My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
14. dub 2010

Tak suzy, já jsem měla 12+5 6,5cm....tak bych řekla, že tak stejně jako ty-až bys byla v tu dobu. To je dobře, že jste si to vyříkaly, není nad to, mít sousedy v klidu🙂

suzanna
14. dub 2010

no paji myslim,ze take nosis pod srdickem kluka 🙂 ja jsem si to vzdycky tady na koniku ty velikosti porovnavala a fakt jsem si rikala,ze mam velky mimco,ze to musi byt kluk ,no a je 🙂 porad na nej myslim, neni chvilicka abych na nej nemyslela 😵 jeste 124 dni a bude u me v naruci 🙂

tulanek
autor
14. dub 2010

Nevim holky,jak to meril,takhle mi to rekl... Jesli mam obry,jedine dobre,aspon budou velky,kdyz prijdou na svet driv 😀 😀 ja tu velikost tak neresim,hlavni je,ze jsou zdravi a odpovidaji vsemu,cemu maji pry,tak to je pro me nejdulezitejsi i kdyby meli 2cm nebo 20cm 😀

venika86
14. dub 2010

ono je možný, že některý doktor Vám řekne velikost miminka bez nožiček a některý s nožičkama. Mě taky řekl v 11tt, že máme skoro 4 cm a s nožičkama tak o cenťák a půl víc 🙂
Ale jak říkáte, hlavně, že jsou mimouši zdravý. Já jdu na NT zítra, tak jsem taky pěkně napnutá 😅

pavcahola
14. dub 2010

tulánek ano psala jsem si s mrkvičkou gratuluji ke zdravím miminkům

pajka ted jsem se dívala do papíru a máme stejně velký miminka 12+5 6,5cm ale nevím teda jak jsou velký pan doktor říkal něco 12cm ale to se mi zdá hodně nebo co myslíte?

tulanek
autor
14. dub 2010

dekuju holky moc!!!!!!! 🙂 no myslim si,ze to tak bude,tech hodne cm i s nozickama a ty mensi cm od hlavicky k prdelce 🙂 takze Pavci myslim,ze to nebude hodne 🙂

suzanna
14. dub 2010

Holky tady jsem nasla o tech velikostech 😉
http://www.porodnice.cz/prehled-vyvoje-embrya-p...

pajka00
14. dub 2010

No, já jsem měla původně 12+0, ale ona mi podle toho CRL posunula na 12+5..tzn.že velikostně odpovídá o týden víc.

pajka00
14. dub 2010

Suzy,podle tabulky by měl mít 9cm....ale možná i s nohama....ale měří se to podle mého od hlavy k zadku....tím pádem je to míň samozřejmě.

tulanek
autor
14. dub 2010

No vidite,tak to odpovida 🙂 holky uz to nereste tyyyy jo,mame vsechny zdravy ratolesti,tak klid 🙂

suzanna
14. dub 2010

holky a tady je jeste jedna tabulka a ta zase odpovida me 😀 proste vsude pisou neco jinyho tak tady aspon vidime,ze se tim nemame ridit.
http://www.porodnice.cz/prehled-vyvoje-embrya-p...

pajka00
14. dub 2010

Suzy. není to stejná tabulka?🙂

tulanek
autor
14. dub 2010

je 😀

suzanna
14. dub 2010

tak jeste jednou noooo... 😀 😀
http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-...

venika86
14. dub 2010

docela sranda 😀

suzanna
14. dub 2010

ale tahle uz je spravne 😀 😀 😀

suzanna
14. dub 2010

no oni pisou,ze v tehu muzeme byt tak jakoby dementni tak to vidite no 😀 ale tohle jeste nic neni...to ja delam i vetsi kraviny 😀 si nasazuju misto bryli na cteni slunecni a pod. 😀

venika86
14. dub 2010

ale jo, já taky četla, že existuje těhotenská demence. Pak jsem se o tom bavila s kamarádama a oni se na mě dívali jak na úplnýho blba 🙂 Tak to jsem si připadala, že ji fakt mám ....

suzanna
14. dub 2010

asi je to spis u tech starsich tehotnych 😀

kacmelina
14. dub 2010

Ahoj holčiny.
Tak jsem doma po ET. Mimísek je už u mě 🙂 Douufám, že se bude držet!!! Vůbec to nebolelo 🙂 Mám vysadit léky proti migréně a mám denně vypít 3litry vody. Kyselinu listovou a Calibrum baby plan mám brát dál 🙂

suzanna
14. dub 2010

kacmelina tak parada 😵 hlad si hezky brisko a odpocivej 😉 posilam ti tehu bacilky at se mimis hezky chytne psiiiiiikkkkk 🙂

pajka00
14. dub 2010

Noo tak napodruhé-taky dobrý🙂) ale už to spíš odpovídá ty míry-myslím,že toto je měřené po zadek a v té první včetně nožiček.
Kačmelina-tak se opatruj, odpočívej, nic nenos a tfuj tfuj tfuj-ať se chytne!!!🙂 má to jako příkaz mu vyřiď🙂

kacmelina
14. dub 2010

Suzi:
Děkuju 🙂 doufám, že se nakazil bacílkama a že vydrží 🙂 Musí!!! Já už beru tolik vitamínů, že musí být zdravým jak rybička 🙂 Sice jsme ho po cestě domů trochu naklepali, protože tady jsou na silnicích takový díry, že se jim nedá vyhnout, maximálně si vybrat tu menší 😒 Ale tak má tam místa dost, tak by mu to snad nemělo vadit. 😉

pajka00:
Vzkaz jsem vyřídila 🙂 Já ho taky už od Gennetu přemlouvám, aby se držel, že se na něj maminka s tatínkem s tatínkem těší 🙂 🙂

broukb
14. dub 2010

Kacmeli taky pšíkáme 😝 a držíme pěsti 😀

tulanek
autor
14. dub 2010

Kacmeli,taky drzim palce!!!!!!!! 🙂

pred chvilkou volala pani doktorka a krev vysla vyborne,takze jsme v poradku a muzeme si zacit doufam uzivat 🙂 😀

broukb
14. dub 2010

Tak Tuli Tulánčata jsou naprosto v pořádku a já už se těšim jak to tu teď rozbalíš 😀 😀 já už chci debaty o nakupování, kočárkách kdo a co jak bude mít....jak se budou mimísci jmenovat atd. 😉

kacmelina
14. dub 2010

Broukb, Tulanek:
Děkuju!!!! 🙂 Tuli to je super, teď už si budete jen užívat!!!! 🙂

pajka00
15. dub 2010

Tuly-super!!!! Říkala jsem ti, že bude krev OK...takže si teď můžeš užívat a začít se strachovat zase až před 20-týdnem 😀 😀

suzanna
15. dub 2010

krasne rano 🙂
Tuli tak to je parada,gratuluji 🙂 to je uleva co.
My jedeme zitra objednat detsky pokoj a jeste par jinych veci ...uz se nemuzu dockat ,ale ja az vlezu do toho obchodu tak nebudu chtit odejit jeste,ze maji jen do 21 hod. 😀

pajka00
15. dub 2010

Brouku když už jsme u toho..jaké ty máš vymyšlená jména? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru