi?

suzanna
1. kvě 2010

vysocanko vysel nas na 399,- euro a nekde ho maji za 499,- tak se musis u vas podivat ,ale myslim ,ze v CR vyjde kolem 10 000 az 15 000 tisic vic urcite ne 😉 a urcite je levnejsi objednat si ho pres internet .Jeli jsme se prave podivat do obchodu,aby jsme omrkli co maji a jak to vypada a pak jsme ho doma pres net objednali o 100 euro mene. 🙂

suzanna
1. kvě 2010
vysocanka
2. kvě 2010

ten je fakt krasnej! takovej parádnickej! 😵 dekuju

suzanna
2. kvě 2010

nemas zac 🙂 ve skutecnosti je fakt jeste hezci 😵

pajka00
3. kvě 2010

Ahoj Suzy....jsem ráda,že se ti líbí,protože já jsem ho náhodou viděla teď v bazaru a taky se mi líbil, dokonce i tyto barvy. Tvému manželovi se nedivím,já bych si bleděmodrý taky nevzala 😀 jsem spíš na ty tmavší barvy.Tak budeme asi jezdit stejným kočárkem zdá se....i když ještě nejsem rozhodnutá 100% ani pro ty barvy, ale líbí se mi ta kombinace🙂

broukb
3. kvě 2010

Ahoj všichni..
tak jsem byla letos ušetřena upálení 😀 prý o mě by nešlo, ale ty dva pokládky nechtěl mít nikdo na svědomí. !kupodivu i počasí docela vyšlo, ale je fakt, že být na 3 denním mejdanu kde se nonstop chlastá už pro mě moc není..no alespoň jsem se pobavila vidět všechny střízlivýma očima 😀
Suzi mě se ten kočárek líbil od jakživa nejvíc ta černorůžová kombinace (samo pro holčičku) a hned potom ta co sis vybrala ty.
Holky už někdo cítíte motýlky???Prý takle brzy to poznají jen ty co už maj víc děcek. Já už se na to strašně těšim a pořád nic 😀 Ještěže mám ten monitůrek na srdíčka je to fakt nádhera, vždycky se u toho bavíme, jak tam putujou v tom bříšku, akorát to mimi ve spod je většinou na jednom místě. A jsem v klidu, že je slyším. Jo a taky jsem se chtěl zeptat jak jste na tom s váhou???Teda pokud se vám nechce na to odpovídat, tak nemusíte 😉 Jen by mě to zajímalo. A co pupíky zvětšujou se?

suzanna
3. kvě 2010

Ahojky 🙂
pajka no ja kdyz jsem v tom obchode uvidela ten beldemodry tak po pravde se mi uz prestal libit,protoze ta barva byla dost vyblita a tenhle tam proste mezi vsemi zaril...proto bylo lepsi to vsechno videt a ne objednat rovnou pres net...pak jsme koukali jeste na jine maxi cosi....atd...ale tenhle byl proste perfektni ja tam s nim porad jezdila dokolecka jak posuk a fakt se nemusis bat,ze bys s nim nekde nevyjela.Tam v obchode stal € 499,- a dodaci lhuta byla 6 tydnu,tak jsem zasurfovala po netu a nasla ho primo od vyrobce v Nemecku za € 399 ,- + €19,- postovne a dodaji ho 3 - 4 tydny.Vubec jsem si nemyslela,ze i na kocarek se musi mesic cekat,takze jsme ho proste uz objednali a pani rikala,ze jim prijdou jen dva...
broucku lechtani v brisku uz ucitis jiste brzy, kort kdyz tam mas dve 😵 musis se na to soustredit hlavne vecer
.o tech kilech no ja mam 10 kg uz navic,ale nemuzes se srovnavat s nami co mame v brisku jen jedno....ja uz tu vahu ani nejak moc neresim co naberu to holt pak budu muset shodit. 🙂

pajka00
3. kvě 2010

Broučku já ještě nic necítím..no na to že už jsem v 17.týdnu a čekám třetí bych něco mohla....ale prostě je to asi lenoch...a přibrala jsem asi 4kg.
Jdu na půl 11 k Dr., zeptám se na ti tripl testy,co mi chce dělat-já nechci a jdu zároveň na kontrolu.Pochybuju,že mi bude dělat UTZ, ale aspoň by si mohla poslechnout srdíčko,ať jsem v klidu. Tak na mě myslete.
No můj je unešený z toho ABC ten nechce o jiném slyšet a až mu řeknu,že je fakt dobrý,tak to bude tutovka 😀 Ségra mi sice řekla, že je moc moderní....-je švihlá,ale je mi to absolutně jedno.Tak jak si budeme rozhodovat o jméně sami,tak i o kočárku atd. Max. můžou do jména mluvit moje děti a mimochodem-z kočárku byla dcera nadšená 😀

vysocanka
3. kvě 2010

ahoj holky, krasne pondelni ranko nebo dopoledne 🙂
Ja zatim taky nic necitim. Nahore ma cca 4 kg. :( no ale co se dá delat.
Dneska me od rana tak divne boli v podbrisku tak mam zase strach ale snad to bude ok. Takovouhle bolest jeste neznam takovy ostry pichani silny. :( 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru