My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

evik73
22. bře 2010

Mám se dobře,počasíčko už je luxusní,takže nálada taky dobrá,jen se moc nezdržím u netu,protože musím rychle zkulturnit zahradu,než půjdu na Ket a zase nebudu nic moc dělat....v pátek mám UTZ,tak uvidím,jak sliznice roste a kdy půjdu na ket,vidím to tak na konec března 😉
Tak se mějte všechny krásně a já zase přilezu poreferovat,jak to se mnou vypadá a hlavně si počíst,jak pokračujete v těhulení 🙂 🙂

szkatka
22. bře 2010

suzanna: Díky za odpověď.Já se obávala,že když už děti mám,tak že mi IVF nebudou chtít dělat.My měli s druhým otěhotněním potíže,ale až na IVF to nebylo.Nakonec to šlo samo,takže jsem měla strach jak to pak ¨bude dál.Tak se všechny opatrujte a možná se tady jednou sejdu s váma 😉

suzanna
22. bře 2010

szkatka ja uz take tri deti mam prirozene a 4 -te z IVF+ICSI.
IVF ti udelaji,ale ne na prani,ze chces rovnou dvojcatka zalezi kolik budes mit vajicek atd..

broukolina
22. bře 2010

Suzanna: já vlastně přesně ještě nevím, ve kterém jsem týdnu. Jak se to počítá u ivf? ode dne odebrání vajíček? tak to by byl měsíc...ale pokud od poslední menstruace, tak jsem už ve druhém měsíci. Musím se na to pořádně přeptat 😒

suzanna
22. bře 2010

broukolina me to normalne pocitaji od ms jen datum porodu my vypocitali podle datumu poceti.Myslim,ze se to tak dela normalne.

suzanna
22. bře 2010

broukolina tady si to muzes vse vypocitat 😉
http://www.emimino.cz/htm/vypocet.htm

pecicka
23. bře 2010

ahoj holky, tak tady na vás koukám a vy nikde 😒 tak vám aspoň popřeju krásný sluníčkový den 🙂

broukb
23. bře 2010

Ahoj Peci, já jsem tu.. 🙂 jak se těšíš na další pokus??už se ti to blíží viď??mluvila už si s dr o klasickém IVF?? Tentokrát se to určitě povede, cítím to v kostech 😀
Jinak těhulíny co to je vy vůbec nepíšete 😒 tytyty dostanete na zadek 😀

suzanna
23. bře 2010

Krasne ranko preji 🙂
Holky zitra tady ma byt az 19 stupnu noo to je prada 🙂
A dneska cekam ,ze mi prijde ten domaci UTZ uz mi psali e-mail,ze dnes to ma dorazit tak ja asi nevystrcim paty z domu protoze je to do vlastnich rukou a ja uz se nemuzu dockat.Manza rikal, ne ze si to vyzkousis beze me 😀 se asi zblaznil hned jak to rozbalim tak to vyzkousim 😀

pecicka
23. bře 2010

ahojky broučku, jo já se těším moc, ještě jsem s ním nemluvila, jdu v pátek, tak pak pisnu, jak jsme se domluvili 🙂 a co ty a mimiška, už je všechni v pohodě?

pecicka
23. bře 2010

suzi to víš, že jo, přece nebudeš čekat takovou dobu než dojde 😀 to by jsme nevydržela žádná 😀

suzanna
23. bře 2010

peci tak nam v patek podej hlaseni jsme zvedava co ti nabidne,ale do minimalky fakt nejdi 😉
No manza jesteli me mi;ujes tak pockas 😀 ja rikam miluju te,ale cekat fakt nebudu 😀 to vis bere to tak,ze je to nespravedlivy ,ja uz citim pohyby onjeste ne...a ted si jeste budu sama poslouchat srdicko...no zalezi v kolik to dozrazi jestli az kolem ctvrte tak uz ty dve hodky pockam nooo...

broukb
23. bře 2010

Peci snad jsem v pořádku, štve mě, že jdeme na kontrolu až za 3 týdny 😔 ,ale už skoro nekrvácim, takže si myslim, že je vše ok 😀 Tento týden by mi měli doručit ten poslouchač srdíček, tak pak už budu v klidu.Suzi hned mi dej vědět jaký to je 😀
Holky my jsme si vymysleli datum porodu, tak to teď prďolkům pořád řikám, aby to věděli 20.10.2010 to je krásný co??? 😀 😀

suzanna
23. bře 2010

brouku to je teda nadherne datum 🙂
Jasne,ze dam vedet 😉 je k tomu i kabel k PC tak to tam nahraju a dam do albumu.Od jakeho tydne mas ten UTZ? Ja si objednala ten od 12 tt.
No tady vazne dneska skoro nikdo neni,holky kde jste vsechny????

pavcahola
23. bře 2010

Ahoj holky mám problém a to se zácpu,poradíte mi co na to?Už jsem docela zoufalá. ☹

broukb
23. bře 2010

Tady píšou, že to lze už od 10 týdne, ale myslim, že to je jen klamání ...asi si budu muset počkat 😀, ale to nevadí už ho chci mít doma.Dneska jsem tu koukala na kočárky a asi jsem si vybrala, ještě musim počkat co na to manža 😉 teda né, že bych ho hned kupovala, jen jsem se dívala, protože kamarádka ho teď shání.Můžete se podívat do albíčka...a taky vám tam přidám pupíka, jen musim zas přijít na to jak to dostanu z mobilu do noťase 😖
Pavco ně na to pomáhá když každej den snim zeleninovej salát, jakmile si ho nedám, tak nejdu..ale možná už je to jen psychický 😝 jinak vim, že na to pomáhá kefír a takový ty obdobný věci...a holky psali taky švastkovej kompot myslim.

pajka00
23. bře 2010

Ahoj holky...tak jsem si vzala půl dne řd a zašla si ráno k holičce.....pořád do práce-nuda, tak jsem si to zpestřila🙂
Vidím, že je tady vše v pořádku-což jsem ráda🙂 Pavčo-to má problémy každá těhule se zácpou....holt to chce víc vlákniny a hlavně hodně tekutin.
No suzy-jsem moc zvědavá na ten tvůj poslouchač🙂 A hlavně na fotečku pak.
Brouku mně taky Dr.když mě propustili z Caru jen vzala stěry, žádný UTZ....pak za 3 dny na krev a za 14 dní teprve k ní....ale už je to příští pondělí-tak to vydržím a říkala,že uděláme jen UTZ, že mě už vyšetřovat vaginálně nebude-hurá🙂

tulanek
autor
23. bře 2010

Ahoj holceny 🙂
Taky se mi dycky ulevi,kdyz sem kouknu a vidim,ze je vse v poradku,tak jak ma byt 🙂
Suzie,no ja jsem taky moooooc zvedava,co na to budes rikat 🙂 🙂
Broucku ten kocarek je naprosto fantastickej,za kolik ho prodavaji??????Je fakt uplne genialni 😀
Pajka se nechala udelat krasnejsi 🙂 uplne ti zavidim,taky bych sla a hned ke kadernici,ale ta neschopenka pitoma,co ted za ni prasule nedosly,mi brani ☹

pavcahola
23. bře 2010

ten kočárek je opravdu krásný a cena by mě taky zajímala.

tulánek jaktože ti ještě nepřišly peníze a od kdy jsi na neschopence?

tulanek
autor
23. bře 2010

Broucku ja jsem uplnej magor 😀 😀 vis proc se mi tak strasne libil,protoze ja ho mam stahnutej akorat v ruzovo sede uz asi dva tydny,jenme to nenapadlo,myslete si klidne,ze kecam,ale fakt neeee 😀 s mamkou jsme nad nima slintaly,jen jsem jeset nevedela,jesli budou dvojcatka nebo jedno miminko 😀 😀 a stoji myslim 10990,krasna cena 🙂 🙂

Protoze postacka zasantrocila muj dopis s listkem na penize,ale uz se vcera nasel,tak mi to snad brzo poslou 😠 od 18.1 myslim,ja jsem sla hned ze zacatku 😀

pavcahola
23. bře 2010

tak to jo já jsem si nechala posílat peníze na učet,a ten kočárek to je pěkná cena.

tulanek
autor
23. bře 2010

ja nemam ucet 😀 😀 vitejte v dobe kamenne,ale ja ho nepotrebuju k nicemu 😀 prijde mi slozenka mnooo 😀 Jooo a maji tam plno barevnych kombinaci a i jiny,maji fak t krasny,koukni na www.bebinka.cz

broukb
23. bře 2010

Jo Tuli stojí 10900,- což je úplně super cena, akorát ho prodávaj jen v Katviný (ale já si tam pro něj dojedu) je jedinej z těch obrovských kráv velkých co se mi líbí. A navíc se mi líbí, že se nenavyšuje cena za korbičky a tak..když jsem se ptala na veletrhu na jeden, tak mi řekli že stojí 17 000,- a k tomu 7000,- korbičky atd...nakonec by to vyšlo na majlant. Tady to je se všim všudy i s nacvakáváním sedaček, což je naprosto geniální. A Tuli neboj já ho mám taky vybraný v tý růžovce, kdyby to náhodou byly dvě holčičky 😀 😀

broukb
23. bře 2010

jo a dá se koupit i přes e.shop, ale to bych se asi bála 😉

tulanek
autor
23. bře 2010

Broučku máme uplne stejnej vkus koukam 😀 No pro nej bych si taky jela i sveta kraj 😀 😀 ale v te zlute,kdyz by to nebyly dve holcicky,bych do nej urcite sla nejradsi 😀 Je uplne neutralni a fakt nadhernej!!!!!! 😀 ja pres e.shop taky moc nekamosim 🙂

suzanna
23. bře 2010

Holky ja sem tak nasrana..celej den trcim doma kvuli tomu UTZ a ted najdu ve schrance papir,ze si to mam vydzvednout na poste ,protoze me nezastihli doma 😠 to je bordel...a vydzvednout si to muzu az zitra po 13 hod. tak to nevim teda jak,kdyz maji jen do 12 ,takze tam jdu za chvili a snad mi to daji....clovek se tak tesi....a ted tohle. 😠

pajka00
23. bře 2010

Jé suzy to jsou kreténi....a zvonek nic,že by cinkli?Ale jestli to mají v autě-tak ti to nedají.....tad to je taky tak debilně....No snad to tam už budou mít.
Tuly ty nemáš účet? No tak to zírám....v dnešní době? A jak to všechno děláš?Jak ti dávali výplatu?Já jsem si musela zřídit účet už v v roce 1992 kvůli mateřské, protože sociálka posílala mateřskou pouze na účet...A výplaty v práci taky posíláme všem na účet. Já si to neumím vůbec představit a hlavně, u sebe nosím jen pár drobných, všechno platím kartou. Za neschopenku na složence musíš ovšem zaplatit, víš to. Kdyby ti to posílali na účet-tak to máš zadara.
Jinak ten kočárek je moc hezký, dobře jste si to holky vybraly🙂

pecicka
23. bře 2010

suzzi-jestli te to uklidní, tak takový bordel je i u nás.......sedíš doma a nestačíš se divit, že máš lístek ve schránce nezastižen, takže mě to vůbec nepřekvapuje 😠

pecicka
23. bře 2010

tuli, kdyby jsi to měla na účet, tak to chodí opravdu pravidelně a nestane se to, ale se složenkou jsou problémy, to já vím

suzanna
23. bře 2010

Ja se holky nehla ani na krok zvonek fakt nezvonil...jeste jsem se kvuli tomu nesla ani osprchnout 😀 kdyby nahodou...a ted tohle 😠 no pujdu tam a reknu jim,ze to pekne chci a chci...!!! ze jsem byla doma..
No ja si to teda bez uctu nedovedu predstavit paltim vsechno pres net litat na zasr.....ou postu treba jako ted me nebavi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru