My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

ratatooy
6. únor 2011

@peci tak co už jsem na trní a už očekávám zprávu že je malý na světě?

broukb
6. únor 2011

Holky mám na pecičku číslo...mám jí zkusit napsat?? už tu dlouho nebyla 😉

suzanna
6. únor 2011

Holky tak uz neco vite o pecice??
@broukb joo napis at vime 🙂 😉

pecicka
6. únor 2011

sluníčka moje, děkuji, že na mě myslíte, ale já jsem stále celá ☹ už bych to moc chtěla mít za sebou a prcka v náručí, ale nějak se mu stále nechce.....termín mám ve středu a v ten den i poradnu, pokud neporodím, tak pisnu, co a jak, jinak vám tady pisne manžel 🙂

pajka00
7. únor 2011

Tak tfuj tfuj, myslím na tebe a držím palce🙂

suzanna
7. únor 2011

@pecicka take na tebe budu myslet a at to mas rychle za sebou 😉

pecicka
7. únor 2011

@pajka00
@suzanna holky, díky moc, hned dám vědět, už bych to chtěla mít za sebou 🙂

ratatooy
7. únor 2011

@pecicka na to že už budeš několikarodička tak bych řekla že tam pojedeš natotata a ono nic.

zazy
7. únor 2011

Peci moc moc moc držím pěstičky,at je to co nejrychlejší a at jste oba v pořádku

vysocanka
8. únor 2011

@pecicka Peci drz se, verim ze to zvladnes levou zadni 🙂 ale kazdopadne se opatruj a podej hned info!!!

pecicka
8. únor 2011

@vysocanka děkuji, zátra dám určitě vědět, pokud neporodím🙂co mi řeknou v porodnici

broukb
9. únor 2011

@pecicka tak jak??? co ti řekli nového, už se to blíží??

Jinak samozdřejmě taky moc moc držím palečky, ať to máš brzy za sebou, jste oba v pořádku a užijte si ty první chvilky spolu 😵 😵 moc se těším na dobré zprávy a fotečky!!!

pecicka
10. únor 2011

@broukb o včera jsme byli v porodnici a stále noc☹zatím to ani nevypadá, vyšetření,ktg všechno dobrý, tak prej když neporodím, tak v sobotu ráno kontrola.....snad to do té doby bude

pecicka
11. únor 2011

ahoijte holky, tak jen pro vaší informaci, stále nic ☹ zítra kontrola v porodnici, tak jsem fakt zvědavá

zlucie
11. únor 2011

My už jsme všichni taky zvědaví 🙂 ........držíme s Marečkem pěstičky 😉 😉 😉

suzanna
11. únor 2011

@pecicka to je zvlastni,ze s emu taky tak nechce,kdyz uz je to taky tve 4 mimi,clovek by rekl,ze to bude spis drive co?/ Ale vydrz vsak on si rekne 🙂 mooc na tebe myslim 😵

pecicka
11. únor 2011

@zlucie
@suzanna moc vám děkuji 🙂 ale znáte to,vždycky je lepší, když to šlověk nečeká, než když přenáší ☹

zlucie
11. únor 2011

@pecicka Jojo...Mája byl o 10 dnů dřív a byla jsem ráda.........už jsme byli doma pěkně nachystaní 🙂 a nějak jsem nastihla být nervozní 😀 😀 😀
Ty už jsi ale zkušená maminka 🙂 , já se teprve všechno učím......ale jde nám to 😀 😀 😀

ratatooy
11. únor 2011

@pecicka tak si tě tam třeba zítra už nechají a nebo to přijde dneska v noci jak to hodně bývá

spark
12. únor 2011

🙂 Ahoj. Jdu se podívat,jestli se Pecicka už rozdvojila akoukám včera ještě nic! 😲
@pecicka Držím palce!

pecicka
12. únor 2011

ahoj holky, tak jen hlasím, že po dnešní kontrole stále nic, není to vůbec nachystaný,čípek celý, tak v utery když neporodím znovu a pak se uvidí, už jsem z toho marnmá☹

pajka00
12. únor 2011

@pecicka Noo tak prckovi se u tebe jednoznačně líbí🙂)Neboj, dočkáš se, i když věřím, že je to už o nervy....Slonice nejsi, aby jsi ho nosila 2 roky, tak ono se vyklube🙂 Tak držím palce, ať je to zítra-nedělňátka prý mají štěstí🙂 Já jsem byla na vyvolání obou dětí-jen to třetí si naopak pospíšilo...

suzanna
12. únor 2011

@pecicka neboj dockas se,chapu,ale to uz vydrzis..koukni ja takhle taky narikala a malymu uz bude pul roku 😉

abig
14. únor 2011

Ahoj holky,

manžel od Pecičky včera psal zprávu v jiném tématu :

Pecička včera v 14:30 porodila Vladislavka, měl 50cm a 3,6O.
Holka už se dočkala. Jsou v pořádku a ozve se až dorazí domů z porodnice.

Ještě jednou velká gratulace !!!

suzanna
14. únor 2011

@abig diky za info...

@pecicka Taaak peci velikanska gratulace,hodne stesticka a zdravicka obema a velikanskou pusu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zlucie
14. únor 2011

@pecicka Tak to je super zpráva....velká gratulace 🙂 🙂 🙂

zazy
14. únor 2011

Abig děkujeme za informaci a jak se ty máš,to je nového.Kdy jdeš do dalšího boje.
Peci,no tak konečně se naše poslední mamina dočkala,moc moc moc blahopřeji hoooodně zdravíčka Vám oběma.

broukb
14. únor 2011

@pecicka strašně moooooooc gratuluju 😵 😵 tak vidíš dočkala jsi se a máš malinkýho už u sebe 🙂 Moc si toužívej a těšíme se až dáš zprávy z domova.

broukb
14. únor 2011

Holky chtěla jsem se zeptat, už začínáte s příkrmy??Ratat už jsem vyhmátla, že ž na nich jedou 😀 a co vy ostatní??a kupujete, nebo vaříte??

suzanna
15. únor 2011

@broukb my jsme starsi tak prikrmy uz davam,ale nekdy varim ,obcas koupim ovsem jen ovoce...me dr.rekla,ze je v zimnich obdobich lepsi koupit presnidavku nez sama nastrouhat treba jablko,protoze se nikdy nevi cim to ovoce nez jde na kram osetruji...ci pred tim pohnojuji....takze v zime jsou sklenicky dle dr. lepsi.Jinak ja jsme si pak na brambory a maso atd..koupila od AVENT ten mixer a je to zaroven i varic nad parou,takze veskere vitaminy se zachovaji.Je to super vsem doporucuji.
http://www.aventbaby.cz/parni-hrnec-s-mixerem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru