My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
12. dub 2010

ahoj pavco...a jak se ti to líbilo?🙂)zážitek, že? na krev si budeš volat zítra? Určitě to bude v pořádku, screening je podle mého je to důležitější....ale obojí k sobě ti teprve spočítá pravděpodobnost postižení.....ale jestli je UTZ OK , tak super🙂))

ebony222
12. dub 2010

Já jsem tu a všchny vás zdravím . Na kontrolu jdu až ve středu a zatím se u mě nic dramatického neděje. Tak vás čtu, držím palce a tak. Jsem o kus za váma, tak mě screening jestě nečeká. Těším se, až budu mít taky tak velké miminko 😀

pavcahola
12. dub 2010

jo bylo moc pěkně vydět na výsledky z krve prý budou tak za dva dny ale raději at si zavolám až v pátek tak musím čekat

pajka00
12. dub 2010

Fakt až v pátek?? to je otřes! já hned druhý den po 14 hodině jsem si volala...no čekat až do pátku....to je doba...ale určitě to bude v pořádku.....screening OK a navíc jsi mladá, takže bych to neřešila.

broukb
12. dub 2010

Pavco to je super a foteču máš?? 😉

vysocanka
12. dub 2010

Pavco ja bych taky chtela videt fotecku prosiiiiiiiim

evik73
12. dub 2010

Hojda holky 🙂 😉
Brouku tak už doma?Paráda co?Tak snad už jsi si opravdu vzala ponaučení a budeš odpočívat 😀 Díky za proroctví dvojčátek,ale jsem na to připravená,takže hlavně ať to dojde do zdárného konce jak s jedním nebo se dvěma čudlíkama a nejen mě,ale všem těhulkám 🙂 🙂
Kolik jste vy dvojčátkový měly HCG při první krvi?Třeba aspoň trochu by to šlo vydedukovat i když to máme asi taky každá jinak...ale než půjdu na UTZ,abych se dozvěděla,jak to dopadlo,to je ještě doba 😢

vysocanka
12. dub 2010

Evi ja mela 14DP ET 1200

evik73
12. dub 2010

Ještě pro Antoanet 🙂 jasně že na redukci nepůjdu...to bych si radši nafackovala....to se zvládne 😉 bude to náročnější,ale určitě lepší dvě než nic!!!!!
Dneska jsem tady měla kámošku ze školy,která měla myslím 4letou holčinu a otěhotněla přirozeně a dvojčátka a zvládla to prý v pohodě,takže z toho strach nemám....ještě když mám právě takovou chůvu k ruce 🙂 😀

kacmelina
12. dub 2010

Ahoj holky!!!
Spadl nám internet a přišli ho zapojit až dneska ráno. Hnula se anténa na střeše a signál nikde

Tak jsem dneska byla konečně na OPU. Na konec mi vzali 3. Z původních 10ti folíků, je to docela skok, ale tak aspoň něco. Zítra mi budou volat a ve čtvrtek bude ET, i když jsme se s doktorem bavili o možnosti prodloužené kultivace do soboty a na tu jsme přistoupili. Snad se aspoň jedno uchytí. Já mám takový nervy!!!!! Po výkonu mě jen bolí břicho,tak jako když mám dostat tu červenou mrchu, doufám, že je to naposled
Nějak jsem ztratila nit, co Vy?! Jdu si ještě lehnout a chvilinku spát...

vysocanka
12. dub 2010

Kaci jdi si hajnout. My tu mame nejake nove tehulky, ale to ti povime az budes fit. Hajej a odpocivej.
😵 a preju moc moc stesticka a podej nam info jak to vypada

evik73
12. dub 2010

Vysočanko to bylo opravdu evidentní taková hodnota,to ti snad museli říct rovnou,že budou dvě nééé?Já jdu zítra ne krev a budu 14 dní po Ketku,takže tak nějak podobně....ještě prosím tě,jak stará embryjka ti zaváděli?A díky za odpověď 😅

vysocanka
12. dub 2010

Evišku, zavadeli mi dve blastocysty a sestricka rikala ze to neni jednoznacna ty dvojcata ze by to mohlo byt i jedno hodne pekne.. tak jsem byla na vazkach 🙂)))))))))))))))))))))))))) Bylo to po peti denni kutlivaci. Jestli te jeste neco zajima klidne se ptej 🙂

evik73
12. dub 2010

To jsi moc hodná,ale už ani nemám žádných otázek 😀 😀 Já mám taky 2 blastocysty,akorát po Ketíku,tak jsou ještě asi odolnější,když přežili i zamražení a rozmražení 😀 😀 Tak to z krve vlastně stejně nic nezjistím,tak to holt budu muset vydržet až do UTZ.Ale už jsem koukala i po kočárkách a i na dvojčátka dělají dneska mooooc krásný 🙂

vysocanka
12. dub 2010

jj Eviku to delaji, ja sem v tomhle dost poverciva takze zatim nic nemam ani koupeneho ani konretne vybraného.
PO NT screeningu mam v planu kdyz bude vse ok koupit prckum nejakou drobnost. 🙂)))))))

evik73
12. dub 2010

Každá to prostě řeší jinak s tím nakupováním,ale pokud čekáš dvojčátka,tak zase to chce co možná nejdřív postupně nakupovat,aby toho najednou nebylo moc....pokud teda nemáš nadité konto a finance nemusíš řešit 😀 😀 Kočárek,postýlku atd stačí až těsně pred porodem...i když 😀 já jsem šla rodit nečekaně ve 32tt,takže nebyl kočárek,nic pořádně připravenýho,věcičky nevypraný...tak chudák mamča musela kmitat,aby všechno zařídila...měla na to měsíc,než nás pustili z nemocnice ☹

vysocanka
12. dub 2010

tak jasne ze to nebudu kupovat na posledni chvili.
ale tedka proste jeste ne. Dyt jsem ve tretim mesici a vsechny tady vime co je to za boj ja se proste bojim.
A myslim, ze nejsem jedina.
Tučné konto rozhodne nemam, mozna tak maly byt a jeste na ten hypoteku na 25 let takze asi tak.

evik73
12. dub 2010

To jsme na tom podobně,my sice barák,ale hypotéku na 30 let 😀 takže taky žádný extra vyskakování...

pavcahola
12. dub 2010

holky já žádnou fotečku bohužel nemám byla jsem tak vykulená z těch mimísku že jsem na to zapoměla ☹ ,ale za 4týdny jdu zase na kontrolu a to už budou větší tak snad i na fotečce budou už líp vydět.

pajka00
13. dub 2010

dobré ranko kočky...tak evi, jsem ráda, že už patříš oficielně do naší debaty-i když vítány jsou samozřejmě všechny holky🙂 Mám radost, že se ti to povedlo, když jsme spolu začínaly a mně to vyšlo a tobě ne-tak teď už je to konečně spravedlivé.)
Jinak, já jsem měla HCG asi 650, zaváděli mi 4denní emryjka, mysleli jsme, že se uchytilo jedno a za pár dní se objevil ještě jeden váček....ale tomu se neudělalo srdíčko, takže nakonec odešel a je z toho jedno mimčo. Tak to HCG je opravdu zavádějící.
Pavčo já jsem měla v plánu si říct o fotku, ale když mi dělala screening, tak jsem řekla,že přítel chtěl taky přijet, ale dostal do rána střevní chřipku, tak mi sama řekla, že mu pošle fotku, dala mi super-normální jak od fotografa velkou i takový papír a ještě zadara...normálně tam mají cenu 100,- vyděrači. Ale byla hodná. Tak je malošek doma vystavený na komodě opřený o květináč🙂)

pajka00
13. dub 2010

Holky, tady jsem našla zajímavý článek...ale chce to chvilku klidu si ho přečíst:http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&file=art...

kacmelina
13. dub 2010

Vysočanka:
Ráno jsem volala do Gennetu a sestra byla docela nepříjemná, že prý proč volám já, když mi budou volat oni. Nicméně jsem se dozvěděla, že se oplodnilo jenom jedno vajíčko 😒 🙂 a u něj prodlouženou kultivaci dělat nebudou ☹ .Takže prý aby ho nestresovali bude transfer zítra nebo ve čtvrtek. Moc optimisticky ale ten doktor nemluvil ☹
No a aby toho nebylo málo, tak večer se mi zdál králík divnej, taková smutná a měla průjem, přitom jsem žádnou chybu v jídle neudělala, tak jsme jí vzali k veterináři. Ten jí dal injekci a vitamíny. Ráno jsem přišla ke kleci a ona umřela. Tak mám zase zkažený den ☹ Hned po ránu takový facky.... ☹

pajka00
13. dub 2010

Kacmelino, s králíkem mě to mrzí.
U nás v caru jsem si měla zavolat sama jak to vypadá, tak nevím, proč jsou nepříjemní....asi nechápou, jaké je to psychické vypětí pro nás. Důležité je, že aspoň jedno vajíčko....a nevadí, že nebude prodl.kultivace....u nás říkali, že to taky není moc dobré, protože lidské prostředí se nedá žádným kvalitním roztokem nahradit....takže 3 dny určitě stačí🙂 Dívej se na to pozitivně, mohlo se stát, že se neoplodní ani jedno.....tak držím moc palce, aby vše proběhlo OK🙂

pecicka
13. dub 2010

kacmelina-nebud smutná, všechno bude dobrý, králička je mi líto, ale asi byl nemocnej, tak je lepší, že se netrápil ☹
a jinak já měla taky jedno a šlo do bříška, tak nepřestávej věřit

kacmelina
13. dub 2010

Pajka00:
Děkuju!! Já doufám, že je to bojovník a že vydrží 🙂 I když ta sestra mě ráno docela naštvala, jak se mnou mluvila. Asi tam zavolám ještě odpoledne, tak doufám, že jí tím nebudu obtěžovat 🙂 Protože do zítra to nevydržím. My jsme původně prodlouženou kultivaci chtěli, protože Embyolog říkal, že je tam pak větší pravděpodobnost, že se chytí.

Pecicka:
Já vím, umřela ve spánku, doufám. Já doufám, že vydrží. A hlavně, že se mu pak u mě bude líbit a chytne se.

vysocanka
13. dub 2010

Kaci s tim kralickem je mi to lito.
S tim jednim embryjkem to neni pro tebe pozitivni, ale znam pani co ji vydrzelo jenom jedno a ceka holcicku takze musis i tomu jednomu embryjku moc moc verit, hlavne prosim neztracej nadeji.

pajka00
13. dub 2010

Holky tak kde je zbytek?? Suzy, tuly,brouk, ratat a ostatní??

suzanna
13. dub 2010

pajka ja jsem tadyyy,ale nejak nestiham,vcera jsem se sem vubec nedostala...porad mam co delat,venku je krasne. 😎 a ja ted dozehlila a boli me pekne zada tak ted chvili odpocivam tak jsem nakoukla. 😉
Malej uz kope jak divej 😀 polozim si mobil na bricho a on ho vzdycky pekne nadzvedne 😅 holky jsou z toho cely nadseny 😵
peci verim,ze tentokrat to vyjde 😉
kacmelina musis verit a po ET si hlad hezky brisko 😵
Jiank zdravim vsechny ostatni. 🙂

broukb
13. dub 2010

Já jsem tu.... 😉 jsem pořád on-line 😀 jen se u mě nic neděje..pořád ležim a manža je na služebce, takže se pořád nudim 😝
Páji četla jsem ten tvůj článek a nějak jsem nepochopila jestli je to teda spatně, že nám ty testy dělaj, nebo dobře 😎 Jinak já si o fotku říkám vždy první když tam vlezu, taky ze včerejška mám je tam jedno vidět nádherně a druhej tam má prdelku s nožkama 😀 takže to vypadá, že tam ani neni protože prdelínku má opravdu malinkatatou 😀 Jen co se mi to podaří uložit na kartu v telefonu, tak vám ho tam dám.Je trošku horší kvalita, ale měse líbí 😀
Jsem zvědavá na toho Evika jak dopadla.
Kacmeli s tim králíčkem mě to mrzí ☹ a embryjko bude určitě silné (jen z vlastní zkušenosti odpolko tam nevolej, oni je totiž kontrolují jen ráno a pak už je neotvírají) řekli mi to přímo v Genettu. Moc vám držim palce, ať to vyjde!

pajka00
13. dub 2010

No proto, máte štěstí, že jste v pořádku🙂
Tam je napsané pro a proti...ale jak jsem to pochopila já, je nejšetrnější a asi nejvhodnější ten screening+biochemie...prostě to co jsme podstoupily a některé to čeká🙂
Suzy u vás je krásně?? se máš..tady leje...už od včera...prostě hnus.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru