My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

ratatooy
17. čer 2011

@suzanna obrázek mizernej tak kdyžtak kdo se chce podívat je to abc design primo 2011

suzanna
17. čer 2011

@ratatooy na vlastni oci jsem je nevidela....ale ja mam ABC desing rada,libi se mi a ja jsem s nim moc spokojena a hlavne ho nema kazdy..teda aspon tady...jsem ho jeste nikdy na ulici nevidela...Ja chci tenhle: viz obrazek..

ratatooy
17. čer 2011

@suzanna to bude dřina něco vybrat,já chci asi spíš spojenou rukojeť,jednoduchý kola,velkej koš,poloha do ůplného lehu,stříšku která se dá víc natáhnout proti slunci.mám dost požadavků co?

suzanna
18. čer 2011

@ratatooy jo mas hodne pozadavku 😀 ale je jasny,ze chces ,aby mel Simonek pohodlicko 😉

ratatooy
19. čer 2011

tak to vypadá že si připlatím a vyhraje to baby jogger city mini 2011

pajka00
20. čer 2011

@suzanna na to, jak jsou kluci lenošnější,je ten tvůj čiperka🙂 Je to o to větší štěstí, když vám řekli, že mu to může dýl trvat..aspoň vidíš, že ani Dr. nejsou všemoudří a dítě si stejně udělá, co chce.

pajka00
20. čer 2011

@ratatooy Zvláštní kočárek.....zajímavý. Taky se mi líbí. Já jsem se už rozhlížela po golfáči a líbí se mi i ten co poslala suzi....je to dilema, protože já bych si ten kočár nejradši poskládala sama-z různých typů to, co potřebuju🙂

ratatooy
20. čer 2011

@pajka jo to já taky protože žádný asi nemá vše co chci,ale baby jogger splnuje nejvíc požadavků,

spark
23. čer 2011

Ahoj. Sleduju tady ty vaše golfky a taky něco hledám...líbí se mi tenhle ,ale porád nevím.
@suzanna ty tvoje golfky jsou který?

suzanna
24. čer 2011

@spark ja mam ABC desing 🙂 Ten si po zime koupim jestli neuvidim lepsi🙂)

pajka00
28. čer 2011

tak jak matky? co nového?🙂)) jo, přidala jsem tam 2 fotečky těch svých dvou holek🙂

abig
29. čer 2011

Ahoj holky - maminky ! Všechny vás zdravím 🙂
Chtěla bych vás poprosit o radu, co nakoupit miminku za kosmetiku. Nějak netuším, co všechno pokoupit. A taky jestli se semnou podělíte o zkušenosti, co jsou totální zbytečnosti nebo naopak s čím jste byly při nákupu a užívání spokojené (lehátko, kolotoč na postýlku apod. .....)

suzanna
29. čer 2011

@pajka00 jsou to pekny holky 🙂
@abig ja mam vse od Zwitsal krasne voni a malej nemel od narozeni ani jednu opruzeninu ma prdelku a ksichticek nadhernej 😀
Jinak ja toho koupila vse co jsem videla 2 mobilni kolotoce nad postylku jednu mam v loznici jednu v obyvaku a hraje si stim jeste ted ...totalni zbytecnost je kupovat hodne bodycek velikosti 50 -52...myslim ,ze 10 jich bohate staci ja jich mela asi 30 a neunosil to.Jinak lehatko ve vanicce pouzivam take dodnes,protoze nevim jak bych mu mela splachnout jinak vlasky od samponu sam si hlavu nezakloni...takze taky prakticka vec... 😉

pajka00
30. čer 2011

@abig Já co se týká kosmetiky, jsem zkusila vzorky co jsem dostala před porodem-který bude nejlepší a nakonec používám na zadeček obyčejnou Rybilku, střídám s Bepanthenem a na obličej HIPP.Taky naštěstí neměla ani jednu opruzeninku..záleží asi na háklivosti pokožky mimča. Lehátko do vaničky je skvělá věc-jak píše suzy...používám ho do teď, sedí v něm ve vaně a pak ji na to položím a umyju hlavičku. Kolotoč mám taky-pouštím před spaním. A ráno, když brzo vstává, tak ho odháknu a ještěsi s ním hraje🙂 Jinak ani ti nevím....teď momentálně používáme i chodítko-lítá v něm na zahradě-tak 10minut vydrží-já si v klidu pověsím prádlo třeba.

suzanna
30. čer 2011

@pajka00 tak choditko jsem pouzivala presne jak pises alepson jsem si povesila pradlo...ted uz vsude leze a nejradsi ma vyhazovat mi kolicky z kyblicku 🙂 Justynek uz udelal nejvic 7 krucku uplne sam...je to divoch.
Rostou nam pred ocima vid??

zazy
30. čer 2011

Ahojky děvčata
Abig:nějak jsem nepostřehla,že čekáš mimi,jsem ráda,že ti to vyšlo
Já používám na zadeček Bepanthen a malou mažu modrou indulonou,tak je nejlepší a krásně malá po ní voní a hlavně je dostupná.Samo,že jsme vyzkoušeli i jiné věci,ale toto nejvíce vyhovuje.

pajka00
1. črc 2011

@suzanna letí to šíleně...nedávno to byly malé miminka a teď už je z toho velký člověk.)) Vikča už spí celou noc..halelujáá🙂) sice se budí kolem půl 5...ale někdy ještě usne u kojení-ráno ještě kojím....takže vstáváme v půl 6🙂

suzanna
2. črc 2011

@pajka00 teda ty se mas,ze spi Vikca celou noc🙂 To my chodime spat po 23 hod.nekdy az po pulnoci jako treba vcera a vstavali jsme v 7 rano...no hruza a mezitim byl jeste 3x budicek..chci se zeptat mudr co s tim...myslim,ze je to k jeho vade na srdicku..musi v noci porad jist a ja cetla,ze deti s vadami srdce jedi mene,ale casto tak treba na tom neco bude.

pajka00
4. črc 2011

jé no to si ho teda užiješ🙂 Malá chodí v 19 a spí až do rána...včera teda od 2-4 brečela....ale do rána se jí proklubala dvojka dole, která byla už 14 dní nateklá....tak si to odbila v noci. Tak už máme 5 zubů venku a další 2 se klubou. Je to možné, že potřebuje častěji papat, proto se tak budí-však to není napořád🙂 taky dojde čas, kdy bude spinkat celou noc.

pecicka
5. črc 2011

ahoj holky, všechny vás zdravím🙂mám k vám takovy dotaz, kdy jste začali posazovat? Myslím, že jste třeba dali okolo polštáře, malý nechce vůbec ležet, skáče na nohách, všechno musí vidět, takže nosit nebo sedět,tak mě napadlo, jestli už třeba nemůžu obložit kolem dokola, at si aspon chvilku pohraje sám..........?

pajka00
5. črc 2011

ahoj, musím říct, že tak nějak v tom věku jsem ji dávala sedět....v 5měsících už seěla jakž takž a v půl roce krásně...takže si myslím že dítě si samo řekne kdy....a asi už je teď čas🙂 Sousedky holčička o měsíc a půl mladší sedí až teď v 7,5měsísích a to ještě s oporou..prostě nechtěla. Viktorka už capká za ruky, do schodů, lítá v chodítku...prostě každý jak má potřebu🙂

suzanna
5. črc 2011

@pecicka presne jak pise pajka...kdyz si o to rika tak ho chvilku posad,ale nedelala bych to na dlouho 🙂 Justynek si taky rekne co chce..treba ted si vzal ovladac na TV a rozciluje se ,protoze chce asi prepnout na Teletabis 😀

suzanna
5. črc 2011

@pajka00 jo pajka neni to na porad,ale asi na dlouho....mam kontakt s pani co ma jeji klucik stejnou nemoc jako Justynek a jsou mu 3 roky a pry jeste nikdy celou noc neprospal..no jo ,je to udel proste..... jsme radi,ze ho mame a ze se zatim ma cile k svetu 🙂

pajka00
7. črc 2011

@suzanna 🙂 jasný,co by za to jiní dali mít tak šikovného kluka..navíc je fakt hodně šikovný n ato, jak je starý a navíc kluk🙂)

suzanna
7. črc 2011

@pajka00 jo sikovny to on je 🙂 dneska si hodil do pracky vyprat boty a ja to ani nepostrehla,takze se vypraly na 60 st. no a bylo to znackove boty a ted jsou trosku znicene 🙂 no mam doma pradlenu Justynka 😀

pajka00
8. črc 2011

@suzanna 😀 šikulka. na to, že je jen o měsíc starší šikovný mooc🙂)

spark
9. črc 2011

🙂 Dobré ráno. Vy máte ale šikovná miminka! 🙂
Radim je asi trošku lenoch. Sám se neposadí,ale sedí rád když mamina pomůže. Je to úžasnej pohodář,na každýho se usmívá,ruce založený na prsou a pozoruje...někdy vážně vtipný. Nelezeme,jenom péruje 😀 Včera jsme museli k doktorce,protože má suchou kůži na bříšku,až takový stroupky,prej to nic neni ale dala nám nějakej krém. A k tomu nám paní doktorka zakázala broskve a meruňky,takže zase jen banány a jablka a hrušky. To jídlo moc pestré teda nemá. Jo a zuby porád nic! Manžovi narostli až v roce,tak prckovi asi taky 😎

suzanna
9. črc 2011

@spark nam je 10,5 mesice a mame 1,5 zubu dole...vsak oni mu vylezou a rika se cim dele tim lepe 😉
@pajka00 dekujeme za pochvalu 🙂 Vcera jsme byla na KO u dr...Justynek si vede skvele,pry se narodil s vaznou vadou srdce,ale na to jak si vede je to pry zazrak a pristi tyden mu uz budeme i odbouravat pomalu leky tak snad to bude zvladat i bez nich!

pajka00
9. črc 2011

@suzanna 🙂tak to mám vážně velkou radost🙂jen tak dál chlapečku...šikulka🙂
Malá v noci od 2-4 brečela a do rána se vyklubal další zub....už je to potřetí co tak v noci brečela a ráno prořezaný..jestli to tak chce dělat u všech-tak potěš🙂) Má celkem 6 zubů a další dva se co nevidět prořežou....hrozně na všechno spěchá....i na ty zuby.
@spark buď ráda, že je kliďas...sousedka má tak klidnou holčičku-jí záviudím...ten náš rarach..všechno chce vidqět, u všeho být a já pořád v předklonu s ní chodím. Občas ji šupnu do chodítka, ale tam moc nechce. Radši bych, aby lezla, tak aspoňs edíme a hrajeme si, aby zas tak nechodil....jenže si nedá říct. Holt asi to tak má být. Starší taky chodila tak brzo...tak jsou obě stejné.

pajka00
12. črc 2011

@ratatooy tak už máš kočárek?já o něm taky uvažuju..jen nevím, jestlij dou dáít do lehu i nožičky-na žádné fotce jsem to neviděla. A co v zimě?Nánožník k tomu není....jak to budeš dělat? Jinak se mi moc líbí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru