My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pavcahola
17. bře 2010

Ale ty na čtyřicet vůbec nevypadáš fakt.Já vím že bych mohla být v klidu ale přeci jen kdyby tam nějaká vada byla a ještě mi řekli že mám jíd na potrat tak se asi zblázním,nedokázala bych se jich vzdát. 😒

pajka00
17. bře 2010

Jo a co mám říkat já?Když půjde malý do školy-tak mně bude 46🙂 Takže 42 je ještě dobré...
NO o tom vůbec nepřemýšlím, co bych dělala...já prostě věřím,že je mimi OK🙂
Já vím,že nevypadám,ale řekni to mému organismu, že se cítím na 25🙂

ratatooy
17. bře 2010

Ahoj.holky dneska jsme byli na ko.jsme úplně v pořádku pan doktor z nás měl radost.takže jsem přesně 8+6tt a máme 21mm.ale už úplně vypadáme jako malinkatý mimi.škoda že mi nejdou ty fotky do alba přes mobil to je blbý.

pavcahola
17. bře 2010

Mě mamka taky měla až v 37letech a jsem i docela ráda protože na mě měla více času.

dada074
17. bře 2010

😎 Rattat tak to máte krásnou středu a je to čahoun,to ti povím!!! 😉

Pajka právě jak píšeš,ten věk neovlivníš.Já už bych do toho později nešla,obdivuji VÁS.Já už se teď bojím toho jak to časem budeme zvládat,to si člověk říká jen ať jednou nechce jít na vejšku!!!! 😎

pajka00
17. bře 2010

Ratat tak skvělé...tak to je škoda-by jsme se mohli podívat, jak budem vypadat🙂 Vlastně-jak vypadáme.Ty máš sice napsaný 11t, ale jsi vlastně 9..tak jak my🙂 Já jsem teda v pondělí byla podle mojí Dr. 9+0..takže dnes 9+2 asi.....ale stejně to bude jisté, až později říkala...podle velikosti mimča....Ono to taky po IVF asi vychází jinak, než při normálním oplození.

pajka00
17. bře 2010

No myslím,že bys do toho šla🙂Pokud by se ti to nepovedlo teď, tak určitě by jste to zkoušeli dál🙂 Já jsem před 3 lety vykřikovala,že už nikdy žádné dítě mít nebudu-to jsem ještě byla vdaná a měla 2 dorůstající děti🙂) a podívej..za chvilku na to už podstupuju kde co, abych otěhotněla🙂

dada074
17. bře 2010

Pajko : nevím nevím jestli budu za rok škemrat,že chci ještě jedno IVF,ale je pravda,že se říká nikdy neříkej nikdy,no uvidíme co přinese čas,zatím si budu užívat toho drobečka co mám u sebe.

tulanek
autor
17. bře 2010

Rataaat,tak to jsem mooooooc rada,ze je vse v poradku a mate se cile k svetu 🙂 ja dnes zacinam 8+...
Jinak me je 22,jsem sice mladoch,ale taky nam nic jineho nezbylo,jen IVF 🙂 no ale taky je pravda,ze nam doktor rikal hned na zacatku,ze diky veku a diky tomu,ze az na ten jeden problem jsem jinak zdrava,by se to mohlo povest 🙂 ale vy nejste zadny babrle,kdyz vam telo funguje na 25,tak prdte na to,jakej je skutecnej vek,to je jedno,hlavne,ze se citite dobre!!!!! 🙂

pajka00
17. bře 2010

Jasně, že člověk nepůjde dobrovolně do IVF🙂 a štěstí je, že čekáte už. Kdyby se to nepovedlo, určitě bys nehleděla na to, jestli je ti 36 nebo 40🙂 Holky na pokecu nad 40 taky původně říkaly, že max.do 40 a jsou tam maminy i 43, které pořád zkouší🙂
Tuly 22, to jsem čekala taky první🙂 Krása🙂 Důležité, že se povedlo,ať už jakýmkoli způsobem. Zatím se na těch 25 cítím, uvidíme, jak to bude dál.) Ale je fakt, že denně, když přjdu z práce, lehnu k TV a dám si 20🙂

tulanek
autor
17. bře 2010

Jsem moc stastna,ze cekam miminka prave ted,pac jsem zdrava a v ramci moznosti čilá 🙂 😀 a pritelovi je 30,takze si to ted budeme uzivat aktivne ta miminka a az jim bude 20,budeme si uzivat aktivne my i oni uz pravdepodobne zvlast 🙂 a Pajko,pred tebou opravdu smekam!!!Pac ja chodit jeste do prace,nemit miznost si kdykoliv pres den lehnout,to by me slahlo 😝 😀 jako jsi borka,vidis,budes na tom lip jak 25 🙂 🙂

pajka00
17. bře 2010

😀 😀 díky za poklonu..ale doma už toho moc neudělám.Ještěže mám šikovnou dceru, která mě občas v něčem zastane. Ale je to super, protože přesně vím jaké to je, když máš dítě ve 22 a teď, když bude mít syn 18 je dospělý, samostatný a já vlastně ve výborném věku...Takže kdybych neměnila partnera, nečekala mimčo-tak fakt už můžete s mužem vyrazit na cestu kolem světa a víš, že děťátka už se o sebe dokážou postarat a vy jste ještě pěkně čilí🙂

tulanek
autor
17. bře 2010

Paji a predstav si,ze ja doma nedelam ubec nic,stydim se,ale za prve to doktor rikal,takze se mam starat jen o sebe a nic n avic nedelat,aspon do toho konce tretiho mesice a slysel to i Tulanek,takze je zlatej a dela fakt vsechno,az je mi ho lito,ale odmena mu budou miminka,to me vzdycky utesi 🙂 takze to,ze doma uz nic neudelas,znamena ze jsi stejne borec 🙂 no prave,to si rikam,ze kdyz vsechno dobre pujde,opravdu by jsme si v tom veku 20ti let deti mohli opravdu uzivat zase uplne jinak,plnit si dalsi sny a taaaak 🙂 ale ted jsme oba stastny,ze se nam plni ten nejdulezitejsi sen a jsem mooooc rada,ze v dnesni dobe se da opravdu strasne moc veci delat s detmi 🙂

pajka00
17. bře 2010

Jasně, to má právě svoji výhodu, že máš dítě v mládí....aspoň já jsem ráda, že už mám tak velké děti teď. No a na stará kolena si to zase všechno zopakuju🙂 Když si na to všechno vzpomenu, tak mě chvílema to nadšení přechází, ale i tak to všechno stojí za to🙂 Takže se raduju z toho, že jsem těhotná a budu mít zase mimčo.
To že nic neděláš vůbec nevadí....však neboj se, ono ti to leháro skončí.....a až se dětátka narodí, tvůj bude chodit odpočívat do práce a ty se nezastavíš ani na chvilku-obzvlášť s dvojčatama🙂) I proto jsem byla ráda, že čekám jen jedno, protože si moooc dobře vzpomínám, jaká je to zabíračka. Zase to máš při jednom a víckrát těhula být nemusíš a budeš mít dvě krásné děti a to fakt stačí.

tulanek
autor
17. bře 2010

Jo jo,prave,budou obe stejne stara a stejne budou vsechno poprve zazivat a prozivat,bude to o to vetsi zahul pro nas,ale pak prave ta odmena 🙂 neboj,ty to zmaknes a na jednu stranu ti zavidim,ze vis do ceho jdes...Ja si tak strasne obe miminka preju,fakt z celyho srdce,ale nekdy me prepadne takovej strach,co me sevre,jesli to zvladnu,jesli jsem na to dost schopna,ale verim ze jo a ze je to ozvena zodpovednosti,ze mi neni jedno,jak se budou mit 🙂

pajka00
17. bře 2010

Neboj se, to zvládneš, protože to máš dané přírodou...vrozené. Navíc jsi vyrůstala v rodině, kde byly normální vztahy-podle toho, co jsi tu psala, tím tuplem je to jasné. Nedávno moje kamarádka čekala druhé a zcela vážně se mě ptala, že má strach z toho, že to druhé nebude mít ráda stejně jak to první. Tak jsem se zasmála a ujistila ji, že bude.....že se to nezdá, ale i kdyby čekala páté dítě, všechny je bude mít stejně ráda. A když se jí malý narodil, tak mi pak říkala, fakt...já ho miluju úplně stejně a nedokážu si už představit, že mě něco takového napadlo🙂 Si připadám jak nějaká Sally (to byla rubrika v Mladém světě), což si asi nepamatuješ-kruci já su fakt už pamětnice🙂) Jsem si ho kupovávala za 2,- a baba mi ho schovávala ve stánku 😀 😀 No nic...jsem jaksi odbočila, jenom jsem chtěla říct, abys z toho neměla vůbec žádné obavy, že to na tuty zvládneš skvěle🙂

tulanek
autor
17. bře 2010

Pajko diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 jsi zlata,ani nevis,jak jsi me pozitivne nakopla!!! 🙂 jo jo,na detstvi a ubec celkove na rodinu nemuzu rict jediny slovo,moje mamka prave jak uz jsem psala,je moje nejlepsi kamaradka a nevymenila bych ji za zadnou inou na svete!!! 🙂 jen me mrzi,ze bydli 40km daleko,to je trochu prekerka,ale za to,zase kazdy viken budeme za babickou a dedou jezdit 🙂 a strejdou taky,bracha bude mit miminko v cervnu,ten je jeste o dva roky mladsi jak ja 🙂 ten to vzal uplne necekane pro nas vsechny hopem,ale oni si pry miminko prali 🙂 jeeeee,casopis nepamatuju,ale taky bych chtela sehnat nejakej za 2kc,ale musim rict,ze teda jsem si jeden miminkovskej koupila,to jsem se hold neudrzela 🙂 jeste jednou diky Paji,to jsem moc potrebovala slyset nebo vlastne cist 🙂

pajka00
17. bře 2010

Jé tuly nemáš vůbec za co, rádo se stalo. Jenom říkám, jak to je a jak to bude🙂 Uvidíš, že budeš skvělá matka, i když ze začátku pěkně vyflusaná 😀 Ale to se ustálí....A super, že budou mít děti kam jezdit na prázdniny...prosím tě, přece by nejezdily k babičce na druhou stranu města?Co jsou to za prázdniny?🙂takže skvělé,že bydlí daleko a přitom blízko🙂
Tak končím pro dnešek.zítra můžem v povznášející debatě pokračovat-jedu domů odpočívat🙂 Ahoj matky.

tulanek
autor
17. bře 2010

Pajko a mam!!!!! 😀 ja se na tu vyflusanou roli tesiiiim 🙂 no k babicce o kousek dal budou jezdit tady v Brne,ke tchyni,ale taky jeste pracuje,ale maji chalupu vedle vesnice,kde bydli nasi,takze budeme pendlovat o vikendu mezi chalupama 🙂 tak jo Paji,prijemny odpocinek preju,aj ja jdu ulehnout k telce taky 😀

pampeliska36
17. bře 2010

jejda!!! co to tu vidim?...

tulanku! broucku! holky drzte se!!! a HLAVNE!!! at se drzi vasi mimiskove!!! 😉

petula2108
17. bře 2010

holky mate zkusenosti???jsem asi ve 3,zacatek 4 tydne tehotenstvi,,v krvi mi zjistili,100 jednotek hcg,,,neni to nejak malo,,nebo je to normalni,na zacatku,teho,,,???dekuji za odpoved,

suzanna
17. bře 2010

petula tady mas tabulku:
3 týdny 0 - 5
28 dní (4t) 3 - 426
35 dní (5t) 18 - 7,340
42 dní (6t) 1080 - 56,500
49 - 56 dní (7-8t) 7,650 - 229,000
57 - 78 dní (8-11t) 25,700 - 288,000
79 - 100 dní (11-15t) 1 3,300 - 253,000
Druhý trimester 4060 - 65,400
Třetí trimester 3640 - 117,000

pavcahola
17. bře 2010

suzanna a to je jako v tisících?

tulanek
autor
17. bře 2010

Doba od početí Doba od poslední menstruace mIU/ml
7 dní (1. týden) 21 dní (3 týdny) 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 – 7 340
28 dní 42 dní (6 tt) 1080 – 56 500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7 - 8 tt) 7 650 – 229 000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8 – 11 tt) 25 700 – 288 000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11 – 15 tt) 13 300 – 253 000
17 - 24 týden Druhý trimestr 4 060 – 65 400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3 640 – 117 000

tulanek
autor
17. bře 2010

Jeeeeeeee,zkusenejsí me predbehla 😀
Pampelisko diky!!! 🙂 verim,ze to bude dobra a Broucek aji ja,uz si budeme uzivat jen klidku 🙂 taky na Broucka myslim!!! 🙂

pavcahola
17. bře 2010

aha ted už tomu rozumím a už si začínáte mazat bříško proti striim?

suzanna
17. bře 2010

petula jak vidis tak zacatek 3-4 tt se pohybuje v rozmezi 3-426 takze tech tvych 100j je naprosto v poradku.
pavca ze zacatku po stovkach a pak po tisicich...
Jinak jsem holky dnes nestacila docitat tak jen tuli tuli at uz nekrvacis a vsichni at jste v poradku 😉

suzanna
17. bře 2010

jj ja uz mazu radsi cely telo 😀

tulanek
autor
17. bře 2010

Pavci ja chci zacit co nejdriv,pac zacina fakt rust a svedi me trocha kuze,tak radsi driv nez pozde 🙂 a ty???Preci jen ty dvojcatka si delaji vetsi bejvaky 😀 holky zitra budeme mit asi prazdniny,pac pisou,ze to tu bude skoro cely den nedostupny,budeme to tu mit vymakanejsi,hlaven abych se to naucila,tu novou verzi 😀

pavcahola
17. bře 2010

tuli právě si říkám že už bych začala mazat taky mi přijde že my s dvojčátkama budeme mít větší bříško než kdyby tam bylo jedno vid?A zítra se sem nedostanem jo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru