My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
25. bře 2010

ebony tak uvidis,ale nezapomen taky,ze kazdemu narusta to HCG jinak 🙂 kazdopadne si muzes byt jista,ze 1 -2 urcite jsou 😉

vysocanka
25. bře 2010

Kač ja ti to samozrejme nechci nejak vyvracet ten Menopur jenom rikam moje zkusenosti s tim stimulovala jsem s nim i 3x na IUI a dycky to stalo tak nejak za prd ta reakce meho tela, ale je jasne, ze kazdy to ma jinak 🙂 Kamoska co stimulovala Menopurem mela asi 28 folikulů, takze to ber s rezervou. 😎

vysocanka
25. bře 2010

Ebony ja mela skoro 1200 a to 14 den od ET a taky cekam dvojcatka 🙂 takze nevim nevim 🙂

ebony222
25. bře 2010

Kac, taky jsem stimulovala Menopurem a mela jsem 11 vajicek, zadne zvlastni vedlejsi ucinky.

broukb
25. bře 2010

Holky děkuju...Ebony mám za tebe obrovskou radost..a jinak já měla 3325 a jsou to dvojčátka 😀 😀 a taky jsem si mylslela, že je to na dvojčata málo 😉 Už se moc těším kolik jich v sobě skrýváš..ale hlavně, že tam něco je viď.Dej hned vědět..

ebony222
25. bře 2010

Dekuju moc za podporu. Dvojcatka by se mi libila 😵

pajka00
25. bře 2010

Jo Ebony-důležité, že bys byla ráda za dvojčátka a podle HCG bych to taky tipla, ale jak říká Suzy, každý to má jinak. Já jsem taky chvilku měla 2...a byla jsem ráda, že tomu jednomu ani nezačalo srdíčko-protože jsem dvě nechtěla🙂Jsem šťastná jak blecha za miminko, samozřejmě, že bych si ty dvě nechala, ale když je to tak-jsem radši.

tulanek
autor
25. bře 2010

Ahoooj holky 🙂
Broucku,my se ted pohadame taky skoro kazdy den 😅 ale ja jsem proste krava,Tulan se snazi,lita jak muze,do prace,z prace do obchodu,pak doma uklidi,zacvici si,nekdy i uvari,tak jsem hrozne rada,ze mam takovyho uzasnyho chlapa,jenze pak se neshodneme na jedne kravine a ja asi z tech hormonu jsem hroznej nervak (predevcirem jsem svihla s plastovym raminkem o zem a ono se rozlamalo 😅 ) a on je unavenej,tak mu taky staci trochu a pak je ohen na strese,no nic mene to vydrzime tak max trictvrte hodiny a pak se sobe omlouvame 😀 jsme proste hold Tulani dva 😀 ja prave dycky rikam miminkum,at se neboji,ze to je v pohode,ze maji jenom temperamentnejsi rodice 😀 😀 takze Broucku,hormony jsou hormony a hold ted asi trosku vic reagujeme 😀 a co poslouchatko,uz ho mas doma????? 🙂

zdravim Pajku,zdravim Vysocanku,zdravim Suzie a zdravim Ebony a mooooooc preju,at jsou dve 🙂

suzanna
25. bře 2010

tuli 😀 ja nejradsi triskam s dverma 😀
Tak te muj mrnous se zase nechce dneska moc hybat tak jsem si poslechla jak mu/ji krasne tluce srdicko a uz jsem klidna 😅
ebony ja jsem fakt zvedava co nam napises 🙂

broukb
25. bře 2010

Já si teď vyfotila pupíček a nejde mi to zas stáhnout...ach jo!!! Tuli akorát se chystám na poštu a hned jak doběhnu (mezi tím jdu ještě s kamarádkou na procházku) tak to vyzkoušim 😀 zatim páááá pááááá

suzanna
25. bře 2010

Holky dneska jsme si zase objednala hadry 😅 a to jsem si rikala,ze si nic tehu moc kupovat nebudu, protoze je to skoda penez,ale je tak krasny pocasi,ze jsme zjistila,ze skoro nemam co na sebe .Prikladam foto 🙂

pajka00
25. bře 2010

Fakt jste tak podrážděné? Teda já musím říct, že ty hormony u mě nějak moc nefungují, protože já jsem energická od přírody, nejdu pro slovo daleko, ale necítím na sobě, že bych byla nějaká podrážděná a musím říct, že co jsme spolu - 3 roky, tak jsme fakt pohádali jen jednou..a teď co jsem těhu-tak vůbec ani škaredý pohled (teď jsem to napsala, takže určitě se něco stane 😀 ).
Suzy super hadry-vypadá to moc hezky. Já mám jet v sobotu na oslavu a vůbec nemám co na sebe....ale nic....takže jsem z toho bezradná a u nás fakt nic nemají...Ty šaty, co jsem si koupila, tak v nich jsem fakt šíleně těhotná-už jak v 6.měsíci, tak je ještě nosit nechci...tak nevím, co vykoumám..

suzanna
25. bře 2010

Ja jsem podrazdena nekdy i bez hormonu, 😅 ale spis je to jen chvilkove ,ale muj manza je klidas ,takze se nehadame vubec, kdyz mu reknu kolikrat i sprostou nadavku tak se tomu jeste zasmeje 😀 no a ja pak taky 😀
No prave pajka my slavime 11.4. narozky s manzou a s dcerou protoze on ma 9.4. ,dcera 4.4. a ja 29.4. tak to delame vzdycky pro rodinu dohromady a rikala jsem si ,ty jo co ja si vezmu a tahle kombinace se mi proste libila.Je to z OTTO pres net kdyz mi to nebude sedet poslu to zpatky a je to. Ja docela rada nakupuju pres net,protoze nikde nemusim litat a zkouset pak je z toho clovek akorat otravenej,kdyz mu nic nesedi...a mam s tim fakt dobre zkusenosti.

tulanek
autor
25. bře 2010

Chjooooooo Broucku,my se toho tvyho nedockame 😀
Suzieee,to je uzasny,hlavne to tricko,to chci!!!!! 😀 kde a za kolik???? 😀
Pajka je silene tehotna 😀 😀 to je krasny prirovnani 😀

pajka00
25. bře 2010

tuly nezdá se ti, že se přede mě předbíháš? Jak to, že už máš 11 t když já teprv 10? Ale dnes jsem se dívala a měla bych být taky už 11--tak jak mi to píše tady na pokecu.....nevím, proč se mi to nepočítá...ale je to fakt fuk🙂 Joo...ty máš dvě, takže jsi dál,co?😀
Já taky ráda nakupuju přes net a dá se říct, že skoro všechno-i boty...Nábytek jsme koupili, vysavač, regál....fakt spoustu věcí a mám s tím jen dobré zkušenosti. Nábytek jsme napřed obhlídli na živo- a protože se nám líbila barva a všechno-tak jsme to vzali přes net.... Kamarádka mi slíbila pár těhu kousků, ale uvidíme se až po neděli-takže mám smůlu a musím na tu sobotu něco vymyslet...
Jo-šíleně těhotná-znamená-těsně před slehnutím i když jsem teprv ve 3🙂) Kruci-takové břicho jsem měla, když jsem šla rodit první🙂)

tulanek
autor
25. bře 2010

Me pripada,ze tehotenstvi po IVF dela vetsi pupiky 😀 😀 😀
No jooo Pajko,oni mi nejak pridavaji,kez bych uz byla v tom jedenactyma,ale teprva budu zacinat desatej 😀 😀 ja na toho Otika musim mrknout,pac do toho tricka jsem se zabouchla 😀 me zatim nikdo nic neslibil,pac jsou vsechny po porodu tesne a jeste to asi unosi 🙂

suzanna
25. bře 2010

Tuli € 24.95 stalo to triko a ty kalhoty € 49,95 tady mate v CR taky OTTO tak mrkni treba tam to triko maji...nektere veci jsou stejne,ale tehu modu jsem nenasla...
http://www.otto-shop.cz/c-2398216-tricka-kratky...

tulanek
autor
25. bře 2010

jesli ho nekde najdu,tak se pocuram 😀 😀 dekuju Suzie!!!!!! 🙂

suzanna
25. bře 2010

pajka ja si taky nabytek nasla pre net pak jsme se na nej jeli podivat a objednali jsme ho...prece jen ten nabytek je potreba videt ten jen tak hned zpet clovek neposle jako ty hadriky.
Jo a s tim brichem presne tak,taky si myslim,ze je to po hormonech a kdyz reknu,ze mam 7 kg nahore coz jsem mela pri prvnim tehu ,kdyz jsem sla rodit tak se mi podlamuji kolena,takze ja se aspon na tech 14 kg tentokrat dostanu...no je to des,ale mame co jsme chteli 😀

pajka00
25. bře 2010

Jo přesně tak....taky mi přijde, že po těch hormonech to letí jaksi rychle nahoru ....váha i břicha🙂 No hlavně, aby byly mimoši zdraví-o zbytek se pak postaráme samy🙂)

kacmelina
25. bře 2010

No holky, dnes jsem dospěla k názoru, že je mi vlastně asi jedno, co mi budou píchat, hlavně, ať se to podaří. Začínám mít čím dál tím větší nervy. Ta mrcha červená nikde a test opět negativní 😢 Navíc mi za pár měsíců končí roční marodka a chtěla jsem to stihnout, abych už nemusela do práce. Navíc jsem od manži chytla chřipku, takže se zuby nehty bráním antibiotikům a ležím v poseli s litrama horkýho čaje ☹

pajka00
25. bře 2010

http://www.tehotenska-moda.eu/
mrkněte na tu kočku v modrých šatech nahoře.....z té sexepíl jenom tryská-pochybuju, že by mi ty šaty tak skvěle sedly🙂)

suzanna
25. bře 2010

To si rikam taky,hlavne ,aby vse bylo v poradku.Se desne tesim na ten UTZ v utery,ale i se trochu bojim.Na vahu kaslu pak to nejak dam dolu,ale clovek si proste ted pripada jak nemehlo, ujdu kousek a uz sotva popadam dech,ale cetla jsem,ze je to zpusobene tim,ze deloha uz je vice nahore a ze s kondici to nema nic spolecneho ,tak to me uklidnilo.

suzanna
25. bře 2010

Holky koukali jste na ty stranky OTTO jaky tam maji krasne veci na mimina??

pajka00
25. bře 2010

No na miminka nádhera....akorát na těhule jsem našla akorát jedny džíny.

suzanna
25. bře 2010

Ja to nechapu,ze to tam neni ta tehu moda...jinak jsou ty stranky fakt stejny ja to porovnavala.My mame tu tehu modu v tematech...ta soupravicka,ale 1800kc ty jo, to je taky palba...

pajka00
25. bře 2010

Taky to nechápu.....proč u vás to je a tady ne....moc nabídek tady na těhu není...a když tak neskutečně předražené....

suzanna
25. bře 2010

No rikam tam u vas pripada cenove dostupne to H&M .Vim,ze byvala svagrova,kdyz byla loni tehu a byla me tady navstivit rikala vem me nekam kde maji tehu modu tak jsme ji provedla po meste a rikala,ze tady mame takovych obchudku a v CR neni skoro nic jen Pronatal a ten je prave desne drahy...Holky pisu si s kamosem pres facebook zabiju ho asi...videl tu moji fotku s briskem a rekl,ze si nejdriv myslel,ze je to jako moje prdel 😀 😀 😀

kacmelina
25. bře 2010

Mě se docela líbí oblečky Cherokee, jsou i cenově přijatelné. Dokonce jsem tam sehnala těhu kalhoty za 300č a byly a jsou super. H&M se mi taky líbí jak módou, tak i cenově.

suzanna
25. bře 2010

kacmelina kdy mate IVF? To je tvoje prvni?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru