My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
15. dub 2010
suzanna
15. dub 2010

pajka ten je krasnej, 🙂 problem je v tom,ze me se nechce vyhazovat na par mesicu tolik penez a pak kupovat jeste sportak ,takze u nas pripada v uvahu nejaka trojkombinace....jinak ten blede modrej je fakt uzasnej 😵

suzanna
15. dub 2010

ted ctu ,ze k tomu je i sporovni korbicka zdarma to je jako v te cene?? No tak ja ted teda nevim jakej kocarek vlastne chci 😀 no ale do cervna casu dost 🙂

pajka00
15. dub 2010

je to trojkombinace...takže je to výhodné a hlavně-já chci taky trojkombinaci,protože nechci půl roku hlubový a pak kupovat sporťák

suzanna
15. dub 2010

no teda ted toho maji tolik,ze clovek nevi co si vybrat...a je to fakt i s autosedackou jestli jsem to dobre pochopila...tak to by me vyslo jeste o 100 euro mene,nez to co jsme chteli...ted babo rad to je na zblazneni driv sis vybrala jen z par modelu tak to bylo jednodussi 😅

pajka00
15. dub 2010

no právě,že já chci autosedačku,hluboký a sporťák. A švagrová mi poslala odkaz na podobný kočár za 20 tisíc...což se mi zdá fakt moc....tak toto mi přijde rozumné´..a za 2 roky, až to ojede, tak to vyhodím a hotovo.

pajka00
15. dub 2010

ale teď se dívám,že autosedačku to asi nemá....ale můžeš si ji dokoupit k tomu typu za 2.500,-

pajka00
15. dub 2010

http://www.darababy.cz/zbozi/abc-design-3-tec-2...
tady jsem našla stejný typ v jiných barvách jinde

pajka00
15. dub 2010

http://www.slune-cz.cz/kocarek-abc-design-3-tec...
tak toto je ono🙂 i se sedačkou

broukb
15. dub 2010

Paji tak přesně tenhle jsem si chtěla koupit na jedno mimi....no ted mám teda výběr poněkud těžší 😝 Bavila jsem se s našim známým, co měli dvojčata před 18 lety a ten vyrobil takový spojky na dva normální kočárky a říkal, že by mi to taky udělal...takže o tom teď hodně uvažujem protože by to bylo praktičtější i na to, když se někam nevejdeš, rozpojíš převezeš jeden kočár druhej a zas je spojíš. My totiž bydlíme v centru a tak je tady pořád problém s parkovacíma místama a člověk má problém tu projet i s jednim kočárem. Navíc na chodbu se mi taky dvojkočár nevejde, protože by nikdo neprošel a tohle bysme rozpojili a dali za sebe.A taky jsem říkali, že kdyby jsem šli na ptrocházku ve dvou, tak si každej vezme jeden kočár a drandíme 😀 Doufám, že je to srozumitelný jak to myslim...co si o tom myslíte vy??? 😨

pajka00
15. dub 2010

Jo brouku, já myslím, že to je rozumné řešení...protože je fakt, že ani já bych se nedostala do baráku s kočárem pro dvojčata....toto je dobrý nápad a pokud vám to udělá, tak je to super.....

suzanna
15. dub 2010

paji ja uz si to nasla u nas taky a maji ho i v tom blede modrem tak uvidime vyjde na 499 euro a ten co jsme chteli je za 599 + autosedacka zdarma,ale takhle tech 100 euro usetrim a je moc hezky 😉
brouku taky myslim,ze je to dobry napad 😉 a bud rada,ze nemas takovy vyber ted bys nevedela jaky driv 😉

dada074
15. dub 2010

Ahoj holčiny,tak se hlásím po delší době,nějak nestíhá.Manžel si vzal měsíc oraz z práce,tak jsme dodělávali co bylo třeba v podkroví,mezitím jsme stihli rozjet novou firmičku a valí se jedna práce za druhou,tak že nevím co dřív.

Jsem moc ráda,že jste všechny i s miminkama v pořádku a nejsou žádné velké komplikace.

Evíku velká gratulace,teď jen držet palečky Abig.!!! 😉

pajka00
15. dub 2010

Jo suzy, myslím,že je to rozumné a mají k tomu i tu autosedačku?
Dada ahoj....tak je potřeba popracovat doma a když je manžel doma, tak ho rychle využít🙂 Hlavní věc, že je vše v pořádku a srpen se blíží🙂))

dada074
15. dub 2010

Ahoj Paji : už aby to bylo,ne utíká to jak voda,a ten kočárek od ABC je super také jsme na něj koukali,já nevím v čem budeme nakonec jezdit.Vždy něco vyberu jedu se na něj podívat a tam najdu jiný hezčí.Tak HOLKY rada všem do obchodů s kočárky nechodit!!!!!!!!! 😀

suzanna
15. dub 2010

pajka jj je to presne i ten samy nazev a je to i s autosedackou fakt perfektni cena 😉
dada zdravim 🙂

suzanna
15. dub 2010

dada a uz vite co to bude? Nebo jste si to nenechali rict??

pajka00
15. dub 2010

jo taky se mi zdá...za 11 něco i s autosedačkou...to se hodí...akorát k tomu není pláštěnka, ale to je jen detail....a fakt se mi líbí.
Joo to nejhorší dada, že člověk něco vybere...a pak vidí něco hezčího.) Já jsem ještě v žádném obchodě nebyla....ale na netu mi to stačí.

suzanna
15. dub 2010

Tak mi jdeme zitra objednat ten detsky pokoj,protoze dodaci lhuta je 6 tydnu a v tom obchode maji vsechno,takze se budu muset drzet 😀

dada074
15. dub 2010

Ahoj Suzi : jen se rozšoupni a přeji dobré pořízení.Jinak gratuluji ke kloučkovi.A ano nechali jsme si říct co to bude!!!!!!

broukb
15. dub 2010

No tak Dada nenapínej a sem s tím 😀

broukb
15. dub 2010

jo a nakupuju na www.mimibazar.cz je tam toho spousty a každý den jsou tam nové věci 😉

suzanna
15. dub 2010

teda dada a slibila jsi,ze nam to reknes 😀
broucku tak to je vyhodne.

suzanna
15. dub 2010

Ja uz to vim dada bude mit taky klucika Lukaska 😀
moooc velka gratulace 😵

pajka00
15. dub 2010

🙂 super🙂 gratuluju k chlapečkovi🙂

dada074
15. dub 2010

Ano a díky za gratulace.A to jsem měla pořád tu holčičku.Ale když si představím,že budu mít doma věrnou kopii mého manžela tak už se nemůžu dočkat!!! 😀

Suzi to budou frajírci,viď?

venika86
15. dub 2010

Ahojky holčiny. Tak jsem byla na tom NT. No moc moudrá z toho nejsem. Miminko pořád dělalo stojky takže mělo pro celé vyšetření špatnou polohu. Dokonce mě poslali se projít, aby se otočilo, ale vůbec to nepomohlo. Takže tam musím ještě jednou za 3 týdny. Snad už to bude OK. Jinak to vypadá na kluka, ale ještě to není 100%. To šíjové projasnění máme 1mm, takže to je snad v pořádku. Jsem z toho taková nervózní, pan doktor mi řekl, že má dvě ruce a dvě nohy a to mi zatím musí stačit 😖

dada074
15. dub 2010

Venika nesmutni,my jsme to měli stejné,doktorka mi dokonce řekla,že tohle ještě nezažila,poprvé ho ani nezměřili,tak jsme museli jet minulý týden zase.

suzanna
15. dub 2010

venika az za 3 tydny? To je docela dlouho,protoze to NT se dela jen do 13 tt pak uz je to nepresne.Hlavu si z toho nelamej,projasneni sije mate krasny my meli 1,1 takze klid vse bude v poradku. A zase klucik, tady jich urcite bude 😅

dada no jasne ,ze to budou nasi brouckove a frajirci taky 😀
pajka u tebe to bude taky urcite klucik 🙂

suzanna
15. dub 2010

dada bouli uz se ti bricho nebo citis jen silne kopance?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru