My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
27. dub 2010

určitě!letos je plodný rok....takže určitě se zadaří🙂

suzanna
27. dub 2010

holky je to des jdu ven veset pradlo a dcerin kralik tam lezi nehybne a rve 😔 volala jsem manzovi,ze musi okamzite prijet a vzit ho k veterinari,protoze se ten rev neda vydrzet,chudak ma asi bolesti uz je starej.... 😔 lepsi je zadny zvirata nemit tohle je pak trapeni....
peci jak pise pajka je plodny rok, tak se zadari.a basta! 😉

suzanna
27. dub 2010

prectete si jaky jsou fakt nektery zensky svine
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/135247/...

pajka00
27. dub 2010

Jo..my žádné nemáme ani mít nebudeme-zvířata myslím🙂 Je to jenom pro starost a já ty zvířata zas tak nemiluju, abych je musela mít doma.
Joo to jsem dnes četla....to je síla.

suzanna
27. dub 2010

kralik uz je mrtvy mel chudak teda desnou bolavou smrt.... 😔 ale ja jsem rada,ze se tak stalo....dcera jeste neni doma ta si chudak poplace,ale novyho ji teda nekoupim to uz vim ted.
a ze naka muze takhle odpozit dite fakt nechapu.. ..Horovicky nemocnici jsem parkrat byla...

pajka00
27. dub 2010

tak to má za sebou....
Jo...já nechápu, když to dítě nechce nebo nemůže si nechat, proč ho nedá do babyboxu,nebo nepoloží někde na dětském nebo kdekoli tam, kdo ho okamžitě někdo najde....v tom sklepě to byl sakra risk.

suzanna
27. dub 2010

pajka vzdyt je takovych paru co by radi adoptovali...jo takovy svine k miminku prijdou ani nevi jak...a nekteri se snazi jak blazni ,tady vime vsichni jak to je...

zlucie
27. dub 2010

Ahojky.... 🙂
Tak všechno nám dopadlo na jedničku!!! Ultrazvuk byl super,manžel se smál,jak se mimčo pořád vrtělo a kopalo 🙂
Před chvílí volala paní doktorka výsledky z krve a vše je ok!!

Šli jsme omrknout kočárky a hrůza....vůbec nevím co vybereme.

pajka00
27. dub 2010

Super zlucie,gratuluju, fotečka taky moc pěkná🙂
Jo s kočárkama je problém..já bych dala 3 dohromady, aby to bylo přesně to co chci🙂

broukb
27. dub 2010

Tuli ten kočárek najdeš tady, ale ten design co tam je vyfocenej se mi nelíbí..barvička bude ta co mám v albíčku. http://www.detskyraj.cz/zbozi/9343-dara-dorjan-... Dá se koupit i bez sedaček to je za 13000,- a se sedačkama za 17000,- 😉 neni to málo, ale zas mě vyhovuje ve všem, hlavně má velké korbičky.
Luci máš krásnou fotečku, mimísek je ukázkovej 🙂 jsem ráda, že vám vše dopadlo na jedničku!
Jo a zítra se jdeme zaregistrovat do porodky, tady se registruje přesně 14+0 a berou jen 10 ženských na den, tak doufám, že se dostanem 😒 pro jistotu půjdu dřív.

suzanna
27. dub 2010

Holky no s tema kocarama je to fakt des.Ve ctvrtek jsme se chteli jet podivat ,ale ten co nasla pajka ABC tec 3 ten v obchode vystaveny pry nemaji ani jeden a zbytek se mi tam moc nelibi a ten co jsme meli vybrany pred tim tak ten obchod zrusili...tak ted babo rad..a musim hledat znova 😒

tulanek
autor
27. dub 2010

Zlucie gratuluju!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
A Broucku tobe diky za info o kocarku!! 🙂 a i ja se musim zaregistrovat do porodnice driv,ale az mezi 5-6 mesicem,chteji mit ty dvojcatka hlidany 🙂 ja jsem za to rada,aspon budeme doufam opravdu hlidany 🙂

vysocanka
27. dub 2010

Zluci gratulka.
Mne dneska teprve volali odpo vysledky NT z krve a je to ok. Tak aspon neco pozitivniho.

Krasnou dobrou noc. 😵

pajka00
28. dub 2010

ahoj holky.....vy se musíte registrovat do porodnice? Proč?Jaký to má účel?Když nebudete zaregistrované, tak tam nemůžete porodit?

broukb
28. dub 2010

Ahoj Páji v Praze semusíš registrovat do každé porodky většinou už od 8 týdne a důvod...prostě jsou přeplněný asi tu rodíme jak králíci 😀 😀 pokud nemáš registraci, tak by tě nemuseli vzít a navíc nakonci tam chodíš na monitory a to by tě bez registrace nevzali vůbec. Dřív to tu nebylo, je to cca posledních 5 let jak byl ten baby boom. 😝 moc to nechápu, tak snad nás vezmou.
Vys mám radost, že je mimís ok a už je ti dobře?? Uvidíš bude to krásný zdravý miminko 😉
Suzi a mě přijde, že na jednoho špunta maj těch kočárků hodně 🙂 musíš chodit po obchůdkách a třeba narazíš na nějakej co tě fakt zaujme, u mě to byla strašná náhoda láska na první pohled 😀
Tuli už nakupuješ, nebo ještě vyčkáváš?? 😉

pajka00
28. dub 2010

Jasné, tak to teda pražáci rodí jak diví🙂 U nás to naštěstí tak není...navíc je tu jen jedna porodnice a další nejbližší 30km daleko. Takže na výběr taky nic.
Suzy, já se ti nedivím, že si nic nemůžeš vybrat.....kočárků sice mají hromadu, to je pravda, ale chci trojkolku s větším předním kolem a to je problém.....krom toho ABC, který sice nemá to velké kolo , ale do toho se zamiloval přítel se mi líbí ještě ten X lander.

antoaneta
28. dub 2010

Ahoj holky, tak s těma porodnicema jste mě dostaly. Taky jsem vůbec nevěděla, že se musíme někde registrovat. Ty jo, proč tak brzo? Nechápu. A nevíte, jak je to v Brně?
🙂 Pecičko: , je super že začínáš hned. Myslím si že je to fakt dobře, tělo si to ještě pamatuje a nějaký zbytky hormonů tam taky určitě zůstaly, tak si myslím že teď to bude ještě lepší. Je fajn, že se ti tento pokus nepočítal. Máš teda ještě nějaký hrazený?
🙂 Broukbu: , té tvé lásce na první pohled úplně rozumím, kočárej sis vybrala hezkej! Zvlášť když píšeš, že má velký korbičky. Mně totiž přijde, že všechny ty kočárky jsou nějaký strašně malý. Koukala jsem teda jen na některý ty odkazy co jste tu různě dávaly a třeba u jednoho byla šířka lůžka 32 centimetrů. Ty jo, to je přece strašně malý, ne? asi pro nějaký skřítky, ne? Dyť do kdy to miminko se tam vleze a ještě třeba s fusakem? To si myslím že nemá šanci!
🙂 Zlucie: Moooc gratuluju!! Myslela jsem na Vás a moc jsem Vám to přála. Koukala jsem i na fotečku, - je to fešák 😉 !
A ty kočárky, co jste šli omrknout, jako moc hezký, že nevíte kterej, nebo spíš naopak? A kdepak jste byli, máš tip?

tulanek
autor
28. dub 2010

Ahoj holky
No ja uz od toho neceleho sesteho mesice budu chodit na kontroly jen do porodnice,pac ten doktor muj chce,abych byla s dvojcatkama poradne hlidana....Takze Antoanet je to na doktorech a jeste ke vsemu s jednim miminkem si myslim,ze ti bude staci registrovat se az normalne ke konci,zeptej se svyho doktora...Ale to on uz by te upozornil asi....

Broucku,neco trosku jsme koupili s pritelem,dovezla jsem si prdacky oblecky po me a brachovi a mamka nam koupila bodycka a uzasny ponozticky s medvidkem Pu a kamaradka poslala hrkatka krasny,kocici 🙂 tak uz neco trochu mame,ale musime postupne....

suzanna
28. dub 2010

Ahojky holciny,

pajka no vazne nevim ktery si vybrat a jak pise antoanet jsou ty kocarky vsechny desne maly ,ale ty velky jsou zase mene hezke.Tak musime hledat....broucek ma vybrany krasny kocarek 🙂
me dneska prisla ta zavinovacka a muzu vam rict,ze je fakt krasna, hezci nez na obrazku 🙂 mam radost 😵

zlucie
28. dub 2010

Čauky děvčata... 🙂

Tak už jsem "ofic" nastávající maminka....dnes jsem dostala těhu průkazku 🙂 !
Minulé odběry nám dopadly dobře...nemám ani žloutenku ani HIV.....atd.
Příští poradnu mi bude paní doktorka brát krev na triple testy a snad mi udělá i ultrazvuk. Ale jdu až za dlouhých 28 dnů!!

Odpoledne jsem zaběhla na pojišťovnu /Metal aliance/ z dokladem o zaplacení NT+ a Mamavitu a do 14 dnů mi přijde na konto 1300 kč.....koupíme něco pro mimčo!!!

Holky zkuste se mrknout i na vaše pojišťovny, jestli něco neproplácí. Vím jen, že VZP je lakomá, ale ostatní....je to škoda jim tam ty penízky nechat. Kdybych se to nedozvěděla od kamarádky, tak bych o tom vůbec nevěděla!!! 😉 🙂

A ještě jsem se zaregistrovala do DM drogérie jako těhulka a dostala jsem slevovou knížečku....je tam sleva na různá mazadla pro maminky, ale i věci na pozdějc....prsní vložky atd. Stačilo vyplnit formulář a ukázat těhu průkazku!

Mám pocit, že jsem si to těhotenství konečně začla trochu užívat 🙂 🙂

Hezký den a opatrujte se!!!!

pajka00
29. dub 2010

Dobré ranko,
Zlucie tak gratuluju🙂 Jak už máš průkazku, tak je to jasné🙂 Moje VZP lakomá nic neproplácí, na druhou stranu jsem se k ní přehlásila, protože jako jediná-štědrá, proplácí IVF až do 40 a ne do 39let🙂 Do té DM se přihlásím, dobrý nápad, dělá se to osobně tam? Zítra mám cestu do města, tak bych to sfoukla.
Mimochodem, proč ti bude brát Dr.krev na tripl testy? Já jsem dostala papír,když jsem byla na NT, aby mi Dr.odebrala krev a myslela jsem si, že je to pro příště, aby to bylo nachystané na další screening-tak jak se to dělá, že se vezme krev dřív a pak už jen ten UTZ a řeknou ti výsledky hned. Když jsem tam byla teď poprvé, tak jsem si na krev volala až druhý den,protože mi ji brali ten den až tam. Ale vím,že některé holky to tak měly, že napřed krev a za nějaký čas screening a hotovo. Suzy třeba,že?
A když jsem tam dávala teď papír,tak Dr. říkala aha, tady máme papír na trip testy....no a pak jsme to nějak zamluvily.....Jdu v pondělí,tak se na to hned zeptám, aby mi to bylo jasné.

broukb
29. dub 2010

Dobré ráno,
Páji já jdu na krev v 16 týdnu a na utz ve 20 aby uý měli výsledky a mohli to s tebou prokonzultovat hned. 😉 teda tak to je aspoň u nás, ale já šla i předtim v 10 na krev a ve 13 na UTZ. Jinak mi už jsme zaregistrovanýv porodce a jak říkala Tuli nastupujeme k nim už ve 30 týdnu a budem chodit tam aby si nás ohlídali.Byla jsem tam přesně v 1 a už jsem byla 7 na TP tak jsem měla docela bobany aby mě vzali 😖 Necháte si všichni říct, co to bude??nebo tu máme nějakýho hrdinu co to vydrží až do porodu?? 😀 Mě štve, že nám to řeknou až v tom 20 týdnu chtěla bych to vědět nejlépe hned 😵

vysocanka
29. dub 2010

Broucku jojo je mi uz dobre, akorat mam zase tedka strach neco vic delat protoze to samozrejme zase prineslo jista rizika, ale nic se zase nesmi prehanet a lezet na kavalci se mi vubec nechce. Já jdu taky v 16tt na krev a v 20tt na ultrazvuk tak jako vy. Já si to urcite rici necham, nechci kupovat vsechno neutralni. Jojo Broucku hnedka by to bylo naprosto genialni 🙂)))))) Ale neboj ono to utece. 😵

pajka00
29. dub 2010

Holky, já to teda vědět nechci🙂 Rodila jsem už 2x a vždycky to bylo překvápko na porodním sále....a o to bych se nechtěla připravit....vzhledem k tomu, že je mi opravdu jedno co to bude, tak i proto. Je to "špóňák", když do poslední chvilky nevíte a pak vám řeknou-máte chlapečka..nádherný pocit....když jsem rodila druhé, tak jsem při posledním zatlačení měla předkloněnou hlavu,otevřela jsem oči zrovna když to vyklouzlo a bylo to ke mě otočené zadečkem a pod ním nic neviselo tak ještě než to zjistil doktor, tak jsem to ve vteřině věděla, že máme holku🙂super, nádhera...a o to se fakt nechci připravit. Takže já budu ta "hrdinka", která to vědět nechce🙂 (stejně si myslím,že to bude kluk 😀 )

broukb
29. dub 2010

Páji ty si hrdina 😀 a nevadí ti, žesi třeba nekoupíš nic růžového??nebo modrého??Já si furt říkám že po tom porodu už mi bude fuk co maj mezi nožkama 😀 musí být člověk tak vyřízenej, že to snad ani nevnímáš.
Vys jsem ráda, že už je ti dobře...šetři se, ale chápu já taky nevydržim hvilku na místě 😉 Já už mám i pár růžových věcí tak doufám, že mě intuice nezklame 😀

pecicka
29. dub 2010

ahoj kočenky těhulky, přeji krásný den 🙂

broukb
29. dub 2010

Ahoj Peci jak ti je holčičko???už začínáš další kolo?

pajka00
29. dub 2010

Tak to mi vůbec nevadí, protože stejně kupuju jen malé velikosti a větší později,takže to pak přizpůsobím. A malá stejně nosila všechno po bráchovi, takže i kdybych věděla,že je to holčička, tak by stejně nic růžového neměla. Zatím mám neutrální barvy, bílá, zelená, žlutá, světlemodrá, krémová....a navíc, já si na tu růžovou stejně nepotrpím🙂 Takže co se týká tohoto, tak je mi to fakt jedno.

evik73
29. dub 2010

Ahoj těhulky,jak si tady žijete a těhulkujete? 🙂 🙂
Všechno je v pořádku doufám,užíváte si to...to je dobře!!!
Zlucie je super,že máte vše v pořádku a miminko se má k světu 😉 Jinak mám taky Metal Alianz a je dobře,že aspoň něco proplácí.Vyměnila jsem za VZP kvůli očkování pro holku proti rakovině děl.čípku,proplatili nám 4000,-....tak nás to vyšlo jen na 5500,-což je super.....
Brouku a kampak jsi se zaregistrovala k porodu?
Jinak ahoj Suzi,Paji,Tuli,Vysočanko,Antoan,Ratat a všechny,kdo sem přispíváte,už si ani všechny nepamatuju 😀 😀

broukb
29. dub 2010

Ahoj Evi...ráda tě vidim 😉 A jak se těhulinkuje tobě??? Jsi šťastná jako bleška viď? Já se registrovala k Apolináři, za 1. to mám cca 15 min od baráku a za 2. je tam nejlepší péče o nedonošence v Praze, což se docela bojim aby tam ty drobečkové vydrželi co nejdýl a všichni mě strašej, že půjdou dřív. Tak ať mám aspoň dobrej pocit, že tam o ně bude postaráno.
Holky hoďte taky pupíky do alba, ať můžem porovnat jak rostou 😀 já přemluvim manžu jen co přijede aby mi ho tam dal.Teď mi přijde, že se zastavilo, ale tak před týdnem to byl skok..furt nic a najednou balon 😝
Páji tak když nejsi na růžovku tak to jo...já růžovou miluju, takže jak mi řekla jedna kamarádka moje mimi bude růžový prasátko 😀 ona to teda řekla , že všechny mimi v růžovim tak vypadaj tak jsem jí hned řekla, že moje teda bude taky paše 😀 Já mám růžovej i noťas 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru